Помилки та проблеми

VPN у Windows 10 - встановіть крок за крок за кроком</a>

VPN у Windows 10 - встановіть крок за крок за кроком</a>

Зміст

Багато підприємств використовують мережу VPN для передачі даних між комп'ютерами. Для налаштування VPN Windows 7, XP, 8 і 10 він має вбудоване програмне забезпечення, яке дозволяє створювати приватну віртуальну мережу за кілька хвилин та використовувати її для захисту приватної інформації.

Встановлення через панель управління

У Windows XP можна побудувати VISTA та пізніші версії ОС для створення та підключення до мережі VPN -in. Розгляньте поетапно наступне з'єднання:

 1. Спочатку вам потрібно піти "Центр управління мережами та загальний доступЩо. Використовуйте пошук програми або пройдіть значок мережі. Ви також можете використовувати комбінацію клавіш + і ввести в рядок Управління /ім'я Microsoft.NetworkandSharingCenter
 2. Клацніть на елемент "Налаштування нового з'єднання або мережіЩо.
 3. Клацніть на третю точку "Підключення до робочого місцяЩо.
 4. Тепер перед користувачем з’явиться вікно з вибором того, як підключитися до сервера. Якщо в майбутньому планується використовувати VPN -з'єднання для Windows 7 з віддаленого місця, наприклад, з будинку чи кафе, тоді вам потрібно створити захищену мережу, що проходить через Інтернет. Якщо комп'ютер використовується лише на робочому місці в локальній мережі, тоді виберіть другу точку без Інтернету. Для з'єднання вам потрібно буде підключити всі пристрої через локальні кабелі (волоконно-оптичні або телефон). Краще створити приватну захищену мережу (VPN) на Windows 7 та інших OSS з підключенням через Інтернет, це зручніше та практичніше використовувати.
 5. Тепер Windows XP, 7 і T. П. знадобиться дані від користувача для підключення до сервера. Для цього вам потрібно дізнатися IP або сервер у постачальника послуг. Вони вводяться в перший рядок. Другий графік - це назва цього з'єднання, ви можете вибрати будь -яке значення.
 6. Остання дія повинна бути вказана для доступу до мережі. Ім'я користувача та пароль також видаються постачальником послуг.
 7. Далі з'єднання здійснюється відповідно до введених даних. На цьому етапі можуть виникнути ряд проблем та помилок, спричинених неправильною роботою або конфігурацією Windows. Їх виправлення буде описано пізніше.

Якщо віддалений сервер VPN отримає правильні дані, то протягом декількох хвилин комп'ютер підключиться до нової приватної мережі. Надалі вам не потрібно щоразу налаштувати з'єднання, воно буде в розділі швидкого вибору з'єднання.

Додаткові властивості з'єднання

Для того, щоб з'єднання з належним чином працювала, рекомендується трохи змінити свої параметри. Для цього, натиснувши кнопку в меню, що з’явиться, виберіть кнопку . Також ці властивості можна відкрити через розділ "Зміна параметрів адаптера"З панелі управління.

Дотримуйтесь інструкцій:

 1. Перейдіть до розділу "Є загальними", Вийміть поле за допомогою"Перший набір номер для цього з'єднанняЩо.
 2. На "Варіанти"Від'єднайте предмет"Увімкніть домен входу в WindowsЩо.
 3. В розділі "Безпека"Нам потрібно встановити"Тунельний протокол точки (rrtre)Що. З контрольних ознак ми святкуємо "Протокол перевірки пароля (глава)"І поруч з ним"Протокол Microsoft Chap версія 2 (MS-Chap V2)Що.
 4. В розділі "Мережа"Ми відзначаємо лише другу галочку (TCP/IPv4). IPv6 також можна використовувати.

Налаштування VPN на Windows XP, 7, 8, 10 через панель управління однакове в алгоритмі виконання. Виняток - це трохи модифікована конструкція залежно від версії операційної системи.

