Налаштування

Увімкнемо Алісу в браузері Yandex на комп’ютері?

Увімкнемо Алісу в браузері Yandex на комп’ютері?

Зміст

Зміст

Можливості

Загалом, Аліса виконує ті самі функції, що і подібні програми від Google або Apple. Він синхронізується з послугами Yandex і не добре взаємодіє з іншими програмами.

Функції програми:

Як працює програма

Аліса -це помічник поперечної форми, вона буде встановлена ​​на комп’ютерах та смартфонах. Аліса розпізнає людську мову завдяки основним звуковим параметрам - частоті та довжині звукової хвилі.

Програма заснована на нейронних мережах, тобто штучного інтелекту. Вона працює не гірше, ніж інші послуги Yandex. Асистент автоматично вивчає, взаємодіючи з користувачами. Вона вивчає їх поведінку, питання тощо, а потім обробляє отримані дані. Аліса також використовувала машинне навчання у створенні Аліси. Користувачі можуть оцінити правильність відповідей Аліси, допомагаючи їй розвиватися.

Як включити в браузер Yandex

Давайте перейдемо до головного питання - як включити голосового помічника Аліси російською мовою. Загалом, після встановлення додаток слід активувати автоматично, але це не завжди відбувається. Наприклад, коли я встановив програму, мені довелося перевстановити браузер, інакше він не хотів активувати.

Після встановлення слід виконувати наступні дії:

 1. Запустіть браузер Yandex.
 2. Створіть нову вкладку, натиснувши на значок "+".

На головній сторінці браузера знайдіть фіолетовий значок у вигляді мікрофона та натисніть на нього лівою кнопкою миші.

Після цього програма почнеться, і ви можете почати працювати з нею.

Як увімкнути мікрофон у програмі

Деякі користувачі не знають, як увімкнути мікрофон у додатку Аліси від Yandex. Все просто:

 1. Право -натисніть Клацніть на панелі пошуку на панелі завдань.

Виберіть елемент "Налаштування".

Знайдіть розділ "Мікрофон", Виберіть пристрій.

Якщо після вибору підключеного мікрофона програма не відповідає на команду "Слухай, Аліса", тоді:

 1. Клацніть PKM ще раз через вікно пошуку.
 2. Оберіть "Голосова активація".
 3. Клацніть на елемент "Увімкнути".

Тепер ви можете активувати помічника в голосі.

Відмінності та додатки Аліси, подібні до неї

На відміну від тієї ж Сірі, вона прекрасно розуміє російську мову. Він взаємодіє з послугами Yandex і може надати адекватні відповіді на запитання користувачів. Аліса може відкрити різні програми та шукати інформацію в Інтернеті, наділену інтелектом. Інший додаток не може так добре зрозуміти користувачів.

Висновок

Аліса може бути активована в декількох кліках. Це корисне та зручне додаток, що спрощує роботу з комп'ютерними та яндексними послугами.

У рамках жорстокої боротьби за "лідера лідера", серед пошукових систем Google та Yandex, вони вкладають значні кошти в оптимізацію своєї роботи та використовують усі доступні сьогодні методи. Однак вони все ще не можуть з’ясувати, хто є числом на російському ринку. У рамках цього суперництва, наприкінці 2017 року з'явився випуск голосового помічника Яндекса.Аліса "Для Windows, яка стала своєрідною російською реакцією" Сірі "від Apple.

Цей помічник отримав своє ім'я на честь горезвісної героїні історії Кіри Булчев і була створена для збільшення комфорту використання ПК та популяризації решти продуктів Yandex.

Трохи про послугу

"Яндекс.Аліса " - універсальний голосовий помічник, який допоможе спростити рішення повсякденних завдань та зробити роботу з пристроями більш комфортними. Ви можете використовувати послуги програми на ПК з ОС Windows, а також на мобільних пристроях з iOS та Android.

Голосовий помічник від Yandex вважається хорошими конкурентами подібних додатків від Google та Apple

Переваги програми

Творці називають основною перевагою для користувачів ПК факт, що Аліса розуміє російську мову, на відміну від аналогів (наприклад, googleassitanc). Вона говорить дуже природно "говорить" мелодійним голосом Тетяни Шитова. І завдяки тривалому навчанню для більшої кількості текстового матеріалу він знає, як відповісти навіть на незавершені запитання та має своєрідне почуття гумору.

Як зазначають користувачі, Аліса має своєрідне почуття гумору

Що може Аліса

На сьогоднішній день програма вже знає, скільки, але розробники обіцяють користувачам подальше постійне вдосконалення та викладання своїх нових навичок.

