Драйвери та плагіни

Всі способи вимкнути брандмауер у Windows 10 назавжди

Всі способи вимкнути брандмауер у Windows 10 назавжди

Зміст

У цій інструкції щодо відключення брандмауера Windows 10 у параметрах безпеки системи, на панелі управління або за допомогою командного рядка відключіть службу брандмауера Windows та сповіщення про захист брандмауера та мережі, а також інформацію, як не звертатися Це повністю і додайте лише програму до винятків брандмауера, в якому він викликає проблеми. Також в кінці інструкції є відео, де відображається все описано.

Для довідки: брандмауер Windows - побудований -in брандмауер, перевірка вхідного та вихідного інтернет -трафіку та блокування або вирішення його, залежно від налаштувань. За замовчуванням він забороняє небезпечні з'єднання доходів і дозволяє всім вихідним з'єднанням. См. Також: як відключити захисник Windows 10.

Відключення брандмауера Windows 10 у параметрах безпеки Windows 10

Напевно, найпростіший спосіб для початківця користувача - це спосіб вимкнути брандмауер Windows 10 - використовувати відповідні параметри в центрі безпеки Windows 10:

 1. Відкрийте параметри "Безпека Windows", подвійне натискання піктограми за допомогою щита в полі сповіщень або за допомогою параметрів - Параметри - Windows Safety.
 2. Клацніть на елемент "Брандмауер та мережева безпека", а потім виберіть мережевий профіль, брандмауер, для якого вам потрібно вимкнути: зазвичай достатньо, щоб вимкнути лише для активного профілю, але якщо ви хочете, ви можете повторити це за всі моменти.
 3. Помістіть перемикач у положенні вимкнено, щоб вимкнути брандмауер для цього мережевого профілю.

Брандмауер буде відключений з цього приводу, і ви також побачите сповіщення про пропозицію ввімкнути його знову, як видалити це сповіщення - далі в інструкціях.

Крім того, незважаючи на відключення брандмауера, служба Windows 10, що відповідає йому, буде продовжувати працювати. Ви також можете прочитати про його відключення у відповідному розділі інструкцій.

Як повністю вимкнути брандмауер за допомогою командного рядка

Якщо ви знаєте, як запустити командний рядок від імені адміністратора, цей метод відключення брандмауера Windows 10 буде ще простішим та швидшим:

 1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора - для цього ви можете використовувати пошук на панелі завдань, а потім натиснути кнопку правої миші на знайденому результатом та вибрати вихідну точку у адміністратора.
 2. Введіть команду
  Netsh advfirewall виділяє державу AllProfiles
 3. Клацніть Enter.

Як результат, у командному рядку ви побачите лаконічну "ОК", а в центрі сповіщень - повідомлення про те, що "брандмауер Windows вимкнено" з пропозицією ввімкнути його знову. Якщо вам потрібно ввімкнути його знову, використовуйте команду так само Netsh advfirewall встановив стан AllProfiles

Відключення Brand -Mower на панелі управління Windows 10

Іншим методом є використання панелі управління: відкрийте її (для цього ви можете використовувати пошук на панелі завдань), увімкніть його в пункті "Переглянути" (праворуч) (якщо у вас зараз є "категорії") та відкрийте " Брандмауер Windows "Брандмауер".

У списку ліворуч виберіть "Повернення та відключення Brandmower", а у наступному вікні ви можете відключити брандмауер Windows 10 окремо для публічного та приватного профілю мережі. Застосуйте встановлені налаштування.

Відключення захисників Windows у режимі високої безпеки на моніторі обгортки

Якщо в пошуку на панелі завдань ви почнете вводити "монітор Brandmower", ви можете відкрити окрему панель управління для його параметрів, що, серед іншого, забезпечує можливість відключення:

 1. Клацніть на "Властивості брендової пивоварки Windows Defender".
 2. На вкладках загальний профіль, приватний профіль та профіль домену у верхньому полі встановлюються "вимкнути" та застосувати налаштування.

Так само, як і в попередніх випадках, вбудований вікна брандмауера 10 буде відключена.

Як відключити службу брандмауера Windows 10

Навіть після вимкнення описаного вище брандмауера Windows 10, послуга, що відповідає йому, буде продовжувати працювати, і вимкне його в послугах.MSC не буде працювати. Однак відключення можливе:

 1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі, введіть Регедіт І натисніть кнопку Enter.
 2. У редакторі реєстру відкрився, перейдіть до розділу
  HKEY_LOCAL_MACHINISYSYSTRORENTROLSETSERVICESMPSSVC
 3. Натисніть параметр двічі за допомогою імені запуску на панелі праворуч і встановіть для нього значення 4.
 4. Застосуйте налаштування та перезавантажте комп'ютер.

