Програми та програми

Відновлення початкових параметрів кнопки запуску у Windows 10

Відновлення початкових параметрів кнопки запуску у Windows 10

Зміст

Привітання!

Меню «Пуск» піддається налаштуванню, ви можете прикріпити, розрізати та налаштувати в ньому плитки, а розмір самого меню «Пуск» можна змінити, зробивши його компактним.

Однак за допомогою меню «Пуск» можуть виникати проблеми, які виражаються у неможливості приєднання або відновлення плитки чи іншого, інших налаштувань меню «Пуск», і в особливих випадках та неможливості використовувати її через те, що при натисканні кнопка запуску, нічого не відбувається, меню просто не розкрито.

У цих проблемах, які виникли, налаштування меню починаються в оригінальній (іншій назві - за замовчуванням) може допомогти. Природно, перелік програм у ньому, його актуальність, не постраждає.

Давайте детально розглянемо, що саме потрібно зробити, щоб виконати завдання.

Меню скидання "запуску" до параметра за замовчуванням у Windows 10 - Інструкція

Налаштування системи зберігаються в регістрі Windows, включаючи ті, що стосуються меню «Пуск». І нам потрібно буде відкрити редактор реєстру та видалити там для налаштувань налаштувань меню.

Однак, перш ніж проводити цю процедуру, слід створити контрольну точку для відновлення системи. Це потрібно зробити, якщо щось піде не так. У цьому випадку можна буде «відкотити» налаштування системи в той час, коли була створена контрольна точка. Про те, як його створити, детально написано в матеріалі "Як створити контрольну точку відновлення системи в Windows 10 - Інструкція".

Тепер перейдемо до опису інструкцій щодо скидання меню «Пуск» у Windows 10.

 1. Вам потрібно відкрити редактор реєстру. Це можна зробити по -різному, і ми виберемо один із найпростіших для себе - використовуючи пошук у Windows.

  Введіть команду rededit (без лапки) у рядку пошуку та виберіть елемент у знайденому.

 2. У відображеному вікні редактора реєстру ви повинні перейти до розділу, який розташований по наступному шляху:
  Hkey_current_usersoftwarosoftwindovscurenernernernernersloudstoresstorcache

  В розділі Кеш - підрозділ з назвою За замовчуванням, який повинен бути видалений. Потягніть на нього мишу, натисніть на правильну клавішу та виберіть відповідну точку, відповідальну за видалення.

  Примітка. Якщо вам важко відтворити описаний крок, то ви можете видалити розділ ще простіше, то просто завантажте цей архів, в якому є один файл реєстру. Запустивши його та погодившись додати інформацію до реєстру, завдання видалити розділ буде виконуватися.

 3. Залишається лише для перезавантаження комп’ютера.

Після перезавантаження комп'ютера використовуйте меню «Пуск». Відкривши його, ви побачите, що зараз він має оригінальний вигляд. Зробіть подальші заплановані маніпуляції, щоб перевірити, чи вплив на скидання налаштувань був.

Якщо ви активно експериментуєте з програмами та налаштуваннями, то у вас може виникнути ситуація, коли меню кнопки запуску у Windows 10 припинить відкриття або частково втратить свою функціональність. Причиною цього може бути програмне забезпечення, яке не працює правильно, і заважає цілісності системних файлів та налаштувань.

Якщо це станеться, то не хвилюйтеся - вам не доведеться перевстановити систему. Ви можете відновити меню кнопки запуску до початкового типу, як це було відразу після встановлення Windows 10, використовуючи ці прості інструкції.

Запуск PowerShell - командний рядок з розширеними можливостями. Для цього візьміть панель пошуку PowerShell, і запустити запропоновану етикетку з правами адміністратора.

У відкриту оболонку введіть команду:

Get -appxpackage -all * shellexperience * -packagepe bundle |% add -appxpackage -rigister -disableDelvedmode ($ _.Встановлення блокування + "AppxMetadataAppxBundLemanifest.xml ")

Для цього просто скопіюйте цей текст, натисніть один раз за допомогою правої кнопки у вікні PowerShell, І пресувати Увійти.

Після виконання команди вам потрібно перезапустити комп'ютер - зміни набудуть чинності, а продуктивність кнопки запуску в Windows 10 буде відновлена.

Якщо цей метод відновлення кнопки запуску у Windows 10 не буде працювати, скористайтеся порадами щодо вирішення подібних проблем, опублікованих на веб -сайті питань та відповідей у ​​Microsoft.

Якщо ви звикли до появи меню «Пуск» або до старого типу кнопки запуску на Windows 7 або Windows Vista, то, ймовірно, ви захочете повернути подібний вигляд у Windows 10. Існує кілька способів, як ви можете це зробити. Перший метод не вимагатиме встановити додатковий. Ви можете просто налаштувати зовнішній вигляд меню «Пуск» у Windows 10. Але це не призведе до 100% повернення до класичної версії меню. Другий варіант вимагатиме встановити додатковий. Цей варіант дещо складніший, але це дозволить 100% повернутися до попередньої версії меню «Пуск», а також повернути звичайний вигляд кнопки «Пуск».

