Драйвери та плагіни

Вимкнення комп'ютера під Windows 10 налаштовано таймером та насолоджуйтесь результатом

Вимкнення комп'ютера під Windows 10 налаштовано таймером та насолоджуйтесь результатом

Зміст

Вимкнення> завершення роботи. Більш зручне рішення міститься для натискання правої кнопки кнопки на кнопку «Пуск», а у відкритому контекстному меню достатньо, щоб вибрати завершення роботи чи вихід із системи> Завершення роботи. На робочому столі відкрийте робоче вікно Windows за допомогою Hot Keys Alt+F4. Тепер у доступному списку, що повинен робити комп'ютер, виберіть завершення роботи та натисніть кнопку ОК. Поточна комбінація вказана в таблиці комбінацій клавіатури на клавіатурі Windows 10. Він миттєво закриває активне вікно (провідник або додаток). Виріжте всі програми або закрийте себе і лише на робочому столі використовуйте його. Як вимкнути комп'ютер через командний рядок Windows 10 в операційній системі, є вбудована програма відключення.Exe, що насправді дозволяє вимкнути або перезапустити комп'ютер. Рекомендується використовувати його з певними параметрами. Безпосередньо в командному рядку ви можете зателефонувати за поточною командою з потрібними параметрами. Для цього просто відкрийте командний рядок від імені адміністратора в Windows 10. Після запуску командного рядка виконайте команду: вимкнення -S -T 1800, щоб автоматично вимкнути комп'ютер через 30 хвилин. Після завершення команди вам буде показано повідомлення: Робота з Windows буде завершена за 30 хвилин. Параметр T-1800 встановлює обмеження протягом 30 хвилин (1800 секунд), через який ПК буде автоматично вимкнено. Значення можна встановити і менше до 0 секунд, тоді комп'ютер негайно почне завершувати всі процеси та вимикати. Саме за цим принципом вони раніше розглядали, як встановити таймер, щоб вимкнути комп'ютер Windows 10. При необхідності встановлений таймер може бути вимкнено. Існують також інші способи вимкнути комп'ютер за описаним раніше таймером. Кнопка Windows 10 Desktop Щодня користувачі повинні вимикати ПК. Для цього краще вийняти кнопку (ярлик), щоб вимкнути комп'ютер на робочий стіл Windows 10. Майстер допомагає створити ярлик, що вказує на локальні або мережеві програми, файли, папки, комп’ютери або адреси в Інтернеті. Це дозволить швидко вимкнути комп'ютер без використання запуску. На робочому столі відкрийте контекстне меню та виберіть Create> Label. Тепер у рядку розташування об'єкта Введіть команду: вимкнення.exe -s -t 0. На останньому кроці введіть назву мітки, наприклад, кнопку відключення комп'ютера. Після запуску створеного ярлик. Замість стандартної значки мітки ви можете встановити ще одну піктограму. Досить, у властивостях мітки натисніть кнопку, щоб змінити значок та виберіть піктограму зі списку доступних або вкажіть місце розташування в інший файл." />

Правильне відключення комп'ютера розширює не тільки його роботу, але й стабільність операційної системи Windows 10. Якщо ПК неправильно відключений, може статися пошкодження файлу, оскільки відбувається аварійне завершення процесу процесів. Залежно від параметрів та платформи, комп'ютер може вимкнутись з декількох секунд до хвилини.

Ця стаття розповість вам, як правильно вимкнути комп'ютер з Windows 10. Разом з класичними рішеннями можна вимкнути комп'ютер через командний рядок або створити кнопку відключення на робочому столі. Правильне відключення ПК дозволяє захистити файли користувача від їх пошкодження, в результаті чого певні програми припиняють працювати.

Як відключити комп'ютер у Windows 10

Для звичайного відключення комп'ютера виберіть Початок> Міністерство> Завершення роботи. Більш зручне рішення міститься в натисканні на кнопку Праворуч на кнопку «Пуск» та в контекстному меню, відкритому у відкритому контексті Завершення роботи або виходу з системи> завершення роботи.

На робочому столі відкрийте вікно Завершення Windows Використання гарячих клавіш Alt+F4. Тепер у доступному списку, що слід зробити комп'ютером, виберіть Завершення роботи та натисніть добре.

Поточна комбінація вказана в таблиці комбінацій клавіатури на клавіатурі Windows 10. Він миттєво закриває активне вікно (провідник або додаток). Поверніть усі програми і лише тоді на робочому столі Використовуйте вищевказану комбінацію.