Ми рекомендуємо вам ознайомитись

Голосовий плакат підтримується на пристроях Android та iOS

Вже на цьому етапі додаток справляється з такими функціями:

"Аліса" розповіть вам про погоду та проконсультує хороший басейн Досить уточнити місце, щоб зателефонувати на таксі Голосовий помічник може підтримувати діалог з користувачем

"Яндекс.Аліса "Для Windows: Як встановити та включити на комп'ютер

 1. Для встановлення програми Yandex.Аліса "На комп'ютер, вам потрібно перейти на адресу: Аліса.Яндекс.ru/Windows та натисніть кнопку "Встановити", після чого файл встановлення буде завантажено на ПК. Цей процес займає лише пару секунд.
  Щоб встановити додаток, натисніть кнопку
 2. Файл інсталяції потрапить у папку C: Користувачі ... AppDatalocalyandExSearchAndAnd. Важливим плюсом є те, що супровідне програмне забезпечення від Yandex не завантажується з Алісою за замовчуванням.
 3. Далі вам потрібно запустити його і зачекати, поки встановлення програми буде завершено. Якщо процес закінчується правильно, то зліва біля викопного "старту" з’явиться пошуковою лінією. Важливо, щоб у Windows 7 додаток відображався окремим віджетом, а в десятому версії він інтегрований у стандартний пошук (приховування кортани). "Аліса" не створює мітки для запуску з робочого столу, але додає папку "Голос Асистент" до меню "Пуск". Новий голосовий процес з’явиться в диспетчері завдань.exe).

Як налаштувати та скористатися голосовим помічником

Щоб скористатися голосовим помічником "Яндекс", перш за все, вам потрібно підключити мікрофон до комп'ютера.

Налаштування програми досить просте

Клацнувши на піктограмі мікрофона або вимовляючи голосову фразу, зачекайте мені сигнал, який вам слухає помічник. Якщо програма припускає, що репліка користувача завершена, вона відтворює відповідний звук. Після відповіді на запитання помічник чекає розвитку діалогу та дозволяє користувачеві сказати щось інше.

Якщо немає пристрою звукового введення, то на цьому етапі неможливо поговорити з Алісою, хоча розробники обіцяють додати такий варіант у майбутньому. Функція мовчазної відповіді повідомлень помічника можлива зараз, але без голосових команд з вашого боку діалог ще не можливий.

Інтерфейс програми "Yandex.Аліса "включає панель налаштувань та три вкладки швидкого доступу до новин, програм та використаних папок.

Додаток містить панель швидкого доступу та налаштувань

Налаштування Аліси досить обширні:

 1. Заміна лінії пошуку для кнопок, щоб зберегти місце на панелі завдань.
 2. Відключення активації голосу, якщо ви не хочете, щоб помічник вас постійно слухав.
 3. Відключення голосових відповідей, якщо вам не подобається голос Аліси.
 4. Вибір дій із знайденими файлами.
 5. Вибір браузера, за допомогою якого ви хочете переглянути сайти.
Інтерфейс вікон з налаштуваннями інтуїтивно зрозумілий

Як відключити та видалити програму

Окрім вимкнення функції "голосова активація", програма також надає можливість повного відключення. Для цього в кінці розділу Налаштування є спеціальна кнопка.

Якщо ви не хочете видаляти повну програму, ви можете просто відключити його

Якщо є необхідність повністю видалити голосовий помічник, найбільш раціонально робити це стандартним шляхом через послугу "Встановлення та зняття програм". Для цього виберіть додаток зі списку та натисніть кнопку "Видалити".

Додаток можна видалити стандартним чином

Після видалення веб -сайт Yandex автоматично відкриється і попросить вибрати причину, чому ви видалили Алісу. Однак ви можете просто ігнорувати запит на відгук.

Чому голосовий помічник не встановлений

Для стабільної роботи програми деякі умови повинні бути відповідними:

Таблиця: Основні проблеми роботи "Аліси" та методи їх вирішення

Проблема Рішення
Асистент займає багато пам’яті Відключіть активацію голосу
"Аліса" активується незалежно
Асистент не відповідає на питання Перевірте налаштування мікрофона та підключення до Інтернету
Після перезавантаження системи помічник не починає Вручну додайте програму до автомобільної папки автомобіля
"Аліса" замерзає Вимкніть і увімкніть голосового помічника
Додаток видає повідомлення "Немає доступу до Інтернету" Відключіть параметр підключення "HTTPS" в антивірусі

У будь -якому випадку, слід зазначити, що додаток ще дуже молода, і розробникам потрібно надати час для усунення існуючих проблем.

На закінчення я хотів би відзначити високий потенціал та професіоналізм російських програмістів, оскільки Яндекс.Аліса "практично не поступається іноземним колегам, а іноді навіть перевершує їх. Наприклад, завдяки використанню нейронних мереж замість готових відповідей, спілкування з Алісою стає більш звільненою та безкоштовною.

