Підказки

Встановлення несумісного драйвера принтера в Windows 10

Встановлення несумісного драйвера принтера в Windows 10

Зміст

Принтер не працює в Windows 10, ми вирішуємо за хвилину

Принтер не працює в Windows 10, ми вирішуємо за хвилину

Принтер не працює на Windows 10-01

Привіт усім сьогодні говорять про ситуацію, коли принтер не працює на Windows 10. Після оновлення до Windows 10 багато користувачів стикалися з проблемами своїх принтерів та MFP, які або система не бачить, або вони не визначаються як принтер, або просто не друкують, як це було в попередній версії ОС, Найцікавіше, що з кожним новим оновленням кількість старих пристроїв, які ця операційна система підтримує все, зменшується, так що це не здивовано, якщо в якийсь момент ваш старий принтер не почнеться.

Якщо ваш принтер не працює належним чином у Windows 10, у цих інструкціях є один офіційний та кілька додаткових способів, які можуть допомогти виправити проблему, яка виникла. Я також дам додаткову інформацію щодо підтримки принтерів популярних брендів у Windows 10 (в кінці статті).

Діагностика проблем з принтером від Microsoft (Діагностичний інструмент для очищення шпильця)

Перш за все, ви можете спробувати автоматичне рішення проблем із принтером за допомогою панелі управління Windows 10 (друкарні для очищення інструменту для очищення) або завантаження його з офіційного веб -сайту Microsoft (зауважте, що я точно не знаю, чи результат Буду іншим, але наскільки різним я міг би зрозуміти, обидва варіанти рівнозначні).

Детальний опис інструменту діагностики для очищення утиліти для друку https: // Підтримка.Microsoft.Com/en-sus/help/2768706/sdp3-45b23d1b-c3e1-469c-8743-f9cf5867e60c-print-spooler-cleanup-diagno#appliesto

Щоб запустити з панелі управління, перейдіть до неї, а потім відкрийте точку усунення несправностей,

Потім у розділі обладнання та звуку виберіть точку використання принтера (інший шлях - перейти до пристроїв та принтерів, а потім, натиснувши на потрібний друк, якщо він знаходиться у списку, виберіть усунення проблем ).

Також, щоб запустити інструмент для усунення проблем з принтером, ви можете завантажити файл з офіційного веб -сайту Microsoft або тут.

Як результат, розпочнеться діагностична утиліта, яка в автоматичному режимі перевірить наявність усіх типових проблем, які можуть перешкоджати належній роботі вашого принтера і, якщо такі проблеми будуть виявлені, виправлять їх.

Крім усього іншого, буде перевірено: наявність драйверів та помилок водіїв, робота необхідних послуг, проблеми з'єднання з принтером та лінією друку. Незважаючи на те, що неможливо гарантувати позитивний результат, я рекомендую спробувати використовувати цей метод в першу чергу.

Додавання принтера до Windows 10

Якщо автоматична діагностика не працює або ваш принтер взагалі не відображається у списку пристроїв, ви можете спробувати додати його вручну, а для старих принтерів у Windows 10 є додаткові можливості виявлення, якщо Windows 10 блокує встановлення принтера Напишіть коментар, я допоможу вам це поставити.

Клацніть на значок сповіщення та виберіть "Усі параметри"

Принтер не працює на Windows 10-01

(І ви можете натиснути клавіші Win + I), а потім вибрати "пристрої" - "принтер і сканери".

Принтер не працює на Windows 10-02

Натисніть кнопку "Додати принтер або сканер" і зачекайте: можливо, Windows 10 знайде сам принтер і встановить для нього драйвери (бажано, щоб Інтернет підключився), можливо, ні.

Принтер Windows 10-03 не працює

У другому випадку натисніть на точку, необхідний принтер не знаходиться у списку, який з’явиться під індикатором пошуку процесу пошуку. У вас буде можливість встановити принтер відповідно до інших параметрів: вкажіть його адресу в мережі, зауважте, що ваш принтер вже старий (у цьому випадку її система пошуку буде здійснюватися із зміненими параметрами), додайте бездротовий принтер.

Принтер Windows 10-04 не працює

Можливо, що цей метод буде працювати для вашої ситуації.

Встановлення драйверів принтера вручну

Якщо нічого ще не допомогло, перейдіть на офіційний веб -сайт виробника вашого принтера та знайдіть у наявних драйверах підтримки для вашого принтера. Ну, якщо вони є для Windows 10. Якщо такого немає, ви можете спробувати на 8 чи навіть 7. Завантажте їх на комп’ютер.

