Оптимізація

Увімкніть максимальну продуктивність ланцюга живлення в Windows 10

Увімкніть максимальну продуктивність ланцюга живлення в Windows 10

Зміст

В операційній системі Windows 10 існує прихована схема управління потужністю "Максимальна продуктивність". Далі, подумайте, як увімкнути цей режим живлення за допомогою PowerShell.

Максимальна продуктивність - це нова схема управління живленням, яка дозволяє досягти найвищої продуктивності з комп'ютера на основі Windows 10. Цей режим живлення мінімізує брендинг і збільшує швидкість системи до максимуму.

Ця дієта за замовчуванням активується лише у Windows 10 Pro для робочих станцій (редакційний офіс, призначений для потужних робочих станцій та серверних систем). Користувачі інших видань цієї ОС (домашня, професійна, корпоративна тощо.) Можна використовувати цю схему на своїх комп’ютерах за допомогою наведених нижче інструкцій.

Як увімкнути ланцюг живлення "максимальна продуктивність"

Як вибрати схему управління живленням у Windows 10

Ви можете використовувати будь -який із цих методів:

Висновок

У операційній системі Windows 10, крім існуючих класичних схем живлення за допомогою PowerShell, ви можете активувати нову схему максимальної продуктивності, яка значно збільшує продуктивність усієї системи.

Читайте також:

Після оновлень Windows 10 немає високоефективного плану живлення? На вашому ноутбуці Dell Inspiron доступна лише збалансована схема потужності? За замовчуванням кожна установка Windows повинна бути доставлена ​​з трьома попередньо встановленими планами живлення: збереження енергії, збалансованого та високого продуктивності. Якщо на вашому комп’ютері немає плану живлення, це кілька простих способів його відновлення.

Метод 1: Від'єднайте підключений режим очікування

Підключений режим очікування - це нова функція, яка з’явилася в Windows 8 і забезпечує швидкий режим сну/пробудження. За замовчуванням увімкнено режим підключеного очікування, і він обмежує доступні налаштування або плани живлення для користувачів. Щоб відновити пропущені плани живлення, можливо, вам доведеться відключити підключений режим очікування за допомогою цього регулювання реєстру:

 1. Відкрийте редактор реєстру та дотримуйтесь Hkey_local_machinessystomurentrolsetcontrolpower. Клацніть на правій панелі двічі Dword csenabled, Щоб змінити це.
 2. Змініть значення з 1 (увімкніть) на 0 (вимкнути) та натисніть кнопку ОК.
 3. Закрийте редактор реєстру. Після перезавантаження ви повинні мати плани за замовчуванням.

Метод 2. Відновлення відсутніх планів електроенергії за допомогою командного рядка

 1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора.
 2. Скопіюйте та вставте команду нижче для пропущеного плану живлення, який ви хочете відновити в командному рядку та натисніть кнопку Enter.
  • Енергозбереження:
   PowerCfg -Duplicatescheme A1841308-3541-4FAB-BC81-F71556F20B4A
  • Врівноважений:
   PowerCfg -Duplicatescheme 381B4222-F694-41F0-9685-F5BB260DF2E
  • Висока продуктивність:
   PowerCfg -Duplicatescheme 8C5E7FDA-E8BF-4A96-9A85-A6E23A8C635C
  • Максимальна продуктивність (доступна з Windows 10 квітня 2018 р.):
   PowerCfg -Duplicatescheme E9A42B02-D5DF-448D-AA00-03F14749EB61
 3. Коли ви закінчите, відкрийте параметри живлення, і ви негайно отримаєте доступ до відсутніх планів живлення, які ви щойно додали.

Висновок

Наведені вище методи повинні працювати на більшості систем Windows 10/8. Якщо ви все ще не можете повернути схему живлення, просто відкрийте панель управління та додайте новий план живлення для власних цілей.

->

Схема управління живленням у Windows 10 - це набір апаратних та системних параметрів, які визначають, як ваш пристрій використовує електроенергію. Три вбудовані ланцюги потужності наведені в ОС. Крім того, ви можете створити власний план електроенергії, який буде включати ваші особисті уподобання. Сьогодні ми розглянемо, як відновити будь -яку схему управління живленням у Windows 10.

Windows 10 має новий інтерфейс, параметри, пов'язані з живленням живлення. Класична панель управління втрачає свої функції і, ймовірно, буде повністю замінена додатком "Варіанти". У програмі вже є багато налаштувань, які були доступні лише на класичній панелі управління. На момент написання цієї статті додаток Parameters Windows не включає можливість видалення плану живлення. Вам все одно потрібно використовувати класичну панель управління.

Схему живлення користувача може бути видалений будь -яким користувачем. Тим не менш, лише користувачі з правами адміністратора можуть усунути будь -який із вбудованих планів електроенергії, наприклад Висока продуктивність, врівноважена і т. D.

Якщо у вас немає одного з ланцюгів живлення на вашому комп’ютері, ви можете швидко відновити їх, як показано нижче.

Щоб відновити стандартні плагіни живлення у Windows 10, дотримуйтесь наступних дій.

Відкрийте командний рядок або PowerShell Від імені адміністратора .

 Щоб відновити схему Економія енергії, Дотримуйтесь команди:

Powercfg.Exe -duplicatescheme a1841308-3541-4fab-bc81-f71556f20b4a

 Відновити Збалансована схема, Дотримуйтесь команди:

Powercfg.Exe -duplicatescheme 381b4222-f694-41f0-9685-f5bb260df2e

 Щоб відновити схему Висока продуктивність, Дотримуйтесь команди:

Powercfg.Exe -duplicatescheme 8c5e7fda-e8bf-4a96-9a85-a6e23a8c635c 

 Щоб відновити схему Максимальна продуктивність, Дотримуйтесь команди:

Powercfg.Exe -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61

 Примітка:  Максимальна продуктивність плану харчування доступна у версіях Windows 10 1803. Він призначений для усунення мікро-затримки, система споживає більше енергії, і це, в більшості випадків, допомагає збільшити обчислювальну потужність комп'ютера. Продовольча схема - Максимальна продуктивність, Доступні в системах, що працюють з батарей (наприклад, ноутбуки). Однак, використовуючи просту хитрість, ви можете активувати його у будь -якому випуску ОС. См. Стаття:

Включіть схему управління живленням у Windows 10 - Максимальна продуктивність (усі видання)

Рейтинг: /5 - Голоси ->

->

Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux у чотири кроки
Поради Linuxoid, знайомий з домашніми редакторами офісу. Після того, як операційна система Astra Linux була розроблена виключно для потреб спеціальних...
Як встановити цитовані квоти на диск для певного користувача в Windows 10
Windows 10 успадкували від попередніх версій корисна функція, яка дозволяє власнику комп'ютера встановити обмеження щодо використання диска. Це назива...
Як відключити повідомлення про безпеку в Windows 10 неможливо перевірити видавця при запуску встановлення програм
Щоразу, коли ви запускаєте виконуваний файл програми, завантаженої з Інтернету, на екрані з'являється вікно магістра. У випадках, коли Windows не може...