Програми

Windows 10 Changer - утиліта для зміни екрана блокування в Windows 10

Windows 10 Changer - утиліта для зміни екрана блокування в Windows 10

Змініть екран блокування в парі дрібниць Windows 10, що неможливо сказати про зображення в системі входу в систему. Інтерфейс Windows просто не має відповідної функції для цього. Але це не означає, що вам завжди доводиться мати справу з тим самим замовленням для синього походження. Скористатися корисністю Windows 10 Changer, Ви можете замінити його на будь -яке зображення.

Утиліта має невелику вагу і не потрібно встановлювати. Щоб змінити зображення екрана входу в систему, достатньо натиснути в будь -яку область його вікна на вкладці Зображення і виберіть зображення, яке вам подобається на комп’ютері.

Формати підтримуються JPG, PNG, BMP, Тифф і навіть Gif, Головне, що замінне зображення не менше, ніж замінений оригінал. Попереднє перегляд нового типу буде доступне негайно у вікні Windows 10 Changer, У той же час, утиліта також запитає, чи хочете ви встановити зображення в оригінальній роздільній здатності.

Ми радимо вам вибрати "Так", З тих пір, коли натиснули "Немає" Чомусь утиліта передається на розділ розширених налаштувань, а вибране зображення не використовується. Зміни набувають чинності негайно, не потрібно перезавантажити, просто вийдіть із системи і переконайтесь, що вхідний екран змінив ваш зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете замінити вже встановлене зображення на інші, спочатку потрібно відновити оригінальний фон. Ви можете зробити це в розширених налаштуваннях утиліти - розділу Просунутий, Натиснувши кнопку "Повернути". Є Windows 10 Changer та інші цікаві налаштування. Наприклад, замість встановлення зображення ви можете заповнити вхідний екран звичайним кольором самостійно, підбираючи його за допомогою налаштованої палітру.

Крім того, програма підтримує створення системних точок відновлення, приховування та відключення аватара користувача, встановлення одного зображення для екрана блокування, екран введення системи та робочого столу, вибір зображення за замовчуванням та стандартного блокування комп'ютера. У програмі є такі варіанти, мета якої не зовсім зрозуміла, наприклад, завантаження файлів Прірг.

Ви можете завантажити утиліту з ресурсу форуми.Mydigitallife.Інформація/теми/63920-Windows-10login змінюється. Програма розповсюджується безкоштовно, мова інтерфейсу має англійську мову.

Ми виправляємо адміністратор помилок, заблокував виконання цієї програми в Windows 10
Зазвичай адміністратор блокує програму через відсутність або затримку цифрового підпису. Кожна програма має її для підтвердження безпеки. Якщо Windows...
Відключіть Google Assistant на пристрої Android
Google Assistant - чудовий голосовий помічник, але навіть не всі йому подобаються. Багато хто просто дратується присутністю ШІ, хтось перейшов на дома...
Додаток для Office Lens Windows 10 - перетворювач сканера та документів
Якість камер сучасного мобільного та фотографічного обладнання практично знецінила наявність таких пристроїв, як сканери або так, що спрямовуються для...