Перш ніж запустити установку, я рекомендую перейти на панель управління - пристрої та принтери, і якщо вже є ваш принтер (t.Е. Він визначається, але не працює), натисніть на нього з правою клавішею миші та видаліть з системи. І після цього запустіть інсталятор драйвера.

Інформація про підтримку Windows 10 від виробників принтера

Нижче я зібрав інформацію про те, які популярні виробники принтера та MFP про експлуатацію їх пристроїв у Windows 10.

Використовуйте безкоштовну утиліту друку-споперер-репр-друку, вона мені багато разів допомагала, коли принтер не працював у Windows 10

Щоб викорінити всі проблеми, що заважають звичайному друку у вашому Windows 10, запустіть інструменту для відновлення друку від імені адміністратора та натисніть кнопку "Ремонт", ви отримаєте за хвилину в величезному номері випадків ваш принтер у першій десятці починає працювати як новий.

Крім того, я також раджу вам очистити свій колючий за допомогою цього сценарію, щоб не було застряглих завдань.

Якщо нічого з вищезазначеного не допомогло, я рекомендую використовувати пошук Google (і я рекомендую цей конкретний пошук для цієї мети) за запитом, що складається з імені бренду та моделі вашого принтера та "Windows 10". Цілком ймовірно, що ваша проблема вже обговорювалася на будь -яких форумах, і її рішення було знайдено. Не бійтеся дивитися на сайти англійської мови: рішення приходить до них частіше, і навіть автоматичний переклад у браузері дозволяє зрозуміти, про що йдеться.

Використання спеціалізованих утиліт

У Windows 10 принтер може не працювати з ряду причин, інший метод виправлення ситуації, це полягає в тому, щоб використовувати фірмові утиліти у виробників, я наведу приклад від HP. У нього є утиліта HP -друк та сканування лікаря. Ви можете завантажити лікаря -друку та сканувати за посиланням знизу:

https: // підтримка.HP.Com/ru-ru/document/c03287502

Запустіть утиліту лікаря HP та сканування. У неї дуже простий алгоритм. На першому кроці вона шукає встановлених принтерів, а на другому виключає причину, чому він не працює у ваших Windows 10.

Ось так виглядає процес сканування операційної системи наявності принтерів.

Ось так налаштовується мережевий принтер Windows 10, і коли Windows 10 не бачить принтера HP. Я знайшов у своїй системі HP Laserjet 400, я вибираю це.

Після пошуку проблем вам надається рішення вашої проблеми, чому принтер не працює в Windows 10. Далі ми робимо те, що говорять діагностичний майст.

Компанія Oki називається Brmainte, її можна завантажити за посиланням:

https: // загальна сторінка.ru/утиліта-Длі-Сервіса

Епсон має діагностичну корисність штату Епсон

http: // www.Епсон.ru/es/upload/manualtypes/100189/ref_g/trble_1.Htm#epson%20status%20 монітор%20b

Від'єднайте SNMP

У деяких випадках, коли принтер підключений через мережу Wi -Fi або LAN, ви не можете перейти з комп'ютера з трафіку мережі принтера з принтера, тому він може бути недоступним. Рішення полягає у відключенні перевірки SNMP.

Оновлення 03.10.2019 рік

26 вересня Microsoft випустила наступне оновлення з кодом KB4517211, він відремонтував звук, але менеджер друку зламався, тож якщо ви не працюєте на принтері на Windows 10, то перевірте, чи є у вас оновлення KB4517211 та видаліть його та видали це. Симптоми можуть бути залежними завданнями або скасованими самою системою. Терміни пластиру ще не відомі. Матеріал сайту Pyatilistnik.Організація

Окт 9, 2015 00:52

Windows 10, як правило, добре справляється з автоматичним пошуком та встановленням як бездротових пристроїв, так і провідних принтерів. Однак іноді ви все ще можете зіткнутися з певними проблемами при підключенні принтера старого покоління. Це трапляється не лише тому.

Якщо ви або ваша компанія все ще працюєте зі старою матрицею, реактивними або лазерними принтерами (від HP, Canon, Epson, Brother та T.D.) Що Windows 10 відмовляється автоматично бачити, ви можете стати в нагоді один із декількох способів встановлення несумісних пристроїв, хоча вам доведеться заглибитися в розширені налаштування та встановити драйвери.

Тут ми опишемо кілька можливих послідовностей дій, які дозволять вам використовувати принтер старого покоління, який не підтримується, або який комп'ютер просто не бачить.

Як встановити принтер за допомогою розширених налаштувань

Якщо система не розпізнає ваш старий принтер автоматично, ви можете додати його вручну, залежно від типу з'єднання та віку принтера.

