Програми та програми

Навіщо вам потрібен обліковий запис Microsoft у Windows 10 корисну інформацію для користувачів ПК

Навіщо вам потрібен обліковий запис Microsoft у Windows 10 корисну інформацію для користувачів ПК

Зміст

Як встановити Windows 10 без облікового запису і чому потрібен обліковий запис Microsoft? Багато користувачів Windows стикаються з подібною проблемою, яка перейшла з "семи" на "десять".

Навіщо вам потрібен обліковий запис Microsoft у Windows 10?

Це збори всіх онлайн -продуктів, вироблених компаніями, які об'єднані загальною назвою. У випадках, коли ви зареєстровані в таких програмах, як Windows Live, Outlook та інші подібні - вам дуже пощастило. Ви можете легко активуватися в ньому за допомогою раніше створеного профілю (адреса електронної пошти та пароль користувача).

Варто зазначити, що на відміну від Local, Microsoft не використовується для входу в вхід, але адреса вашої електронної пошти використовується. У цьому випадку дозволяється використання досить широкого спектру сайтів: Gmail, Mail, Yahoo, Live та Hotmail.

Такий обліковий запис оснащений двостійною системою ідентифікації користувача. Якщо вхід до облікового запису здійснюється за допомогою нового або не підтвердженого пристрою, може знадобитися запровадження спеціального коду безпеки.

Переваги

Корисний вміст:

Як видалити старий запис і перейти на новий

Щоб видалити один обліковий запис, нам потрібно буде створити хоча б другий або мати кілька з них. Про те, як перейти з одного облікового запису до іншого - прочитайте нижче, і для тих, хто вже має декілька, вам потрібно зробити наступне:

Видалення альтернативного рахунку

NetPlwiz

Як змінити обліковий запис у Windows 10 на локальний

Вашою першою дією буде перехід до меню "запуск", в ньому знайдіть кнопку "Параметри".

Перед вами відкриється нове вікно (налаштування). Виберіть вкладку "Облікові записи".

Тип вашого профілю, назва системного адміністратора та аватара користувача будуть розміщені тут. У цьому меню вашою головною метою буде знайти вкладку "Введіть замість цього з локальним обліковим записом".

Підтвердьте пароль KO з електронної пошти та пароля, щоб ввести систему. Потім ви можете створити нового користувача, встановити йому ім’я та код доступу. Клацніть, і ви перейдете між обліковими записами.

Як користуватися пропозиціями Microsoft за допомогою локального облікового запису?

Величезна кількість людей, які використовують місцеві.ч., мати велике бажання використовувати програми з магазину.

Проблема полягає в наступному: На вході в магазин операційна система Windows автоматично вимикає локальний запис і здійснює перехід до облікового запису Microsoft. Щоб цього не сталося, я раджу вам використовувати наступні рекомендації:

Тепер ви можете встановити нові програми або ігри з магазину без використання Microsoft.

Я справді не хочу прощатися, але я повинен завершити цю статтю. У ньому я намагався розкрити всі ваші часто задані питання. Я зробив матеріал, який, як сподіваюся, допоможе вирішити всі проблеми з встановленням або вимкнути два абсолютно різні рахунки. Дозвольте нагадати вам, що я буду дуже вдячний за підписку на свій блог.

20.03.201913: 0612262 Портал фелькінформації ІТ -технік

Обліковий запис Microsoft - це інструмент, який дозволяє використовувати всі служби від Mycosoft. Вони допомагають завжди підтримувати зв’язок з друзями, ділитися з ними інформацією, включаючи фотографії, весело проводити дозвілля та використовувати комп’ютер з більшою ефективністю. Поміркуйте, як ввести обліковий запис Microsoft Windows 10 та які привілеї він дає користувачам.

Зміст

Особливості облікового запису

Вхід через Інтернет -браузер

Щоб отримати доступ до служб Microsoft, вам потрібно мати профіль на веб -сайті корпорації.

1. Щоб увійти до нього, перейдіть за посиланням https: // обліковий запис.Microsoft.Com.

2. Клацніть "Введіть ...".

3. Введіть адресу електронної пошти, яка використовується для роботи в інших службах та службах MS: OneDrive, Outlook, Skype.

Якщо ще нікого немає, натисніть: "немає облікового запису" і запустіть його.

чотири. У наступному вікні - пароль, з яким він захищений. Якщо необхідно, ви можете позначити параметр "Залишайтеся в системі", щоб вихід з профілю не здійснювався автоматично через певний час.

Авторизація з комп’ютера або ноутбука

Для синхронізації придбань у магазині додатків та налаштувань спочатку потрібно додати новий пристрій.

1.      Відкрийте параметри вікна через контекстне меню запуску.

2.      Перейдіть до розділу "рахунків".

3.      Клацніть на вкладці "Електронна пошта, облікові записи".

чотири.      Виберіть "Додайте обліковий запис Microsoft та введіть дані для доступу до облікового запису.

У цьому ж вікні також додаються інші профілі, включаючи корпоративні, між якими можна швидко переключитися.

На вході в Windows 10 є кілька переваг з записом обліку Microsoft. Створення облікового запису дозволить синхронізувати параметри вашого комп’ютера з різними пристроями. На відміну від локального облікового запису, обліковий запис Microsoft стане в нагоді, якщо ви плануєте купувати програми, музику, фільми та ігри в магазині Microsoft Store.

Крім того, обліковий запис Microsoft дозволяє зав'язати ліцензію Windows 10 з самого облікового запису, який відкриє доступ до таких послуг Ондринь - Це хмарне зберігання, Перспектива - Поштовий клієнт, контакт синхронізації та ряд інших зручних та корисних інструментів.

