PowerShell

Мова, назви папки, часовий пояс та регіональні параметри в Outlook/ Exchange/ Office365

Мова, назви папки, часовий пояс та регіональні параметри в Outlook/ Exchange/ Office365

Ви можете використовувати різні регіональні параметри для Exchange/Office 365 ящиків користувачів. Налаштування регіональної поштової скриньки визначають формат часу та дати, часового поясу, налаштувань мови та назвою папки пошти. У цій статті ми розглянемо, як керувати регіональними ящиками в локальній біржі та Office 365 за допомогою веб-доступу Outlook та PowerShell.

Outlook при першому підключенні до нової поштової скриньки встановлює свої параметри мови (локалізація) відповідно до налаштувань профілю користувача Windows. Якщо користувач вперше підключився до свого поля з англійського редакційного офісу Windows (або ОС з налаштуваннями англійської локалізації), у своєму полі назви стандартних папок відображатимуться англійською мовою. Замість «вхідного<” - “Inbox”, вместо “Отправленные” - “Sent Items”, “Исходящие» - “Outbox” и так далее. В дальнейшем Outlook не позволяет изменить языковые параметры ящика.

Змініть мову папок за допомогою веб -доступу Outlook

Припустимо, у користувача є англійські імена стандартних папки Outlook, і він хоче змінити їх на росіян. Для цього користувачеві потрібно використовувати браузер для вступу Доступ до Інтернету Outlook.

Тоді перейдіть до Ова до Варіанти (Параметри) -> Загальний (Загальний) -> Регіон та часовий пояс (Регіон та часовий пояс). У формі встановіть необхідні регіональні параметри: виберіть мову інтерфейсу (я змінив її на російську), часовий пояс та формат часу/дати часу/дати. Якщо вам потрібно перейменувати назви стандартних папки Outlook відповідно до нових налаштувань, позначте опцію "Перейменуйте за замовчуванням папки SOIR Імена SOIR відповідають вказаній мові"(" Перейменуйте папки, що використовуються за замовчуванням, щоб мова їх імені збігалася зі вказаним ").

Натисніть кнопку Зберегти.

Після цього перезавантажте сторінку OWA та переконайтесь, що імена стандартних папки Outlook та інтерфейсу поштової скриньки змінилися на російську мову.

Налаштування регіональних параметрів поля за допомогою PowerShell

В обмін/офіс 365 ви можете керувати налаштуваннями регіональної скриньки за допомогою PowerShell.

Підключіться до вашого сервера Exchange або орендаря Office 365 за допомогою PowerShell.

Для підключення до обміну в Інтернеті використовуються такі команди:

$ 365cred = Get-Credential
$ Session = new -pssession -configurationName Microsoft.Exchange -ConnectionUri https: // Outlook.Office365.Com/ powershell -liveid/ -crediential $ 365cred -authentication Basic -AlloDeDirection
Імпорт-pssession $ сесія

Якщо MFA увімкнено для облікового запису, використовуйте Exchange Online PowerShell V2 (EXO V2) для підключення:

Connect -ExchangeOnline -userprincipalname [email protected] -showprogress $ true

Щоб принести регіональні налаштування поля, виконайте команду:

Get -MailboxRegionConfiguration -Identity Aaivanov

Командування Get-mailboxregionalConfiguration , Set-mailboxregionalConfiguration Вони працюють як в обміні 2013, 2016, 2019, так і в Office 365.

Щоб змінити мову стандартних папки Outlook на англійську мову та часовий пояс для Москви (GMT+03: 00), дотримуйтесь наступної команди:

Get-Mailbox Aaivanov | Set -MailboxregionalConfiguration -localizedfaultfallfoldername: $ true -language "en -sus" -Timezone "Російський стандартний час"

Список доступних часових поясів у Windows може відображатися наступним чином:

Get -Timezone -Listavable

Якщо вам потрібно лише перейменувати стандартні папки Outlook від англійської до росіян, завершити:

Get-Mailbox Aaivanov | Set -MailboxregionalConfiguration -localizedfaultfallfoldername: $ true -language "ru -uru" -dateformat "yyyy -mm -dd" -timeform "hh: mm"

Імена папки в Outlook змінюються негайно.

Змінюючи мову поля, ви можете вказати новий формат часу та дати. Якщо формат часу та дати не відповідає мові, з’явиться помилка:

DateFormat "m/d/yyy" не справедливий для поточного налаштування мови "ru-ru". Дійсні формати включають "DD.Мм.Yyy, dd.Мм.yy, d.М.yy, dd/mm/yy, yyyy-mm-dd "

або

TimeFormat "H: MM TT" не є дійсним для поточного налаштування мови "ru-ru". Дійсні формати включають "H: MM, HH: MM".

Якщо ви не хочете вказувати формат часу/дати вручну, ви можете використовувати формат за замовчуванням для вказаної мови за допомогою Set-MailboxRegionAlConfiguration:
-Dateformat $ null -TimeFormat $ null

Ви можете змінити регіональні налаштування відразу для всіх користувачів сервера:

Get -Mailbox -Server SPB -MSG01 -ResultSize Unlimited -Filter RecitientTypeAls -eq 'usermailbox' | Set -MailboxregionalConfiguration -TimeZone "Російський стандартний час" -localizedfaultfallfoldername: $ true -;

Скиньте назви стандартних поля поля за допомогою Outlook

Якщо поле користувача порожнє, або нова мова для нього використовувались без перейменування папки, ви можете скинути назви стандартних коробки Exchange за допомогою Outlook. Для цього встановіть необхідні регіональні параметри Windows та запустіть Outlook з параметром Замерзні імена:

Перспектива.Exe /resetfoldernames

На наступний раз Outlook покаже російські імена.

Якщо перша команда не працювала (залежить від версії Outlook), спробуйте виконати:

Перспектива.Exe /ResetFolders

Інструкції, як оновити систему до нового Windows 11
Ми розповідаємо, як оновити Windows 11. Детальні інструкції як для підтримуваних, так і для непідтримуваних пристроїв.  Коротко про Windows 11 Потенц...
Що таке коренепало на Android і як їх отримати
Спрощено ВСЕ програмне забезпечення, що використовується на комп'ютерах, мобільних пристроях та іншому цифровому обладнанні, розділене на з відкритим ...
Як використовувати DISM ++ для перенесення вибраних драйверів у нові Windows
Перехід до нових Windows на іншому комп’ютері може включати не лише перенесення особистих файлів, але й драйвери, встановлені на старому ПК. Ніщо не з...