Драйвери та плагіни

Ми усуваємо проблему при поверненні ПК до початкового стану Windows 10

Ми усуваємо проблему при поверненні ПК до початкового стану Windows 10

Зміст

Інформація про новини

21-11-2015

Категорія: Windows 10 / відновлення Windows

Привіт адміністратор! Влітку я встановив Windows 10 на своєму ноутбуці, і тепер ОС нестабільна і з помилками, і вчора вона взагалі не завантажилася, я видав синій екран з якимсь кодом. Я читав в одному блозі, що ви не можете знову перевстановити Windows 10, а просто повернути його до початкового стану, зберігаючи встановлені програми та особисті файли, ви можете це зробити, навіть якщо система не завантажується. У вас немає такої статті?

Поверніть Windows 10 до початкового стану, зберігаючи особисті файли, як альтернативу, вбудовану в кожен ноутбук, програму відкатів до заводських налаштувань

Привіт всім! Так, все правильно, якщо ваш Windows 10 працює нестабільним або взагалі не завантажується, то ви можете повернути його до початкового стану, але лише зі збереженням особистих файлів (всі програми будуть видалені). Друзі, я вважаю, що цей метод практично нічим не відрізняється від звичайної установки Windows 10, єдина відмінність полягає в тому, що вам не потрібно завантажувати комп'ютер з інсталяційного диска Windows 10. Після повернення Windows 10 до стартового стану майже всі ваші налаштування будуть скинуті на оригінальні, а програми видаляються, єдине, що драйвери залишатимуться на місці, а всі ваші файли в профілі користувача C: користувач користувача Ім'я: Документи, зображення, контакти, музика - залишатимуться недоторканими та безпекою, але знову ж таки, файли, розташовані на робочому столі, будуть видалені.Примітка. Повернення Windows 10 до початкового стану виглядає як хороша альтернатива заводським налаштуванням, вбудованим у кожен ноутбук. Дивіться самі. Прихований розділ із заводськими налаштуваннями становить 15-25 ГБ на жорсткому диску вашого ноутбука, і вже на сучасних ноутбуках 2 або навіть 3.

Під час перекочування до заводських налаштувань те саме відбувається, як коли Windows 10 повертається до початкового стану, тобто стан операційної системи ведеться до початкового стану, а це означає, що якщо у вас встановлено Windows 8.1 або Windows 10, потім приховані розділи з заводськими налаштуваннями можна видалити. Але я б радив це насамперед досвідченим користувачам. Почавши користувачів, приховані секції з заводськими налаштуваннями можуть бути залишені, оскільки 20 ГБ із сучасними обсягами жорстких дисків для ноутбуків: 750 ГБ - 1 ТБ Важка невдача.І все ж, раптом ви вирішите продати ноутбук, і новому власнику знадобиться приховані секції.Ви можете повернути Windows 10 до початкового стану безпосередньо в робочому Windows 10. Якщо ваш комп'ютер не завантажується, вам потрібно завантажити з інсталяційного диска або флеш -накопичувача 10 у відновленні системи та запустити повернення Windows 10 до початкового стану з середовища відновлення. Давайте розглянемо обидва варіанти.

Поверніть Windows 10 до початкового стану безпосередньо в робочій системі з правою мишкою в меню «Пуск» та виберіть «Виконайте».

Введіть команду в поле введення Системний

Якщо ви вибрали опцію під час збереження файлів, то, як я вже помітив, всі ваші дані в папках користувачів не будуть видалені.

Якщо ви хочете перевстановити Windows 10, виберіть "Видалити все".

Я виберу "Зберегти свої файли"

Windows 10 показує список програм, які будуть видалені з вашої операційної системи (майже все встановлене програмне забезпечення).

"Далі"

Натисніть "скинути"

Перезавантаження відбувається. 

Процес повернення комп'ютера починається до його початкового стану з трьома перезавантаженнями. 

Windows 10 завантажений, в якому програми потрібно буде встановити знову. 

На робочому столі є файл "віддалених програм" зі списком програм, які були видалені.

Файли в папках користувачів не видалені.

Поверніть Windows 10 до початкового стану, якщо система не завантажується

Ми завантажуємо з інсталяційного диска або флешки з Windows 10.

"Далі"

"Відновлення системи"

У меню "Вибір" виберіть "Пошук та усунення несправностей" 

"Поверніть комп'ютер до його початкового стану". 

"Збережіть мої файли"

"Windows 10"

Клацніть на кнопку "Повернення до початкового стану"

Процес повернення комп'ютера до початкового стану починає вас уже знайомий.

Статті на цю тему: 

Зміст

Ми вирішуємо проблему з поверненням ПК до його початкового стану

Отже, ви намагалися відновити систему, але щось пішло не так. Проблема може виникнути, якщо файли, необхідні для відновлення. При відновленні операційної системи використовуються файли, які знаходяться у папці WinSXS, якщо їх немає, то може з’явитися помилка.

Дивіться також: як відновити Windows 10

Дивіться також: Що робити, якщо Windows 10 уповільнюється

Дивіться також: Як повернутися до Windows 7 з Windows 10

SFC

Якщо повернутися до початкового стану Windows 10 неможливо було використовувати системну утиліту, яка допомагає відновити пошкоджені системні файли або завантажити відсутність. Запустіть його, для цього потрібно відкрити командний рядок.

Порада! Якщо вам потрібна високоякісна, а не дорога миша для гри, замовте цю модель у M відео за привабливою ціною.

Для використання програми SFC потрібні права адміністратора.

