Програми та програми

Адміністратор Windows 10 заблокував виконання цієї програми

Адміністратор Windows 10 заблокував виконання цієї програми

Зміст

При спробі запустити інсталятор певної програми "Windows" 10 може побачити червоно-сірове вікно системи з повідомленням про те, що адміністратор заборонив запуск файлу та заблокував його. Чому це сталося і як бути користувачем у цій ситуації?

Яка причина блокування запуску

Цей запуск запуску має просте пояснення: програма, яку користувач намагається встановити, цифровий підпис закінчився або пошкоджений (якщо він, звичайно, про безпечну програму в коді якого немає вірусів).

Цифровий підпис - це сертифікат, виданий Microsoft Corporation. Це дає гарантію, що програма в безпеці. Розробники нового програмного забезпечення постійно подають програми для цього сертифіката. Виробники PR також повинні регулярно оновлювати його під час оновлення або після закінчення терміну дії періоду підписання.

Цей варіант можливий: Користувач завантажив стару версію програми з офіційного веб -сайту або з компакт -диска, який вже багато років. Звичайно, в цьому випадку "десяток" підозрює файл у присутності вірусу, оскільки підпис вже закінчився.

Повідомлення про запуск запуску у версії оновлення Creators відображається у вікні червоного-сірого

Можливо також, що сама утиліта містить загрозу безпеці ПК (шкідливе програмне забезпечення). У цій ситуації цифровий підпис може бути підробленим - це ваш "десяток" і підозрюється, вкладаючи блок для запуску. Підпис може бути повністю відсутнім або заборонений у налаштуваннях 10 Windows (тобто бути у списку сертифікатів, яким неможливо довіряти).

Таким чином, запуск запуску від адміністратора не завжди означає, що файл (додаток) становить якусь загрозу. Помилку можна обійти, але лише якщо ви повністю впевнені в безпеці корисності.

Якщо у вас є версія "десятки" нижче оновлення творців, ви побачите повідомлення у старому білому вікні

Вирішення проблеми в Windows 10 "корпоративні" та "професіонал"

У версії "Десятки" підприємства та професійного, коли відбувається блокування, ви повинні спробувати запустити файл з правами адміністратора або деактивувати блокування через вікно системи "Локальна групова політика".

Запуск комунальних підприємств від імені адміністратора

Ви можете відкрити програму з правами адміністратора так:

 1. Клацніть правою клавішею до виконуваного файлу з розширенням EXE з правильною клавішею миші один раз - у спричиненому меню виберіть опцію "Починаючи від імені адміністратора".
  У контекстному меню заблокованого файлу натисніть на "Запуск від імені адміністратора"
 2. Якщо цей метод не працює, ми використовуємо побудований "бухгалтерський облік" адміністратора "Десять". По -перше, нам потрібно відкрити консоль "командного рядка", яка має права адміністратора. Перший спосіб запуску - через панель "Пошук". Ми пишемо в рядку команду CMD або "командний рядок".
  У "Пошук" Введіть команду CMD
 3. Клацніть на класичну утиліту правого клавіші миші та виберіть відкриття інтерфейсу з правами адміністратора.
  Запустіть консоль з правами адміністратора
 4. Клацніть на "Так", щоб дозволити системі утиліти змінити параметри вашої "операційної кімнати".
  Клацніть на "Так", щоб система вносила зміни в систему
 5. Ще один спосіб початку - «виконати» через вікно. Прищипувати R і WIN - Зберіть ту саму команду CMD. Ми виконуємо його, використовуючи одночасно затиснуті клавіші ctrl + shift + Enter.
  У вікні "виконати" вставте та виконайте CMD
 6. У темному вікні консолі введіть або вставте чистий адміністратор коду користувача /активний: так. Якщо у вас є англійська версія ОС, напишіть адміністратора. Клацніть на "Enter".
  У вікні "Командний рядок" вставте чистого адміністратора користувача /активного: Так
 7. Команда майже негайно буде завершена системою. Закрийте вікно консолі та відкрийте заблокований файл.
  Коли команда виконується, закрийте консоль і запустіть програму

Відключення блокування додатків у "Редакторі місцевої групи"

Описаний нижче метод є ефективним, але досить небезпечним. Це передбачає повне відключення функції: Усі програми відкриються без попередньої перевірки підпису. Виконайте прості кроки:

