Windows Server 2016

Windows та кінець підтримки для Adobe Flash Player 31 грудня 2020 року

Windows та кінець підтримки для Adobe Flash Player 31 грудня 2020 року

31 грудня 2020 року Adobe нарешті перестав підтримувати Flash Player. Починаючи з цього моменту, життєвий цикл завершується (EOL), нові версії чи оновлення більше не будуть вироблятися. У цій статті ми розглянемо, що адміністратор Windows повинен знати про кінець підтримки Flash Player.

З 2017 року Adobe закликає всіх розробників передати існуючі флеш -проекти для відкриття форматів HTML5, WebGL та WebAssembly. Наприкінці цього року перехідний період закінчується, а 31 грудня Adobe видалить завантаження Flash Player на його веб -сайт.

Щоб перевірити, чи встановлений Flash Player на комп’ютері/браузері, перейдіть на сторінку перевірки стану HTTPS: // Helpos.Аобе.Com/flash-player.HTML

Microsoft заборонить запуск Flash в Edge та IE для всіх версій Windows до кінця 2020 року. Розробники Firefox, Chrome також вимкніть підтримку Flash Player в останніх версіях.

Зміст:

KB4577586 Оновлення для видалення програвача Adobe Flash у Windows

У жовтні 2020 року Microsoft випустила оновлення KB4577586, щоб видалити вбудований флеш Adobe із підтримуваних версій Windows (Windows 8/8.1/10, Windows Server 2012/2012R2/2016/2019).

Оновити KB4577586 (оновлення для видалення Adobe Flash Player) Поки що доступний лише для завантаження вручну з каталогу оновлення Microsoft.

Щоб встановити оновлення, просто запустіть завантажений файл Windows10.0-kb4577586-x64_c9bb49df325c20ddc147137b3fa769fa44d800dde.МДУ .

Для тихого встановлення оновлення з файлу MSU ви можете використовувати команду:

WUSA C: \ оновлення \ Windows10.0-KB4577586-X64.MSU /тихий /norestart

Якщо ви спробуєте видалити оновлення Оновлення для видалення програвача Adobe Flash, Вимкнувши Flash у Windows 10, ви отримаєте помилку:

Wusa.Exe /enainstall /kb: 4577586

ОНОВЛЕННЯ ОНОВЛЕННЯ ОНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕНОГ. 

Видалення Adobe Flash Player у старих версіях Windows

Щоб видалити Flash Player у версіях Windows (Windows 7/XP/Server 2008R2/Server 2003), в яких Flash не вбудований в ОС, потрібно використовувати спеціальний Видобуток від Adobe, який можна завантажити тут https: // fpdownload.Макромедіа.Com/get/flashplayer/current/support/erinstall_flash_player.Екзе.

Закрити браузери та інші програми, які можуть використовувати Flash та запускати завантажений файл Erinstall_flash_player.Екзе .

Ви можете видалити Flash, використовуючи утиліту detstall_flash_player з командного рядка в тихому режимі:

Erinstall_flash_player.Exe -uninstall

або для видалення певного типу спалаху (ActiveX, NPAPI, PPAPI):

Залишається вручну видалити всі решта флеш -файлів з каталогів:

C: \ Windows \ system32 \ macromed \ flash
C: \ Windows \ syswow64 \ macromed \ flash
%AppData%\ Adobe \ Flash Player
%Appdata%\ macromedia \ flash Player

На сторінці https: // helpx.Аобе.Com/flash-player.HTML доступні інструкції з відключення Flash Player у різних браузерах.

Закриття Flash Player через WSUS

На даний момент оновлення KB4577586 необов’язкове в оновленні Windows та WSUS. Швидше за все, на початку 2021 року Microsoft зробить його рекомендованим або навіть обов'язковим.

Ще раз нагадуємо, що оновлення KB4577586 неможливо зняти після встановлення.

Оновлення KB4577586 можна імпортувати вручну в WSUS.

Якщо з’являється помилка, коли оновлення імпортує Провалився, Необхідно забезпечити підтримку розширеного шифрування TLS 1.2 для версії .Net Framework 4 на сервері WSUS. Для цього створіть параметр Schusestrongcrypto Введіть DWORD (32-бітний) та значення 1 У гілці hkey_local_machine \ програмне забезпечення \ microsoft \.Netframework \ v4.0.30319. Щоб використовувати нові налаштування, вам потрібно перезавантажити комп'ютер.