Тому вам потрібно запустити його з правами адміністратора:

  1. Відкрийте пошук Windows 10 та введіть у пошук "CMD".
  1. Натисніть кнопку правої миші на знайденому додатку та виберіть у контекстному меню "Запустіть від імені адміністратора".
 1. Командний рядок відкриється, куди слід ввести команду SFC /SCANNOW, а потім натисніть клавішу Увійти.

Далі почнеться перевірка системних файлів.

Перевстановити Windows

Якщо попередній метод не допомагав, а комп'ютер знову залежить від реставрації та з’явилася помилка, систему слід зупинити. Розробники операційної системи створили відмінну корисність - інструмент створення медіа. Це допоможе створити завантажувальний диск або флешку з офіційним розподілом Windows 10. Його інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому проблем не повинно бути.

Завантажити інструмент створення медіа

Висновок

Тепер ви знаєте, що робити, якщо виникає подібна помилка. У цьому немає нічого поганого. Перегляньте наші рекомендації та чітко дотримуйтесь їх, щоб вирішити цю проблему.

Автор: · 14.08.2019 рік

У Windows 10 існує вбудована функція відкат до початкового стану із збереженням або видаленням персональних даних. Якщо файлова система справна, то ця процедура пройде без будь -яких збоїв. Але відсутність навіть одного необхідного компонента може сприяти повному скасуванні операції. Сьогодні ми розберемося, що робити, якщо сталася помилка Windows 10 при поверненні комп'ютера до початкового стану.

Відновлення файлової системи

Отже, ви запустили процедуру відновлення, вибрали параметри та файли, які будуть збережені або видалені, а потім зіткнулися з повідомленням про помилку. Конкретна причина не вказана в тексті. Це лише говорить про те, що зміни не вносяться. Після цього ви можете повернутися до роботи з Windows у поточному стані.

Перше, що потрібно зробити - це перевірити цілісність файлової системи. Інструмент сканування може бути запущений двома способами. Спочатку розглянемо опцію за допомогою командного рядка:

 1. Запустіть повну утиліту від імені адміністратора.
 2. Дотримуйтесь команди SFC /Scannow.
 3. Зачекайте кінця процедури. Якщо продукт знайде відсутні компоненти, вони будуть відновлені наступним завантаженням ПК.

Повертаючись до початкового стану "Десять", він включає файли з папки WinSXS. Якщо немає необхідних даних, ви не зможете повернутися до заводських налаштувань.

Засоби усунення проблем

Якщо сканування файлової системи не призвело до позитивного результату, спробуйте розпочати реставрацію засобами усунення проблем. Він не використовує активні вікна, тому можливі проблеми з ОС відрізаються. Це можна зробити так:

 1. Коли ви вмикаєте комп'ютер, натисніть клавішу F8.
 2. У вас буде список, в якому виберіть опцію "Усунення комп'ютерних проблем". Відкрийте ІТ введіть ключ.
 3. Перейдіть до додаткових параметрів і виберіть опцію "Відновлення системи".
 4. Як результат, розпочнеться утиліта для відкатів Windows до контрольної точки. Виберіть одну з балів і зачекайте, поки комп'ютер виконає необхідні дії.

Див. Також: Де встановлення та видалення програм у Windows 10

Якщо проблема повернення коштів була в зборах налаштувань Windows, то відкат до точки управління може виправити ситуацію. Також через це меню ви можете запустити командний рядок і виконувати SFC /Scannow.

Та сама процедура може бути виконана без перезавантаження ПК. Через панель управління відкрийте підрозділ "відновлення". Виберіть точку запуску системи відновлення.

Щоб запустити процедуру повернення до початкового стану, спочатку потрібно відкрити розділ "Діагностика", а потім вибрати відповідний елемент. Можливо, операція з -під безпечного середовища не призведе до помилки, яка була описана на початку інструкції.

Функція "новий запуск"

У версіях Windows 10 1703 було представлено нову функціональність. Новий параметр запуску також опускає операційну систему до заводських налаштувань. По дорозі всі програми та налаштування видаляються. Відрізняється від повернення до початкового стану тим, що він повністю перевстановлює ОС, не використовуючи завантажувальний диск. Щоб запустити процедуру, вам потрібно перейти до "параметрів" - "оновлення та безпека". Потім відкрийте вкладку «Реставрація» та натисніть на наступне посилання:

Після цього ви побачите програму безпеки Windows. Якщо ви хочете негайно перейти до процедури, натисніть на "Початок роботи". Якщо натиснути на посилання "Детальніше", сторінка сайту Microsoft відкриється детальним описом інновацій.

Ми рекомендуємо думку експерта ExpertVasiliyalii від ознайомлення, і лише потім перейти до використання функції!

Відеоінструкція

Окрім текстового опису проблеми, ми доводимо до вашої уваги візуальний посібник. Якщо у вас немає часу прочитати інструкції, то просто подивіться на відео та повторіть усі дії відповідно до порад!

Висновок

Причини появи системи, що повертається до початкового стану. Якщо методи, описані у статті, не виправляли ситуацію, то залишається лише один варіант - перевстановлення Windows.

ActiveX на Internet Explorer
Незважаючи на те, що Internet Explorer сповільнився і давно покинув рейтинг найкращих браузерів, у нього все ще є багато цікавих фішок. Одним із них є...
Які програми можуть бути приховані або відключені на Android
Купівля смартфона або планшета за допомогою «чистої» операційної системи Android, кожен користувач отримує кілька програм, попередньо встановлених за ...
НЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ - Тули для запобігання прилипання миші в багатомоніторних системах
Функціонування Snap Assist, Розроблений для прикріплення Windows до кордонів та кутів екрана вперше з'явився у Windows 7 і був успадкований новими вер...