Підказки

Встановлення обладнання Active Directory у Windows 10

Встановлення обладнання Active Directory у Windows 10

Зміст

Один з найбільш часто використовуваних консолей управління об'єктами в домені Active Directory - обладнання MMC Активний Каталог Користувачі і Комп’ютери (або Алюда). Щоб використовувати це обладнання з клієнтського комп'ютера з Windows 10, потрібно встановити компонент Інструменти адміністрування дистанційного сервера Microsoft (RSAT). RSAT - це набір різних інструментів та утиліт для управління серверами Windows, доменом Active Directory та іншими ролями та функціями Windows.

Зміст:

Установка обладнання ADUC також може бути виготовлена ​​з лінійної команди. Послідовно виконувати 3 команди:

DISM /ONLINE /Увімкнути FEATURE /FETURENAME: RSATCLIENT-RELS-DDISM /ONLINE /Увімкнути Feature /stafurename: rsatclient-dsdism /online /enble-featuatura: rsataturatum

Після встановлення обладнання управління, у розділі Адміністративні інструменти  Панелі управління відображатимуться посиланням на консоль користувачів Active Directory та комп’ютери.

Тепер ви можете запустити обладнання ADUC та підключитися до будь -якого контролера домену. Якщо цей комп'ютер є доменом Active Directory, консоль підключатиметься до контролера домену на основі поточного сервера входу.

Підключення консолі ADUC до домену з робочої групи

Якщо ви хочете підключити консоль ADUC до контролера домену з автомобіля, який не входить до домену (він знаходиться в робочій групі, або є домашня версія Windows), використовуйте цей метод:

  1. Запустіть командний рядок і виконайте команду Start для зупинок від імені іншого користувача: Runas /netonly /користувач: winitproaiivanov mmc
  2. У порожній консолі MMC виберіть File-> Додати/видалити Snap-In
  3. Перенесіть на праву панель користувачів Active Directory та комп'ютери та натисніть кнопку
  4. Щоб підключитися до домену, натисніть на корінь консолі та виберіть зміна домену. Вкажіть доменне ім’я.

Як результат, консоль ADUC підключатиметься до контролера домену, приймати та відображати структуру контейнерів (OU) цього доменного активного каталогу.

Одним із головних інструментів управління доменом Active Directory є обладнання "Active Directory - користувачі та комп'ютери" Active Directory (ADUC).

Адаптер ADUC використовується для виконання типових проблем адміністрування доменів та управління користувачами, групами, комп’ютерами та організаційними підрозділами в домені Active Directory.

Консоль Active Directory за замовчуванням - користувачі та комп’ютери (DSA.MSC) встановлюється на сервері, коли він переходить до контролера домену під час ролі доменних служб Active Directory (AD DS).

Щоб використовувати обладнання ADUC у Windows 10, спочатку потрібно встановити інструменти адміністрування дистанційного сервера Microsoft (RSAT).

RSAT включає різні інструменти командного рядка, модулі PowerShell та обладнання для віддалених Windows, серверів Active Directory та інших ролей та функцій Windows, які працюють на серверах Windows.

Як встановити Active Directory - користувачі та комп’ютери на Windows 10?

За замовчуванням RSAT не встановлюється в Windows 10 (та інших операційних системах Windows Desktop).

Адміністрація віддаленого сервера (RSAT) дозволяє ІТ -адміністраторам віддалено керувати ролями та компонентами в Windows Server 2016, 2012 R2, 2012, 2008 R2 від робочих станцій користувача, що працює в Windows 10, 8.1, 8 та Windows 7.

RSAT нагадує пакет Windows Server 2003 (Adminpak.MSI), який був встановлений на клієнтах, які працюють на Windows 2000 або Windows XP, і використовувались для видалення сервера. RSAT не може бути встановлений на комп’ютерах з домашніми випусками Windows.

Щоб встановити RSAT, ви повинні мати професійну або корпоративну версію Windows 10.

Ви можете завантажити останню версію адміністрації віддаленого сервера для Windows 10 (версія: 1803 1.0, дата публікації: 2/2/2018), використовуючи наступне посилання: https: // www.Microsoft.Com/en-us/завантаження/деталі .ASPX? Id = 45520

Порада. Як бачите, пакет RSAT доступний для останньої версії Windows 10 1803.

Windows -rsat_WS_1709 та Windows -rsat_WS_1803 використовуються для управління Windows Server 2016 1709 та 1803 відповідно.