 1. Ми називаємо універсальне вікно для запуску утиліти під назвою "Виконай" через R та Win - ми набираємо код GPEDIT.MSC. Клацніть на приблизно.
  Вставте код GPEDIT на панелі.MSC та натисніть на ОК
 2. У редакторі ми переходимо до першого великого каталогу "Конфігурація комп'ютера".
  Відкрийте перший каталог "Конфігурація комп'ютера"
 3. Тепер, у свою чергу, ми розкриваємо розділи, вкладені один в одного: "Конфігурація Windows" - "Параметри безпеки" - "Локальні політики" - і знову "Параметри безпеки".
  Приходьте до розділу "Параметри безпеки"
 4. У великому списку ми шукаємо лінію політики щодо контролю облікових записів щодо адміністраторів. Клацніть на нього двічі.
  У списку політиків знайдіть предмет "Контроль облікових записів: Усі адміністратори ..."
 5. На першій вкладці вкладіть значення для вимкнення та натисніть клавішу "Застосувати" у правому нижньому куті.
  Покладіть "інваліди" та збережіть зміни
 6. Закрийте всі вікна та перезавантажте "операцію". Після успішного запуску файлу та встановлення програми доцільно знову поставити «інклюзивне» значення для описаної політики, оскільки в іншому випадку ви ризикуєте безпекою системи.

Вирішення проблеми у домашній версії "Десять"

Якщо у вас є версія "десятки" на вашому пристрої, вам потрібно використовувати для вирішення "редактора реєстру" або "командного рядка" для вирішення проблеми (для відкриття забороненого документа через нього).

Відключення UAC за допомогою "редактора реєстру"

Оскільки в домашній версії немає редактора з політиками, вам потрібно вимкнути опцію аудиту через інше вікно системи - "Редактор реєстрації". У ньому ми будемо деактивувати послугу "дослідження" (UAC):

 1. Щоб відкрити "Редактор реєстру", використовуйте те саме вікно "Виконати" - запишіть у рядку "Відкрити" команду regedit і виконати його. Ми погоджуємось на внесення змін.
  Вставте команду Regedit і натисніть кнопку ОК
 2. По -перше, ми створимо копію реєстру на всякий випадок - це буде запобіжним заходом. Якщо щось піде не так, ви завжди можете відновити за допомогою створеного файлу. Клацніть на меню "Файл", а потім функцією експорту.
  Виберіть параметр експорту в меню "Файл"
 3. Ми даємо будь -яке ім’я файл і зберігаємо в будь -якій папці - ви можете використовувати "робочий стіл".
  Виберіть ім'я та поставте для резервної копії, а потім збережіть його
 4. Ми розкриваємо третій каталог у лівій зоні - hkey_local_machine. У ньому ми відкриваємо папку програмного забезпечення.
  У третій галузі ми відкриваємо каталог програмного забезпечення
 5. Ми запускаємо блоки з параметрами: Microsoft - Windows - CurrentVersion - Політика - Система.
  Дістатися до системи системи
 6. Ми знаходимо запис EnableLua у остаточному каталозі - ми натискаємо на нього двічі. У сірому вікні поставте 0 як значення. Клацніть OK - Закрийте всі вікна та інтерфейси. Перезавантажте ПК та відкрийте раніше заблокований файл.
  Змініть значення параметра enableLua - Розмістіть 0 у рядку
 7. Як і у випадку з редактором з політиками, рекомендується повернути все на місці після успішного запуску файлу - встановити значення 1 для параметра enableLua у редакторі.

ВІДЕО: Як використовувати "Редактор реєстру" для вирішення проблеми блокування

Читання в "командному рядку" повного шляху до файлу з його розширенням

Цей метод вважається одним із найбезпечніших, оскільки він розроблений для одного запуску файлу, на якому операція повішла мітку "підозрілою":

 1. Зателефонуйте до чорного редактора "командна підставка", використовуючи один із методів, детально описаних у розділі про корпоративну версію "Десять".
 2. Введіть у вікні консолі повний шлях до заблокованого файлу. Найзручніше вмістити його спочатку в кореневій папці системного диска, так що лише C: перед назвою утиліти: тільки C: . Клацніть на "Enter" після введення правильного каталогу.
  Введіть каталог заблокованого файлу в консолі
 3. Якщо файл запускається, залиште "командний рядок" відкритим, поки ми не закінчимо роботу з забороненою програмою.

Універсальні методи будь -яких версій "десятків"

Існують методи обходу блокування, які працюють для всіх версій Windows 10: Відключення контролю облікових записів, видалення цифрового підпису за допомогою спеціальної утиліти та деактивації перевірки шляхом завантаження ПК у безпечному режимі.

