Windows 11

Встановлення Windows 11 з локальним обліковим записом

Встановлення Windows 11 з локальним обліковим записом

Завдяки чистому встановленню Windows 11 та останній збір Windows 10 на комп’ютері, налаштування Masters пропонує вам використовувати хмарний обліковий запис Microsoft (обліковий запис Microsoft) для введення в систему. Якщо ваш комп'ютер знаходиться в мережі, ізольованій з Інтернету, у вас немає облікового запису Microsoft, або ви не хочете ним користуватися, ви просто не можете ввести комп'ютер.

У Windows 11 21H2 використання облікового запису Microsoft було обов'язковим лише для дому Windows (системні вимоги цього видання чітко вказують на наявність підключення до Інтернету та облікового запису Microsoft). Але вже в Windows 11 22h2, діалогове вікно для створення локального облікового запису зараз відсутнє і вже в редакції Pro. У цій статті ми покажемо, як встановити версії Windows 11 22h2 з локальним обліковим записом (без обліку Microsoft).

Місцевий обліковий запис - класичний тип облікового запису в Windows, який не потребує доступу до Інтернету. Паролі Hashi таких користувачів зберігаються локальними в локальній базі даних SAM (менеджер облікових записів безпеки).

Якщо на вашому комп’ютері Доступне підключення до Інтернету, Але ви хочете використовувати локальні Windows 11:

  1. Коли інсталятор Windows 11 просить вас вказати обліковий запис Microsoft, вкажіть адресу Тест@тест.Com. На наступному кроці вкажіть пароль Тест;
  2. Повинна з’явитися помилка:
   Хтось занадто багато разів неправильно ввів пароль для цього облікового запису. Щоб захистити вас, ми тимчасово блокували її. Повторіть спробу пізніше.
   На жаль, щось пішло не так, хтось занадто багато разів ввів неправильний пароль. Щоб захистити вас, ми тимчасово заблоковували ваш обліковий запис - спробуйте пізніше.

  3. Цей метод дозволяє пропустити етап створення облікового запису Microsoft як вдома, так і в виданнях Windows 11.

  Якщо ваш комп'ютер знаходиться в ізольованому сегменті (без підключення до Інтернету), ви можете пропустити вікно параметрів облікового запису Microsoft і негайно перейти до створення локального користувача Windows:

  1. Якщо ваш комп'ютер не підключений до Інтернету, то Windows (Out On Box Experience (OOBE)) початкові налаштування Master не дозволять встановити Windows 11 22h2 без підключення до мережі;
  2. Щоб пропустити цей екран, потрібно натиснути на комбінацію клавіш Shift+F10, щоб відкрити вікно командного рядка;
  3. Дотримуйтесь команди Oobe \ bypassnro І ваш комп'ютер автоматично перезавантажується;
  4. Тепер Oobe з’явиться кнопка "Я донизую Інтернет". Клацніть, натисніть кнопку "Продовжити з обмеженим налаштуванням", і ви можете створити локального користувача Windows.

  Якщо ви створюєте USB -інсталяцію USB з Windows 11 за допомогою утиліти Rufus, ви можете негайно відзначити цю опцію Видаліть вимоги до облікового запису Annline Microsoft. У цьому випадку ви можете негайно встановити Windows 11 з локальним обліковим записом.

  Також є опція, яка дозволяє встановлювати Windows 11 без мікросхеми TPM та інших чеків (видаліть вимоги до 4 Гб+ оперативної пам’яті, захищеного завантаження та TPM 2.0).

  Ви також можете створити файл відповідей Autouunattend.XML і помістіть його в корінь інсталяційного носія Windows 11.

     1 reg Додати hklm \ програмне забезпечення \ microsoft \ windows \ currentversion \ oobe /v bypassnro /t reg_dword /d 1 /f   

  Інсталятор застосовуватиме такий файл і негайно запропонує створити локальний користувач Windows.

Вимкніть пароль або PIN -код під час завантаження Windows 11
Під час чистої установки Windows 11 система пропонує ввести один PIN -код для подальшого авторизації. Це не потрібно це робити, але тоді вам знадобить...
Змінити теплову жиру в MacBook
Інструкції щодо заміни теплової пасти в ноутбуках Apple. А також детальна інформація про те, що таке різні теплові інтерфейси та чому вони взагалі пот...
Як використовувати DISM ++ Створити та налаштувати власну збірку Windows
В Інтернеті в загальнодоступному доступі є різноманітні збори Windows, але спробуйте знайти серед них саме той, який задовольнив усі ваші вимоги. У зб...