Як вимкнути комп'ютер через командний рядок Windows 10

Операційна система має вбудовану програму відключення.Exe, що насправді дозволяє вимкнути або перезапустити комп'ютер. Рекомендується використовувати його з певними параметрами. Безпосередньо в командному рядку ви можете зателефонувати за поточною командою з потрібними параметрами. Для цього просто відкрийте командний рядок від імені адміністратора в Windows 10.

Після запуску командного рядка виконайте команду: Відключення -S -T 1800 Для автоматичного відключення комп'ютера за 30 хвилин. Після завершення команди вам буде показано повідомлення: Робота з Windows буде завершена за 30 хвилин.

Параметр T-1800 встановлює обмеження протягом 30 хвилин (1800 секунд), через який ПК буде автоматично вимкнено. Значення можна встановити і менше до 0 секунд, тоді комп'ютер негайно почне завершувати всі процеси та вимикати.

Саме за цим принципом вони раніше розглядали, як встановити таймер, щоб вимкнути комп'ютер Windows 10. При необхідності встановлений таймер може бути вимкнено. Існують також інші способи вимкнути комп'ютер за описаним раніше таймером.

Windows 10 Desktop

Щодня користувачі повинні вимикати ПК. Ви можете зняти кнопку (ярлик) комп'ютера до робочого столу Windows 10. Майстер допомагає створити ярлик, що вказує на локальні або мережеві програми, файли, папки, комп’ютери або адреси в Інтернеті. Це дозволить швидко вимкнути комп'ютер без використання запуску.

На робочому столі відкрийте контекстне меню та виберіть Створити> мітка. Тепер введіть команду в рядку місця об'єкта: Закрити.exe -s -t 0. Потім введіть назву мітки, наприклад Кнопка вимкнення комп’ютера. Після запуску створеного ярлик.

Замість стандартної значки мітки ви можете встановити ще одну піктограму. Досить, у властивостях мітки натисніть кнопку Змініть ікону і виберіть піктограму зі списку, доступного або вкажіть місце в іншому файлі.

Ноутбук / Кнопка живлення комп'ютера

Є ще один спосіб вимкнути комп'ютер за допомогою кнопки живлення. Найчастіше використовується на ноутбуках при повісі системи. Залежно від виробника за замовчуванням, кнопка живлення може переводити пристрій у режим сну. Це можна змінити у параметрах живлення Windows 10.

Перейдіть до розділу Параметри> Система> Режим їжі та сну і у відповідних параметрах виберіть Додаткові параметри живлення. Тепер перейдіть до закладки Дія кнопок живлення, І в суті ДіяПри натисканні кнопки живлення Встановити Завершення роботи.

Висновок

Правильне відключення комп'ютера розширить стабільну роботу Windows 10. Як це було раніше, під час процесу відключення операційна система насильно закриває всі програми. Рекомендується закрити всі програми самостійно перед тим, як вимикати ПК, зберігаючи необхідні дані.

4 жовтня 2017 року Михайл Вавілов

Якщо ви хочете заснути під фільмом або музикою, що працює на комп’ютері, буде дуже зручно, що ваш пристрій не залишається увімкненим цілу ніч. У таких випадках корисна функція автоматичного відключення комп'ютера може стати в нагоді. Ви можете використовувати його як через персонал продуктів Windows 10, так і за допомогою третій партійних програм.

Як створити таймер вимкнення комп'ютера

Існує кілька способів змусити комп'ютер вимкнутись у певний час у Windows 10.

Через "планувальник завдань"

Цей метод зручний, якщо ви хочете заздалегідь налаштувати регулярне відключення комп'ютера.

 1. Натисніть на поєднання Keys Win+X або натисніть кнопкою правої миші на значок Start. У відкритому меню виберіть "Управління комп'ютером".

  Відкрийте "управління комп'ютером"

 2. Відкрийте "планувальник завдань". Ви також можете дістатися до цієї послуги за допомогою команди Taskschd.MSC у вікні "виконати".

  Відкрийте "планувальник завдань"

 3. Клацніть на "Створити просте завдання ...".

  Клацніть "Створіть просте завдання ..."

 4. Вкажіть час і частоту команди. Коли ви потрапите на етап "запуску програми", введіть відключення в рядку сценарію та в рядку аргументів -S.