Деактивація контролю за рахунками

Цей метод є найшвидшим, але не завжди ефективним. Всього за кілька клацань ви можете позбутися від зовнішнього вигляду червоно-сірого вікна:

 1. У рядку пошуку Windows 10 введіть запит "Зміна параметрів управління ...". Клацніть на одну точку результатів.
  Почніть писати запит "Зміна параметрів управління ..."
 2. У вікні, яке відкриється, ви побачите повзунок, рух якого змінює рівень втручання в службу UAC у діяльності потенційно небезпечних програм. Перетягніть повзунок у нижнє положення "ніколи не повідомляйте".
  Від'єднайте сповіщення у вікні
 3. Збережіть зміни за кнопкою ОК.
  Застосувати та збережіть внесені зміни
 4. Підтвердьте дію від імені адміністратора за допомогою кнопки "Так". Тепер захист відключений, і користувач ніколи не отримає повідомлення від ОС із попередженням. Після відключення UAC ви можете почати встановлювати програму, яку ви зацікавлені. Встановлюючи програму, увімкніть управління таким же чином. У цьому випадку UAC не почне перевіряти вже встановлений.

Видалення цифрового підпису запущеного файлу

Ви можете скористатися третьою сторонною програмою, яка визначає сертифікат у підозрілому файлі, якщо раптом жоден із вищезазначених методів не допоміг. Наприклад, це може бути утиліта FileUnSigner від розробника Fluxbytes:

 1. Ми відкриваємо офіційний ресурс розробника - негайно сторінка зі списком доступних завантажень. Клацніть на посилання FileSigner.
  Слідкуйте за посиланням fileunsigner
 2. Ми розкриваємо завантажений архів і розпакуємо його в будь -якій папці (на "робочому столі" або в кореневому каталозі системного диска тощо. D.).
  Розпакуйте архів у зручному місці для вас
 3. Тепер ми знаходимо блок заблокованої утиліти та перетягнемо її до виконуваного документа програми FileUnsigner.
  Перетягніть виконуваний файл у файл завантаженої утиліти
 4. Ми чекаємо на напис на успішному підписанні (успішно без підпису) у чорному редакторі.
  Повідомлення успішно безпідписано означатиме, що ви успішно видалили цифровий підпис із заблокованої програми

Ви можете використовувати завантажену утиліту дещо по -іншому:

 1. Ми зберігаємо файл програми FileUnSigner та заблокованого документа на локальному диску системи (на якому встановлюється "операція").
 2. Ми телефонуємо до чорного редактора за допомогою панелі "Пошук" або "Виконати" (запуск з правами адміністратора). У консолі ми пишемо код CD, поки ви не потрапите в каталог локального диска системи у вікні редактора (просто буде написана англійська буква C).
 3. Після цього ми набираємо FileUnsigner.exe /f, а потім назва забороненого файлу. Клацніть на "Enter" і чекайте того самого напису про успішне завершення операції.
  Введіть FileUnSigner.exe /f, а потім назва файлу, запуск якого блокується

Відключення перевірки через завантаження в безпечному режимі

Ви можете відкрити заборонену утиліту, якщо завантажите ПК у безпечному режимі:

 1. Відкрийте меню «Пуск», натисніть кнопку живлення та, тримаючи зсув на клавіатурі, натисніть кнопку «Скидання».

  Клацніть одночасно на опцію "перезавантаження" та на зміну

 2. Другий варіант - запустити через вікно "Конфігурація системи". Відкрийте утиліту "виконати" та введіть команду msconfig.

  Вставте вікно команди MSConfig "виключити" MSConfig

 3. Далі, на вкладці "Завантаження", позначте точку "Безпечний режим" та застосуйте зміни.
  Виберіть "Безпечний режим" та натисніть "Застосувати"
 4. У меню безпечного завантаження натисніть предмет "Пошук та усунення несправностей".
  Відкрийте розділ "Пошук та усунення проблем"
 5. У наступному списку натисніть "Додаткові параметри".
  Клацніть на точку "Додаткові параметри"
 6. Тепер перейдіть до підрозділу "завантаження параметрів".
  Виберіть плитку "параметри завантаження"
 7. Помітна лінія говорить про те, що після перезавантаження системи перевірки підписів буде відключено. Клацніть на "перезапуск".
  Клацніть на "Перезавантаження"

Відео: Як по -різному позбутися від блокування застосування програми

Ви можете успішно обійти запуск файлу файлу декількома способами, але варто зробити лише в тому випадку, якщо файл, безумовно, безпечний. Для домашнього варіанту ви можете використовувати "редактор реєстру" та використовувати запуск програми через консоль з темним фоном. Якщо у вас є версія Enterprise або Professional, вимкніть один із параметрів у редакторі з груповими політиками або спробуйте відкрити файл у "Адміністраторі". Для всіх версій "десятків" метод видалення сертифіката з забороненого файлу за допомогою програми FileUnsigner підходить.

