Підказки

Windows 10 не бачить мережевих папок. Як вирішити проблему?

Windows 10 не бачить мережевих папок. Як вирішити проблему?

Зміст

У попередній статті ми розповіли, як створити та налаштувати мережну папку в Windows 10. Якщо папка мережі не знайдена або не відкривається, перейдіть знову на всі пункти. Важливо:

Для проблем "десятки" виникають через оновлення. Є два варіанти: або змінені папки та файли не відображаються, або вони видно, але не відкривайте.

Зміст

Зверніть увагу! Назва робочої групи повинна бути ідентичною всім в цьому ПК.

Перезавантажте комп'ютер і подивіться, чи тепер видно папки мережі.

Скидання налаштувань мережі

Тепер спробуємо не налаштувати мережу, а навпаки, опустите всі параметри. Іноді це допомагає, і знайдені файли та папки. Ми переходимо до налаштувань та мереж Інтернету. Нам потрібно натиснути на "скидання мережі".

Погодитися "скинути зараз". Комп'ютер почне перезавантажувати, а мережеві параметри будуть оновлені. Цей метод часто вирішує не лише проблеми з виявленням мережі, але й інші помилки мережі та Інтернету.

SMB 1.0 Windows 10

Часто виникає проблема з протоколом SMB. Саме за допомогою можливості можливий доступ до поголених папки в робочій мережі. Він підтримує мережевий спостерігач - послугу, яка формує список активних комп'ютерів у локальній мережі.

Починаючи з оновлення 1703, спостерігач працює дуже погано. Починаючи з версії 1709 SMB 1 протокол.0 взагалі не підтримується. Оновіть SMB до версії 2.Не всі досягають успіху. Часто мережеве обладнання просто не підтримує його.

Але давайте спробуємо включити першу версію на "Десять". Ми переходимо на панель управління.

У списку налаштувань виберіть "Програми та компоненти".

Ми переходимо до "увімкнення та відключення ...". У списку ми шукаємо "Підтримка загального доступу ...", а також встановлюємо маркери навпроти клієнта та сервера. Таким чином, ми включили першу версію протоколу SMB.

Проблеми Windows 10 (1803)

З оновлення 1803 року розробникам Microsoft взагалі не дозволяється створювати робочі групи та виявляти мережеві папки. Вони вважають, що цей метод доступу до файлів та папки застарілий. Навіщо працювати з мережевим середовищем, створюйте папки, нескінченно змінюйте налаштування, якщо є більш зручні альтернативи. Наприклад, OneDrive.

Але багато користувачів є більш звичними та ще зручнішими для роботи в робочій групі.

Поселення виявлення мережі виконуються за допомогою ресурсів Discovery Resource Public. Починаючи з складання 1803 року, він не починається з завантаження комп'ютера. Але ми можемо ввімкнути його самостійно.

Клацніть клавіші Win+R та в рядку "Виконайте" Наберіть команду служб.MSC.

У російській версії це звучить "публікація ресурсів виявлення ...". Знайдіть його у списку та натисніть двічі за допомогою лівої кнопки миші.

Виберіть у рядку "Тип запуску" автоматично ". Найкраще вибрати налаштування з відкладеним запуском. Клацніть ОК і перезавантажте комп'ютер.

Отже, ми вивчили кілька способів виправити проблему виявлення мережних папок у Windows 10. Останні оновлення "десятки" абсолютно недоброзичливо працюють у загальній локальній мережі. Окрім налаштувань самих мережевих папки та робочої групи, нам потрібно:

Зазвичай операції зазвичай допомагають бачити та відкрити мережеві папки. В іншому випадку використовуйте запропоновану альтернативу - службу зберігання та працюйте з OneDrive Falah.

Це цікаво:

Windows 10 - Детальна інструкція.

Як швидко вимкнути проксі -сервер на Windows 10?

Інтернет не працює після оновлення Windows 10. Що робити?

