Windows Server 2022

Ми включаємо підтримку бездротових мереж Wi-Fi у Windows Server 2019/2016

Ми включаємо підтримку бездротових мереж Wi-Fi у Windows Server 2019/2016

За замовчуванням, у всіх версіях Windows Server 2022/2016/2012/2012R2 підтримка бездротових мереж Wi -Fi вимкнена. Якщо ви підключите мережевий адаптер Wi-Fi (USB або PCI) до хоста сервера Windows, ви просто не можете включити його на панель управління. У цій маленькій ноті я покажу, як увімкнути підтримку Wi-Fi на сервері Windows.

Підключіть фізичний адаптер Wi-Fi до хоста сервера Windows та встановіть драйвери. Переконайтесь, що адаптер з’явився в менеджері пристроїв ( Девмгмт.MSC ) у розділі мережевих адаптерів.

Відкрийте консоль PowerShell з правами адміністратора та переконайтесь, що компонент служби бездротової локальної мережі не встановлений.

Get-windowsfeature *бездротова *

Для встановлення компонента або ролі сервера Windows використовуйте команду PowerShell Install-WindowsFeature:

Встановлення-windowsfeature -name бездротова мережа

Або встановіть компонент Бездротова послуга LAN Використання менеджера сервера (додайте ролі та функції -> функції).

Після завершення встановлення компонента потрібно перезапустити хост:

Вимкнення -f -r -t 0

Після перезавантаження послуга з’явиться у Windows Бездротова послуга LAN (WLAN AutoConfig), але за замовчуванням він відключений. Щоб увімкнути Windows та налаштувати його на автоматичний запуск, завершіть:

Встановити -Service Wlansvc -startuptype автоматичний -passthru
Старт -service wlansvc -passthru

Тепер перейдіть до центру управління мережею на панелі управління ( NCPA.CP л) і увімкніть адаптер Wi -fi вручну (права кнопка -> увімкнено).

Тепер ви можете підключитися до мережі Wi-Fi (рівень сигналу Wi-Fi доступних точок доступу можна отримати за допомогою PowerShell) або навіть зробити точку доступу на основі вашого сервера Windows.

Ця інструкція була перевірена на Windows Server 2019. Роль бездротової мережі була видалена в серверному ядрі 2022, тому неможливо налаштувати мережу Wi-Fi в ядрі сервера.

Які послуги для відключення у Windows 10
Відключення послуг завжди було одним з основних моментів прискорення комп'ютера та ОС. З кожним поколінням Windows операційна система оточила нові про...
Як створити портативні програми за допомогою платформи cameyo
Безперечно перевага портативного програмного забезпечення - це можливість запустити його з портативних перевізників, а також зберігання налаштувань у ...
Як отримати список встановлених принтерів у Windows 10
Усі відбитки, встановлені в Windows 10, відображаються в розділі "Пристрої" Заявки Варіанти, Тож переглянути їх список не складно. Інша справа, якщо в...