Навряд чи є користувач, який не стикався з вікном інформації "Адміністратор заблокував реалізацію цього програми Windows 10", що відображається нижче.

Це сповіщення про систему контролю над рахунками операційної системи.

Перш ніж приступити до вилучення блокування з програми, ви повинні перевірити або бути впевненими у джерелах його квитанції та/або вмісту запущеного файлу. Коли з’являється таке вікно, перш за все, накачайте програму з офіційного сайту, а потім перевірте отриманий файл за допомогою антивірусної програми.

Якщо всі умови будуть виконані та потреба у запуску програмного забезпечення для проблем, ми переходимо до визначення редакції операційної системи, інтерпретованої на ПК. Якщо ви використовуєте корпоративну або розширену версію "десятків", перейдіть до наступного розділу, у випадку роботи в домашній часи Windows 10- ми переходимо до глави про вирішення проблеми через редактор реєстру. Також варто звернути увагу на Universal для всіх редакційних офісів методу OSS для усунення цифрового підпису проблемної програми, а точніше виконуваного файлу.

Всі наведені інструкції за умови, що вищезазначені кроки є абсолютно безпечними та ефективними, але шкода ПК може спричинити вміст запущеного файлу.

Зміст

Ми будемо використовувати функціональність редактора місцевої політики безпеки

1. Зателефонуйте до меню "Основне Windows 10" та зателефонуйте на панель керування через відповідний значок "Пуск".

Ви можете запустити панель управління будь -яким зручним методом.

2. У полі "Переглянути" натисніть на категорію напису "та переключіть шлях, щоб візуалізувати піктограми панелі на" Маленькі піктограми ".

3. Ми переходимо до розділу "Адміністрація".

чотири. Ми слідуємо за посиланням "Політика безпеки".

Після запуску інструменту ми виконуємо наступне.

п’ять. Ми розгортаємо "параметри" безпеки в розділі місцевих політиків.

6. Через контекстне меню параметра "Контроль облікових записів: Усі адміністратори працюють ..." Ми переходимо до меню редагування.

7. Виберіть "вимкнено" та натисніть "ОК".

8. Вікно "Додаток заблоковано для захисту Windows 10" припиниться з’являтися після перезапуску ПК, яку система сповістить, тому ми перезавантажимо.

Після ввімкнення ПК буде вирішена проблема.

Зверніть увагу, що без функціонуючого управління послугами магазин Windows та деякі інші інтегровані функції не будуть функціонувати.

Якщо запуск програми був потрібен один раз (наприклад, для встановлення програми або драйвера) після впровадження плану, настійно рекомендується включити назад послугу.

Ми вдасться до допомоги редактора реєстру в домашніх вікнах 10

1. Зателефонуйте до меню Win → X, використовуючи відповідну комбіновану або запуску контекстну меню.

2. У списку виберіть "виконати".

Все так просто виконувати, використовуючи ключову комбіновану Win+r.

3. Введіть та виконайте команду Rededit, щоб зателефонувати до редактора реєстру.

чотири. Поверніть гілку HKLM.

п’ять. Ми перетинаємо шлях програмного забезпечення - Microsoft.

6. Аналогічно, розгорніть каталог політики, розташований по дорозі: Windows - CurrentVersion.

7. Клацніть на гілку "Система".

8. У правому кадрі ми відкриваємо діалог редагування "enableLua", двічі клацніть.

дев'ять. Поле "значення" змінюється на "0", натиснувши "Введення" на клавіатурі.

Клацніть на попередження, яке з’явилося, після збереження результатів роботи (у різних редакторах) для перезавантаження комп'ютера.

Після встановлення проблемного програмного забезпечення (і аналогічна ситуація в основному складена з інсталяторами), значення "enableLua" слід повернути рівномірно Unity так само.

Якщо антивірусна програма запобігає редагуванню реєстру вручну, тимчасово деактивувати його активний захист та повторіть спробу. Зазвичай це працює. Коли зворотна зміна ключового значення, відповідального за контроль облікових записів користувачів у десятці, антивірус також повинен бути відключений.

