Windows Server 2019

Висить процес встановлення/видалення MS SQL Server

Висить процес встановлення/видалення MS SQL Server

Під час встановлення нового екземпляра Microsoft SQL Server (або оновлення/видалення), ви можете зіткнутися з тим, що інсталятор зупиняється на кроці Install_sqlsuport_cpu64_action І тоді нічого не відбувається:

Install_sql_common_core_cpu64_action: write_niativemage_64. : Покоління рідних зображень

Проблема може виникнути під час встановлення/вилучення/оновлення SQL Server 2019, 2017, 2014 та 2012 років, а також студія управління SQL Server Management.

Щоб виправити помилку, потрібно перейти до каталогу з розподілом SQL Server ( Sqlservermedia \\ 1033_enu_lp \ x64 \ setup ) і запустіть файл SQLSupport.MSI.

Тоді вам потрібно завершити процес сервісного сервісу Windows (Misserver). Відкрийте командний рядок з правами адміністратора та виконайте команду:

Taskkill /f /fi "Services eq misserver"

См. Як зупинити процес залежної служби.

Після цього встановлення SQL Server продовжується в звичайному режимі.

Проблема пов’язана з тим, що на даний момент інша програма або процес використовує деякі процесори сервісного сервісу Windows і не дозволяють продовжувати встановлювати новий пакет. Тому встановлення SQL Server може замерзнути.

Для того, щоб програма встановлення SQL Server перевіряла інсталятор Windows, вам потрібно запустити її з параметром /Skipinstallerruncheck:

Налаштування.Exe /skipinstallerruncheck

Як відновити вкладки в Google Chrome
Іноді трапляється, що комп'ютер різко вимикається, або браузер летить, після чого всі відкриті вкладки зникають. І надзвичайно необхідно відновити їх,...
Інструкції, як ввести iPhone в режим DFU
Ми говоримо про те, як впровадити iPhone в режим DFU. Детальні інструкції для всіх моделей пристроїв.  Що таке режим DFU Чому пристрій слід відобража...
Як включити зашифровані файли в Windows 10
Пошук файлів та папки у Windows 10 буде виконано набагато швидше, якщо в налаштуваннях системи, щоб увімкнути функцію індексації. Методи та алгоритми ...