Як повернути класичний вигляд кнопки та запуску меню на Windows 10

Microsoft взяла в обліковий запис помилок Windows 8, тому в Windows 10 є кнопка та меню за замовчуванням. Але поява кнопки та меню відрізняється. Якщо ви хочете повернутися до звичайного вигляду, тоді виберіть один із двох способів: кожен варіант має свої переваги. Є користувачі, які не люблять встановлювати третєпартій. Особливо для того, щоб щось змінити в операційній системі. Ці користувачі оцінюватимуть метод, який не потребує встановлення програм. Але цей метод не є ідеальним, оскільки він лише принесе появу початку до класичного, але не поверне його на 100% до першого. Другий метод - з встановленням програмного забезпечення поверне колишній вигляд, але вам потрібно буде зберегти цю програму на комп’ютері, поки вам потрібен класичний вигляд.

Меню «Пуск» Windows 10

Кнопка запуску на Windows 10 розташована в тому ж місці, що і в попередніх версіях ОС. Тож вам не доведеться битися зі своїм рухом. Але тут поява меню починають у Windows 10, відрізняється від появи меню «Пуск» у Windows 10. Microsoft зробила меню «Пуск» максимально гнучким, тому для кожного користувача воно виглядає по -різному, наприклад, таким чином: Як бачите, є програми, які нещодавно використовувались з лівого боку меню. Праворуч знаходяться так -цільні плитки, які забезпечують швидкий доступ до інформації чи ресурсів. Також у цьому меню відображаються віджети. Все дуже яскраво, спалахує і відволікає увагу. Саме ця різноманітність інформації є причиною того, що багато хто хоче переходити зі стандартного меню, щоб почати до класичного вигляду.

Як повернути класичний старт у Windows 10

Кожен має власне розуміння терміна "класика". Опитування показали, що більшість користувачів розглядають класичне меню з Windows 7. Тому ми розглянемо використання прикладу цього меню. Перший спосіб - налаштувати меню, щоб запустити на зображення та подобу попередньої версії. Для цього вам потрібно розширити меню та натиснути на ті елементи, які вам не потрібні, наприклад, на плитці: за допомогою правої кнопки миші: Далі вам потрібно вибрати елемент "Видаліть на початковому екрані", і цей елемент зникне. Після того, як ви провалите всі елементи, у вас буде лише ліва колонка. Загалом, це буде схоже на класичний вигляд меню «Пуск». Але в стандартних налаштуваннях область меню дуже широка. Тому ми тягнемо область меню за допомогою миші. Ви можете зробити меню будь -якої ширини, але щоб зробити меню зручним, радимо вам зробити його в ширину принаймні 4 піктограми під ним. Як результат, ви отримаєте такий вигляд меню: Це все, що ви можете зробити, не вдавшись до третій партійних програм. Погодьтеся, це виглядає як класичний вигляд, але вони ні. Звичайно, це підійде до цього, але ті, хто вирішив піти до кінця, чекають іншого способу - встановлення додаткових. Цей метод не вимагає підготовчих дій, описаних вище. Вам потрібно завантажити та встановити одну з програм, наприклад:

Є й інші програми, щоб повернути класичне меню на Windows 10. Але ці двоє вільні та найкращі. По -перше, вони займають лише кілька місць МБ, по -друге, вони дозволяють повернути зовнішній вигляд всього за кілька клацань. Як результат, ви можете отримати подібний вигляд меню «Пуск»: Погодьтеся, це набагато більше схоже на правду. Але це ще не все. Тож ви повернули лише меню «Пуск». Але ви можете використовувати програми, щоб повернути кнопку «Пуск». Все це може зробити однакові програми. І в результаті ви отримаєте попередній вигляд, знайомий з часів Windows 7. Але не забувайте, що всі прикраси системи впливають на швидкість Windows 10, а також на тривалість автономної роботи.

Як повернути назад стандартний перегляд Windows 10

Якщо класичний вигляд не підходить для вас, то ви завжди можете повернутися до колишнього типу меню. Якщо ви використовували програми, тоді просто вимкніть їх або видаліть. Після цього повернеться стандартний тип запуску меню. Зрештою, якщо немає програми, то немає зовнішності, яку вона зробила. І якщо ви використовували метод вручну і незалежно видалили всі додаткові плитки, то вам достатньо повернути необхідні плитки так само. Досить натиснути на праву кнопку та вибрати ті віджети та блоки, які ви хотіли б побачити у своєму меню «Пуск» у Windows 10.У інструкціях про те, як повернути класичний тип запуску, ми використовували Windows 10 російською мовою. Якщо у вас є версія англійською мовою, тоді ми радимо вам перед початком роботи з меню «Пуск», передайте Windows 10 російською мовою, а потім використовуйте цю інструкцію. Мені сподобалася стаття? Поділіться зі своїми друзями:

Телефон сильно нагрівається, як йому запобігти
У сучасній статті ми говоримо про те, чому телефон нагрівається, як боротися з надмірним перегрівом і тим, що загалом загрожує занадто довгим впливом ...
Як визначити найменше і найчастіше використовувані клавіші
Озброєний Автохоткі або Редактор реєстру, Ви можете призначити будь -який ключ або комбінацію ключів, але перед тим, як перейти до бізнесу, буде корис...
Dearmob iPhone Manager - управління, бронювання та синхронізація файлів на пристроях Apple
Для управління пристроями Apple з персонального комп’ютера розробники компанії створили спеціальну програму iTunes з функціональністю магазину контент...