Помилки та проблеми

Viber відмовляється підтримувати Messenger для Windows 10 та Windows 10 Mobile

Viber відмовляється підтримувати Messenger для Windows 10 та Windows 10 Mobile

Зміст

Категорія: Спілкування
Sistema: Вікна
Статус програми: Безкоштовно
Мова: російський
Завантаження: 6218
завантажити

Viber - одне з найпопулярніших програм комунікаційних програм. Зручний і швидкий месенджер дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, відеодзвінками, фотографіями, а також робити безкоштовні дзвінки на номери, які зареєстровані у Vaiber.

Для використання програми потрібно підключитися до мобільного Інтернету або Wi-Fi. Ви можете зателефонувати на ті номери, які не є у Viber, але за це стягується окрема плата.

Якщо ваш телефон Windvos 10 (Mycosoft, Nokia Lumia тощо.) Досі немає чудового додатка (які мобільні оператори так ненавидять), тоді настав час його встановити. У цій інструкції я розповім поетапно, як завантажувати, встановлювати, налаштувати та підключити Вейбер На своєму смартфоні.

Як завантажити

Viber для телефону на Windows 10 Mobile, а також для пристроїв для Windvos von 8, 8.1 можна завантажити в офіційному магазині Windows Store (завантаження посилання нижче).

Увага! Завантажте заявку лише на офіційній сторінці розробника (www.Вібер.com/ru/) або в магазині Windows. Остерігайтеся лівих сайтів, які пропонують платні файли для завантаження, хоча Messenger можна завантажити російською мовою абсолютно безкоштовно.

Додаток "Друг навколо" для Windows 10 Mobile Програма IMO Додаток "Odnoklassniki" для Windows Phone та Windows 10 Mobile WhatsApp для Windows Phone та Windows 10 Mobile

Поряд з іншими часто заданими питаннями, користувачі популярного месенджера часто запитують, як завантажувати Viber для Windows 10 Mobile безкоштовно російською мовою. Для підключення програми вам знадобиться лише безкоштовний доступ до мобільного Інтернету або Wi -Fi. Дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, і ви можете вільно завантажити Weiber для Windows Mobile.

Як встановити Viber на Windows 10 Mobiles

Щоб вам вдалася завантажити Viber для Windows Mobile, програма повинна бути встановлена ​​на гаджеті не пізніше 10 версій. Більш ранні розробки не дозволять встановити.

Існує три джерела для завантаження програми:

  1. Наш сайт, де ми пропонуємо посилання лише на офіційні версії програми.
  2. Магазин додатків;
  3. офіційний сайт;

Якщо ви не є власником телефону з цією операційною системою, прочитайте нашу іншу статтю про те, як завантажити Weiber на телефон безкоштовно.

Завантаження рекомендацій, інструкції:

1. Натисніть кнопку з перевіреним файлом встановлення;

2. Програма автоматично встановлює та відкриє вікно реєстрації. На вкладках, які з’являються, вам потрібно буде визначити місце розташування;

чотири. Введіть поточний номер телефону. Після того, як код активації надходить до вказаного числа, введіть його у відповідне поле та підтвердьте реєстрацію.

п’ять. Заповніть профіль і почніть спілкування!

Готовий! Тепер ви можете використовувати програму. Не забувайте, що щомісяця є оновлення, і ваш смартфон повинен бути налаштований для автоматичного завантаження інновацій.

В інших наших статтях ми розповіли про те, як Vaiber встановлюється на телефоні Samsung та як Viber встановлюється на Windows Phone.

Тепер ви активний користувач Messenger! Здійснювати дзвінки в будь -якій точці світу абсолютно безкоштовно! Програма не містить реклами, підтримує більшість відомих мов. Це унікальний чат, про який ми не втомилися говорити. Також подивіться, якщо ви можете завантажити Viber на Windows 7 і в чому ця версія відрізняється від інших.

Ми сподіваємось, що нам вдалося відповісти на ваше запитання про те, як встановити Viber на Windows 10 Mabiles. Слідкуйте за нашими оновленнями та прочитайте матеріал про те, як надіслати відео з YouTube.

Сьогодні технічна підтримка послуги Viber в електронному листі для німецької області ресурсів Windows заявила, що фірмовий месенджер для Windows 10 та Windows 10 Mobile не підтримується. Таким чином, офіційний клієнт Viber у магазині Windows Store припинить отримувати будь -які оновлення, але він залишиться в магазині додатків, щоб власники смартфонів та планшетів все -таки могли його завантажити.

Viber Management вирішив відмовити подальшому підтримці свого клієнта для Windows 10 та Windows 10 Mobile через відсутність ресурсів та бажання підвищити ефективність своїх працівників. Враховуючи низьку популярність смартфонів та планшетів на основі цих ОС, розробка окремого вібера Messenger займає лише частину доходу, тому було вирішено відмовитись розробити клієнта з Microsoft.

Тим не менш, Viber має намір відмовитися від подальшої підтримки лише тих клієнтів, які перебувають у магазині Windows Store. Власники комп’ютерів та планшетів на основі Windows все ще зможуть завантажити останні збірки клієнтів з офіційного веб -сайту, тобто обмотати магазин Microsoft.

Приєднуються.

Які послуги для відключення у Windows 10
Відключення послуг завжди було одним з основних моментів прискорення комп'ютера та ОС. З кожним поколінням Windows операційна система оточила нові про...
FersSystemWatch - спостереження за змінами на дисках та в реєстрі
Не секрет, що навіть під час видимої бездіяльності операційна система може виконувати певні операції, створювати та видаляти файли, переписувати ключі...
Як встановити Windows, якщо його встановлення ізо-зображення важить більш доступний флеш-накопичувач із значенням 4 ГБ
Як перевстановити Windows, якщо його встановлення ізо-зображення важить більше, ніж фактичний об'єм флеш-накопичувача з номіналом 4 ГБ? Якщо насправді...