Однак усі голосові помічники в даний час є більш розважальними засобами, ніж інструменти, які можуть надати реальну практичну допомогу.

Додаток Аліси допоможе швидко знайти необхідну інформацію в мережі з будь -якої теми та поговорити з вами, якщо ви раптом стаєте самотніми. Багато користувачів тільки починають освоїти цей цікавий голосовий помічник від російського виробника. Спочатку потрібно навчитися включати "Алісу".

"Аліса" від "Яндекс": Що може помічник і на які пристрої можна використовувати

Сервіс "Яндекс.Аліса " - це новий голосовий помічник, доступний для завантаження як компонент знаменитих" Яндекс.Браузер ". Розробник, звичайно, Яндекс. Це російський аналог Google Assistant та Siri, створений у 2017 році. Сервіс призначений для роботи користувачів на ПК швидше, продуктивного та комфортного. Цей помічник розпізнає як голосові, так і текстові запити. Асистент працює на комп’ютерах на основі Windows (Windows 10, 7, 8 та інших версіях), а також на мобільних гаджетах з Android або iOS.

На панелі "Аліса" ви можете ввести текст

Програма розуміє російську мову і вільно спілкується з нею - як у листі, так і за допомогою голосу. Актриса на ім’я Тетяна Шикова озвучила "Алісу". "Аліса" була дуже ретельно навчена, тому вона здатна відповісти на навіть неоднозначні чи незавершені запитання та жарт.

Асистент "Аліса" має почуття гумору

Ми розповімо лише про деякі його можливості (адже їх ще багато):

ВІДЕО: Приховані функції "Яндекс.Аліса "

Як відкрити панель Аліси на ПК або ноутбуці

Відкрийте панель, на якій у майбутньому відобразиться діалог між Алісою та користувачем. Однак вони працюватимуть лише в тому випадку, якщо ядекс у Яндексі.Браузер "активізував службу цього помічника. Включення "Аліси" у випадку версій Windows 7 та Windows 10 не буде іншим.

Через "Яндекс.Браузер "

Панель Аліси можна зателефонувати через нову вкладку, відкриту в Yandex.Браузер ". Клацніть на фіолетовому значку з білим трикутником у центрі, розташованим зліва від стрічки з особистими новинами "Дзен".

Піктограма "Аліса" розташована на кожній новій вкладці "Яндекс.Браузер ", якщо останнє, звичайно, правильно налаштовано

Після натискання на значок ви можете негайно ввести повідомлення (запит) або сказати це вголос.

Через додаток "голосовий помічник"

Якщо ви хочете відкрити браузер з Yandex, щоб зателефонувати на панель бота, використовуйте голосові команди або піктограму помічника.

За допомогою голосу

Не потрібно щось натискати з мишею, щоб відкрити панель Аліси на екрані. Служба здатна розпізнати ваш голос. Просто скажіть вголос одна з наступних фраз:

 1. Привіт, "Аліса" / "Яндекс".
 2. Слухай, "Аліса" / "Яндекс".
 3. Гаразд, "Аліса" / "Яндекс".

Деякі фрази можуть бути не підходящими спеціально для вашої програми. Тоді просто використовуйте лише одне привітання. Важливо також зазначити, що якщо ваш ПК перебуває в режимі сну, він не буде працювати, щоб увімкнути Алісу голосом, вам потрібно зняти пристрій зі сну, а потім використовувати команди з активним "робочим столом".

Через значок програми на "Панелі завдань"

Якщо ви раптом не працюєте голосовою командою, щоб активувати помічника, виконайте такі прості кроки:

 1. У лівій області дисплея на "панелях завдань" поруч із "стартом", "Презентація завдань" та "Пошук" - це круглий фіолетовий значок із зображенням мікрофона всередині. Клацніть на нього, щоб відкрити асистентну панель.

  Клацніть на круглому фіолетовому значку для "Панелі завдань"

 2. Замість круглої значок, також може бути простий рядок пошуку - натисніть на нього.

  Замість круглої значок може бути звичайний пошуковий рядок

 3. Натисніть на панель на круглому великому значку з трикутником всередині - ви почуєте своєрідний звук.

  Клацніть на значок з трикутником, щоб активувати "Алісу"

 4. Після звуку, поговоріть або надрукуйте запит.

  Почніть вводити текст або висунути запит вголос

Як активувати Алісу на ПК або ноутбуці, якщо вона раніше була відключена

Компонент помічника з приємним жіночим голосом, ви раніше могли деактивувати в конфігурації спостерігача. Ви можете активувати його в активному як за допомогою сайту, так і на внутрішній вкладці браузера зі списком його параметрів. Розглянемо обидва методи.

