Windows Server 2022

Встановлення KMS VLMCSD -сервер на Linux для активації Windows та Office

Встановлення KMS VLMCSD -сервер на Linux для активації Windows та Office

Github має цікавий проект з відкритим кодом VLMCSD (https: // github.Com/wind4/vlmcsd) для наслідування активації сервера KMS Microsoft. Ви можете використовувати його для розгортання власного сервера KMS на інших платформах, крім Windows Server (тим самим ви можете заощадити на ліцензії сервера Windows, якщо ви не використовуєте його). Такий сервер KMS можна встановити на Linux, Android, FreeBSD, Mac OS. У цій статті ми покажемо, як встановити сервер KMS на основі VLMCSD в Centos Linux та використовувати його для мережевої активації комп'ютерів з настільними версіями Windows, Windows Server та Microsoft Office Office.

Відмова. Ця стаття надається для освітніх цілей і не передбачає використання розглянутого продукту для незаконної активації Windows або офісу. Проект WinitPro не підтримує використання неліцензованого в будь -якій формі.

Перш ніж починати, ми рекомендуємо ознайомитись з корпоративною технологією Microsoft KMS. Майже вся необхідна інформація є у статті FAQ для активації KMS у Windows.

У цьому прикладі ми використовуємо CentOS 8 для встановлення сервера KMS, але ви можете використовувати інші ОС, наприклад, Ubuntu, Debian, Rhel або навіть ваш NAS (є приклади успішної установки на сервері NAS Synology).

Підключіться до свого сервера Linux та використовуйте менеджер пакетів YUM (DNF) для встановлення GIT та GCC:

# Оновлення DNF
# DNF Встановити GIT GCC

Тепер скопіюйте та встановіть пакет VLMCSD:

# Git клон https: // github.Com/wind4/vlmcsd

# CD VLMCSD
# зробити

Перейдіть до каталогу смітника:

# CD -контейнер

Запустіть сервер KMS:

# ./VLMCSD

Повідомлення повинно з’явитися:

Підключення до 127.0.0.1: 1688 ... Успішне надсилання запиту на активацію (KMS V6) 1 OF-> 55041-00206-559-475403-03-1076-6002.0000-1482020 (3A1C049600B60076)

Це означає, що ви успішно склали та запустили сервер KMS на Linux.

За замовчуванням VLMCSD слухає стандартний порт KMS - TCP/1688. Тому вам потрібно відкрити порт у брандмауері Linux, щоб дозволити клієнтам підключитися до нього. Для Firewalld дотримуйтесь таких команд:

# Firewall-CMD --Zone = Public-Permanent-ADD-PORT = 1688/TCP
# Брандмауер -cmd -reload

Перевірте, чи відкритий порт 1688:

# Брандмауер-CMD-list-port
# netstat -ntlp | Гра Слухай

Для того, щоб не запускати VLMCSD вручну, ви можете створити власний демон, яким можна керувати через SystemD.

#cp vlmcsd /usr /bin
# CP VLMCS /USR /BIN
# Touch/etc/systemd/system/kms-script.Послуга
# Chmod 664/etc/systemd/system/ks-script.Послуга
# nano/etc/systemd/system/ks-script.Послуга

Додайте до файлу наступний опис служби:

[Блок] Опис = Microsoft KMS Server After = Network.Ціль після = мережевий онлайн.Цільові бажання = мережева лінія.Ціль [Сервіс] тип = oneShot execstart =/usr/bin/vlmcsd залишається aftexit = так лімітнофіль = 65536 [install] contyby = multi-користувача.Цільовий 

Залишається запустити послугу KMS та додати її до автоматичного завантаження:

# Systemctl Daemon-Reload
# SystemCtl запуск KMS-Script.Послуга
# SystemCtl статус KMS-Script.Послуга
# SystemCtl Увімкнути KMS-Script.Послуга

Розширені налаштування сервера KMS можна встановити за допомогою файлу VLMCSD.ini (У каталозі є зразок .../vlmcsd/etc/. Ви також можете встановити шлях до файлу за допомогою журналів сервера KMS (VLMCSD.журнал). Ви можете вказати шляхи до файлів у аргументах запуску VLMCSD за допомогою параметрів:
-I /etc /vlmcsd.ini
-l/var/log/vlmcsd.журнал