Після імпорту оновлення на WSUS ви можете затвердити його для встановлення у потрібній групі комп'ютерів/серверів (групи можуть бути створені вручну або налаштовані за допомогою GPO) та встановити.

Як використовувати Flash Player у Windows після 12 січня 2021 року?

Наприкінці грудня 2020 року Adobe офіційно перестав підтримувати гравця Фалаша. З 12 січня 2021 року Flash Player насильно блокує відтворення будь -якого вмісту SWF у всіх браузерах та видає це повідомлення:

Плагін Adobe Flash Player заблокований, оскільки він застарілий.

Adobe Flash Player застарілий.

Намагаючись оновити плагін або натисніть на зображення у вікні Flash Player, ви будете перенаправлені на сторінку Adobe з описом Flash End Line.

Як результат, адміністратор, наприклад, не зможе перейти до веб -веб -офісу VMware VSphere Of Old Web (до 6.7), горизонт (до 7.8), хмарний директор (до 10.0) На основі Flash.

Завдяки великій кількості додатків від корпоративних клієнтів існує невеликий метод обходу, який дозволяє тимчасово включати відтворення флеш -вмісту на певних сайтах.

Створіть текстовий файл MMS.CFG З наступною конфігурацією:

EnableAllowList = 1
Allowlistrootmovieonly = 1
AllowListurlpattern = https: // vcenter1.Winitpro.RU: 443
AllowListurlpattern = https: // курси.Winitpro.RU: 443
AllowListurlpattern = https: // портал.Winitpro.RU: 80
Allowlisturlpattern = *: // web.Winitpro.ru/awaylisturlpattern = https: //*.Winitpro.RU/
SilentautoupDateable = 0
Autoupdededisable = 1
Eoluninstalldisable = 1

У цьому файлі в параметрі AllowListurlpattern Вам потрібно вказати адреси URL -адреси всіх сайтів, для яких потрібно тимчасово дозволити відтворення флеш -вмісту.

Цей список повинен бути включений в основному внутрішніми ресурсами з Flash, які ще не переміщувались на новіші технології.

Файл MMC.CFG потрібно скопіювати в комп’ютери в домені через групову політику, використовуючи журнали, SCCM тощо.D. У таблиці нижче вказуються способи, коли вам потрібно скопіювати файл залежно від браузера та версії Windows:

Windows X86, Firefox %Windir%\ system32 \ macromed \ flash \ mms.CFG
Windows X64, Firefox %Windir%\ syswow64 \ macromed \ flash \ mms.CFG
Google Chrome (версія 87 і раніше) для Windows %Localappdata%\ google \ chrome \ user data \ за замовчуванням \ pepper data \ shockwave flash \ system \ mms.CFG
Крайовий хром для вікон %Localappdata%\ microsoft \ edge \ user data \ за замовчуванням \ pepper data \ shockwave flash \ system \ mms.CFG

Потім, у браузері на веб -сторінці із вмістом Flash, вам потрібно вибрати Adobe Flash -> Дозволити, оновити сторінку, натиснути на вміст Flash та в рядку "Flash Player Blocked, оскільки його застаріла"Забігайте цього разуЩо.

Це рішення тимчасове, t.до. Влітку 2021 року Microsoft випустить фінансове оновлення для всіх підтримуваних версій Windows, яка повністю видалить вбудований програвач Flash.

Як обчислити та обчислити інтерес у Excel
Ми регулярно стикаємося з концепцією інтересу до повсякденного життя. Лише знижки, з якими реклама рясні вже наповнена болям. І якщо ви забираєте 10% ...
Windows 10 не бачать мережевих папок - рішення
Щоб зручно обміняти файли, надрукувати документи на одному принтері з декількох комп'ютерів та скористайтеся загальним Інтернетом, ПК поєднуються в ме...
Позначення порожньої програми жорсткого диска Diskgenius
Православні системи не люблять створювати маркування на чистому жорсткому диску під час встановлення Windows. І не довіряйте процесу формування розділ...