  Введіть сценарій та його параметр

Через етикетку

У папці системи Windows є виконуваний файл, який дозволяє вимкнути комп'ютер. Щоб вимкнути комп'ютер за допомогою таймера, ви можете створити його мітку із затримкою перед виконанням.

 1. Натисніть праву кнопку миші на робочому столі та створіть ярлик.

  Створіть ярлик

 2. У рядку розташування об'єкта введіть "C: WindowsSystem32shutdown.exe -s -t 1800 ". 1800 - це час у секундах, через який комп'ютер буде вимкнено після відкриття етикетки (ви можете ввести будь -який інший). Лист S в команді означає вимкнення комп'ютера, а літера T вказує змінний час.

  Введіть потрібну команду та час, перш ніж вимкнути

 3. Запустіть створений ярлик. Таймер буде запущений, а комп'ютер вимкнеться через вказаний час.

Через файл з кажаною

Файл розширення кажана зробить вас простою, але зручною програмою, щоб вимкнути комп'ютер за допомогою таймера.

 1. Натисніть праву кнопку миші на робочому столі та створіть текстовий документ.

  Створіть текстовий документ

 2. Відкрийте створений документ і введіть у нього наступні команди (без точки та вказівки з комою в кінці):
  • Відлуння;
  • CLS;
  • set /p timer_off = "vvedite vremya v sekundah:";
  • Відключення -S -T %Timer_off %.

   Введіть ці команди

 3. Натисніть кнопку "Файл" та виберіть "Зберегти як ..."

  Натисніть "Зберегти як ..."

 4. Натирайте літери формату TXT і замініть їх кажаном. Виберіть будь -яке ім’я.

  Встановіть формат кажанів та збережіть документ

 5. Запустіть створений файл і введіть час за лічені секунди, після чого комп'ютер буде вимкнено. Потім натисніть кнопку Enter.

  Вкажіть час і натисніть Enter

Через вікно "виконати"

Цей метод підходить для одного часу використання. Поєднання Win+R викликать вікно "виконати" та введіть команду "вимкнення".Exe -s -t 600 ". Як і у випадку з етикеткою, 600 - час за лічені секунди до вимкнення комп'ютера. Потім натисніть кнопку Enter.

Введіть команду, щоб вимкнути комп'ютер за допомогою таймера

ВІДЕО: Відключення таймера через командний рядок

Чому таймер відключення може не працювати

Таймер вимкнення комп'ютера може не працювати з наступних причин:

Програми, щоб вимкнути комп'ютер за допомогою таймера

По -третє програми можуть запропонувати значно більшу гнучкість та зручність для застарілого комп'ютера. Жоден із описаних вище методів не дозволить, наприклад, швидко планувати відключення на тиждень заздалегідь із призначенням різних часів. Це можна зробити лише шляхом створення багатьох завдань у плануванні завдань або використання складних командних систем. Буде набагато простіше використовувати одну з нижче програм.

Мудре автоматичне відключення

Wise Auto Shutdown - це проста і зручна програма, яка абсолютно безкоштовна. Вона добре справляється з функцією встановлення таймера комп'ютерів у призначений час і має можливість встановити нагадування про відключення. Він також може спланувати такі дії:

Крім усього іншого, є функція, яка вимкне комп'ютер після певного періоду бездіяльності.

Мудрий автоматичне відключення добре справляється зі своїм завданням, але нічого більше

Вимкнено AirTec

Вимкнено AirTec має надзвичайно неоренивний інтерфейс, який, тим не менш, забезпечує зручний доступ до всіх необхідних функцій. Вимкнення AIRYTEC може бути майже такою ж, як і попередня програма, але має ряд додаткових налаштувань.

Вимкнено AirTec - це дуже хороша програма, незважаючи на непомітний тип інтерфейсу

Вимкнення AirTec можливий, навіть якщо користувач не ввійшов у систему. Ця програма також відрізняє бездіяльність користувача від бездіяльності комп'ютера, а це означає, що пристрій не вимикається, коли сам комп'ютер встановлений або триває інший важливий процес. Вимкнено AirTec - це дуже гнучка програма, яка дозволяє налаштувати таймер відключення до найменшої деталі.

Вимкнено AirTec має дуже гнучкі налаштування

Силовий

PowerOff виконує не тільки функції таймера, але й багато інших. Є щоденник, планувальник, отримання статистики з'єднання тощо. У Poweroff ви можете встановити таймер відключення навіть щодо рівня навантаження на процесор. Однак поява ситуації, в якій всі функції цієї програми корисні для вас навряд чи.

