Підказки

Запустіть RDP у Windows 7 та 10 для кількох користувачів

Запустіть RDP у Windows 7 та 10 для кількох користувачів

Зміст

Існує популярна та зручна можливість зробити сервер терміналів із звичайної, не -серверної версії Windows 10. Після налаштування на звичайний комп'ютер з Windows на борту кілька користувачів зможуть одночасно підключитися через RDP та працювати. Найпопулярнішим застосуванням такого рішення є робота декількох користувачів з базою даних 1C файлів.

Якщо у вас є бажання навчитися будувати та підтримувати високодоступні та надійні системи, я рекомендую вам познайомитися Інтернет -курс "Адміністратор Linux" В ОТУС. Курс не для початківців, для вступу вам потрібно пройти .

Вступ

Раніше я описував спосіб зробити термінальний сервер з Windows 7. Зараз випущена нова операційна система Windows 10. На перший погляд, він цілком нормальний і, швидше за все, стає популярним у найближчі кілька років. Ми звикнемо до цього, господаря та передаме звичайну функціональність.

Корисна можливість зробити термінальний сервер із звичайного вікна 10. Раніше я використовував цю функцію для роботи в 1С файлу декількох людей одночасно. Для невеликої команди з кількома працівниками це досить зручно та виправдано, оскільки купувати повноцінну сервер та ОС сервер не недоцільно.

Ми перетворюємо Windows 10 на термінальний сервер

Ми будемо використовувати звичайний інструмент, який зарекомендував себе в бібліотеці обгортки Windows 7 -rdp від Stas'm. Завантажте останню версію або з веб -сайту творця, або з мого. На всякий випадок, якщо я скопіював - Rdpwrap-v1.6.Блискавка.

Також зазначена програма можна завантажити з Githab -https: // github.Com/stascorp/rdpwrap/випуски.

Архів складається з декількох файлів:

Ми налаштуємо сервер терміналу в наступній системі:

Завантажте архів і розпакуйте його в папку. Потім запустіть командний рядок з правами адміністратора. Для цього натисніть Запуск -> Усі програми:

Шукайте секцію в самому дні Сервіс - Windows, У ньому є додаток Командна строка, Почніть це від імені адміністратора:

У командному рядку перейдіть до папки за допомогою розпакованої програми за допомогою команди CD І запустіть файл Встановити.Кажан:

Після успішної установки ви побачите інформацію:

Створіть нових користувачів, додайте їх до групи Користувачі віддаленого робочого столу І перевірити. Я успішно продовжив RDP трьох користувачів у Windows 10:

Сервер терміналів вийшов до Windows 10. Все дуже просто і просто, його можна використовувати за необхідності для вирішення прикладних проблем.

Якщо ви не працюєте доступу до терміналу, спробуйте запустити файл у консолі Оновити.Кажан Він завантажує останні зміни в програмі з веб -сайту розробника. Ця ситуація може виникнути після наступного оновлення Windows 10. Після написання цієї статті вже опубліковано одне таке оновлення, але проблема вирішується просто.

Висновок

Потрібно зрозуміти, що таке використання Windows 10, швидше за все, порушує ліцензійну угоду. Хоча я не знаю точно, які предмети та умови регулюються, напевно, є щось подібне в ліцензованій угоді, оскільки цей метод поширений з часу XP. Майте це на увазі, якщо ви налаштуєте в компанії, яка відстежує ліцензію на чистоту.

Інтернет -курс на Linux

Якщо у вас є бажання навчитися будувати та підтримувати високодоступні та надійні системи, я рекомендую вам познайомитися Інтернет -курс "Адміністратор Linux" В ОТУС. Курс не для початківців, для квитанції вам потрібні основні знання в мережах та встановити Linux на віртуальну машину. Навчання триває 5 місяців, після чого успішні випускники курсу зможуть пройти співбесіду з партнерами. Що вам дасть цей курс:

Перевірте себе на вступному тесті та перегляньте програму для .

Стаття допомогла? Є можливість подякувати автору

Як і в минулих версіях клієнтських операційних систем Microsoft, Pro та Enterprise Windows 10 (але не додому), видання можуть бути віддалено підключені до своїх комп'ютерів через віддалену службу настільних ПК (RDP). Однак існує обмеження щодо кількості одночасного сеансу RDP - в той же час одночасна робота лише одного віддаленого користувача можлива. Намагаючись відкрити другий сеанс RDP, перший сеанс користувача пропонується завершити.

Інший користувач увійшов у систему. Якщо ви продовжите, це буде відключено. Ви все ще хочете ввести в систему?

