Оптимізація

Які відмінності в операційній системі Windows 10 Pro від Home Edition

Які відмінності в операційній системі Windows 10 Pro від Home Edition

Зміст

Незалежно від того, хочете ви оновити до Windows 10, придбати новий комп'ютер чи просто перевстановити систему, вам потрібно буде вибрати редактор. Ця ОС має чотири основні видання та ще пара. Ми з'ясовуємо, чим вони відрізняються і до яких вони підходять.

Вибір розряду системи

Перш ніж вибрати редактор Windows, потрібно визначити розряд системи. Microsoft надає 32-бітну версію Windows 10 для старих процесорів та 64-бітних для нових.

Грубо кажучи, якщо ваш комп’ютер був створений після 2007 року, він, швидше за все, обладнаний 64-бітним процесором. Повне керівництво, визначивши розряд процесора, який ви можете побачити тут.

Вибір відповідного видання

Windows 10 Home

Початкова версія Windows 10, попередньо встановлена ​​на більшості комп’ютерів та ноутбуків, які можна знайти у продажу. Ця версія не має передових інструментів для забезпечення безпеки бізнес -даних, як у старших виданнях, але вони не особливо потрібні домашніми користувачами.

Домашнє видання має всі Universal Applications Microsoft, такі як календар, публікація, карти, фільми та фотографії.

Основним недоліком домашнього видання Windows 10 є наявність рекламних програм, які автоматично встановлюються у вашому меню «Пуск». Однак за бажанням їх можна видалити.

Ліцензія на домашню версію Windows 10 коштує 9 499 рублів.

Кому вибрати: Home Edition Windows 10 підходить для більшості звичайних користувачів. Так, в ньому немає вбудованих інструментів шифрування, але якщо ви хочете, ви можете самостійно встановити третєпартій.

Windows 10 Home в магазині Microsoft →

Windows 10 Pro

Windows 10 Pro - це більш вдосконалений редакційний офіс Microsoft OS. Він містить усі ті ж інструменти та програми, що і домашнє видання, плюс кілька додаткових функцій:

Ліцензія на професійну версію Windows 10 коштує 14 199 рублів.

Кому вибрати: Windows 10 Pro орієнтований на невеликі підприємства. Але звичайні користувачі можуть придбати цей редакційний офіс, якщо їм потрібні вдосконалені інструменти безпеки та шифрування.

Windows 10 Pro в магазині Microsoft →

Windows 10 Enterprise

Windows 10 Enterprise розроблений для корпоративного додатку. Він включає той самий набір інструментів, що і Windows Pro. Але, крім того, редактори Enterprise забезпечують доступ до оновлень довгострокової служби (LTSB). Це означає, що лише перевірені та найбільш стійкі оновлення будуть встановлені на вашому комп’ютері, крім того, ви можете відкласти їх квитанцію.

Немає універсальних програм, таких як "пошта", "календар", "картки" та інші в Windows 10 Enterprise. Крім того, рекламні програми не встановлюються на пристроях з такою операційною системою.

Ціна підприємства Windows 10 залежить від кількості примірників, які ви хочете придбати. Спочатку ви повинні встановити на комп’ютерах Windows 10 Pro, а потім оновити його на Windows 10 Enterprise. Ви можете знайти сертифікованих постачальників та уточнити ціни на веб -сайті Microsoft або по телефону в Центрі ліцензування Microsoft.

Кому вибрати: Windows 10 Enterprise розроблена спеціально для середніх та великих підприємств та організацій. Для звичайних користувачів його можливості будуть багато.

Windows 10 Enterprise на Microsoft →

Windows 10 Освіта

Це Windows 10 для навчальних закладів. Загалом, це схоже на Windows 10 Enterprise, але він не має можливості приєднатися до каналу оновлень LTSB. Акцент у цій версії Windows робиться на наданні інструментів для учнів та викладачів.

Існує програма для налаштування навчальних комп'ютерів та інструмента проведення тестів та іспитів. Крім того, користувачі Windows 10 Education отримують доступ до навчальної секції магазину Microsoft Store Store.

Версія доступна лише за допомогою академічного ліцензування. Вам доведеться спочатку встановити Windows 10 Home або Pro, а потім перейти на освіту.

Кому вибрати: Власники академічних установ. Орієнтація на навчальні програми для звичайних користувачів точно нічого.