Важливий: Перш ніж продовжувати, переконайтеся, що комп'ютер підключений до Інтернету і зможе завантажити додаткові драйвери через оновлення Windows.

Встановити вручну

Якщо ви намагаєтесь підключити принтер за допомогою USB -кабелю або без використання дроту, зробіть наступне:

 1. Відкрийте налаштування.
 2. Виберіть пристрої.
 3. Виберіть принтери та сканери.
 4. Виберіть Додати принтер або сканер.
 5. Чекати.
 6. Виберіть у списку, немає бажаного принтера.
 7. Виберіть мій старий принтер -покоління, мені потрібна допомога в пошуку.
 8. Виберіть принтер зі списку.
 9. Натисніть на.
 10. Введіть назву принтера.
 11. Натисніть на.
 12. Виберіть, щоб не поділитися цим принтером.
 13. Натисніть на.
 14. Виберіть Друкувати тестову сторінку, щоб переконатися, що принтер працює.
 15. Виберіть Complet.

Виконуючи ці кроки, ви можете використовувати свій принтер.

Вручну встановіть бездротовий принтер

У цьому випадку ви можете створити з'єднання вручну через IP -адресу. Зробіть наступне:

 1. Відкрийте налаштування.
 2.  Виберіть пристрої.
 3. Виберіть принтери та сканери.
 4. Клацніть Додати принтер або сканер.
 5. Чекати.
 6. Виберіть у списку, немає бажаного принтера.
 7. Виберіть Додати принтер за допомогою TCP/IP -адреси або імені хоста.
 8. Натисніть на.
 9. Відкрийте список типу пристрою та виберіть TCP/IP
 10. У назві поля хоста або IP -адреси вкажіть адресу принтера, наприклад, 10.1.2.175.Важливо: Якщо ви не знаєте конфігурації TCP/IP вашого принтера, ви можете знайти цю інформацію на побудованому екрані пристрою, в інших випадках ви можете впоратися з виробником.
 11. У полі Ім'я порту вкажіть ім'я за замовчуванням (рекомендовано) або нове ім'я.
 12. Позначте поле поруч, щоб запитувати інформацію про принтер та автоматично виберіть драйвер (рекомендується).
 13. Натисніть на.
 14. Вкажіть назву принтера.
 15. Натисніть на.
 16. Виберіть, щоб не поділитися цим принтером.
 17. Натисніть на.
 18. Натисніть на тестову сторінку, щоб переконатися, що принтер працює.
 19. Виберіть Complet.

Бездротовий принтер буде готовий використовувати ці кроки.

Вручну встановіть місцевий принтер

Якщо методи не працювали вище, або ви намагаєтесь підключити старий принтер через USB -кабель, який не бачить ОС, зробіть наступне:

 1. Відкрийте налаштування.
 2. Виберіть пристрої.
 3. Виберіть принтери та сканери.
 4. Клацніть Додати принтер або сканер.
 5. Чекати.
 6. Виберіть у списку, немає бажаного принтера.
 7. Виберіть Додати локальний або мережевий принтер.
 8. Натисніть на.
 9. Виберіть порт, який ви зараз використовуєте, використовуйте існуючий порт у розділі. Наприклад, якщо ви використовуєте USB-кабель, виберіть USB, якщо ви використовуєте паралельний кабель з адаптером DB-25, виберіть порт LPT11.
 10. Натисніть на.
 11. Виберіть оновлення Windows.Важливо: Windows 10 більше не підтримує основні драйвери сканерів та принтерів, тому, натиснувши на оновлення Windows, будьте готові чекати кінця завантаження драйверів із хмари.
 12. Виберіть виробника принтера зліва.
 13. Праворуч виберіть модель.Підказка: Якщо модель вашого принтера не є у списку, виберіть найближчий драйвер. Ви також можете вибрати диск для встановлення драйвера у виробника.
 14. Натисніть на.
 15. Введіть ім'я для принтера.
 16. Натисніть на.
 17. Виберіть, щоб не поділитися цим принтером.
 18. Натисніть на.
 19. Виберіть Друкувати тестову сторінку, щоб переконатися, що принтер працює.
 20. Виберіть Complet.

