Програми

WindowsXAppPremover - утиліта для видалення усутніх програм та роботи з зображеннями WIM

WindowsXAppPremover - утиліта для видалення усутніх програм та роботи з зображеннями WIM

Більшість універсальних програм, що постачаються з Windows 10, є "Сталь", Тобто вони не можуть бути відхилені звичайним способом. Але це не означає, що їх неможливо усунути якось інакше. Ви можете виконати таке видалення за допомогою командного рядка PowerShell, І для цих цілей розробляли спеціальні комунальні послуги. Одна з них - WindowsXAppPremover. Ця програма відрізняється від своїх аналогів тим, що, по -перше, вона дозволяє видалити універсальні програми в режимі пакету в робочій системі.

По -друге, видаліть ті самі програми з Штук-Зображення системи Windows 8, 8.1 і 10. Ця остання функція особливо корисна для тих користувачів, які створюють власні розподіли Windows. Але навіть за цими можливостями WindowsXAppPremover Не виснажений. Крім того, програма підтримує роботу з віртуальними дисками формату ВГД.

У WindowsXeAppremover є три режими роботи: Поточний користувач, Коли програми видаляються лише для поточного користувача, Місцева машина, Коли програми видалено для всіх користувачів та Зображення, призначений для роботи з зображеннями Штук.

У перших двох випадках, щоб зняти список додатків, натисніть кнопку "Отримати додаток", У другому - преса "Кріплення", Виберіть зображення в провіднику Штук і щоб забити його в порожню папку. Після цього ви можете почати сканувати зображення та шукати програми в ньому.

Ви можете завантажити утиліту з веб -сайту розробника Winxappremover.Кодеплекс.Com. Deinstal розповсюджується на безкоштовній основі, не містить реклами, встановлення на комп’ютері не вимагає. Єдина підтримувана мова - Англійська мова. Інтерфейс, як правило, простий, продуманий зручність, однак, не може, призначення деяких додаткових кнопок не буде зрозуміло для початківців користувачів.

Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux у чотири кроки
Поради Linuxoid, знайомий з домашніми редакторами офісу. Після того, як операційна система Astra Linux була розроблена виключно для потреб спеціальних...
Що таке OneDrive та як включити в Windows 10
OneDrive, що це таке? OneDrive - це хмарна послуга для зберігання файлів з Microsoft. Він доступний для всіх користувачів безкоштовно з обмеженим обся...
Як визначити найменше і найчастіше використовувані клавіші
Озброєний Автохоткі або Редактор реєстру, Ви можете призначити будь -який ключ або комбінацію ключів, але перед тим, як перейти до бізнесу, буде корис...