Ми будемо використовувати можливість видалення цифрового підпису проблемного файлу

Винятковість методу -це робота програми третього розробника, наприклад, наприклад, FileUnsigner.

1. Ми завантажуємо його з веб -сайту розробника за адресою http: // www.Флюкбіти.Com/завантаження.

Переходячи на сторінку, просто натисніть на піктограму архіву за допомогою імені FileUnsigner і чекайте моменту завантаження програми.

2. Отриманий файл повинен бути розпакований за допомогою інтегрованого у Windows 10 або стороннього архіву.

3. Виконайте FileUnSigner.Exe, попередньо деактивуючи активний захист антивірусної програми.

чотири. За допомогою функції перетягування ми перетягуємо файл, який ми хочемо запустити, вікно FileUnsigner і не відпускаємо ліву кнопку, поки не з’явиться напис: "Відкрийте за допомогою ...".

п’ять. Ми чекаємо, поки вікно, яке з’явиться (програма консоль - не містить інтерфейсу) напис: "Натисніть будь -яку клавішу для виходу".

6. Клацніть на будь -яку клавіатуру клавіатури, щоб завершити функціонування програми з подальшим закриттям вікна консолі.

7. Ми називаємо програму з запуском якої з’явилася проблема, і натисніть "Так" у відомому діалозі Windows 7.

Як результат, програма розпочнеться і буде функціонувати як завжди.

Переваги методу: відсутність необхідності двічі змінити налаштування операційної системи, а недоліком є ​​використання сторонньої корисності. Щоб уникнути негативних наслідків запуску програми, її слід завантажувати лише з офіційного ресурсу розробника.

Доброго часу.

Часто для проблем з вікнами, драйверами, деяким обладнанням - вам потрібно використовувати Диспетчер пристрою(Так, і я часто рекомендую перевірити, що там відбувається ...).

Але, як показує практика, не всі користувачі знають, як його відкрити (або вони знають один із способів, але якщо з’являться деякі проблеми - це може легко стати недоступним).

Загалом, сьогодні буде невелика інструкція для користувачів -початківців. Також наприкінці я дам пару порад, що можна зробити, якщо ви побачили повідомлення про те, що диспетчер був заблокований.

Так…

До речі!

І ви знали, що в Windows 10 калькулятор може рахувати обсяг, область фігур, з’ясувати обмінний курс (і передати свої кошти з одного на інший) -https: // ocompp.Інформація/Kalkulyator-Valyut-dlina-Outside.HTML

*

Способи відкрити диспетчер пристроїв

Метод №1: Використання властивостей Windows

Найбільш очевидним і найпростішим способом відкрити менеджер пристроїв є використання вкладки "Система" (Властивості Windows). Щоб увійти, відкрийте провідник(поєднання Win+E), виберіть у меню "Цей комп'ютер", Клацніть де завгодно за допомогою правої кнопки та перейдіть до властивості (см. скріншот нижче).

Властивості

Є ще одна альтернативна опція для відкриття цієї вкладки: просто натисніть на клавіатуру комбінацію кнопок Перемога WIN+PACE (см. скріншот нижче).

Win+Pace Break - Відкриті властивості Windows

На вкладці "Система" у лівому меню (зверху) простий перейдіть за посиланням "Диспетчер пристроїв" (см. Приклад нижче).

Диспетчер пристроїв

Загалом, диспетчер відкрився, завдання було виконано!

Диспетчер був відкритий

У деяких випадках подібний метод може бути недоступним, тому я розгляну ще кілька альтернативних варіантів нижче ..

Метод №2: Через меню Windows

У меню Windows 10 є панель для швидкого доступу до найбільш необхідних функцій (серед яких також є менеджер пристроїв). Щоб назвати це меню: просто натисніть клавіші Win+x.

Приклад такого меню представлений на екрані нижче.

Win+x меню в Windows 10

До речі, зауважте, що ви можете зателефонувати на таке меню і просто натиснути на праву кнопку для запуску (див. Приклад нижче).

Права кнопка для запуску

Метод №3: Використання диспетчера завдань (універсальний метод)

Цей метод є універсальним, t.до. Це працює навіть у випадку, якщо у вас є провідник (що стосується Windows XP, Vista, 7, 8, 10).

1) і так, спочатку перейдіть до менеджера завдань: Для цього натисніть на поєднання кнопок Ctrl+Shift+ESC (або ctrl+alt+del).

2) Далі натисніть на "Файл/нове завдання".