Через офіційний веб -сайт Yandex

Найпростішим методом знову ввести "Алісу" в режим роботи - це використання офіційного ресурсу помічника:

 1. Запустіть спостерігача з Яндекса та вирушайте на офіційну сторінку голосової пляшки Аліси. Просто натисніть ліву кнопку миші на жовтому кнопці "Увімкніть".

  Клацніть на клавішу "Увімкніть Алісу"

 2. Зачекайте кілька секунд під час відкриття асистента.

  Зачекайте, поки сайт включить на вашу Алісу ПК

 3. Як результат, у вас повинен бути фіолетовий значок із зображенням мікрофона всередині та панелі "Аліса". Ви почуєте характерний звук - ви можете негайно привітатися з Алісою і сказати їй, які дії вам потрібно виконати.

  Коли відкриється панель Аліси, ви можете негайно ввести запит або вимовити його

 4. Якщо у вас немає панелі, натисніть кнопку "Завантажити".

  Сайт пропонує завантажити "Алісу", якщо вона не працювала, щоб негайно його включити

 5. Зачекайте завантаження інсталятора.

  Чекаємо завершення завантаження

 6. Запустіть файл через вікно зі списком усіх завантажень, зроблених через браузер з Yandex.

  Відкрийте завантажений інсталятор "Аліса" у "Завантаження"

 7. Зачекайте, поки файл підготує до встановлення компонента.

  Чекаємо на встановлення файлу, щоб підготувати всі файли

 8. Клацніть на Так, щоб дозволити програму внести зміни в систему.

  Клацніть на "Так", щоб Аліса вносила зміни в ПК

 9. Очікуйте завершення установки ще раз. Після цього панель Alisa вже повинна з’явитися.

Через налаштування спостерігача

Якщо перший метод не допоміг або ви думаєте, що вам простіше змінити щось у налаштуваннях браузера, ніж перейти на деякі сайти, зробіть наступні кроки:

 1. У "Яндекс.Браузер "Клацніть на знак у вигляді гамбургера (три паралельні лінії праворуч). Клацніть на рядку з налаштуваннями (з піктограмою передачі).

  У меню "Яндекс.Браузер "Клацніть на рядку" Налаштування "

 2. Прокрутіть сторінку за допомогою параметрів до "інформатора на новій вкладці".

  Знайдіть у налаштуваннях розділ "Інформатори на новій вкладці"

 3. Ми ставимо чеки зліва від балів, присвячених помічниці "Аліси". Якщо ви ставите голосову активацію, ви можете запустити панель бота без будь -яких натискань на піктограми (ми вже говорили про цей метод включення в попередні розділи цієї статті). Якщо третя точка активна - поруч із піктограмом "запустити" в лівій нижній області дисплея, з’явиться знайома фіолетова кнопка з мікрофоном.

  Позначте точки в налаштуваннях, що відповідають "Алісі"

 4. Якщо ви вибрали перший елемент, на кожній новій вкладці зліва від стрічки Дзен, круглий фіолетовий значок з трикутником у центрі, про який ми говорили раніше, буде розташована. Клацніть на нього - панель починається.
 5. Якщо ви не знайшли цих точок у налаштуваннях, вам потрібно переконатися, що спостерігач включає розширення, що відповідає Алісі. Ще раз натисніть на меню (значок з трьома рядками) та виберіть елемент із доповненнями. Ми прокручуємо майже внизу списку і знаходимо там "Аліса". Якщо розширення деактивується, натисніть на перемикач.

  Так що служба Alice працює на ПК, в Yandex.Брузер "повинен бути включений до розширення, що відповідає помічнику

Асистент Аліса - це корисна послуга для тих, хто хотів би прискорити свою роботу на ПК. Ви можете відкрити панель Assistant, використовуючи власний голос та певну команду, а також через значок на "Панелі завдань" поруч із ключем, що відкриває меню "Пуск". Якщо виявилося, що Аліса відключена в браузері, перейдіть до налаштувань спостерігача та активуйте параметри, що відповідають помічнику там. Ви також можете швидко ввімкнути функцію, використовуючи офіційний веб -сайт "Аліса". Не забудьте переконатися, що ви активували розширення Аліси у спостерігача.

Вибір найкращих програм для створення презентацій
Ми розповідаємо за допомогою, які інструменти та як зробити прекрасну презентацію на комп’ютері зі слайдами, анімацією та переходами. Вибір сучасних д...
Як видалити небажані рекламні сповіщення в Windows trea
Небажана реклама Штовхнути-сповіщення, що спливають у системному Дерево Windows, не завжди є результатом впровадження в систему троянських програм. Як...
Додаток для Office Lens Windows 10 - перетворювач сканера та документів
Якість камер сучасного мобільного та фотографічного обладнання практично знецінила наявність таких пристроїв, як сканери або так, що спрямовуються для...