Налаштування

Встановлення Kali Linux на операційній системі Windows 10

Встановлення Kali Linux на операційній системі Windows 10

Зміст

Зручно використовувати хакер Kali Linux як додаткову систему, залишаючи на ПК та звичайному Windows10. Для цього потрібно встановити розподіл Kali з Windows. Давайте розберемося, як Linux встановлюється в режимі подвійного завантаження - тобто, коли ви можете завантажуватися в будь -яку систему за смаком.

Зміст

Установка для збереженого місця

Більшість кроків точно збігаються з діями під час звичайної установки.

Необхідно завантажити з носія Kali Linux та вибрати графічний елемент встановлення.

Потім виберіть язик. Він буде використаний під час встановлення та роботи в Kali Linux. За бажанням його можна змінити в налаштуваннях.

Система попередить, що переклад може бути неповним. Ви не повинні боятися цього, російською. Але з менш поширеними мовами це може не пощастило.

Тоді вам потрібно вказати макет клавіатури.

І виберіть спосіб зміни макета.

Після цього інсталятор Linux спробує налаштувати мережу в автоматичному режимі.

Якщо йому вдасться, буде запропоновано ввести ім'я комп'ютера (працювати з -під Калі Лінукс).

Якщо потрібно, ви можете вказати домен. Якщо не ясно, що це таке, вам нічого не потрібно вводити.

Після цього вам потрібно буде ввести пароль для супер користувача Kali.

Також потрібно буде вказати часовий пояс.

Наступний крок встановлення Kali C Windows10 є найважливішим: на етапі дисків інсталятор повинен бути вказаний про те, як встановити Linux. Оскільки раніше був підготовлений невикористаний простір, необхідно вибрати предмет "Авто - використовувати найбільший вільний простір".

Важливий! Якщо ви помилитесь на цьому кроці і вкажіть будь -який з варіантів, використовуючи весь диск, Windows10 буде стерта. Kali Linux видаляє розділи, переформатувати їх та записувати свої дані. Відновлення чогось після цього є досить проблематичним.

За замовчуванням пропонується розмістити всі дані Linux в одному новому розділі. Ви можете погодитися або взяти частину системи в окремі розділи.

Інсталятор покаже майбутню структуру (розділи Windows10 відображаються за допомогою типу NTFS).

Необхідно підтвердити поправки.

Почнеться встановлення Kali Linux.

В кінці Калі Лінукс запитає, чи використовується архівне дзеркало. Якщо зображення буде завантажено протягом тривалого часу, оновлення для програм можуть з’явитися, і варто підключити сховище Linux.

Якщо використовується проксі, вам потрібно ввести його параметри.

Нарешті, необхідно встановити завантажувач grub на диску - саме це дозволяє правильно поставити Linux поруч із Windows10 і вибрати, яка ОС запустити.

Інсталятор Kali повинен виявити встановлений Windows10 (може відображатися як Vista).

Далі вам потрібно вказати місце запису grub. Типовий варіант установки - у розділі головного диска. Для одного приводу це буде /dev /sda.

Інсталятор незалежно призначить завантажувач Kali.

Після цього буде повідомлення про завершення установки Linux. Необхідно зняти носій, з якого проводили установку Калі.

Нарешті, інсталятор Kali візьме участь, щоб у системі нічого зайвого не було.

Після перезавантаження буде відображено меню Grub. Kali Linux визначає себе як опцію за замовчуванням. Дано кілька секунд на вибір з Windows10.

Якщо ви виберете Kali Linux, то незабаром відобразиться форма входу. Кореневий вхід за замовчуванням, пароль - той, який був вказаний під час встановлення.

Desktop Kali Linux відкриється. Далі показано, як він шукає світлову версію.

Зверніть увагу, що файлова система доступна повністю, включаючи розділи, створені в Windows10.

Якщо ви вибрали Windows10 у меню Grub, то завантаження ОС з Microsoft почнеться.

Але Windows10 не може повністю працювати з розділами Linux. У той же час у диспетчері дисплея вони відображаються.

Всім привіт.

Ми хочемо засвітити цю статтю всім тим, хто, для тієї чи тієї потреби, доводиться зв’язатися з чергуванням Калі та використовувати її у повсякденному житті, як ви розумієте не зовсім комфортно. Але хитрість цієї статті полягає не лише у встановленні компонентів Linux, ми також піднімемо X (x), щоб зробити цю систему повністю придатною для повного проведення тестування на проникнення.

Не секрет, що Microsoft в найближчому минулому пішла дуже багато, оскільки я думаю, що чудовий крок з компанією розробника Ubuntu Canonical. Вони вирішили інтегрувати Bash безпосередньо в Windows 10, і він почав споживати такі команди, як Wget, Grep, Dig та інші, чиї аналоги просто не в Windows.