Як результат, послуга буде відключена.

Як усунути повідомлення про те, що брандмауер відключений

Після того, як ви відключите брандмауер, центр безпеки захисника Windows 10 почне показувати сповіщення про те, що він відключений із пропозицією ввімкнути його знову.

Щоб видалити таке повідомлення, в редакторі реєстру в розділі

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAROMICROSOFTWINDES ЦЕНТРЕФІКАЦІЇ Захист захисту

Створіть параметр DWORD з назвою Відключення і значення 1. Детальніше про те, як це зробити в інструкціях, як відключити сповіщення про захист Windows 10.

Відео - 4 способи відключення брандмауера Windows 10

Як додати програму до винятків брандмауера Windows 10

Якщо ви не хочете повністю вимикати вбудований брандмауер, але вам потрібно лише забезпечити повний доступ до з'єднання будь-якої програми, то ви можете це зробити, додавши його до винятку брандмауера. Ви можете зробити це двома способами (другий метод також дозволяє додати окремий порт до винятків брандмауера).

Перший шлях:

 1. На панелі управління, на "Brandmauer Windows Defender" зліва, виберіть "Роздільна здатність взаємодії з додатком або компонентом у брандмауері Windows".
 2. Клацніть кнопку "Параметри зміни" (потрібні права адміністратора), а потім натисніть "Дозвольте іншу програму" нижче ".
 3. Вкажіть шлях до програми, щоб додати до винятку. Після цього ви також можете вказати, які типи мереж це застосовується за допомогою відповідної кнопки. Натисніть "Додати", а потім - добре. 

Другий спосіб додати виключення до брандмауера трохи складніше (але це дозволяє додати не лише програму, але й порт):

 1. У пункті керування панелями "Brandmauer Windows" виберіть додаткові параметри зліва ".
 2. У відкритому вікні параметрів розширених сил пострілу виберіть "вихідні з'єднання", а потім, у меню праворуч, створіть правило.
 3. Використовуючи майстра, створіть правило для своєї програми (або порту), що дозволяє їй підключитися. 
 4. Аналогічно, створіть правило для тієї ж програми для вхідних з'єднань.

На цьому все. До речі, якщо щось піде не так, ви завжди можете скинути брандмауер Windows 10 до налаштувань за замовчуванням за допомогою пункту меню "Відновити за замовчуванням" у вікні його параметрів.

  В операційній системі Windows майже кожна версія має власний мережевий екран. Він захищає ПК від шкідливих ефектів від мережі. Але іноді брандмауер блокує нешкідливі та необхідні файли. Щоб позбутися занадто пильного помічника ОС без наслідків, вам потрібно з’ясувати, як повністю вимкнути брандмауер у Windows 10.Зміст

Чи потрібно вимкнути

Щоб зрозуміти, чи потрібно відключити брандмауер Windows 10, вам потрібно розібратися, що таке його робота. Більшість користувачів переривають роботу цього вбудованого захисника відразу після завантаження антивірусу. Але це не варто робити. Брандмауер в ОС не виконує функції антивірусу, а насправді це не.

Насправді цей побудований мережевий екран створюється для фільтрації з'єднань та блокування їх, а також попередження у разі проблем та помилок. Справа в тому, що брандмауер - це стіна в ОС, яка не пропускає вірусів. І якщо ви вимкнете його і залишите лише третину антивірусу, то зловмисне програмне забезпечення пройде. Антивірус не був створений для запобігання проникнення небезпеки, він може просто виявити їх при скануванні та видалити їх. 

Виявляється, брандмауер не повинен бути відключений, якщо в цьому немає суворої потреби. Іноді його відключення може допомогти вирішити деякі проблеми та помилки.

Відключіть Windows 10 брандмауера 10

Відключіть службу брандмауера Windows 10 можлива відразу декількома способами. Кожен із методів здатний допомогти деактивувати цю програму за короткий час.