В англійській версії попередження таке:

Інший користувач увійшов. Якщо ви продовжите, вони будуть відключені. Ви хочете увійти в будь -якому випадку?

Справа в тому, що в настільних виданнях операційних систем Microsoft є такі основні обмеження щодо використання служби віддаленого робочого столу:

  1. Підтримка доступу до RDP доступна лише у старших виданнях Windows (професійних та вищих), а також у домашніх виданнях (додому) Ця функціональність відключена.
  2. Є лише одне віддалене з'єднання RDP. Намагаючись відкрити другий сеанс RDP, користувачеві запрошують завершити наявне з'єднання.
  3. У такому випадку є користувач, який працює для комп'ютерної консолі (локально) з віддаленим з'єднанням RDP, його сеанс буде відключений (заблокований). Правильна заява правильно, і віддалений сеанс RDP насильно завершено, якщо користувач дозволений на системній консолі

Насправді обмеження кількості одночасних зв'язків RDP не є технічним, а ліцензованим, забороняючи створення на основі робочої станції термінал RDP -сервер для кількох користувачів. Хоча з технічної точки зору, будь-яка версія Windows, якщо є достатня кількість пам'яті, може підтримувати одночасну роботу декількох десятків видалених користувачів (в середньому, один сеанс користувача, виключаючи запущені програми, вимагає 150-200 Мб пам'ять). Т.Е. Максимальна кількість одночасних сеансів теоретично обмежена лише комп'ютерними ресурсами.

Ми розглянемо два способи вимкнення обмежень щодо кількості одночасних з'єднань RDP до Windows 10:

Зміст:Важливий. Спочатку в самій першій версії статті основна робоча опція, яка дозволяє видалити обмеження на кількість одночасних з'єднань користувачів RDP, був методом модифікації та заміни файлу TORSRV.DLL У папці Systemroot %System32. Однак, встановлюючи нову збірку Windows 10 або якісь оновлення безпеки, цей файл оновлюється. Як результат, ви повинні редагувати цей файл за допомогою шестигранного редактора щоразу, що досить втомлює. Тому, як основний спосіб організації безкоштовного сервера терміналів на клієнтській Windows 10, варто рахувати утиліту Бібліотека обгортки RDP.Примітка. Модифікації системи, описаної в цій статті.

Бібліотека обгортки RDP

Альтернатива модифікації файлів TEMSRV.DLL - це використання проекту Бібліотека обгортки RDP. Ця програма працює як рівень між менеджером управління службою та службою служб терміналів і дозволяє дозволити не лише підтримку для декількох одночасних сеансів RDP, але й активувати підтримку хоста RDP в домашніх редакційних офісах Windows 10. RDP -обгортка не вносить жодних змін у файл TEMSRV.DLL, просто завантаження TORESRV із зміненими параметрами.

Таким чином, це рішення буде працювати навіть при оновленні версії файлу TEMSRV.DLL, що дозволяє не боятися оновлень Windows.

Важливий. Перед встановленням обгортки RDP: важливо використовувати оригінальну (нерівну) версію файлу TEMSRV.DLL. В іншому випадку обгортка RDP може не працювати стабільною або не починати.

Ви можете завантажити обгортку RDP з Github: https: // github.Com/binarymaster/rdpwrap/випуски (остання доступна версія бібліотеки обгортки RDP V1.6.2 вийшов порівняно нещодавно - 28 грудня 2017 року). Судячи з інформацією на сторінці розробника, всі версії Windows підтримуються. Windows 10 підтримується до тих пір, поки інсайдерський попередній перегляд 10.0.17063.1000 від 13 грудня 2017 року.

Порада. До речі, доступні джерела бібліотеки обгортки RDP, що дозволяє зібрати виконувані файли, якщо хочете.

Архів rdpwrap-v1.6.2.Zip містить кілька файлів:

Щоб встановити утиліту, запуск файлу встановлення.BAT з правами адміністратора.

Після завершення установки ми починаємо Rdpconfig.Екзе. І ми переконуємось у розділі Діагностика Усі елементи пофарбовані в зелений колір.

Примітка. У моєму випадку t.до. На комп’ютері немає доступу до Інтернету, програма не змогла отримати фактичну версію файлу ini з Github з налаштуваннями для моєї версії Windows. Тому статус вказує [не підтримується]. Завантажте файл rdpwrap.ini з ресурсу розробки та розміщуйте його в каталозі встановлення. Відновіть послугу та переконайтесь, що напис [не підтримується] змінився на [повністю підтриманий].