Як встановити старий принтер за допомогою несумісних драйверів

Якщо ваш принтер більше не підтримується Windows 10, ви можете зробити наступне:

 1. Відкрийте диригента.
 2. Знайдіть папку з несумісним драйвером.
 3. Клацніть за правою кнопкою миші та виберіть проблему пошуку для проблеми сумісності.
 4. Клацніть програму пошуку проблем.
 5. Позначте програму працювали в попередніх версіях Windows, але більше не працює.
 6. Натисніть на.
 7. Виберіть версію Windows, сумісну з принтером.
 8. Натисніть на.
 9. Виберіть тестування програми.
 10. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Після виконання цих кроків принтер повинен бути встановлений автоматично і працювати без проблем із драйвером.

Якщо принтер все ще не працює, можливо, настав час, щоб знайти його заміну.

Після листопадового оновлення Windows 10 у багатьох користувачів виникають проблеми з друкарськими пристроями. Мережевий принтер не працює, не друкує сторінки, або ПК просто не бачить пристрою. Якщо ви стикаєтесь із подібною проблемою в Windows 10, то вам слід ознайомитись з деякими рекомендаціями.

Зміст:

Зрозуміло, що випуск нової операційної системи спричинить багато проблем з офісними пристроями, Microsoft додала утиліту для діагностики та усунення проблем, які знаходяться на «панелі управління», і призначена для мережевого принтера до пакету стандартів програми.

Виберіть у меню "Почати" та натисніть "Усунення проблем". Далі перейдіть до розділу "Обладнання та звук" та натисніть "принтер". З'явиться вікно з кількома варіантами вибору. Клацніть "Принтер" та "Далі".

Почнеться діагностична утиліта, яка перевірить ПК на наявність типових помилок, які запобігають нормальній роботі принтера. Крім усього іншого, перевіряться водії та системні послуги. І оскільки неможливо гарантувати 100% рішення проблеми, цей метод є найбезпечнішим і найпростішим.

Якщо утиліта не допомагає вирішити проблему або не бачить ПК або не може знайти принтер у Windows 10, пристрій слід додати вручну та встановити правильні параметри в налаштуваннях.

Клацніть "Win+I", виберіть "Пристрої", далі "Принтери та сканери". З'явиться нове вікно, в якому потрібно натиснути кнопку "Додати принтер або сканер".

Ми підключаємо комп'ютер до Інтернету та надаємо Windows 10, щоб знайти пристрій та встановити необхідні драйвери.

Якщо модель принтера досить стара, в процесі пошуку драйверів система може видати повідомлення. Зауважимо, що "необхідний принтер відсутній у списку" або виберіть інші параметри. У більшості випадків найефективнішим методом є знак віку пристрою.

Багато виробників принтера вже працюють над підтримкою Windows 10. Тому варто виділити кілька основних моментів:

 1. HP (Hewlett-Packard) вже має ряд драйверів для своїх друкарських пристроїв. Ви можете завантажити їх з офіційного веб -сайту компанії. http: // підтримка.HP.Com/ru-ru/document/c04755521
 2. Виробник Epson обіцяє підтримку MFP у Windows 10. Необхідні драйвери для деяких моделей можна завантажити за посиланням http: // www.Епсон.Com/cgi-bin/магазин/підтримка/підтримка Windows10.JSP
 3. Canon також не відставає від лідерів. Драйвери для більшості моделей вже доступні на офіційному веб -сайті виробника http: // www.США.Канон.Com/cusa/споживач/standard_display/windows
 4. На жаль, однаково популярні принтери Panasonic отримають підтримку лише в наступному 2016 році. Тому ви можете налаштувати принтер для Windows 10, завантаживши та встановлюючи драйвери в режимі комбінації.
 5. Керівництво Xerox запевняє відсутність проблем сумісності ОС з друкарськими пристроями.

Крім того, якщо комп'ютер з Windows 10 не бачить принтера після чистої установки або оновлення, і в той же час драйвери є релевантними, розробники системи рекомендують завантажити утиліту для вирішення проблеми на сайті виробника пристрою виробник. Наприклад, у HP це віддалена програма принтера HP AIO. Після його встановлення проблема з з'єднанням повинна зникнути.

На початку, в середині та в кінці документа ми видаляємо порожню сторінку в Word на початку, посередині
Програма під назвою MS Word - це найпопулярніший текстовий редактор у світі як серед користувачів, так і компаній. У цій програмі ви можете не тільки ...
Встановіть та встановіть FTP -сервер у Linux
Ми розповідаємо, як налаштувати протокол передачі файлів FTP в Linux. Що таке FTP та vsftpd Протокол передачі файлів - це мережева технологія передачі...
Як дізнатися, що таке жорсткий диск на комп’ютері
Ви можете дізнатися, який жорсткий диск встановлюється на вашому комп’ютері, як за допомогою стандартних засобів операційної системи Windows, так і з ...