Командна строка

Щоб деактивувати мережевий екран в OC 10, потрібно зробити наступне:

 1. Клацніть на комбінацію клавіш Vin+x, Виберіть там командний рядок. Головне - зробити всі дії з головного рахунку, що має права адміністратора. 
 2. Заїжджайте до рядка наступного тексту: Netsh advfirewall виділяє державу AllProfiles. Потім виконайте команду, натиснувши клавішу ЕНерухомість
 3. Як тільки екран відключається, повідомлення з’явиться в правому нижньому куті, який запропонує його увімкнути. Тож ОС каже, що вона залишилася без захисту.
 4. Для того, щоб повернути брандмауер до робочого стану, необхідно керувати тією ж командою, але замінити Не вистачати на на.

Панель управління

Можна також усунути роботу пильного побудованого захисника через панель управління. Для цього просто дотримуйтесь інструкцій:

 1. Через пошук на нижній панелі робочого столу знайдіть панель управління. Потім заходьте в це.
 2. Далі вам потрібно перейти до вікна системи безпеки. 
 3. Там вибирайте категорію захисника брандмауера.
 4. У стовпці зліва від вікна відбудеться посилання захисника та відключення. Необхідно перетнути його на ньому.
 5. Покладіть контрольно -пропускні пункти для захисника для приватних та громадських мереж.
 6. Пресувати добре набути чинності.

Після цих дій мережевий екран припинить виконувати свою роботу.

Реєстр

Також можна деактивувати брандмауер через редактор реєстру. Щоб зрозуміти, як відключити мережевий брандмауер Windows 10, вам потрібно ознайомитись із інструкціями:

 1. Клацніть на комбінацію клавіш Він+R. У вікні, що з’являється, введіть та виконайте команду Регедіт.
 1. З'явиться вікно з великою системою. Потрібно перетинати наступний шлях: Hkey_local_machinessystemcurentrolsetservicessparamemetersfrewallpolpolpollpollpololdandardardprofile.
 1. У полі з’явиться три документи. Натисніть двічі на останній і встановіть параметр на нуль.
 1. Після чого потрібно підтримувати зміни та внести перезавантаження.

Через Центр безпеки Windows Defender

Brandmauer відключення через захисника Windows такий:

 1. Перейдіть до меню запуску.
 2. Список додатків повинен знайти захисника та запустити його.
 3. У відкритому вікні перейдіть до налаштувань мережевої безпеки, а також до брандмауера.
 4. Тут вам потрібно перетнути посилання мереж і по черзі вимкнути мережевий екран для кожного.
 5. Крім того, під час перемикання зубних комутаторів обліковий запис Windows постійно з’являється. Вам завжди потрібно натиснути так. Це лише підтвердження для свідомого відключення мережевого екрану.

Як видалити послуги

Трапляється, що навіть після відключення брандмауера все ще повертається на спині. У цьому випадку слід спробувати відключити фонову послугу мережевого екрану. Це робиться так:

 1. Клацніть на комбінацію клавіш Він+R, Диск і виконуйте команду Послуги.MSC.
 1. Вікно обслуговування відкриється. Потрібно знайти рядок із згадкою про брандмауер.
 1. У правильній службі натисніть двічі з мишею, щоб викликати властивості.
 1. Перейдіть на вкладку БлядьЩо і встановіть тип запуску ТугЩо. Цей параметр можна вибрати в меню Drop -Thown.
 1. Тоді вам потрібно зберегти зміни.

Як тільки зміни набуть чинності, і це відбувається миттєво, вікно з брандмауера з’явиться про його відключення.

Вимкнути сповіщення

Якщо мережевий екран не відключається і регулярно виконує свою роботу, то повідомлення про це постійно спливають на робочому столі. Якщо це заважає основній роботі, то вам потрібно знати, як відключити попередження Windows 10:

 1. Перейдіть до центру ОС захисника.
 1. Перейдіть до розділу безпеки та брандмауера.
 1. Нижче буде невеликий список посилань. Перейдіть до меню Параметри сповіщень.
 1. У блоці повідомлення про кожне блокування необхідно переключити перемикач перемикання на положення ЩоОTKLЩо.

Ви також можете позбутися нав'язливого сповіщення через панель управління. Вам потрібно перейти до системи та безпеки, звідти до захисника. У лівому стовпці відбудеться посилання на зміну параметрів. Після переходу необхідно зняти поля на лінії про сповіщення.

Що можна відключити у брандмауері Windows 10 

У брандмауері ви можете відключити лише сповіщення і в той же час залишати ПК під захистом. На мережевому екрані мало вимкнути, крім себе та сповіщень.

