Windows 11

Windows не підключається до цієї мережі Wi-Fi

Windows не підключається до цієї мережі Wi-Fi

При спробі підключитися до однієї з мереж Wi-Fi, доступних у Windows 10, може з’явитися помилка:

Неможливо підключитися до цієї мережі
Canon підключитися до цієї мережі

Причиною помилки може бути неправильний пароль, неправильні налаштування мережевого профілю WLAN для збереженої мережі (тип шифрування або аутентифікації), адаптер Wi-Fi драйвер, модифіковані точки тощо.D. У цій статті ми розглянемо, як виправити цю помилку та відновити підключення до Wi-Fi до Windows.

Переконайтеся, що ви ввели правильний ключ безпеки (пароль для з'єднання). Необхідно використовувати кириличні або спеціальні символи у пароль Wi-Fi.

Перше і просте рішення проблеми - почніть з перезавантаження комп'ютера та маршрутизатора Wi -fi.

Якщо попередній метод не допоміг, можливо, проблема пов'язана з тим, що налаштування маршрутизатора Wi-Fi (мережевий пароль, налаштування шифрування) та Windows не можуть підключитися до вашого маршрутизатора з попередніми збереженими налаштуваннями в профілі Wi-Fi цієї мережі. Спробуйте видалити збережені параметри бездротової мережі в Windows та підключитися до точки доступу:

 1. Перейдіть до налаштувань -> Мережа та Інтернет -> Wi -fi -> Керуйте відомими мережами (або виконайте команду швидкого доступу Стаки MS: мережа-wifi );
 2. Знайдіть свою мережу Wi-Fi у списку та видаліть її (забути/забути); Ви можете видалити мережевий профіль з командного рядка: Netsh wlan delete name name = "name_set"
 3. Знову підключіть свою точку доступу Wi-Fi, вкажіть ключ мережевої безпеки (пароль для з'єднання).

Перевірте, чи драйвер вашого мережевого адаптера підтримує типи шифрування та автентифікації, які дозволені у вашій точці доступу Wi-Fi. Список стандартів та типів шифрування, які підтримують ваш драйвер Wi-Fi Windows, може відображатися за допомогою команди:

Netsh Wlan показує всі

Наприклад, у моєму випадку:

Підтримуються типи радіо: 802.11n 802.11г 802.11b FIPS 140-2 Режим Підтримується: Так, аутентифікація та шифр, що підтримуються в режимі інфраструктури: Відкрийте жоден WPA2-Особистий CCMP Відкрити WEP-40BIT OPEN WEP-104BIT OPEN WEP WPA-enterPrise TKIP WPA-PERSONAL TKIP WPA2-enterPrise TKIP WPA2-PESSORAL TKIP WPA -ВНЕРПРІЗА CCMP WPA-Особистий CCMP WPA2-enterprise CCMP WPA3-Особистий CCMP

Переконайтесь, що ці режими підтримуються вашою точкою доступу Wi-Fi (вам потрібно перейти до інтерфейсу управління точкою доступу та перевірити налаштування безпеки). У деяких випадках вам потрібно оновити драйвер вашого мережевого адаптера.

Відкрийте властивості драйвера мережі адаптера в диспетчеві пристроїв, перейдіть на вкладку «Розширені» та перевірте, які режими дозволені в його налаштуваннях. У цьому прикладі режим 802.11n відключений. Якщо ваша точка доступу та драйвер адаптера підтримують її, увімкніть цю опцію.

Також спробуйте змінити ширину каналу в параметрі 802.Ширина каналу 11n для смуги 2 З 20 МГц Тільки Автоматичний .

Видаліть/перевстановлюйте мережевий драйвер вашого адаптера Wi-Fi (консоль Девмгмт.MSC ). Розгорніть розділ мережевого адаптера, натисніть на свій адаптер Wi-Fi та виберіть (Видалити/Видалити пристрій).

Знімаючи пристрій, вас також запросять зняти драйвер із сховища драйвера. Увімкніть опцію Видаліть програмне забезпечення драйвера для цього пристрою та натисніть Видалити.

Після цього виконайте виявлення нових дій -> Сканування на зміни обладнання та зачекайте, поки Windows знайде ваш адаптер Wi -Fi та встановіть відповідні драйвери.

Він також скине поточні налаштування вашого адаптера Wi-Fi (корисно, якщо ви змінили їх вручну).

Запустіть засоби діагностики та усунення несправностей мережі Налаштування -> Мережа та Інтернет > Статус і натисніть кнопку Мережевий TrbleShooter У розділі «Розширена мережа властивостей» (або виконайте команду MSDT.EXE /ID NetworkDiagnetWorkAdapter ). Виберіть тип мережевого адаптера Wi-Fi і зачекайте, поки майстер не знайде і виправить можливі мережеві проблеми.

Якщо ви підключите помилку для підключення до мережі Wi-Fi, ви зможете знайти більш детальну інформацію про причину помилки в перегляді події журналу.

 1. Відкрийте консоль перегляду події ( EventVwr.MSC ) та перейдіть до журналів програм та служб -> Microsoft -> Windows -> Wlan -AutoConfig -> Оперативні;
 2. Перевірте наявність помилок та попереджень у цьому журналі;
 3. У моєму прикладі тут знайдено подію 8001 (AcmConnection) з наступним описом:
  Мережевий адаптер: Broadcom 802.11n мережевий адаптер інтерфейсу GUID: C8342B50-2894-4D8F-84D7-907FCE8E1784 Режим підключення: Ручне з'єднання з назвою профілю: HMNWRK SSID: HMNWRK BSS Тип: Інфраструктурна невдача Причина: Конкретна мережа недоступна. RSSI: 255

  Судячи з помилки, ця точка доступу Wi-Fi була недоступною (вимкнена) під час підключення до нього.

  Або інша подібна помилка:

  Помилка бездротової безпеки WLAN-Autoconfig (MSMSECERCE). Причина: динамічний обмін ключем VID не досягне успіху в налаштований час

  Тут здається, що ваш комп'ютер не встиг на певний час обмінюватися клавішами з маршрутизатором (точка доступу не завантажувалася, не сповільнюється або поза зоною доступу).

Якщо нічого не допомагає, і проблема з'являється при підключенні до будь-якої мережі Wi-Fi (будь то апаратна точка доступу, або програмне забезпечення Wi-Fi-точка доступу до Windows, Linux або Android), очистіть таблицю маршрутизації та кеш DNS, виконайте, виконайте, виконайте, виконайте кеш, Повне скидання мережевих налаштувань у Windows:

Маршрут -Ф
Ipconfig /flushdns
Netsh int ip reset
Netsh int ipv4 скидання
RESET Netsh Inttcp
Скидання Netsh Winsock

Перезавантажте комп'ютер та підключіться до своєї мережі. Помилка “Windows не вдалося підключитися до Wi-Fi "Потрібно зникнути.

Кілька додаткових порад щодо вирішення проблеми:

Ми створимо тему дизайну в Opera GX
Opera GX пропонує вдосконалені налаштування дизайну - користувач може вибрати кольори з палітри та додавати фонові зображення, створюючи індивідуальни...
Що робити, якщо листи Outlook 2016 не відображаються зображеннями
Відомо, що листи, надіслані електронною поштою, можуть містити не тільки текст, але й зображення, вкладені безпосередньо в тіло. На жаль, не всі клієн...
Що робити, якщо Windows 10 недоступний режим планшета
Для пристроїв із сенсорним дисплеєм у Windows 10 розробники реалізували спеціальний режим планшета, який дозволяє використовувати програми та запустит...