Драйвери та плагіни

Навіщо мені потрібен формат ISZ і як його відкрити в Windows 10

Навіщо мені потрібен формат ISZ і як його відкрити в Windows 10

Зміст

Для роботи з зображеннями користувачі використовують багато різних програм. З моменту розширення .ISZ - це стислий шлях ISO, тоді програми, які дозволяють відкрити поточний формат, майже не відрізняються від програм, які відкривають зображення ISO формат. Перш за все, ми рекомендуємо увімкнути дисплей розширення файлу у Windows 10, оскільки вони вимкнено за замовчуванням.

Ця стаття розповість вам, як і як відкрити файл ISZ у Windows 10. Розглянемо програми, що дозволяють не тільки відкриватися, але й встановити поточне зображення на віртуальному приводі. Ми також рекомендуємо вам ознайомитись із статтею, як відкрити файл ISO у Windows 10, оскільки рішення поточної проблеми трохи схоже на розглянуте раніше.

Як відкрити файл ISZ у Windows 10

Алкоголь 120%

Користувачі мають можливість завантажити алкоголь 120% безкоштовного видання, що достатньо для звичайного користувача. Щоб завантажити безкоштовну версію алкоголю 120%, перейдіть на офіційний веб -сайт.

 1. Ми запускаємо програму алкоголю на 120% Fe від імені адміністратора.
 2. Клацніть в меню Файл>ВІДЧИНЕНО і у вікні відкриття виберіть файл із розширенням .ISZ.
 3. Тепер у списку Натисніть кнопку правої миші до поточного файлу та виберіть елемент Встановіть на пристрій.

Якщо кнопка встановлена ​​на пристрої, не активна, вам потрібно створити віртуальний диск. Для цього ліворуч у розділі Налаштування Виберіть елемент Віртуальний диск. У відкритому вікні встановіть кількість віртуальних дисків і натисніть кнопку добре. Після поточної настройки віртуальних дисків вище, вказана кнопка на пристрої буде доступна.

Ультрейзо

Програма Ultraiso була створена спеціально для роботи з зображеннями в операційній системі Windows. Можна використовувати пробний період, достатній для відкриття файлу формату .ISZ на Windows 10. Ви можете завантажити програму Ultraiso з офіційного веб -сайту розробника.

 1. Ми запускаємо Ultraiso від імені адміністратора.
 2. Клацніть в меню Файл>ВІДЧИНЕНО і у вікні, яке відкриється, виберіть потрібний .ISZ файл.
 3. Потім переходимо до пункту меню Інструменти> Вмістіть на віртуальний привід або просто натисніть кнопку F6.
 4. У вікні, яке відкрилося Віртуальний привід натисніть кнопку Кріплення або Перерву.

В принципі, ви можете видалити файли із зображення зображення .ISZ прямо з інтерфейсу програми Ultraiso. Оскільки це набагато зручніше зробити від провідника, краще встановити зображення на віртуальному приводі. Тоді ви можете легко відкрити файл розширення через провідник .ISZ.

Deamon Tools Lite 10

Не так давно стало можливим використовувати безкоштовну ліцензію в програмі Deamon Tools Lite 10. Недоліком використання безкоштовної програми є наявність реклами в програмі. Хоча функціональність програми, хоча вона обмежена, для звичайного користувача цього буде достатньо з головою. Ви можете завантажити безкоштовну версію програми на офіційному веб -сайті розробника.

 1. Ми запускаємо Deamon Tools Lite 10 від імені адміністратора.
 2. натисніть кнопку Швидке кріплення і відкрийте файл формату в провіднику .ISZ.

Тепер ви можете відкрити змонтоване зображення з розширенням .ISZ в провіднику. Запропонований віртуальний диск з’являється в провіднику відразу після відкриття файлу. Щоб просувати попередньо встановлене зображення, натисніть програму на віртуальному диску за допомогою правої кнопки миші та виберіть елемент, щоб зацвісти або просто видалити.

висновки

Ми пам’ятаємо, що зображення з розширенням .ISO в операційній системі Windows 10 можна легко відкрити, просто за допомогою провідника без необхідності встановлення третєпартій. У операційній системі Windows 7 не було жодної можливості, хоча це не зашкодить.

Форматний файл .ISZ відкрити таким чином, тому ми переглянули список програм, ніж ви можете відкрити файл ISZ у Windows 10. Безумовно, список вибору не обмежується лише програмами, представленими вище, ви можете знайти більш цікаві інструменти для роботи з зображеннями, але наш список може бути використаний безкоштовно, маючи чудовий інтерфейс.