Poweroff - програма з багатьма функціями та налаштуваннями

Чому може стати в нагоді таймер відключення

Окрім ситуації на початку статті з перегляду фільму, таймер відключення комп'ютера може бути корисним для таких цілей:

Ми вивчили всі методи встановлення таймера на вашому комп’ютері та способів його використання для власної зручності. Тепер ви можете легко встановити таймер у будь -який час зручний для вас або спланувати відключення на тиждень заздалегідь.

Якщо у вас є питання про те, як поставити таймер, щоб вимкнути комп’ютер, то я поспішаю повідомити, що для цього існує багато способів: основні з них, а також складні варіанти використання деяких описані в цих інструкціях (в Крім того, наприкінці статті є інформація про "правильніше" моніторинг часу роботи за комп’ютером, якщо ви переслідуєте саме таку мету). Це також може бути цікаво: як зробити дефіцит маркування та перезавантаження комп'ютера.

Такий таймер може бути встановлений зі стандартним Windows 7, 8.1 та Windows 10 і, на мою думку, цей варіант підходить для більшості користувачів. Однак за бажанням ви можете використовувати спеціальні програми для вимкнення комп'ютера, деякі безкоштовні варіанти, про які я також продемонструю. Нижче є відео про те, як поставити таймер вимкнення Windows. Додаткова інформація: Як поставити будильник на комп'ютер або ноутбук.

Як поставити таймер вимкнення комп'ютера від Windows

Цей метод підходить для встановлення таймера відключення у всіх останніх версіях ОС - Windows 7, Windows 8.1 (8) та Windows 10 і дуже простий у використанні.

Для цього система надає спеціальну програму відключення, яка вимикає комп'ютер через певний час (а також може перезавантажити її).

У загальному випадку, щоб використовувати програму, ви можете натиснути клавіші Win+R на клавіатурі (Win - клавіша емблеми Windows), а потім ввести у вікно команд у вікні відключення -S -t n (де N - це час до автоматичного відключення за секунди) і натисніть OK або введіть.

Відразу після команди ви побачите повідомлення про те, що ваш сеанс буде завершено через певний час (на весь екран у Windows 10, у полі сповіщення - у Windows 8 та 7). Коли настане час, всі програми будуть закриті (з можливістю збереження роботи, як при вимкненні комп'ютера вручну), а комп'ютер буде вимкнено. Якщо необхідний примусовий вихід з усіх програм (без можливості збереження та діалогів), додайте параметр -f До команди.

Якщо ви передумали і хочете скасувати таймер, введіть команду так само Відключення -a - Це опустить його, і відключення не відбудеться.

Хтось постійний запис команд для встановлення таймера відключення може здатися не дуже зручним, і тому я можу запропонувати два способи його вдосконалення.

Перший спосіб - це створити ярлик, щоб вимкнути таймер. Для цього натисніть праву кнопку миші в будь -якому місці робочого столу, виберіть "Create" - "мітка". У полі "Вкажіть об'єкт" вкажіть шлях C: WindowsSystem32Shutdown.EXE, а також додати параметри (у прикладі на скріншоті комп'ютер вимкнеться за 3600 секунд або через годину).

На наступному екрані встановіть потрібне ім’я мітки (на ваш розсуд). Якщо ви хочете, після цього ви можете натиснути на готовий ярлик за допомогою правої кнопки миші, виберіть "Властивості" - "Змініть значок" та виберіть піктограму у вигляді кнопки відключення чи будь -якого іншого.

Другий спосіб - створити .Бат файлу, коли запуск якого задається питання про те, як довго встановити таймер, після чого він встановлений.

Файловий код:

Echo OFF CLS SET /P TIMER_OFF = "Vvedite Vremya v Sekundah:" відключення -S -S -T %Timer_off %

Ви можете ввести цей код у зошит (або скопіювати звідси), а потім, коли зберігається у полі "Тип файлу", вкажіть усі файли та зберегти файл із розширенням .Кажан. Детальніше: Як створити файл BAT у Windows.

Вимкнення у вказаний час через планувальник завдань Windows

Те саме, що було описано вище, також може бути реалізовано через планувальник завдань Windows. Щоб запустити його, натисніть клавіші Win+R та введіть команду TaskShd.MSC - Потім натисніть кнопку Enter.