Читачі зверталися до мене кілька разів із запитом, щоб допомогти вирішити проблему з відображенням комп'ютерів у мережевому середовищі на останніх зборах Windows 10. Дійсно, в останніх випусках Windows 10 ваш комп'ютер може перестати бачити сусідні комп’ютери в робочій групі локальної мережі або безодні з самого мережевого середовища. Поміркуйте, як це виправити.

Зміст:

Комп'ютери з Windows 10 не відображаються в мережевому середовищі робочої групи

Користувачі почали вирішувати проблеми відображення сусідніх комп'ютерів у локальній мережі робочої групи, що все ще починається з Windows 10 1703 (оновлення Creators). Після встановлення цієї будівлі W10 під час перегляду пристроїв у мережевому середовищі комп'ютер перестає бачити сусідні комп’ютери.

Список комп'ютерів у мережевому середовищі можна переглянути в провіднику або команді:

Чистий перегляд

Якщо список порожній (команда повернулася У списку немає елементів) Що вперше перевірте наступні налаштування.

Перевірте, чи є у вас послуга доступу для файлів та папки. Перейдіть до розділу Панель управління -> Центр управління мережами та загальний доступ -> Додаткові параметри загального доступу.

Переконайтесь, що у вас є поточний розділ мережевого профілю Приватний (поточний профіль) Варіанти включені:

Потім у профілях Всі мережі Активуйте параметри:

Потім відкрийте предмет Параметри Windows -> Мережа та Інтернет -> Ethernet (У випадку, якщо ви підключені до локальної мережі за допомогою бездротового з'єднання, виберіть Wi-Fi). Клацніть на значок мережі та перевірте, чи ввімкнено опцію Зробіть цей комп'ютер доступним для виявлення.

У деяких випадках, щоб включити виявлення, вам потрібно виконати команду в командному рядку з правами адміністратора:

Netsh advfirewall брандмауер Set Group Group = "Discovery Network" new enable = так

У деяких випадках комп'ютер Windows може не відображатися в мережевому середовищі через неправильні налаштування робочої групи. Спробуйте переробити цей комп'ютер до робочої групи, переписавши параметри (Панель управління -> Система -> Додаткові параметри системи -> Назва комп’ютера -> кнопка Ідентифікація).

У застосуванні вступу до домену або робочої групи виберіть: Комп'ютер включений у корпоративну мережу -> Моя організація використовує мережу без доменів -> Назва вашої робочої групи. Після цього вам потрібно перезавантажити комп'ютер.

Якщо після перезавантаження комп'ютер з’явився в мережевому середовищі, але ви не можете ввести його, перевірте тип типу комп'ютерної мережі. Швидше за все, ваша локальна мережа була визнана як Громадський. Вам потрібно змінити тип мережі на Приватний. Для цього відкриті Варіанти -> Мережа та Інтернет -> Держави -> Домашня група -> Зміна місця розташування в мережі.

Клацніть на посилання, щоб змінити місце в мережі, після цього на бічній панелі з запитом "Ви хочете дозволити іншим комп'ютерам та пристроям у цій мережі виявити свій ПК? Ми рекомендуємо зробити це в домашній чи робочій мережі, а не в загальнодоступному ", виберіть так.

Відкрийте мережеве середовище та перевірте, чи з'явилися комп’ютери.

Якщо ці поради не допомогли, а комп’ютери робочої групи все ще не відображаються, спробуйте скинути мережеві параметри (параметри -> мережа та Інтернет -> умова -> мережа).

Ви можете скинути налаштування мережі та правила брандмауера за допомогою команд:

Скидання Netsh int ip.Txtnetsh winsock resetnetsh advfirewall reset

Тоді вам потрібно перезавантажити комп'ютер.