Цікавих особливостей нової версії RDP -обгортки:

У випадку, якщо після оновлення версії Windows обгортка RDP не працює, перевірте, чи є напис у розділі Діагностики Держава слухача: не слухати.

Спробуйте оновити сценарій файлу ini Оновити.Кажан, або вручну та перевстановити послугу

Rdpwinst.Exe -urdpwinst.Exe -i

Спроба відкрити другу сесію RDP. Все вийшло! Тепер наш Windows 10 дозволяє одночасно підключитися через RDP з двома віддаленими користувачами одночасно.

Утиліта повинна працювати у всіх Windows: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8 редакційних офісів.1 та Windows 10. Таким чином, з будь -якої клієнтської версії Windows ви можете зробити сервер терміналу.

Модифікація файлів TEMSRV.DLL

Примітка. Цей метод застосовується єдиний до версії RTM Windows 10 X64 (10240).

Ви можете видалити обмеження щодо кількості з'єднань RDP за допомогою модифікації файлу TEMSRV.DLL (бібліотечний файл, який використовується службою віддаленого робочого столу). Файл у каталозі C: ​​WindowsSystem32).

Перед зміною файлу TEMSRV.DLL бажано створити резервну копію (якщо необхідно, можливо повернутися до оригінальної версії файлу):

Копіювати C: WindowsSystem32TermsRV.Dll tomentrv.Dll_backup

Перед редагуванням файлу TEMSRV.DLL повинен стати його власником та надати групі адміністраторів повними правами на нього (всі операції проводяться аналогічно описаному у статті, ми видалимо обмеження на кількість сеансів RDP у Windows 8). Потім зупиніть службу віддаленого робочого столу (Tomenservice) з консолі послуг.MSC або з командного рядка:

Чиста зупинка умов сервіс

Для редакційного офісу Windows 10 X64 RTM (версія файлу TEMSRV.Dll - 10.0.10240.16384): Відкрийте файл TEMSRV.Dll з будь -яким шестигранним редактором (наприклад, крихітним шестиком)

Знайдіть рядок:

39 81 3C 06 00 00 0f 84 73 42 02 00

І замінити його на:

B8 00 01 00 00 89 81 38 06 00 90

Збережіть файл та запустіть послугу.

Готовий -made teromSrv.DLL для Windows 10 Pro X64 можна завантажити тут: TORSRV_WINDOWS_10_X64_10240.Блискавка

Термінальний сервер у Windows 10, хвилину

Термінальний сервер у Windows 10, хвилину

Доброго дня, шановні читачі блогу Pyatilistnik.Org, ми продовжуємо вивчати річницю оновлення. Раніше, близько року тому, я розповів вам, як я зробив сервер терміналу на Windows 7, завдяки цьому ми могли б піти на віддалений робочий стіл, Більше двох рахунків У той же час, сьогодні я покажу те саме в сучасній версії ОС, а саме, ми проаналізуємо Термінальний сервер у Windows 10 Червоний камінь.

Як зробити сервер терміналу з Windows 10

І тому у вас є звичайна операційна система, що не належить до сервера, і з неї ви можете створити термінальний сервер у Windows 10. Як я писав вище, тим самим ви даєте можливість підключитися до нього великою кількістю людей через протокол RPD та виконувати на ньому якісь робочі речі. Прикладом з практики є файлова база 1c. Це виглядає так.

Для того, щоб перетворити звичайну операційну систему в термінальний сервер на Windows 10 Redstone, нам знадобиться інструмент, який використовується мною під назвою RDP Wrapper Bibrary від Stas'm.

Ви можете завантажити бібліотеку обгортки RDP за адресою https: // хмара.Пошта.ru/public/3aap/4eett6d85 Пароль для архіву Pyatilistnik.Організація

Наразі остання версія вважається 1.6.1. Ми розпакуємо архів, у вас буде така структура папки та файлів.

Я налаштую останню версію Windows 10 Anniversary Update 1607. У мене, звичайно, немає найсильнішого комп’ютера, але він підходить для тестового середовища, головне - побачити, як це зробити.

Ви можете продовжити, перше, що ви повинні зробити, - це запустити командний рядок Windows 10 від імені адміністратора. Для цього за допомогою клацання правою кнопкою миші на кнопці запуску та виберіть відповідну точку (командний рядок (адміністратор)), це дуже зручно реалізувати.