Windows 10 Освіта на Microsoft →

Windows 10 S

Суворо кажучи, Windows 10 S - це не редакція, а спеціальний режим для Home або Pro Windows 10, який ви можете ввімкнути, якщо у вас раптом є таке бажання. Він також доступний на підприємстві та освіті.

У Windows 10 с набір доступних програм обмежений. Ви можете використовувати лише ті параметри, встановлені в магазині Microsoft. Ви можете переглянути сторінки в Інтернеті тут лише через браузер Edge. Завдяки таким обмеженням на Windows 10 s, набагато простіші та швидше, ніж повні версії ОС, але вам доведеться працювати лише з тими інструментами, які він пропонує у вашому магазині Microsoft.

Цей режим найчастіше використовується на планшетах та ноутбуках трансформатора.

Кому вибрати: Windows 10 S Використовуйте ті, на яких пристрої він уже встановлений. Звичайно, ви можете встановити його там, де хочете, але готуйтеся зіткнутися з низкою обмежень.

Windows 10 с на Microsoft →

Ядро IoT Windows 10

Core Windows 10 IoT (IoT означає Інтернет речей, "Інтернет речей") розроблений для встановлення на різних пристроях та гаджетах. Хочете запрограмувати робот, зібраний вами, конвертувати своє старе радіо, надаючи йому доступ до Інтернету, встановіть Windows у своєму медіа -центрі або створити пристрій на основі Arduino самостійно? Використовуйте ядро ​​IoT Windows 10. Версія також підходить для різних односторонніх комп'ютерів, таких як стрілка Dragonboard 410C та Raspberry Pi 3.

Кому вибрати: Core Windows 10 IoT розроблений для досвідчених користувачів, які захоплюються електронікою. Крім того, це стане в нагоді, якщо ви створите якийсь високотехнологічний запуск.

Core Windows 10 IoT на Microsoft →

Для настільних комп'ютерів та ноутбуків нова операційна система Windows 10 була випущена в декількох версіях. Професійні та домашні версії негайно стали доступними для користувачів, решта розроблені для корпоративного використання (підприємства) та навчальних закладів (освіта).

Що стосується зовнішності, то це однаково для всіх публікацій: Меню «Пуск» повернулося, яке з'єднало елементи як 7 -ї, так і 8 версії ОС. Дизайн став більш стильним порівняно з Windows 7. Також виявився віртуальним помічником Кортана.

Для звичайних користувачів доступні домашні та професійні оновлення Windows 10, і у багатьох є питання щодо цього. Яку систему вибрати для встановлення на своєму комп’ютері?

Windows 10 Home

Не кожен користувач може помітити відмінності між різними зборами. Домашня версія стандартна і підходить для домашнього використання. Він планується встановити на більшості пристроїв для продажу.

Інновації Windows 10 Home:

Але не всі інновації мають позитивну оцінку. Мінус Windows 10 Home - це те, що користувач вирішив вибрати права на оновлення.

Windows 10 Pro

Інновації, які з'явилися в Home Windows 10, є у професійній версії. Але користувачі Windows 10 Pro мають набагато більше можливостей у виборі встановлених оновлень та роботи в різних мережах. Цей варіант також може бути використаний як будинок, але головний акцент робиться на власників малого бізнесу: захист даних, багато функцій для обробки та роботи з документами тощо зміцнюються.

Windows 10 Pro відрізняється від підприємства в деякі моменти, але в цілому він підходить для ведення не тільки невеликого, але й середнього бізнесу.

Якщо ми поговоримо про оновлення, користувач зможе отримувати не лише стандартні оновлення, але й нові для програм безпеки, орієнтованих на бізнес. Також у версії Windows 10 Pro ви можете самостійно налаштувати тип оновлених оновлень, встановити графік для них або повністю відмовитися від них.

Оскільки професійна версія все ще призначена для ведення бізнесу, вона зміцнює безпеку зберігання даних, у тому числі у хмарі.

Якщо ми порівнюємо Windows 10 Pro з Windows 10 Home, то він має такі переваги:

Усі вищезазначені функції для звичайного користувача не дуже необхідні і в основному спрощують бізнес, оскільки вони стосуються роботи з документами. В принципі, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення та компетентного використання, версія Pro може вирішити проблеми для великого бізнесу, хоча для нього є окрема збірка -.