Якщо вам вже довелося встановлювати Windows з нуля, то ви точно знайомі з концепцією диска зображення. Він покликаний з тієї причини, що він містить копію даних та саму структуру файлів фізичного середовища - жорсткий або оптичний диск. Це визначення є найбільш точним, але насправді зображення взагалі не потрібно видаляти з диска, його можна створити за принципом регулярного архіву. Найпопулярнішим зображенням диска є ISO, який зазвичай поширює Windows 7/10, але є інші типи зображень, наприклад, мають формат ISZ.

Які файли мають розширення ISZ

Формат ISZ був створений EZB Systems, який є розробником Ultraiso. Скорочення ISZ розшифрується, оскільки зображення диска ISO, тобто ISZ -файл - це не що інше, як стиснене за допомогою ISO ISO BZIP2 ISO. Розроблений формат для збереження місць на серверах, виділених для зберігання ISO Images. Окрім меншого розміру, файли розширення ISZ мають інші функції, зокрема, вони підтримують захист паролів за допомогою алгоритму AES 256, а також ділення на частини.

Як відкрити формат isz

Святкування зображень звичайних користувачів ISZ повинен рідко. В Інтернеті збірки Windows публікуються переважно у форматі ISO або ESD, розподілу Mac OS X у форматі DMG, навчальних матеріалів у форматах MDS та MDF та MDF. IMG та відро ще рідше, не кажучи вже про "екзотичні" формати зображень, вилучені з різних електронних пристроїв. Але якщо ISZ-image все-таки зіткнеться, то користувач, ймовірно, зіткнеться з питанням, але як відкрити формат ISZ. В принципі, ті самі програми будуть придатні для перегляду файлів ISZ, що і для перегляду ISO. Якщо ви шукаєте, як відкрити ISZ у Windows 10, 8.1 або 7, ви можете використовувати такі популярні інструменти, як Ultraiso, алкоголь 120%, Daemon Tools Lite та Winmount. Давайте познайомимось з ними краще.

Ультрейзо

Для формату ISZ програма Ultraiso майже рідна. Легко відкрити в ньому зображення ISZ, бо цього достатньо, щоб знайти його в вбудованому файловому диспетчері та двічі натиснути на нього. Вміст зображення буде негайно відображатись у верхній області робочого вікна.

Використовуючи дерево каталогу, ви можете зайти в вкладені папки зображення, перетягнувши їх або їх вміст до робочого столу. Окрім перегляду та вилучення даних, Ultraiso підтримує тестування та редагування файлу ISZ, його перетворення в ISO, BIN, MDS/MDF, IMG та NRG.

Daemon Tools Lite

Відкрийте файл ISZ дозволяє вільно розповсюджувати Daemon Tools Lite. На відміну. Це можна зробити або за допомогою подвійного клацання на самому зображенні, або вибираючи інструмент «швидке кріплення» на нижній панелі робочого вікна програми. У цьому випадку віртуальний диск із вмістом зображення з’явиться в провіднику, який можна переглянути і, якщо необхідно, видалити простим перетягуванням.

Професійна версія Daemon Tools має багато інших корисних функцій для роботи з зображеннями - створення, редагування, написання на фізичних накопичувачах, перетворення в ISO, MDX та MDS. Можливості версій Lite обмежені, але їх достатньо для перегляду та вилучення даних з ISZ.

Алкоголь 120%

Ще один вимагається інструмент для створення віртуальних накопичувачів. Як відкрити в ньому формат ISZ? Приблизно те саме, що і в Daemon Tools Lite, з єдиною різницею полягає в тому, що файл зображення спочатку потрібно перетягнути у вікно програми, а після того, як він з’явиться, натисніть на нього PKM та виберіть "Монтувати на пристрій". Щоб додати файл до програми, ви також можете використовувати опцію "Пошук зображень", доступну в лівому графічному меню.

Зображення, встановлене в провіднику, читається як звичайний DVD-диска. Алкоголь 120% краще для відкриття ISZ у Windows 7 та 8.1, оскільки десята версія ОС для роботи Softina, швидше за все, встановить додатковий прохід SCSI через прямий модуль.

Змагатися

Що ще можна відкрити розширення ISZ? Утиліта Winmount, створена з однією метою - створити віртуальні диски з різних зображень. Програма підтримує щонайменше 30 форматів, включаючи ISZ. Принцип Winmount схожий на дві попередні програми. Він створює віртуальний привід, на якому встановлено зображення, після чого його вміст стає доступним для перегляду та вилучення. Щоб встановити файл у утиліті, натисніть "Встановити файл", вкажіть шлях до зображення, а потім натисніть на доданий запис або натисніть кнопку "Відкрити Диск".