Але в той же час користувач може заблокувати будь -які програми доступу до мережі, відкритими портами, додавати програми, заблоковані брандмауером до винятків. 

Windows Windows допомагає ефективно захистити комп'ютер від зовнішніх загроз. Це може бути відключено у разі проблем або блокування необхідного застосування. Вимкнення його через наявність антивірусу суворо не рекомендується.

У кожній версії операційної системи Windows 10 встановлюється і вмикається брандмауер, він же Firewell. Його завдання - фільтрувати пакети - він блокує зловмисне і передає надійні сполуки. Незважаючи на всю корисність, іноді є потреба вимкнути її, і з цієї статті ви дізнаєтесь, як це робити.

Методи відключення Windows 10

Загалом ви можете розрізнити 4 основні способи деактивації брандмауера. Вони не потребують використання третього партійного програмного забезпечення, оскільки вони виконуються за допомогою вбудованих утиліт систем.

Метод 1: Інтерфейс Windows 10

Почнемо з найпростішого та очевидного методу. У цьому випадку ми відключимо брандмауер через інтерфейс самої програми, для якого потрібно буде виконати наступне:

 1. Натисніть кнопку "Почати" І йти до "Варіанти" Windows 10.

У наступному вікні натисніть кнопку лівої миші відповідно до розділу, що називається "Оновлення та безпека".

Далі натисніть на рядок "Windows Security" з лівого боку вікна. Потім у правій половині виберіть підрозділ "Брандмауер та захист мережі".

Після цього ви побачите список із кількома типами мереж. Вам потрібно натиснути LKM на ім'я того, що поруч, який є PostScript "Активний".

Тепер залишається лише змінити положення перемикача в блоці "Brandmauer of Windows Defender" У положенні ".

Якщо все зроблено правильно, ви побачите повідомлення про вимкнення брандмауера. Ви можете закрити всі вікна, відкриті раніше.

Метод 2: "Панель управління"

Цей метод підходить для тих користувачів, які звикли працювати "Панель управління" Вікна, а не з вікном "Варіанти". Крім того, іноді виникають ситуації, коли це саме вікно "Варіанти" не відкривається. У цьому випадку зробіть наступне, щоб вимкнути брандмауер:

 1. Клацніть на кнопку "Почати". Прокрутіть ліву частину меню Pop -Up до самого дна. Знайдіть папку у списку програм "Сервіс - Windows" і натисніть на його назву. Як результат, список його вмісту відкриється. Виберіть предмет "Панель управління".

  Див. Також: Відкриття "Панель управління" на комп'ютері з Windows 10

 2. Далі увімкніть режим відображення "Великі іконки". Тож вам буде легше розібрати вміст. Перейдіть до розділу "Brandmauer Defender Windows".

На лівій стороні наступного вікна натисніть LKM на лінії "Увімкнення та відключення брандмауера Windows Defender".

Як результат, буде список конфігурацій брандмауера для двох типів мереж - приватні та публічні. Потрібно встановити позначку біля лінії "Вимкніть брандмауер захисника Windows" Той, який є активним. Якщо ви не знаєте, яка з двох мереж використовується, вимкніть захист в обох блоках. Після цього натисніть кнопку "ДОБРЕ".

Метод 3: "командна стенд"

Цей метод дозволяє вимкнути брандмауер у Windows 10 буквально один рядок коду. Для цих цілей використовується вбудована утиліта "Командна строка".

 1. Натисніть кнопку "Почати". Солодка ліва частина відкритого меню вниз. Знайдіть та відкрийте каталог "Сервіс - Windows". У списку, який з’явиться, знайдіть корисність "Командна строка" і натисніть на його назву PKM. У контекстному меню виберіть рядки по черзі "Додатково" і "Починаючи від імені адміністратора".

  Див. Також: Запуск "командного рядка" від імені адміністратора в Windows 10

 2. Скопіюйте наступну команду у вікні, яке з’являється:

  Netsh advfirewall виділяє державу AllProfiles

  Натисніть кнопку "Введіть" Виконати запит.

Якщо все буде зроблено правильно, ви побачите сповіщення про вікна Pop -Up та напис "ДОБРЕ" у "Командний рядок".

Брандмауер вимкнено. Тепер ви можете закрити всі раніше відкриті вікна. Якщо в майбутньому ви хочете увімкнути брандмауер через "Командний рядок", Потім введіть і заповніть код Netsh advfirewall встановив стан AllProfiles.