Наступний крок, який потрібно отримати в командному рядку в місці папки бібліотеки RDP Wrapper, для цього натисніть на нього за допомогою клацання правою кнопкою миші, виберіть Властивості та на вкладці Загальний шлях Див. Шлях, скопіюйте його + Ім'я rdp_windows 10 папки.

Далі в командному рядку запишіть шлях до нього і натисніть Enter

CD C: userspyatilistnik.Orgdesktoprdp_windows 10

Як бачите, я негайно потрапив у розташування каталогу

Ми виконаємо команду DIR і переконайтеся, що у нас є всі ті файли, які ми бачили при розпакуванні.

Для встановлення та перетворення Vidose 10 на термінальний сервер ми пишемо Встановити.Кажан. Сценарій розпочнеться, як результат, ви побачите, що бібліотеки RDPWRAP будуть вилучені.DLL та INI, які будуть розміщені в каталозі обгортків C: Program Filesrdp, необхідні послуги будуть встановлені. Після розробки сценарію натисніть будь -яку клавішу. 

Як я писав вище, нам потрібно перевірити, чи запускається наша послуга RDPWRAP. Для цього у нас був файл у нашому архіві Rdpconf. Запустіть rdpconf і дивіться параметри послуги. У моєму прикладі було встановлено Windows 10 1803, і, як ви бачите, конфігурація обгортки RDP повідомляє, що поточна версія утиліти не підтримується, що позначається станом [не підтримується].

У таких випадках ви повинні оновити обгортку RDP.

Як оновити обгортку RDP 1.6

Як я писав вище, композиція пакета RDP для модифікації Windows 10 на сервері терміналу для декількох сеансів RDP - це файл сценарію Оновити.Кажан. Для правильної роботи сценарію оновлення.Бат на вашому комп’ютері має бути Інтернет, щоб ви могли підключитися до зовнішнього сховища. Запустіть сценарій оновлення.Бат, якщо ви зараз сидите на RDP, то вас викинуть із сеансу. Як ми бачимо наш комп’ютер:

Хоча я отримав останню версію драйвера обгортки RDP, мій Windows 10 1803 перестав підтримувати утиліту, ми вирішимо її нижче.

Якщо у вас є більш стара версія Windows 10, наприклад 1607, то ваша картина буде виглядати так

Зараз у консолі все можливе для управління комп’ютером, створення користувачів та залучення їх до груп користувачів віддаленого робочого столу.

Наприклад, я створив трьох користувачів. Не забудьте переконатися, що у вас є властивості операційної системи на вкладці Налаштування тестування, функція увімкнена, щоб дозволити віддалене з'єднання до цього комп'ютера, а необхідні користувачі вибираються для доступу терміналу до Windows 10 Redstone.

Якщо, коли ви намагаєтесь отримати доступ до вас, вам спочатку потрібно викинути іншого користувача, це означає, що термінальний сеанс не працює.

І вам потрібно використовувати файл оновлення.Кажан.

Призначення файлу оновлення.Бат, просто полягає в тому, що якщо є якісь проблеми з поточною версією бібліотеки обгортки RDP, він спробує завантажити останній випуск із веб -сайту розробника та виправити проблему.

Ми запускаємо його і чекаємо, коли вам запропонують натиснути будь -яку клавішу. Запустіть те саме від імені адміністратора, клацанням правою кнопкою миші.

Якщо у вас є помилка, що ви не можете встановити оновлення, то запустіть файл видалення.Бат, після розробки її, ви можете почати встановити знову.Бат, врешті -решт у вас є Термінальний сервер у Windows 10 Редстоун буде перевстановлений, і все спрацює, таке невелике трабування.

Ми намагаємось перейти до RDP, як ви бачите в моєму випадку, усі троє користувачів успішно ввели в систему та сервер Terminal Windows 10 і пропустили без проблем.

Ось як ви можете безпечно розширити функціональність клієнтської системи Redstone Anniversary Оновлення 1607.

8 вересня 2016 р. 22:57

Як обчислити та обчислити інтерес у Excel
Ми регулярно стикаємося з концепцією інтересу до повсякденного життя. Лише знижки, з якими реклама рясні вже наповнена болям. І якщо ви забираєте 10% ...
Відключіть Google Assistant на пристрої Android
Google Assistant - чудовий голосовий помічник, але навіть не всі йому подобаються. Багато хто просто дратується присутністю ШІ, хтось перейшов на дома...
Що нового в Windows 10 Дивіться Фонди травня 2019 року оновлення
22 травня 2019 року відбувся офіційний випуск наступного пакету зберігання Windows 10. Релейна раса накопичувальних оновлень "Десятки" Цього разу прий...