Після встановлення з'єднання закінчиться, вам потрібно розібратися, як видалити VPN. Для цього просто перейдіть до розділу "Зміна параметрів адаптера"З панелі управління. Далі ми вказуємо непотрібний елемент з правою кнопкою та виберемо "У меню"видалитиЩо.

Налаштування підключення Windows XP

Процес встановлення з'єднання майже нічим не відрізняється від версії у Windows 7.

 1. Спочатку вам потрібно перейти до розділу мережевого з'єднання, для цього потрібно виконати наступну послідовність: ""Панель управління" -"Мережа" -"підключення до інтернету" -"Мережеві підключенняЩо.
 2. У цьому розділі потрібно почати "Майстер нових зв’язківЩо. У його вікні слід зазначити предмет "Підключіться до мережі на робочому місці"Після цього натисніть"ПодальшийЩо.
 3. У новому вікні позначте елемент C "Підключення до віртуальної приватної мережі" через Інтернет.
 4. Тепер вам потрібно ввести ім’я для віртуальної мережі, ви можете ввести будь -яке ім’я тут.
 5. Windows XP підтримував попереднє з'єднання через номер телефону. Тут слід відзначити контрольне місце з чудовим попереднім з'єднанням.
 6. Передостанній точка повинна бути введена адресою сервера VPN та згоди на створення з'єднання.

Тепер з'єднання можна здійснити через мережеве меню. Вам просто потрібно ввести користувача та пароль для введення.

На закінчення рекомендується до тих же властивостей з'єднання, як у Windows 7.

Створення VPN -сервера

Ця інструкція діє на версії від XP і вище. На жаль, завдяки стандартному інструменту для створення віртуальних приватних мереж лише один користувач може бути підключений до сеансу.

 1. ВІДЧИНЕНО "Командний рядок"Через ключове поєднання  + .
 2. Увійти NCPA.CPL і дотримуйтесь команди.
 3. У вікні, що відкривається, натисніть у верхньому лівому куті, виберіть файл "Нове вхідне з'єднання .. Що.
 4. Тепер вам потрібно додати користувача, якому дозволено підключитися до VPN. У маленькому вікні вам потрібно придумати вхід та пароль для введення. Після створення нового облікового запису натисніть "Подальший", Зверніть увагу на підключення через Інтернет.
 5. Тепер вам потрібно налаштувати протокол IPv4, виберіть його у списку та перейдіть до .
 6. У цьому меню ви можете видалити позначки з усіх інших функцій. Ви також можете налаштувати діапазон IP -адрес, який може підключитися до сервера. За замовчуванням є налаштування на DHSP.
 7. Тепер вам потрібно налаштувати маршрутизатор, за допомогою якого Інтернет розподіляється на комп'ютер. Залежно від виробника меню налаштувань буде відрізнятися. Ви можете дізнатися більше про налаштування певного маршрутизатора від виробника.
 8. Необхідно перенаправити всі з'єднання з порту 1723 на створений VPN -сервер, йому також потрібно встановити постійний IP або створити доменне ім’я через безкоштовні послуги (Dyndns, безкоштовний DNS тощо. П.).

Якщо ви не створюєте постійного IP або доменного імені, то для підключення користувача кожного разу вам доведеться змінити адресу сервера.

Тут закінчується сервер, тепер один користувач може бути підключений до нього. Для входу використовується вхід та пароль з раніше створеного облікового запису.

VPN -сервер у Windows XP

Ця інструкція є актуальною для налаштування Windows 7, 8 та 10. XP використовує майстер налаштувань для налаштувань.

 1. Вибравши нову вхідну точку з'єднання, перед користувачем відкриється майстер налаштувань. У ньому потрібно вибрати останній предмет "Встановіть пряме з'єднання на інший комп'ютер"А потім дотримуйтесь інструкцій господаря.
 2. У вікні "Додаткові параметри з'єднання"Необхідно вибрати роздільну здатність підключення до сервера.
 3. На етапі вибору пристрою для вхідних з'єднань ви можете пропустити вибір пристрою, якщо використовується модем або LPT (паралельний порт).
 4. У наступному вікні виберіть "Дозволити віртуальні приватні з'єднання (VPN)Що.
 5. Далі перейдіть до налаштування користувача.

