Віртуалізація

Встановлення Windows 11 на віртуальній машині VMware

Встановлення Windows 11 на віртуальній машині VMware

Ця стаття присвячена функціям установки Windows 11 на віртуальній машині, запущеній на VMware Workstation Hypervisers VMware Esxi. Більшість користувачів, намагаючись встановити Windows 11 у віртуальній машині VMware, стикаються з помилкою, яка повідомляє, що початок Windows 11 на цьому комп’ютері неможливий. Ми спробуємо розібратися, чому з’являється це повідомлення та чи можна його обійти.

Зміст:

Microsoft опублікувала набір мінімальних системних вимог до встановлення Windows 11:

Якщо ваш комп'ютер або віртуальна машина не відповідають цим системним вимогам, то при встановленні Windows 11 з чистим зображенням ISO з’явиться помилка:

Встановлення Windows 11 у віртуальній машині без TPM та захищеного завантаження

Ви можете пропустити системні вимоги до встановлення Windows 11 на віртуальній машині. Ви можете пропустити мінімальні вимоги від сумісного з пам'яттю процесора, наявність мікросхеми TPM та UEFI + захищеного завантаження.

 1. Для цього вам потрібно запустити звичайну установку Windows 11 на віртуальній машині та після з’явлення помилки встановлення (скріншот вище) поверніть один крок назад (стрілка у вікні налаштування Windows);
 2. Клацніть на комбінацію клавіш Shift + F10 відкрити командний рядок;
 3. Візьміть команду Регедіт.Екзе розпочати редактор реєстру;
 4. Перейдіть до розділу Hkey_local_machine \ system \ setup і створити нову гілку з назвою LabConfig;
 5. Створіть у цій гілці три параметри типу DWORD (32-бітний) зі значеннями 1:
  • Bypasstpmcheck
  • Bypassecurebotcheck
  • Обертатися

 6. Закрийте редактор реєстру та командний рядок і поверніться до вікна встановлення Windows 11;
 7. Виберіть потрібний редакційний офіс Windows 11 та натисніть Встановити;
 8. Тепер ви можете продовжувати установку Windows 11, не перевіряючи мінімальні системні вимоги та без пристрою TPM.

Встановлення Windows 11 на робочій станції VMware

Для встановлення Windows 11 у нативному режимі (враховуючи всі системні вимоги) на робочій станції VMware, ви повинні створити віртуальну машину з UEFI, захищеним завантаженням та віртуальним чіпом TPM.

Відкрийте налаштування віртуальної машини, перейдіть на вкладку Просунутий І переконайтеся, що для використання VM використовується УФІ Прошивка з опціями Увімкнути захищене завантаження.

Тоді вам потрібно додати віртуальний модуль TPM для VM (VTPM). Але до цього вам доведеться зашифрувати віртуальну машину робочої станції VMware Workstation.

У розділі варіантів перейдіть до Управління доступом І натисніть кнопку Зашифровувати. Встановіть пароль шифрування. Процес шифрування займе певний час.

Після цього перейдіть на вкладку Обладнання, натисніть кнопку Додавання І додати Довірений модуль платформи.

Тепер ви можете встановити Windows 11 на цю віртуальну машину в звичайному режимі.

Як встановити Windows 11 на vmware esxi?

Щоб встановити Windows 11 на віртуальній машині VMware Esxi на vSphere, вам потрібно додати для VM VIR -модуль TPM (віртуальний модуль платформи)). Але спочатку вам потрібно налаштувати сервер управління ключами (постачальник ключів) для управління клавішами шифрування.

Починаючи з vSphere 7.0 vCenter підтримує вбудований постачальник ключів, тому вам не потрібно використовувати зовнішні КМ. Щоб увімкнути побудований постачальник ключів у vCenter:

 1. Виберіть свій vCenter та перейдіть до розділу Налаштування -> Безпека -> Постачальник ключів;
 2. Клацати Додавання -> Додайте постачальника рідних ключів;
 3. Вкажіть назву постачальника та вимкніть опцію "Використовуйте ключові провайдера лише із захищеними TPM хостами ESXIЩо. Це дозволить використовувати VTPM для хостів без фізичного чіпа TPM;
 4. Далі вам доведеться створити резервну копію ключового постачальника. Натисніть на кнопку Резервний І завантажте файл .P12, який потрібно зберігати в безпечному місці.

Щоб увімкнути VTPM для віртуальної машини на VMware ESXI, він повинен відповідати наступним вимогам:

Перевірте, чи всі параметри VM налаштовані, і ви можете зашифрувати диск свого VM.

Щоб зашифрувати існуючий VM, перейдіть на вкладку Параметри VM і включити шифрування дисків у розділ Шифрування.

Після цього на вкладці Віртуальне обладнання ви можете додати новий пристрій -> Довірений модуль платформи і запустіть звичайну установку Windows 11 для цього VM.


Приклад встановлення Windows 11 у віртуальній машині Hyper-V описується посиланням.

Ми видаляємо рекламні банери на смартфоні Android
Довільна поява в самому неповнолітньому моменті на екрані смартфона рекламних банерів, натискайте на сповіщення, відео, принаймні дратують власника. О...
Як прошивати BIOS
Коротше кажучи, ми говоримо про те, як спалахувати BIOS, навіщо це робити і чи варто витратити цей час на цей час. Що таке BIOS Чому Flash Bios Підго...
Як додати DISM ++ до меню завантаження Windows
Якщо вам коли -небудь доведеться працювати Розсипати++, Тоді вам слід добре відомим, наскільки потужна та функціональна ця програма. Її можливості вкл...