Будь -який

Останній у нашому списку - програма Anytoiso. Я мушу одразу сказати, що ця програма не є глядачем, тобто вона не підтримує попередній перегляд вмісту зображень, а є інструментом для їх розпакування та перетворення. Відкритий isz з його допомогою означає розпакувати. Тут все дуже просто, ми вказуємо шлях до вихідного файлу, виберіть опцію "Витяг у папку" та натисніть "Витяг".

Ну, поки що все. Як відкрити ISZ, ви тепер знаєте, тож якщо ви отримаєте файл ISZ, просто завантажте та встановіть будь -яку з описаних тут програми.

П’ять років тому проблема зберігання багатьох великих файлів була досить гострою. Для зручності та заощадження вільного простору на жорсткому диску люди використовували архіви, які зарекомендували себе як ефективний та стабільний засіб для повсякденного використання. Враховуючи той факт, що фігури насправді були архівами, але без функції стиснення даних розробники вирішили створити альтернативу стандартним зображенням дисків. Розглянемо файл докладніше .Isz і дізнайтеся, як його відкрити.

Опис формату .ISZ

Файл розширення .ISZ - одна з варіацій формату зображення зображення .ISO, який характеризується додатковим стисненням вихідних даних, щоб зменшити розмір кінцевого файлу (Zipped ISO). З огляду на те, що деякі обмеження набору файлів на розмірі завантажених об'єктів, .Формат ISZ - спасіння для багатьох користувачів.

Як відкрити Zipped ISO?

Для запуску .Формат ISZ підходить для тих же програм, що і для .ISO. Розглянемо популярні продукти.

Алкоголь 120%

Легендарна програма для створення та спалювання зображень. Ви можете завантажити його на офіційному веб -сайті. Це програмне забезпечення орієнтоване на запис, тому проблеми можуть виникати з віртуальним кріпленням.

Для відкриття .Файл ISZ вам потрібен:

 1. Запустіть програму та натисніть на "Пошук зображень".
 2. Виберіть тип файлу для пошуку (.ISZ), прокладіть шлях до файлу і додайте 120% до спирту.
 3. Встановіть зображення, зателефонувавши до контекстного меню PKM.

Увага! Немає проходу SCSI через пряму компонент на ОС Windows 10, що дозволяє програмі створювати віртуальний пристрій. Ви можете завантажити його тут.

Daemon Tools Lite

Додаток, який я раджу використовувати новачків: продуктивність, простота інтерфейсу та наявність лише основних функцій роблять інструменти демона непередбачуваним робочим конем для виконання основних повсякденних завдань. Ви можете завантажити програму за цим посиланням.

Відкривати .Файл isz, вам потрібно:

 1. Запустіть демонові інструменти Lite.
 2. Натисніть кнопку "Додати зображення", закладіть шлях у файл і виберіть тип файлу .ISZ.
 3. У головному вікні виділіть додаткове зображення та натисніть "встановити".

Ultra ISO

Останній метод програми Ultra ISO - це потужний інструмент для монтажу та запису зображень. Особливістю програми є функція створення не тільки завантажувальних дисків, але й флеш -накопичувачів.

Тож відкрити .ISZ Image, вам потрібно:

 1. Запустіть додаток Ultra ISO.
 2. Використовуючи каталог у нижній частині програми, перейдіть до папки С .Файл ISZ.
 3. Виберіть його та натисніть на верхню кнопку панелі "Встановіть зображення".
 4. Дотримуйтесь підказок автоматичного!

Є багато цих методів, щоб повністю задовольнити ваші потреби. Тепер ви знаєте, як відкрити .ISZ у Windows 10.

Найкращі менеджери файлів для Windows 10
Робота з документами, створення фотоальбомів, просте перегляд дисків, як і будь -яка інша обробка інформації, передбачає закриття взаємодії з файловою...
Як з’ясувати, які видання Windows містяться в ISO-IMAGE у встановленні
Як з’ясувати, які видання Windows містяться в ISO-IMAGE у встановленні? Отримавши таку інформацію, це може бути потреба, якщо ми завантажимо розподіл ...
Як повернути менеджер плагінів у блокноті ++
Будівництво в редакторі текстового редактора Windows, що записує невеликий -функціональний та не спеціалізований інструмент, який може працювати лише ...