У плануванні завдань праворуч виберіть "Створіть просте завдання" і вкажіть будь -яке зручне ім'я для нього. На наступному етапі потрібно буде встановити час для запуску завдання, для цілей таймера відключення, це, мабуть, буде "один раз".

Далі вам потрібно буде вказати дату та час запуску і, нарешті, вибрати в "Дії" - "Запустіть програму" і вкажіть у програмі "або сценарію" у полі "аргументи" - -s. Після того, як створення завдання буде виконано, у призначений час комп'ютер автоматично вимкнеться.

Нижче - відеоінструкція про те, як розмістити таймер вимкнення Windows вручну та продемонструвати безкоштовні програми для автоматизації цього процесу, і після відео ви знайдете текстовий опис цих програм та деяких попереджень.

Я сподіваюся, що якщо щось у ручному налаштуванні автоматичного відключення Windows не зрозуміло, відео може уточнити.

Таймери відключення комп'ютера

Різні безкоштовні програми для Windows, які впроваджують функції таймера для комп'ютерів, дуже багато. Багато з цих програм не мають офіційного сайту. І навіть там, де це є, для деяких програм Temirer. Я намагався принести лише перевірені та нешкідливі програми (і дати відповідні пояснення для кожного), але рекомендую вам також перевірити завантажені програми на Virustotal.Com.

Мудрий таймер вимкнення автоматичного вимкнення

Після одного з оновлень поточного огляду, у коментарях вони звернули мою увагу на безкоштовний таймер вимкнення комп'ютера автоматичного вимкнення. Я подивився і повинен погодитися, що програма справді хороша, тоді як російською мовою та на момент перевірки - повністю чистота від пропозиції встановлення будь -якого додаткового.

Увімкнути таймер програми просте:

 1. Вибір дії, яка буде виконана таймером - завершення роботи, перезавантаження, вихід із системи, сон. Є ще дві дії, не зовсім зрозумілі: відключити та очікування. Під час перевірки виявилося, що відключення вимикає комп'ютер (яка різниця від завершення роботи - я не зрозумів: вся процедура завершення сеансу Windows і відключення така ж, як у першому випадку ), а очікування - Гібберна.
 2. Запустити таймер. За замовчуванням також варто позначити "Показати нагадування за 5 хвилин до виконання". Саме нагадування дозволяє відкласти встановлену дію на 10 хвилин або в інший час. 

На мою думку, дуже зручна і проста версія таймера відключення, однією з головних переваг якого є відсутність чогось шкідливого відповідно до Вірустотала (і це рідко для таких програм) та розробника, як правило, нормальним репутація.

Ви можете безкоштовно завантажити програму Wise Auto Shutdown з офіційного веб -сайту http: // www.Мудрий.Com/wise-auto-shutdown.HTML

Вимкнено Airytec

Програма є таймером автоматичного відключення перемикача комп'ютера Airytec, я, мабуть, поставлю його в першу чергу: це єдина з програм списку, про які чітко відомий робочий офіційний веб -сайт, і Virustotal та SmartScreen розпізнають Сайт та сама програма чисті. Крім того, цей таймер вимкнення Windows російською.

Після запуску вимкнення додає свою значок до сповіщень Windows (тоді як Windows 10 та 8 підтримують текстові сповіщення програми).

Простим клацанням на цьому значку ви можете налаштувати "завдання", t.Е. Покладіть таймер з такими параметрами автоматичного відключення комп'ютера:

За допомогою правої клацання піктограми програми ви можете вручну запустити будь -яку з дій або вступити в її налаштування (параметри чи властивості). Це може бути корисно, якщо при першому запуску інтерфейс вимкненого вимикання є англійською мовою.

Крім того, програма підтримує віддалене відключення комп'ютера, але я не перевіряв цю функцію (необхідна установка, і я використовував портативний вимикач).

Ви можете завантажити безкоштовний вимикач вимикача таймера перемикання російською мовою на офіційній сторінці http: // www.Airytec.com/ru/вимикач/(на момент написання статті є чисто, але про всяк випадок, все-таки перевіряйте програму перед встановленням).