В майбутньому здійснюються налаштування користувача та протоколу IPv4, як і в інших версіях Windows.

Налаштування підключення через Windows 8 та 10

Зміна VPN на Windows 8 стала простим у використанні та здійснюється через невелику програму. Він розташований у розділі "Мережа" -"З'єднання" -"VPNЩо.

Зміна VPN на Windows 10 і 8 налаштована не лише через "Панель управління", але також через побудовану програму. У ньому потрібно вказати назву з'єднання, адресу сервера та дані для введення системи.

Після введення даних мережа може бути запущена в меню «З'єднання». Це питання, як створити VPN -з'єднання, можна вважати розібраним.

Як створити VPN -сервер, помилки

Якщо користувач має якісь несправності при підключенні до VPN, то про це повідомляє вікно, що охоплює з числом та опис проблеми.

809

Помилка 809 Це найпоширеніше, це відбувається при підключенні через шлюз Mikkrotik до протоколу L2TP.

Щоб виправити це, вам потрібно виконати 3 етапи налаштувань:

 1. Спочатку вам потрібно перевірити модем, який використовується для підключення комп'ютерів. Як правило, вони є маршрутизатором Wi-Fi, який розповсюджує Інтернет у кімнаті. Для роботи з протоколами L2TP пристрій повинен мати можливість його обробити. Якщо цього не відбудеться, то з’явиться помилка 809.
 2. Другий етап VPN у Windows 10 для усунення 809 помилок повинен бути дозволений передавати дані через порти 500, 1701, 4500 у брандмауері. Вони використовуються для передачі зашифрованих даних. Без додаткового правила Windows блокує ці сполуки, сприймаючи їх для зловмисних. Перейдіть до брандмауера до розділу "Правила вхідного з'єднанняЩо.
 3. Далі виберіть розділ "Для порту"І в властивостях встановіть значення, як на фотографії нижче. Далі повторіть ці налаштування, але для вихідних з'єднань.

Якщо після цих налаштувань помилка 809 не буде усунена, вам потрібно змінити реєстр. Для цього використовуйте ключову комбінацію + та введіть Регедіт  Далі перейдіть до розділу Hkey_local_machineСистема CurrentControlsetПослугиРасманПараметри. Далі створіть параметр dword з назвою prohibitipsec та значення 1.

Після цього перезавантажте ПК.

806

Після налаштування VPN Windows 8 може з’явитися Помилка 806. Це відбувається, коли мережа неправильно налаштована або підключіть мережевий кабель.

Розгляньте рішення цих проблем:

 1. Перейдіть до налаштувань змін параметрів адаптера.
 2. Далі створіть нове вхідне з'єднання та додайте користувача для підключення через Інтернет в ньому.
 3. У властивостях з'єднання потрібно вибрати протокол версії 4.
 4. Тепер вам потрібно перейти до додаткових налаштувань протоколу TCP/IPv4 та видалити прапорець "Використовуйте головний шлюз у віддаленій мережіЩо.
 5. Тепер вам потрібно дозволити вхідні з'єднання через порт TCP 1723 з роздільною здатністю протоколу GRE.
 6. Вам також потрібно встановити на сервері постійний IP -адресу та налаштувати передачу даних на порт 1723.

Таким чином, видалений сервер передасть усе через цей порт, і з'єднання не буде розірвано.

619

Помилка 619 У Windows 7 відбувається з неправильною конфігурацією безпеки підключення VPN.

У більшості випадків це відбувається при неправильному впровадженні імені та пароля користувача, але він також може з’явитися при блоку з'єднання брандмауера або з неправильною точкою доступу. Якщо всі введені дані є правильними, то помилка є неправильною конфігурацією безпеки. Їх потрібно скинути:

 1. У властивостях з'єднання VPN перейдіть на вкладку Security та використовуйте рекомендовані параметри.
 2. Необхідно також призначити предмет "Потрібне шифрування даних (інакше відключено)Що. Після цього потрібно зберегти зміни та вимкнути комп'ютер для перезавантаження.