Створити обліковий запис Microsoft для Вікна 10 можуть бути двома способами:

 1. Створіть обліковий запис на офіційному веб -сайті Microsoft та зав'яжіть його на своєму комп’ютері;
 2. Створіть обліковий запис Microsoft у параметрах Windows 10

Давайте розглянемо обидва варіанти і почнемо з першого. Якщо вам більше подобається інформація у форматі відео, ви можете переглянути моє відео, в якому я покажу обидва ці методи в кроках або ви можете вивчити цю статтю за скріншотами.

Відео: Як створити обліковий запис Microsoft у Windows 10

Створення облікового запису на офіційному веб -сайті Microsoft та його посилання на вашому комп’ютері

Процедура така:

 1. По -перше, перейдіть до Офіційний веб -сайт Microsoft І у верхньому правому куті натисніть на посилання "Увійти";
 2. У вікні Pop -up перейдіть за посиланням у написанні "Немає рахунку? Створити це!Що або ви можете негайно пройти через Це посилання;
 3. Вкажіть свою електронну пошту та натисніть кнопку "Далі" (Зверніть увагу, що ви також можете створити обліковий запис, вказуючи на номер телефону замість пошти);
 4. У наступному вікні придумайте пароль для майбутнього облікового запису та натисніть кнопку "Далі";
 5. А тепер вкажіть своє Назва і Прізвище і знову натисніть кнопку "Далі";
 6. Вкажіть своє країна і Дата народження та натисніть "Далі";
 7. Після цього код надійде на електронний лист, зазначений вами, який повинен бути введений у відповідне поле. Крім того, якщо ви хочете отримати інформацію, поради та пропозиції щодо продуктів та послуг Microsoft, тоді позначте цей товар. А тепер натисніть кнопку "Далі";
 8. Тепер необхідно ввести символи у відповідному полі, яке ви побачите, щоб довести, що ви не робот. І як зазвичай натисніть кнопку "Далі". (Зверніть увагу, що якщо ви не бачите, символи, показані вам, можете натиснути кнопку "Новий" І вони зміниться, або натисніть кнопку "Аудіо", А потім фігура "1" і слухати код);
 9. Наступним кроком є ​​введення номера телефону та підтвердження його. Для цього вкажіть код країни, введіть наявний номер та натисніть кнопку "Надіслати код";
 10. Ви отримаєте SMS з кодом, який потрібно ввести у відповідне поле та натиснути "Далі";

Дивіться також: WPS Office 2020: Найкраща безкоштовна альтернатива Microsoft Office

Це був останній етап створення облікового запису, і ви автоматично перенаправляєте вас на головну сторінку Microsoft.

Тепер вам просто доведеться зв’язати свій обліковий запис Microsoft до комп’ютера на Windows 10.

Для цього зробіть наступне:

 1. Клацати "Почати" А потім ікона "Варіанти";
 2. Перейдіть до розділу "Облікові записи"І в розділі "Ваші дані" перейдіть за посиланням "Натомість MicrosoftЩо; (Те саме можна зробити в розділі "Сімейні та інші користувачі");
 3. Вказувати електронну пошту з вашого облікового запису та натисніть "Далі";
 4. Вказувати пароль Ваш рахунок і натисніть "Вхід";
 5. ви Ще раз вони попросять вказати пароль з вашого облікового запису, який буде використовуватися Для введення Windows 10;
 6. На наступному етапі вам запропонують створити Пін код Для введення Windows 10. Натисніть кнопку "Далі".
 7. Якщо ви хочете ввести свій комп'ютер на PIN -код, а не за допомогою пароля облікового запису, тоді придумайте його, двічі ведіть у відповідні поля та натисніть кнопку "ДОБРЕ". Якщо ви не хочете створювати PIN -код, натисніть кнопку "Скасування" І біля входу вам потрібно буде вказати пароль з вашого облікового запису.

Тут завершено створення облікового запису та його посилання на його комп’ютер. Тепер, завантажуючи Windows 10, вам потрібно буде вказати пароль з вашого облікового запису або PIN -код, якщо ви його створили.

Створення облікового запису Microsoft у розділі параметрів комп'ютера 10

Щоб створити обліковий запис, ви повинні зробити наступне:

 1. Клацати "Почати" -> "Варіанти" -> "Облікові записи" І тоді, якщо ви не підключені до жодного облікового запису, то в розділі "Ваші дані" перейдіть за посиланням "Натомість Microsoft";
 2. Якщо ви хочете підключити інший обліковий запис, тоді перейдіть до розділу "Електронна пошта та рахунки" і натисніть на посилання "Додати обліковий запис Microsoft";
 3. Далі ми вказуємо всі ті самі дані, що і під час створення облікового запису під час створення на веб -сайті Microsoft. Тому детально малювати.
 4. Після створення потрібно буде просто ввести його так само.

Див. Також: Неприйнята помилка гучності завантаження в Windows 10. Як виправити?

На сьогодні все! Будь ласка, напишіть у коментарях, чи потрібно створити обліковий запис Microsoft у Windows 10 та чи були труднощі?

Найкращі читачі для Windows 10
Сьогодні паперові джерела інформації, такі як журнали, газети та книги, поступово замінюються електронними версіями. Для зручності читання такого мате...
Як дізнатися, що таке жорсткий диск на комп’ютері
Ви можете дізнатися, який жорсткий диск встановлюється на вашому комп’ютері, як за допомогою стандартних засобів операційної системи Windows, так і з ...
Як перетворити GPT -диск на MBR
Ми розповідаємо, як перетворити GPT-диск у MBR-Disk на етапі встановлення Windows 10. GPT і MBR, що це таке? І це, і інше - це невеликі накопичення да...