Метод 4: Монітор Brandmower Monitor

Fayervol у Windows 10 має окреме вікно налаштувань, де ви можете встановити різні правила фільтрації. Крім того, через нього ви можете деактивувати брандмауер. Це робиться так:

 1. Натисніть кнопку "Почати" і опустіть ліву частину відкриття меню. Відкрийте список програм, які знаходяться в папці "Адміністрація Windows означає". Клацніть LKM до точки "Windows Defender Brandmauer Monitor".

У центральній частині вікна, що з’являється, потрібно знайти та натиснути лінію "Властивості брандмауера захисника Windows". Він розташований приблизно в середині регіону.

У верхній частині наступного вікна буде рядок "Брандмауер". Зі списку падіння навпроти нього виберіть параметр "Відключити". Після цього натисніть кнопку "ДОБРЕ" Для застосування змін.

Вимкнення служби брандмауера

Цей пункт не може бути віднесений до загального списку способів. Це по суті доповнення до будь -якого з них. Справа в тому, що Fayervol у Windows 10 має власну послугу, яка постійно працює на задньому плані. Навіть якщо ви використовуєте один із описаних вище методів дезактивації, він все одно буде працювати. Вимкніть його стандартним шляхом через корисність "Послуги"Це заборонено. Однак це можна реалізувати через реєстр.

 1. Використовуйте поєднання ключів "Windows" і "R". Скопіюйте слово у вікні, яке з’явиться Регедіт, а потім натисніть на нього "ДОБРЕ".

  Див. Також: Параметри запуску "Редактор реєстру" у Windows 10

 2. У списку дерев перейдіть до такої папки:

  HKEY_LOCAL_MACHINISYSYSTRORENTROLSETSERVICESMPSSVC

  Виберіть папку "MPSSVC". Всередині Знайдіть файл, який називається "Почати". Відкрийте його за допомогою подвійного натискання LKM.

У лінії "Значення" Вікно відкриття Введіть номер "Чотири", Потім натисніть "ДОБРЕ".

Закрийте всі вікна та перезавантажте ОС. Після повторного завантаження послуга буде деактивована. До речі, відключення служби брандмауера також видаляє значок брандмауера з Трей до "Панелі завдань". Якщо ви хочете повернути все на своє місце, то замість номера "Чотири" Записувати "2" в полі "Значення".

Деактивація сповіщень

Щоразу, коли ви вимикаєте брандмауер у Windows 10, дратівливе повідомлення про це з’явиться в правому нижньому куті. На щастя, їх можна вимкнути, це робиться так:

 1. Запуск "Редактор реєстру". Як це зробити, ми сказали трохи вище.
 2. Використовуючи дерево папки з лівого боку вікна, перейдіть на наступну адресу:

  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAROMICROSOFTWINDES ЦЕНТРЕФІКАЦІЇ Захист захисту

  Вибір папки "Сповіщення", Клацніть PKM в будь -якому місці праворуч від вікна. Виберіть рядок у контекстному меню "Створити", І тоді справа "Параметр DWORD (32 біт)".

Дайте новому файлу ім'я "Відключення" І відкрити його. У лінії "Значення" Увійти "1", Потім натисніть "ДОБРЕ".

Перезавантажити систему. Після включення всі сповіщення з брандмауера більше не турбуватимуть вас.

Таким чином, ви дізналися про методи, які дозволяють деактивуватися повністю або на деякий час брандмауер у Windows 10. Пам'ятайте, що ви не повинні залишати систему без захисту, щоб не заразити її вірусами. Як висновок, ми хотіли б зазначити, що більшість ситуацій можна уникнути, коли вам потрібно вимкнути брандмауер - просто налаштувати його правильно.

Детальніше: Посібник з налаштувань Brandmower до Windows 10 Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Топ -9 програм розпізнавання програми
Можливості для читання та редагування матеріалів в Інтернеті величезна кількість. Оскільки багато файлів розподіляються по мережі без можливості редаг...
Найкращі програми для читання PDF -файлів у Windows 10
PDF - стандартизований формат для електронних документів, друкованих буклетів та книг. За замовчуванням кожна система має вбудовані інструменти для пе...
Встановлення пароля на Android Усі методи
Кілька років тому в мережі хакерів була викладена мільйонна база користувачів однієї великої пошукової системи. Виявилося, що доступ до 70% облікових ...