Підключення VPN дозволяє надійно захищати всі передані дані. Завдяки додатковим протоколам шифрування, небажані особи не зможуть переглянути інформацію, що надсилається між користувачами та серверами. Головне - правильно налаштувати підключення до сервера.

Відео на тему

Хороший розголос

Продовжуючи тему про безпечне з'єднання VPN, ми розглянемо, як підключитися до мережі на сучасній "десять". З інших статей нашого веб -сайту ви можете дізнатися мережу VPN Windows 10 Whendis та як створити з'єднання через VPN Windows 7.

Тут ми зупинимось на тому, як налаштувати з'єднання VPN з Windows 10 та як відключити VPN, якщо клієнт заважає нормальній роботі.

Як створити з'єднання VPN у Windows 10?

Отже, налаштування VPN Windows 10 складається з таких етапів: 

Спочатку натисніть кнопку "запустити" (1) і виберіть "Параметри" (2).

У вікні Open "Параметри" Клацніть окрему мережу та Інтернет ".

У меню "VPN" (1) Перейдіть до пункту "Додати дивізіон VPN" (2).

На цьому етапі налаштування VPN Windows 10 зможе вибрати вбудовані методи протоколів тунелю VPN:

Спочатку розглянемо налаштування VPN Windows 10 з протоколом L2TP/IPSEC:

(1) Виберіть вбудований постачальник послуг VPN: елемент Windows.

(2) Назва з'єднання: придумайте будь -яку складну пам’ятку для вас. (3) Також необхідно вказати ім'я або адресу сервера. Є багато іноземних серверів, які надають свій VPN для різних послуг. (чотири) вибрав протокол L2TP/IPSEC (п’ять) для авторизації на сервер VPN. (6) поле "ваш вхід" має бути унікальним. (7) Запишіть свій пароль (8) цей предмет заповнений за бажанням

Після заповнення необхідної інформації натисніть кнопку "Зберегти".

Ваш профіль VPN успішно створений (1). Перейдіть до розділу "Пов’язані параметри" та виберіть "Центр управління мережами та загальний доступ" (2).

У новому вікні інформації про мережу виберіть "Зміна параметрів адаптера".

У мережевому з'єднанні з назвою профілю "VPN" (1) Виберіть "Властивості" у функціональному меню (2).

На вкладці безпеки (1) Перевірте тип протоколу (2), шифрування (3), а також встановіть галочку навпроти контрольної точки "Chap версії 2" (чотири).

Якщо вам потрібно використовувати ключ затвердження у вашій мережі, то у властивостях протоколу тунелю натисніть "Додаткові параметри" (1) Введіть у нове вікно (2).

Після всіх налаштувань натисніть кнопку ОК.

Перейдіть на вкладку Мережа (1) і виберіть протокол Інтернет -версії № 4 (2), потім натисніть кнопку "Властивості" (3).

У мережі VPN ви можете використовувати динаміку (1) і статичний (2) IP-адреса.

Після зміни конфігурації мережі натисніть кнопку ОК (3).

Це створення VPN -з'єднання Windows 10 для протоколу L2TP/IPSEC.

Налаштування VPN для протоколу PPTP схожі на наведені вище інструкції для L2TP.

Не забудьте включити шифрування даних (1), протоколи для перевірки пароля (2) та друга версія з Microsoft (3).

Як підключитися до VPN на Windows 10?

Щоб підключитися до вибраної мережі VPN у правому нижньому куті, натисніть на значок мережі (1).

Потім виберіть профіль, який ви зберегли раніше, за допомогою імені "VPN" (2).

Клацніть на кнопку "Підключити".

Для авторизації введіть ім’я користувача та пароль на сервер VPN.

