Програми

Мудра програма видалення - повна делері програми

Мудра програма видалення - повна делері програми

При видаленні третій партійних програм з Windows останній часто залишає багато цифрових у системі "сміття" - бібліотеки, файли конфігурації, записи реєстру тощо. Вони не становлять загрози стабільності системи і навіть не сповільнюють її роботу, як завжди, це вважається, однак, в деяких випадках абсолютно невдала версія програм може суперечити новим версіям, тому це розблокувати На Рекомендується використовувати спеціальні утиліти.

Одним із цих інструментів є Мудра програма видалити - Програма від добре відомого розробника Мудрий, Розроблений для більш глибокого та високоякісного видалення додатків, ніж те, що може забезпечити стандартну корисність Deinstal. Принцип експлуатації програми простий - після запуску мудрої програми Uninstaller сканує систему та відображає список встановлених програм.

Два режими видалення - стандарт (сейф) І розумний. Перше передбачає використання вбудованого deinstal Windows з подальшим пошуком та видаленням усіх пов’язаних файлів та клавіш клавіш. Цей метод рекомендується самими розробниками. Вдаючи до другого методу має сенс у випадках, коли додаток неможливо видалити за допомогою стандартного методу.

Видалення виконується в напівавтоматичному режимі, від користувача не потрібні додаткові дії. Програмний інтерфейс має дуже простий, російський вибирається під час автоматичної установки.

Ви можете завантажити Wise DeverStaller програми з веб -сайту розробника www.Мудрий.Com/wise-program-uninstaller.HTML. Утиліта розповсюджується на безкоштовній основі, сумісна з усіма популярними версіями Windows.

Як відкрити порти в Windows 10
Що таке програмний порт Застосування та мета портів Список основних портів та їх функціональність Переглянути активні сполуки Відкриття порту за допо...
Як користуватися Safehouse Explorer Створіть зашифрований віртуальний розділ
Windows має власну технологію шифрування Бітлокер, Швидкий, комфортний та надійний, з підтримкою захисту окремих обсягів, TRM та позначення ГПП. Він і...
НЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ - Тули для запобігання прилипання миші в багатомоніторних системах
Функціонування Snap Assist, Розроблений для прикріплення Windows до кордонів та кутів екрана вперше з'явився у Windows 7 і був успадкований новими вер...