Також перевірте, чи запущені такі послуги (для правильного відображення мережевого середовища вони повинні бути в стані автоматичного запуску):

SMB 1.0 та проблеми з головним браузером у Windows 10

Трапляється, що проблеми з відображенням комп'ютерів у мережевому середовищі пов'язані зі службою головного браузера. Ця послуга відповідає за створення та підтримку списку активних комп'ютерів у мережі (докладніше про послугу браузера комп'ютера). У локальній мережі може бути лише один активний комп'ютер з роллю головного спостерігача.

У Windows 10 1703 Мережевий спостерігач Це працює неправильно. Рекомендується повністю вимкнути цю послугу на Windows 10 та використовувати комп'ютер з Windows 7 як головного спостерігача мережі (через регістр).

Крім того, у Windows 10 1709 і вище, протокол SMB V1 відключений дефектом.0, тим самим вимкаючи службу браузера комп'ютера, яка, як ми сказали, відповідає за складання списку комп'ютерів у мережі та відображення їх. Якщо у вас залишаються комп’ютери лише з Win 10 1709 і вище (див. Таблиця сумісності SMB V1) для вирішення проблеми повинна включити протокол SMB V1.0 принаймні на одному комп’ютері (небезпечно!), хто буде головним спостерігачем мережі (головний браузер). Установка SMB 1.0 виконується шляхом додавання 3 компонентів на панель управління.

Комп'ютер не видно в мережі після оновлення до Windows 10 1803

У Windows 10 1803 (оновлення весняних творців) розробники видалили можливість створювати домашню групу комп'ютерів, крім того, комп'ютери Windows 10 перестають відображатись у мережі, що оточує провідник під час перегляду мережевих пристроїв.

Справа в тому, що з точки зору Microsoft робочі групи є застарілою функціональністю організації локальної мережі для доступу до загальних ресурсів та принтерів. Замість використання робочої групи Microsoft вона пропонує використовувати свої хмарні сервіси (OneDrive, доступ через облікові записи облікових записів Microsoft). На мою думку, це невиправдано.

Однак насправді в 1803 році, щоб отримати доступ до ресурсів іншого комп'ютера в локальній мережі, вам потрібно знати його ім'я (\ pcname1) або IP -адресу (у форматі \ 192.168.1.100), але в мережевому середовищі сусідні комп’ютери не відображаються. Однак це можна виправити.

Справа в тому, що окрема послуга відповідає за виявлення комп'ютерів у мережі в Windows 10 Функція відкриття ресурсів Публікація, який після встановлення 1803 року не запускається за замовчуванням (тип запуску від автоматичного змінюється на відключення). Якщо ця послуга припиняється, комп'ютер не виявляє інших комп'ютерів у мережі. Увімкніть службу автоматичного розряду в Windows 10 1803, ви можете.

  1. Відкрийте консоль управління послугами Windows (послуги.MSC)
  2. У списку послуг знайдіть послугу Функція відкриття ресурсів Публікація (Публікація ресурсів виявлення функцій). Його слід відключити.
  3. Змініть тип запуску послуги за допомогою Посібник при автоматичному завантаженні - Автоматичний (затримка запуску).
  4. Перезавантажити комп’ютер

Після перезавантаження інші комп’ютери в локальній мережі можуть виявити цей комп'ютер та його ресурси (принтери та загальні папки).

Задайте питання швидкий доступ

OS Server Windows> Windows Server 2003/2000/NT

Відповіді

Всі відповіді

12 найкращих програм для встановлення драйверів
Раніше драйвери повинні були бути встановлені окремо після встановлення системи. Зараз у Windows 10 все передбачено заздалегідь. Але все-таки трапляєт...
Оновлення BIOS за допомогою флеш -накопичувача
Нещодавно наш сервісний центр часто стикається з таким завданням, як оновлення BIOS. Зазвичай оновлення необхідні комп’ютери з материнськими платами н...
Як запустити захисника в автономному режимі в Windows 10
Якщо побудований захисник зміг виявити та заблокувати вірус, це не означає, що він може негайно його видалити. Є такі віруси, які можна видалити лише ...