Windows 10

Спливаюче вікно usoclient.Exe у Windows 10 Що робити

Спливаюче вікно usoclient.Exe у Windows 10 Що робити

Деякі користувачі Windows 10 на початку системи зазначають появу порожнього вікна командного рядка з заголовком "C: \ Windows \ system32 \ usoclient.Exe ", Зацікавлений у тому, чи це знак комп'ютерної інфекції з будь -яким вірусом. Ми поспішаємо заспокоїти користувачів: usoclient.Екзе Це не вірус, це системний файл, відповідальний за виконання автоматичного сканування центру оновлення Windows.

Виняток - випадки, коли файл usoclient.Екзе знайдений у папці, яка відрізняється від Система32, лежачи у кореневих вікнах. Цей файл, швидше за все, буде вірусом.

Справжній файл usoclient.Екзе Розташований у папці Система32, Завдання, пов’язане з ним, можна знайти в Планувальник TaskShd.MSC), Що потрібно для розширення гілки Бібліотека планувальника завдань -> Microsoft -> Вікна -> Udpatateorchestrator і знайти там завдання Сканування розкладу.

Щодо з причин, чому завдання супроводжується короткотерміновим виглядом вікна командного рядка, найкраще встановлено для розробників Windows, оскільки воно не спостерігається у всіх системах, а не всіх користувачів.

Якщо вам не пощастило, і вам просто доведеться зіткнутися з цим явищем, ви можете просто вимкнути завдання Сканування розкладу. Самі вікна не зашкодять, Тільки вам доведеться перевірити наявність нових оновлень вручну.

Як налаштувати пошту в Microsoft Outlook
Додаток Microsoft Outlook включений у набір програми MS Office та виконує клієнта пошти. На відміну від віртуального поштового сервера, поштовий клієн...
Що таке стартер Windows 7 і де він може стати в нагоді
Більшість користувачів впевнені, що редакція Домашній Windows - наймолодший, але ні, є редакція з рангом нижче, ніж Домашній. Це Windows 7 Starter або...
Що робити, якщо побудований -у сканері MRT заблокований системним адміністратором
Окрім побудованого захисника, забезпечуючи захист від реального часу, операційна система Windows має вбудований сканер, який можна використовувати для...