Таймер сну

Програма з неускладненою назвою "Таймер відключення" має лаконічну конструкцію, налаштування для автоматичного запуску з Windows (а також активація таймера при запуску), звичайно, російською мовою і, загалом, непогано.З недоліків - у джерелах, які я знайшов, програма намагається встановити додаткове програмне забезпечення (яке ви можете відмовитись) і використовує примусове закриття всіх програм (які воно чесно попереджає) - це означає, що якщо ви працюєте над чимось під час моменту Вимкнувшись, ви не встигнете його заощадити. Також був знайдений офіційний веб -сайт програми, але він сам та файл таймера, що завантажується, нещадно заблоковані Filters SmartScreen Windows та Windows Defender. У той же час, якщо ви перевірите програму у Virustotal, все чисто. Тож на власний ризик.Ви можете завантажити таймер вимкнення на офіційній сторінці http: // maxlim.Org/files_s109.HTML

Силовий

Програма Poweroff - це своєрідний "поєднання", який має функції не лише таймер. Я не знаю, чи будете ви використовувати його інші можливості, але комп'ютер вимкнено належним чином. Програма не потребує встановлення, але є архівом з виконуваним файлом програми.

Після запуску, у головному вікні в розділі "Стандартний таймер", ви можете налаштувати час відключення:

Окрім відключення, ви можете встановити іншу дію: наприклад, запустити програму, перехід до режиму сну або блокування комп'ютера.

І в цій програмі все було б добре, але, закриваючись, вона не помічає вас, що її не варто закрити, і таймер перестає працювати (тобто вам потрібно його перевернути). ОНОВЛЕННЯ: Тут мені повідомили, що проблем немає - достатньо перевірити програму в системному поні в налаштуваннях програми в налаштуваннях програми при закритті. Офіційний веб -сайт програми не вдалося знайти лише на сайтах - колекції різних. Мабуть, тут є чиста копія www.М'який.Com/get-1036-poweroff.HTML (але все -таки перевірте).

Автоматичний силовий

Автоматичний Poweroff Temer від Alexei Erofeev також є чудовим варіантом для вимкнення ноутбука або комп'ютера з Windows. Я не міг знайти офіційний веб -сайт програми, однак усі популярні торрент -трекери мають розповсюдження автора цієї програми, а завантажений файл при перевірці чистого (але все ще будьте обережні).

Після запуску програми все, що вам потрібно зробити, - це налаштувати таймер за часом і датою (ви також можете вимкнути щотижня) або через будь -який інтервал часу, встановіть дію системи (щоб вимкнути комп'ютер - це "завершення роботи" ) і натисніть кнопку "запуск".

Таймер SM

SM Timer - це ще одна проста безкоштовна програма, з якою ви можете вимкнути комп'ютер (або вийти з системи) або у вказаний час, або через певний проміжок часу.

Програма навіть має офіційний сайт http: // ru.SmartTurnoff.Com/Завантажити.HTML, Однак під час завантаження на нього все одно будьте обережні: деякі варіанти завантажених файлів, мабуть, оснащені рекламним програмним забезпеченням (завантажте інсталятор SM Timer, а не розумний поворот). Веб -сайт програми заблокований д -р антивірусом. Веб, судячи з інформації про інші антивіруси - все суто.

додаткова інформація

На мою думку, використання безкоштовних програм, описаних у попередньому розділі Використання комп’ютера для когось, ці програми не є найкращим рішенням (оскільки вони припиняють працювати після простого закриття), і ви повинні використовувати більш серйозні продукти.

У описаній ситуації програмне забезпечення краще для впровадження функцій батьківського контролю. Більше того, якщо ви використовуєте Windows 8, 8.1 та Windows 10, потім побудований -в батьківському контролі має можливість обмежити використання комп'ютера за часом. Детальніше: батьківський контроль у Windows 8, батьківський контроль Windows 10.

І останнє: багато програм, що означають тривалий період операцій (перетворювачі, архіви та інші), мають можливість налаштувати автоматичне відключення комп'ютера після завершення процедури. Отже, якщо таймер відключення вас цікавить у цьому контексті, загляньте в налаштування програми: можливо, є щось, що потрібно.

Драйвер NVIDIA не встановлений у Windows 10 - рішення
Якщо програмне забезпечення відеокарти від NVIDIA під час встановлення дає помилку, спочатку зверніть увагу на версію та збірку Windows. Несумісність ...
Як відкрити порти в Windows 10
Що таке програмний порт Застосування та мета портів Список основних портів та їх функціональність Переглянути активні сполуки Відкриття порту за допо...
Як створити портативні програми за допомогою платформи cameyo
Безперечно перевага портативного програмного забезпечення - це можливість запустити його з портативних перевізників, а також зберігання налаштувань у ...