Взагалі, у професійній версії, що в домашніх умовах основні компоненти однакові, різниця полягає лише у бізнес -інструментах.

Якщо звичайному користувачеві не потрібні бізнес -компоненти, то домашнє видання ідеально впорається з усіма завданнями. Але професійна версія також підходить для дому.

Що стосується ціни, то в обох версіях це м'яко зовсім не демократичне. Існує два способи придбання - або оновіть існуючий, або завантажте зображення системи з офіційного веб -сайту. Версія, до якої оновлена ​​система, залежить від попередньо встановленої ОС.

Але незабаром закінчиться час безкоштовного оновлення Windows, і вам все одно доведеться його придбати. До речі, якщо у користувача є стара система категорії Enterprise, то використання можливості оновлення безкоштовного оновлення не буде працювати.

Схожі статті

Відмінності в різних версіях Windows 10, і який один кращий Версії Windows 7 та їх відмінності один від одного Огляд операційної системи Windows 10 Скільки оперативної пам’яті потрібно для нової операційної системи Windows 10

Прочитайте в огляді, як версії Windows 10 - Home, Pro, Enterprise або Education відрізняються. Яку з них ви повинні вибрати, як оновити нову версію.

Розробники Microsoft завжди виробляли кілька версій однієї операційної системи одразу. Кожна з зборів відрізняється одна від одної з точки зору доступної функціональності, витрат, підтримуваного бета та інших параметрів. Поміркуйте, які версії OS Windows 10 існують і який з них краще використовувати на своєму комп’ютері.

Категорії Windows 10 та їх загальні можливості

Розробник розділив усі збори у 4 -му категорії:

  1. Додому;
  2. Професіонал (або професіонал);
  3. Підприємство;
  4. Освіта.

Наведені вище збірки належать до вікна ОС настільного ПКО 10. Також у Microsoft розробили версію Windows 10 Mobile для смартфонів та планшетів.

Версії Windows 10, що є загальним?

Перш ніж перейти до опису відмінностей у кожній категорії ОС, врахуйте їх загальні особливості:

Також у кожній версії системи існує попередньо встановований новий браузер від Microsoft - MS Edge. Спостерігач характеризується максимальною сумісністю з ОС, швидкою роботою, відсутністю помилок та помилок, приємним інтерфейсом та варіантом створення ноти прямо на екрані веб -сторінки.

Ви отримаєте можливість співпрацювати з усіма вищезазначеними можливостями Windows 10, незалежно від того, яка версія ОС вибирає.

Ціновий діапазон Windows 10

Офіційна вартість кожної версії ОС вказана в доларах. Зауважте, що інтернет-магазини або інші пункти продажу можуть трохи збільшити роздрібну ціну (в середньому на 10%-20%). Також ціна в Російській федерації залежить від курсу долара.

Ціни (взяті з офіційного веб -сайту Microsoft.com):

  1. Головна - 119.$ 19;
  2. Професіонал - 199.99;
  3. Версія Enterprise надається у вигляді платної підписки, яка купується для кожного користувача окремо. Щорічна вартість підписки становить 84 долари. Існує можливість придбання щомісяця за 7 доларів за один ПК;
  4. Освіта - 99.$ 99. Крім того, ця версія розповсюджується на безкоштовній основі для університетів з усього світу, які є учасниками проекту Dreampark.

Версії Windows 10 Mobile та Mobile Enterprise безкоштовні для користувачів смартфонів та планшетів Microsoft (Nokia).

Давайте детально розглянемо функції кожного складання ОС Windows 10.

Windows 10 Home

Ця версія операційної системи призначена для приватного використання. Відмінно підходить для встановлення на домашньому ПК або ноутбуці. Домашня збірка є найпоширенішою, оскільки саме з ним більшість комп’ютерів та ноутбуків продаються по всьому світу.

Windows 10 Home підтримує всі раніше згадані основні функції, має заздалегідь визначений захисник. У системі немає комунальних та застосованих додатків, які не корисні для звичайного користувача. Також розробник видалив підтримку зашифрованої файлової системи та параметрів адміністрування мережі. Це дозволило значно прискорити роботу ОС та зробити її ще більш доступною для недорогих ПК.