Ви також можете запустити цей сервер KMS у контейнері Docker:

Sudo docker тягнути Міколатерро/VLMCSD
Sudo docker run -d -p 1688: 1688 -restart = завжди —адмам kms_server mikolatero /vlmcsd /vlmcsd -d -d 3 -v -v -v -r172800 -a10080

Якщо ви використовуєте Microsoft DNS, ви можете створити _Vlmcs Запишіть для автоматичного пошуку сервера KMS клієнтами в домені. Щоб створити запис у DNS, використовуйте таку команду PowerShell:
Додати -dnsserverresourcececore -srv -name "_vlmcs._Tcp "-zonename" Winitpro.Ri "-domainname" 192.168.Чотирнадцять.147 "-Поріорст 0 -Вага 0 -port 1688

Де 192.168.Чотирнадцять.147 - IP -адреса вашого сервера Linux за допомогою послуги KMS.

Тепер усі хости Windows (та офіс) у домені будуть автоматично активовані на сервері KMS, якщо у них є ключ публічної корпоративної активації (GVLK). Повний список клавіш GVLK (Generic Licens License) для активації всіх доступних версій Windows доступний на Microsoft https: // docs.Microsoft.Com/en-sus/windows-server/get-started/ks-client-activation-keys.

Наприклад, на цій сторінці знайдіть клавіші GVLK для активації стандарту Windows Server 2022 (VDYBN-27WPP-V4HQT-9VMD4-VMK7H) та Windows 10 Pro (W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX).

Для ручної активації Windows потрібно встановити ключ GVLK для вашої версії Windows, адресу сервера активації KMS та виконати команду активації. Використовуються такі команди (наприклад, для Windows Server 2022 STD):

Slmgr.VBS -IPK VDYBN-27WPP-V4HQT-9VMD4-VMK7H
Slmgr.VBS -SKMS 192.168.Чотирнадцять.147
Slmgr.vbs -ato

Після того, як ви виконаєте останню команду, з’явиться напис Продукт успішно активовано . Це означає, що ваша копія Windows успішно активується.

Ви можете перевірити стан активації Windows у команді:
Slmgr.Vbs -dlv

У моєму прикладі під час активації Windows Server з'явилася помилка:

Помилка: 0xC004F069 На комп’ютері під керуванням Microsoft Windows Untore Edition, запустіть 'slui.Exe 0x2a 0xc004f069 ', щоб відобразити текст помилки.

Причина полягає в тому, що я встановив вступну версію Windows Server 2022. Спочатку вам потрібно перетворити його на повноцінний стандарт відповідно до початку:

DISM /Online /Set-Edition: Serverstandard /ProductKey: VDYBN-27WPP-V4HQT-9VMD4-VMK7H /HaveThteula

І лише після цього ви можете активувати вікна.

Аналогічно, ви можете активувати корпоративні версії Microsoft Office 2019/2016/2016 на сервері KMS. Для цього використовуються такі команди:

CD C: \ Program Files \ Microsoft Office \ Office16
CScript OSPP.vbs /sethst: 192.168.Чотирнадцять.147
CScript OSPP.VBS /ACT

Ви можете перевірити стан активації офісу наступним чином:

CScript OSPP.Vbs /dstatusall

Детальніше про функції активації KMS Microsoft Office Office.

Отже, ми показали, як розгорнути сервер KMS на Linux, на якому ви можете активувати всі версії Windows, включаючи останні Windows Server 2022 та Windows 11

Ми переносимо WhatsApp з одного пристрою на інший
Ситуація, знайома майже кожній сучасній людині. Радість придбання нового гаджета замінюється турботою про те, як перенести все корисне для нього, яке ...
Як створити та налаштувати віджети iPhone
Ми розповідаємо, як зробити віджети на iPhone. Як вони працюють, як ними керувати і чи варто загалом засмічувати робочий стіл у віджетах? В iOS 14 App...
Як включити нові параметри заголовка у Windows 10 1903
Робота над вдосконаленням інтерфейсу побудованих -в універсальних програмах Windows 10 постійно здійснюється. Отже, в оновленні 1903 Новий заголовок с...