Як відключити VPN у Windows 10?

Щоб відключити VPN на активному з'єднанні, виберіть "Вимкнути"

Щоб повністю видалити всі налаштування з системи, натисніть "Видалити"

Або в розділі меню VPN.

На закінчення ми також рекомендуємо вам ознайомитись із статтями 800 VPN Windows 10 та VPN помилка 807 Windows 10, щоб уникнути найпоширеніших проблем з підключенням у безпечній мережі.

Курти: Корпоративна мережа

Віртуальна приватна мережа (VPN) - це мережеве налаштування, яке дозволяє підключитися до приватної мережі.

Є дві основні причини використання VPN:

 1. Доступ до приватної мережі. Часто компанія або організація підтримує приватну мережу з великою кількістю внутрішніх серверів та файлів, які можуть отримати доступ лише до комп'ютера компанії в одній будівлі. VPN дозволяє отримати доступ до цих серверів та файлів з домашнього комп'ютера або іншого віддаленого комп'ютера.
 2. Передача даних через приватну мережу. Коли ви підключаєтесь до VPN, ви фактично підключаєтесь до певного комп'ютера в приватній мережі, яка має відкритий інтерфейс. Після підключення всі ваші Інтернет -активні проходять через цей комп'ютер, тому веб -сервіси вважають вас цим комп’ютером замість домашнього комп'ютера.

Як налаштувати VPN у Windows 10?

 1. У цьому прикладі ми налаштуємо VPNS у Windows 10 за допомогою приватної мережі VPN Private Internet Access. Насправді це той самий процес для будь -якого іншого VPN -з'єднання. На щастя, Windows 10 побудував -в налаштуваннях VPN, які спрощують цей процес.
 2. Ще один важливий момент перед налаштуванням VPN: Вам слід ознайомитись із основними протоколами VPN і визначити, який з них підходить для вас. Ця стаття розгляне процес налаштування найпопулярнішого протоколу L2TP. Уникайте PPTP за будь -яку ціну, оскільки це небезпечно.

Встановлення L2TP VPN у Windows 10

 1. Знайдіть меню "Почати" VPN і виберіть "Змінити віртуальні приватні мережі" (VPN). На сторінці VPN натисніть "Додати" з'єднання VPN. Для постачальника VPN виберіть Windows (вбудований -in).
  Сторінка VPN
 2. У полі "Ім'я з'єднання" введіть ім'я для цього профілю VPN. Наприклад, "Робота VPN" чи інша.
 3. Для імені або адреси сервера введіть ім'я хоста або IP -адресу сервера VPN. Ви можете отримати цю інформацію від ІТ -відділу або постачальника послуг. Наприклад, список серверів приватного доступу до Інтернету містить імена хостів.
 4. Для типу VPN виберіть L2TP / IPSEC з попередньо розділеним ключем і введіть під ним загальний ключ. ІТ -відділ або постачальник послуг повинен надати цій інформації.
  Налаштування VPN -з'єднання
 5. Для отримання інформації про тип запису в систему залиште це ім’я користувача та пароль, а потім введіть у нього ім'я користувача та пароль VPN. Натисніть "ЗбагачуватиЩо.

ВІДЕО: Як налаштувати вбудований -in vpn у Windows 10

Телевізійне оновлення на прикладі Samsung
Ви можете оновити телевізійну програму двома способами - через Інтернет або за допомогою USB. Перший метод працює лише на пристроях, які мають доступ ...
Як увімкнути контроль гучності за допомогою Media Chrome в Google Chrome
В Google Chrome 75 Розробники представили невеликий сюрприз для власників мультимедійних клавіатур - відтепер регулюйте гучність звуку, коли аудіо та ...
Як перевірити, чи використовує ваш браузер Secure DNS, DNSSEC, TLS 1 Technology Browser.3 та зашифровано SNI
Питання конфіденційності та безпеки в Інтернеті є одним із найбільш релевантних, тому найбільш розсудливі користувачі намагаються докласти максимальни...