3) Введіть у рядок "відкрити" команду: Девмгмт.MSC І натисніть кнопку Enter. Після цього Windows відкриє диспетчер пристроїв.

Запуск нового завдання в диспетчері завдань

Також зауважте, що ви можете зателефонувати у вікно "виконати" та швидше: просто натисніть на комбінацію кнопок Win+r На робочому столі. Далі також введіть команду Девмгмт.MSC І натисніть ОК.

Запуск диспетчера пристроїв - devmgmt.MSC

Метод № 4: Через панель управління

Другий гумор! У Windows 10 "HID" панель управління, яка була в Windows 7/8. Тепер її також потрібно знайти спочатку ..

І так, спочатку ми вводимо панель управління: натисніть кнопку Win+r, І введіть команду КОНТРОЛЬ (Приклад представлений нижче). Додавання: альтернативні способи відкрити панель управління

Панель управління - ось як це також дозволено

Далі відкрийте розділ "Обладнання та звук" І в підрозділі "Пристрої та принтери" Ви побачите посилання для запуску диспетчера (див. Приклад нижче).

Обладнання та звук - менеджер пристроїв

Метод №5: Через управління комп’ютером

1) Відкрийте спочатку провідник (Win+E, або просто відкрийте будь -яку з папки).

2) Натисніть праву кнопку за посиланням "Цей комп'ютер" (У меню зліва) та в контекстному меню Pop -Up ми переходимо посилання "КОНТРОЛЬ".

Explorer - Комп'ютер - Управління

3) У меню зліва на вкладці "Програми обслуговування" Буде посилання на наш "наш" диспетчер (див. Приклад нижче).

Комп'ютерне управління

До речі!

Контроль комп'ютера також може бути відкритий альтернативним чином: натисніть на комбінацію Win+r, Введіть команду Компроміс.MSC І натисніть ОК.

Компроміс.MSC - Управління комп’ютером

Метод № 6: Через командний рядок / PowerShell

В допомогу! Кілька способів відкрити командний рядок: https: // ocomp.Інформація/kak-otkryit-komandnuyu-stroku.HTML

1) Відкрийте командний рядок (комбінація Win+r, І команда CMD)

2) Введіть команду Девмгмт.MSC І натисніть кнопку Enter.

Командна строка

У Windows 10, замість командного рядка, розробники додають посилання на Sweep Shell скрізь. В принципі, достатньо також ввести ту саму команду в Power Shell Девмгмт.MSC І натисніть Enter.

Силова оболонка

Що можна зробити, якщо менеджер пристроїв не відкривається:

1) Перевірте, чи сидите ви під адміністратором. Можливо, що вам потрібно перезавантажити ..

Як з’ясувати, які облікові записи є на вашому ПК, і який з них є адміністратором:

Облікові записи користувачів

2) Можливо, ваш комп'ютер був заражений вірусами, які заблокували частину функцій, або зруйновані системні файли. Ви можете спробувати відновити систему за допомогою AVZ Antivirus Utility.

Спробуйте використовувати його, щоб перевірити комп'ютер на наявність вірусів, а потім відкрийте вкладку "Відновлення файлів/системи". Потім поставте контрольні марки перед відновленням доступу до диспетчера завдань, скиньте параметри провідника тощо. (можна поставити навпроти всіх точок), а потім натисніть на "Виконайте відомі операції".

AVZ - Файл - Відновлення системи / клацання

Потім бігайте диспетчер завдань (Ctrl+Shift+ESC) і спробуйте відкрити менеджер пристроїв через створення нового завдання (команда Девмгмт.MSC).

Запуск нового завдання в диспетчері завдань

Якщо вище не допомогло, можливо, вам слід подумати про перевстановлення системи ..

*

Це все, удачі!

RSS (як читати RSS)

Інші примітки:

Як дивитися телевізор на методах, що перевірені на комп’ютері
Перегляд телевізійних каналів в Інтернеті - це напрочуд поширений сценарій використання комп’ютерів, а відповідні програми для перегляду телебачення н...
Як зробити папку Google Drive у Windows 10 з кореневим елементом перехідної панелі провідника
Для більш зручного використання Google Drive Компанія розробників пропонує клієнтську програму "Автоматичне навантаження та синхронізація". Під час пр...
Як відключити Google Chrome на задньому плані
Одна з найрозумніших операцій з оптимізації, якщо необхідно вивантажити непотрібні процеси з оперативної пам’яті, щоб використовувати комп'ютерні ресу...