Якщо ви використовуєте попередню версію Windows Server 2016 або Windows Server 2012 R2 / 2012/2008 R2, вам потрібно використовувати пакет Windows -RSAT_WS2016.

Виберіть мову вашої версії Windows 10 та натисніть кнопку "Завантажити".

Залежно від бета вашої ОС, виберіть потрібний файл * .MSU:

Встановіть завантажений файл (оновлення для Windows KB2693643), натискаючи на нього двічі.

Встановіть завантажений файл (оновлення для Windows KB2693643), натискаючи на нього двічі.

Wusa.Exe C: InstallWindowsh -rsat_WS2016 -X64.MSU /тихий /norestart

Після завершення установки RSAT вам потрібно перезавантажити комп'ютер.

Як увімкнути Active Directory у Windows 10?

Залишається активація необхідної функції RSAT.

  1. Права кнопка увімкнена Почати І вибрати Панель управління
  2. Оберіть Програми та функції
  3. На лівій панелі натисніть функції Увімкнути або вимкнути функції Windows
  4. Розширити Інструменти адміністрування віддаленого сервера-> Інструменти адміністрування ролей -> Інструменти AD DS та AD LDS Інструменти
  5. Оберіть Інструменти Ad DS та натисніть добре.

Однак ви можете встановити функцію AD з командного рядка лише за допомогою цих трьох команд:

DISM /ONLINE /Увімкнути FEATURE /FETURENAME: RSATCLIENT-ROLES-AD
DISM /ONLINE /Увімкнути FEATURE /FETURENAME: RSATCLIENT-ROP-DS
DISM /ONLINE /Увімкнути FEATURE /FETURENAME: RSATCLIENT-ROLES-DS-SNAPINS

Будь ласка, дотримуйтесь і як ми:

Попередній запис | Наступний запис

Встановлення коштів адміністрування RSAT у Windows 10 1809 за допомогою PowerShell | Windows для систем

Після оновлення Windows 10, на моєму комп’ютері з 1803 по 1809 р. (Жовтневе оновлення), встановлені інструменти адміністрування сервера RSAT (це завжди відбувається, коли оновлюється Win10, див. стаття). Як завжди, я збирався завантажити та встановити останню версію RSAT зі сторінки завантаження Microsoft, але виявилося, що наступний напис висить на сторінках завантаження

Важливо: Починаючи з оновлення Windows 10 жовтня 2018 року, RSAT включений як набір "функцій на вимогу" у самому Windows 10.

Як виявилося, Microsoft вирішила, що починаючи з Windows 10 1809 (17763), тепер не потрібно завантажувати останню версію RSAT з веб -сайту Microsoft. Тепер пакет інструментів віддаленого сервера вбудований у зображення Windows 10 і встановлений у формі окремого варіанту (функції на вимогу). Установка RSAT можлива з програми Parameters.

Щоб встановити RSAT у Windows 10 1809, вам потрібно перейти до налаштувань -> додатки -> Керувати додатковими функціями -> Додати функцію. Тут ви можете вибрати та встановити конкретні інструменти з пакету RSAT.

Однак на іншому корпоративному комп'ютері з Windows 10 Enterprise, також оновленим до версії1809, список додаткових параметрів виявився порожнім. Єдиний спосіб встановити RSAT у цьому випадку - використовувати PowerShell. Поміркуйте, як встановити RSAT у Windows 10 1809 з командного рядка PowerShell.

Використовуючи наступну команду, ви можете перевірити, чи встановлені компоненти RSAT на вашому комп’ютері:Get -windowscapability -name rsat* -online

Ви можете уявити статус встановлених компонентів RSAT у більш зручній таблиці:

Get -windowscapability -name rsat* -online | Виберіть -Object -Property DisplayName, стан

Як бачите, компоненти RSAT не встановлені (не представлені).

Щоб встановити параметри Windows, ви можете використовувати команду Add-Windowscapatic.

Для встановлення конкретного інструменту RSAT, таких як інструменти управління AD (включаючи консоль ADUC), виконайте команду:

Додати -windowscapabolyy -online -name “rsat.Активна Директорія.DS-LDS.Інструменти ~~~ 0.0.один.0

Щоб встановити консоль управління DNS, виконайте:

Додати -windowscapabolyy -online -name “rsat.DNS.Інструменти ~~~ 0.0.1.0

І т.D.

