Програми

Wondershare pdfelement - потужний інструмент для роботи з PDF

Wondershare pdfelement - потужний інструмент для роботи з PDF

PDF - Популярний і зручний формат, але він найкраще підходить для зберігання остаточних даних, тобто більше не вимагає редагування. Можливо, було б непогано, якби Windows мав вбудований додаток для редагування PDF, Але це не так, тому вам доведеться використовувати третєпартій. Найкраще з них розглядається Adobe Acrobat, Однак ви все ще можете сперечатися з цим. Є програми, які не поступаються добре відомому редактору, хоча однаково зручно і не так дорого.

Один з них є Wondershare pdfelement - Потужний інструмент для всебічної роботи з файлами PDF.

Програма дозволяє створювати, редагувати, конвертувати, розпізнавати, захищати, а також об'єднати та анотувати PDF-документи. Wondershare pdfelement оснащений зручним і приємним інтерфейсом, який має багато спільного з Microsoft Word. Російської мови немає, але це не повинно стати такою серйозною перешкодою.

Зміст статті:

Текстове редагування

Методи редагування тексту не відрізняються від того, як це робиться в інших текстових редакторах.

Текст можна вибрати, видаляти, додати, змінювати його колір, розмір та гарнітуру. Вирівнювання текстових блоків, додавання зображень, гіперпосилання, анотацій, включаючи приховані, різні об'єкти - геометричні форми, стрільці, форми, вимикачі, кнопки тощо. Можливості редагування вмісту включають створення та зміни в закладках меню.

Робота зі сторінками

Окрім об'єктів та тексту, редактор дозволяє вам змінювати сторінки документа.

Ви можете додати та видалити їх, повернути, змінити колір фону, порядок нумерації, видалити їх вміст в окремих файлах, наносити водяні знаки, вирізати порожні ділянки, додати та редагувати заголовки та ділянки для виносок.

Створіть PDF та конвертувати

Wondershare pdfelement може використовуватися як віртуальний принтер. Програма дозволяє створювати PDF З файлів більше ніж 300 різні формати, а також конвертувати PDF В документах Слово, Excel, PowerPoint, У форматі електронних книг Epub, у HTML, У зображеннях JPG, JPEG, PNG, TIFF та деякі інші менш поширені формати. Кілька окремих документів можуть бути використані як вихідний матеріал PDF або файли різних форматів.

Захист PDF

Як і будь -який пристойний редактор PDF, програма підтримує захист документів із паролем. Захист можна встановити як при зчитуванні файлу, так і для редагування, друку та затвердіння вмісту. Для встановлення авторства та підтвердження справжності створених документів у Wondershare Pdfelement є спеціальна функція додавання цифрового підпису.

Програму можна використовувати не лише як редактор, але й як зручний переглядник PDF. Підтримується масштабування, пошук за текстом, перехід до початку та кінця документа, є кілька режимів перегляду, включаючи повний екран. Підключати OCR Він постачається окремо. Wondershare pdfelement розподіляється на оплачуваній основі. Редакційний офіс без розпізнавання коштує $ 69.95, З плагіном - $ 89.95. Ви можете завантажити пробну версію редактора на веб -сайті розробника PDF.Диво.Com/pdfelement.

На початку, в середині та в кінці документа ми видаляємо порожню сторінку в Word на початку, посередині
Програма під назвою MS Word - це найпопулярніший текстовий редактор у світі як серед користувачів, так і компаній. У цій програмі ви можете не тільки ...
Встановіть вино в Linux Mint
Ми розповідаємо, як встановити та налаштувати вино в монетному дворі Linux. Що таке вино Завантажте вино Ми встановили вино Що таке вино Проста мов...
Позначення порожньої програми жорсткого диска Diskgenius
Православні системи не люблять створювати маркування на чистому жорсткому диску під час встановлення Windows. І не довіряйте процесу формування розділ...