Програми

Win + X Редактор меню - Win + X Інструмент меню в Windows 10

Win + X Редактор меню - Win + X Інструмент меню в Windows 10

У Windows 8 меню, що містить набір корисних функцій адміністратора, було замінено традиційною кнопкою запуску. Це було викликано клацанням правої кнопки в нижньому лівому куті екрана (відповідно до кнопки запуску) або натисканням "гарячий" Win + X ключі. Аналогічно, його називають у Windows 8.1 і 10. За допомогою цього ви можете швидко відкрити командний рядок, диспетчер пристроїв, переглянути журнал подій, отримати доступ до обладнання для управління дисковими та багатьма іншими важливими системними інструментами.

Насправді пункти меню Win + X - це звичайні мітки LNK, Однак можливість додавання команд користувачів до Windows 10 відсутня. Якщо ви хочете редагувати його, вам доведеться вдатися до третім -партійних інструментів, наприклад, утиліти Win+X Редактор меню. Ця невелика програма з зручним графічним інтерфейсом дозволяє додавати, видаляти, перейменувати та сортувати елементи меню Win + X. Утиліта не потребує встановлення, не змінює системні файли.

Віконний Win+X Редактор меню Він має три вкладки: Додайте програму, Створіть групу і Видалити. Використовуючи перші інструменти, ви можете додати до меню Win + X будь -який виконуваний файл, елемент класичної панелі управління, функція адміністратора. Ви також можете використовувати готовий шаблон - підпункт Додайте тиск, Дозволяючи меню інтегрувати деякі популярні інструменти Windows, такі як ноутбук або графічний редактор Малювати.

Клацніть на будь -який елемент списку, відкриває додаткове меню, за допомогою якого елементи можна перейменувати, вилучити, відсортувати, переміщувати між групами. Вкладка Створіть групу служить для створення груп елементів меню. Назви груп - це чиста конвенція, можливість їх перейменування не надається, у меню Win + X групи представлені роздільниками. Вкладка Видалити, Як легко здогадуватися, служить для видалення зайвих елементів.

І останнє. Для того, щоб зміни набули чинності, необхідно перезапустити провідник, натиснувши кнопку Перезавантажте Провідник. Ну, щоб повернути меню до початкового стану, натисніть посилання Відновити значення за замовчуванням У верхньому правому куті вікна утиліти. завантажити Win+X Редактор меню може бути з веб -сайту розробника Winaero.Com/Завантажити.PHP?Огляд.21. Утиліта розповсюджується на безкоштовній основі, мова найпростішого інтерфейсу - англійська - англійська мова.

Як дивитися FPS в іграх
Майже кожен геймер, навіть початківець, знає, що "FPS" в іграх, оскільки цей показник дає уявлення про продуктивність комп'ютера та стабільність гри. ...
Які етикетки у Windows та як включити показ їх розширень
Усі користувачі Windows добре ознайомлені з концепцією етикетки. Етикетка - Це невеликий графічний об'єкт файлової системи, що містить посилання на фа...
Як включити UAC для вбудованого адміністратора в Windows 10
Щоб забезпечити більше контролю над запуском виконуваних файлів у Windows, спеціальний механізм моніторингу облікових записів або скороченого Uac. На ...