Зауважте, відсутність шифрування жорсткого диска ще не вказує на відсутність безпеки операційної системи. Усі файли користувачів та виконувані програми скануються брандмауером, а служба оновлення ОС завжди регулярно встановлює поточні пакети безпеки та усувають помилки на ПК.

Windows 10 Enterprise

Ідеальна версія поглядів на бізнес. Сьогодні Windows 10 Enterprise використовує десятки тисяч підприємств у всьому світі. Його перевага полягає в тому, що вбудовані системи системи можуть надати всі необхідні програмні засоби для невеликої компанії, для цілих корпорацій та компаній з багатьма відділеннями та єдиною системою адміністрації.

Плюс цієї версії системи - це її вартість. Більш вигідно купувати підписку на Enterprise для кожного комп'ютера протягом потрібного періоду, ніж встановлення професійної версії на всіх пристроях.

Що стосується функціональності підприємства, він відрізняється від професійної версії системи (в якій доступні всі елементи керування) лише відсутність попередньо встановленого браузера MS Edge. При необхідності спостерігач можна завантажити з офіційного магазину додатків з Microsoft.

Серед особливостей складання можна виділити засоби командної взаємодії. Найважливіший з них:

Windows 10 Pro

За словами розробника, професійна збірка ОС також розроблена для роботи над домашніми ПК та ноутбуками. Він підходить лише для вдосконалених користувачів, яким потрібно встановлювати бізнес -програми, означає віртуалізацію та адміністрування.

Відмінні характеристики:

Windows 10 Освіта

Асамблея освіти розроблена спеціально для студентів та в класах навчальних закладів. Він також зосереджений на роботі з бізнес -програмами, має встановлений MS Office.

Функції Підтримка:

Загалом, можливості "навчальної" версії Windows схожі на версію Enterprise, тільки немає голосового помічника Кортану.

Мобільні версії ОС Windows

Усі версії мобільних зборів розроблені виключно для використання приватними особами на смартфонах та планшетах. Збори розподіляються на безкоштовній основі і вже встановлені в придбаному гаджеті. При необхідності у використанні корпоративної версії користувач може встановити його самостійно, використовуючи інструкції на веб -сайті Microsoft.Com.

Особливості мобільних версій:

Усі оновлення мобільних зборів виконуються "повітрям". Щоб перевірити наявність нового програмного забезпечення, слід перейти до налаштування системи, розділ "Оновлення та безпека" та встановити доступні компоненти.

Як дізнатись встановлену версію Windows 10?

Дізнайтеся, яка версія та збірка Windows 10 встановлена ​​на вашому ПК, ви можете використовувати вбудовані компоненти. Дотримуйтесь інструкцій:

Оновіть ОС

Щоб оновити операційну систему, знову відкрийте вікно параметрів, як зазначено в попередньому розділі, та натисніть плитку "Оновлення та безпеки".

Переконайтесь, що ваш комп'ютер підключений до Інтернету. Клацніть на клавішу "Перевірити оновлення". Після отримання даних з сервера Microsoft поле з повідомленням про необхідність оновлення системи з’явиться. Якщо найбільш релевантне оновлення буде встановлено на ПК, в результаті сканування не з’явиться жодних повідомлень.

Щоб встановити оновлення, натисніть клавішу "Перезавантажити зараз". У процесі повторного включення системи будуть встановлені нові компоненти.

У вікні параметра користувач може налаштувати автоматичне виявлення та встановлення сповіщень.

Версії Windows 10 - Ключові відмінності

На закінчення ми підсумуємо всі редактори Windows 10 та їх основні характеристики:

Поділіться в коментарях, яка збірка Windows 10 встановлена ​​на вашому ПК, і чому ви вибрали його.

Найкращі програми для читання PDF -файлів у Windows 10
PDF - стандартизований формат для електронних документів, друкованих буклетів та книг. За замовчуванням кожна система має вбудовані інструменти для пе...
Ми включаємо сповіщення про Android 10 способів
Ми говоримо про те, що робити, якщо сповіщення для Android не прийдуть. А також про інші дрібниці, пов'язані з цією важливою функцією смартфона.  Кор...
Що нового в Windows 10 Дивіться Фонди травня 2019 року оновлення
22 травня 2019 року відбувся офіційний випуск наступного пакету зберігання Windows 10. Релейна раса накопичувальних оновлень "Десятки" Цього разу прий...