Додати -windowscapability -online -name rsat.Бітлокер.Відновлення.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Сертифікати.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.DHCP.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.FailoverCluster.Управління.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Файлові послуги.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Групаполітика.Управління.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Ipam.Клієнт.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.LLDP.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.NetworkController.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.NetworkLoadBalancing.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Віддалений доступ.Управління.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.RemoteDesktop.Послуги.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Сервер.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Екранований.ВМ.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Storagemigrationservice.Управління.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.StorageGereplica.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Системні освітлення.Управління.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.Об'ємність.Інструменти ~~~ 0.0.1.0ADD -windowscapability -online -name rsat.WSUS.Інструменти ~~~ 0.0.один.0

Щоб встановити всі доступні інструменти RSAT відразу, завершіть:

Get -windowscapability -name rsat* -online | Додати -windowscapability -online

Щоб доставити лише відключені компоненти RSAT, ви будете:

Get -windowscapability -online |? $ _.Ім'я -як "*rsat*" -і $ _.State -eq "notpresent" | Додати -windowscapability -online

Тепер переконайтеся, що встановлені інструменти RSAT (встановлений статус);

Після цього встановлені інструменти RSAT будуть відображатися в керуючих додатковими функціями панелями.

Якщо при встановленні RSAT ви стикаєтесь з помилковою помилкою. Код помилки = 0x800F0954, швидше за все, ваш комп'ютер налаштований для отримання оновлень від внутрішнього сервера WSUS/SUP.

Щоб встановити компоненти RSAT з GUI, вам потрібно змінити оновлення з сервера WSUS в реєстрі (Hklmsoftwlerpliciesmicrosoftwindswindesupdateuau parameter usewouserver = 0) та перезапустіть службу оновлення.

Ви можете використовувати цей сценарій:

$ val = get -Itemproperty -path "HKLM: SuffedyplyiSmicrosoftWindSwindowsupdateau" -name "usewuserver" | Виберіть -ExpandProperty usewuserverset -itemproperty -path "hklm: softwarepoliciesmicrosoftwindowswindowsupdateau" -name "usewuserver" -value 0restart -service wuauservget -windowscapability -name rsat* -online | Додати -windowscapabolyity -onlineset -Itempropety -path "HKLM: SuffedySmicrosoftWindSwindteau" UseWuserver "-зна

Джерело: http: // winitpro.ru/index.PHP/2018/10/04/Ustanovka -rsat-v-windows-10 -z-powershell/також є стаття: http: // wwww.Край.NET/Форуми/Windows-10/199997 -rsat-Windows-10-V1809.HTML

RSAT для Windows 10 V1809

У Windows 10 V1809 RSAT Canet завантажив та встановлений через додаток Налаштування або з наступним однолінійним PowerShell. Код:

 Get -windowscapability -online | Що -Object $ _.Ім'я -як "rsat*" -і $ _.State -eq "notpresent" | Додати -windowscapability -online

Налаштування > Додатки > Керуйте додатковими функціями > Додайте функціюПриклад виведення інформації про віддалену адміністрацію, встановлену в системі (потрібні права адміністратора): у російській версії Windows 10 1809, встановити RSAT, Вам потрібно перейти до розділу Варіанти -> Заявки -> Заявки та можливості -> Управління додатковими компонентами -> Додайте компонент.

Профіл

BGA68

Останній місяць

Січень 2020 року
С М Т В Т F С
      один 2 3 4
п’ять 6 7 вісім дев'ять 10 одинадцять
12 13 Чотирнадцять 15 шістнадцять 17 вісімнадцять
дев'ятнадцять 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 тридцять 31  

Переглянути всі архіви

Теги

Перегляньте мої теги

Категорії

Перегляньте мою сторінку категорій, що працює від LiveJournal.Запропонований Емілом Онг

Як перевірити iPhone, перш ніж купувати з руки
Ми говоримо вам, як перевірити iPhone перед покупкою. Ми обговоримо основні аспекти, на які потрібно звернути увагу, а також розглянемо, які хитрощі в...
Немає підключення до Інтернету, захищено у Windows 10 вирішення проблеми
Іноді під час підключення до Інтернету через Wi-Fi у Windows 10 відображається це повідомлення: "Не існує підключення до Інтернету, захищеного". Причи...
Як буде працювати Starlink - Space Internet від Ilon Mask
Переважна більшість людей у ​​цьому світі є споживачами переваг, тоді як їх створення - кілька. Відомий американський інженер та підприємець Елон Маск...