Пройшов час, і ви не повернете його, вони не тільки досягли повного перенесення більшості команд та прикладів, тепер ви можете завантажити та встановити Kali Linux або інші збори Linux безпосередньо з магазину Microsoft. Наприклад, вже є Debian і Suse, Ubuntu, Kali Linux ..

Встановлення Kali Linux на Windows 10 відбувається без милиць і танцює з бубном, як і будь -який інший звичайний додаток, встановлений з магазином Microsoft. Якщо у вас все ще є траробки з встановленням додатків або відкриттям магазину додатків (є деякі нюанси, але вони трактуються за першим запитом у пошукових системах) - хлопці не завантажують збори Windows, використовуйте оригінальні зображення, і там будуть немає проблем.

Отже, після завантаження основної програми нам потрібно активувати підсистему Linux у Windows 10, і ви можете зробити це двома способами:

1. Ми активуємо Chekbox шляхом встановлення додаткових компонентів панелі управління (Панель управління -> Програми та компоненти -> Повернення або відключення компонентів Windows 10 Позначення точки з кліком Підсистема Windows для Linux)

2. Ми використовуємо потужний інструмент PowerShell:

Увімкнути windowsoptionalfeature -online -featurename Microsoft-windows-subsystem-linux

Ну, спростування, звичайно, як у вікнах без нього ..

Відключення -r -t 01

Завантаживши вікна, перейдіть до початку і напишіть фразу Калі:

Запустивши, система попросить вас створити для нього користувача та пароль, створити пару.

Далі нам потрібно оновити систему та компоненти до поточних версій хижацького, що йде за Судо (sudo -i / sudo su будь -кому, хто більше знайомий):

Apt update && apt ongrade -y

Тепер ми хочемо не просто голу систему, а повісити її з програмним забезпеченням, де без метасплоїту ..

Але, з встановленням метасплоїту, може виникнути одна проблема - це модулі метасплоїту, які пожирають навіть найвідоміший антивірус, і насамперед захисника Windows. Для цього ми просто додамо до надійної області перед її встановленням:

%Localappdata%packageskalilinux.54290c8133fee_Ey8k8hqnwqnmglocalostate

Тоді ми поставимо сам метасоптер:

Sudo apt-get встановити Metasploit-framework

Ну, я не скажу тобі, що це таке і навіщо це потрібно, ти починаєш  MSFCONSOLE І радіти.

Далі я з’ясую невеликий набір корисності, який я використовую сам майже щодня:

APT Install Curl Wifite Autopsy Armitage NMAP SQLMAP WPSCAN JOOMSCAN SPARTA CISCO-AUDOTING-TOOL JBOSS-ACPI HTOP LYNIS RKHUNTER DNSRECON SMBTSCAN SMBCLININNE

Цей список можна продовжувати нескінченно, і все залежить від потреби ..

Буде багато залежностей, але для цього ми зібралися тут, щоб зробити оболонку, придатною для петлінгу всередині робочих та повноцінних Windows 10.

А тепер, що він пообіцяв. Я вже давно користуюся пучкою Windows 10 + Kali, але я використовував його як основну вісь складання Linux на основі Debian - Deepin (я зроблю огляд цієї осі окремо, я вважаю це найкращим аналогом Windows Для повного переходу до Linux для ледачий). Отже, для операції я особисто любив і імпровізував Sparta та Armitage у встановленій оболонці, просто не маю X або інтерфейсу, але я нещодавно підготував і придумав готовий сценарій встановлення Xfce на Калі під Windows 10. Я негайно поясню, що вся сіль не знаходиться в запуску інтерфейсу всередині емулятора Linux, який, в принципі, неможливо, а саме можливість підключення до нашого Калі за RDP.

Тож у тому ж терміналі ми пишемо:

Wget https: // securixy.Kz/інструменти/soft/xfce4.Штук
Chmod +x xfce4.Штук
./Xfce4.Штук

Потім запустіть послугу RDP:

Service XRDP Start

і чіплятися за звичайного клієнта RDP MSTSC на Laulkhost та Port 3390.

З'явиться вікно, в якому ми входимо в систему існуючого входу та пароля:

І ось Pruf повного виготовленого Kali Linux без вірутальної машини:

Завдяки всім, я думаю, що це не марно, я підписуюся на наш канал Telegram, і ви будете в тренді останніх новин та цікавих статей про авторські права.

Привіт, друзі! Нещодавно ми із задоволенням вас появили нову версію Kali Linux 2018. Сьогодні для хакерів, пенестерів та просто вболівальників, які грають, є ще одна хороша новина. Тепер ви можете завантажити та встановити Kali Linux безпосередньо з магазину Microsoft в Windows 10. Встановлення Kali Linux на Windows 10 відбувається без милиць і танцює з бубном, як і будь -який інший звичайний додаток, встановлений з магазином Microsoft. Я знаю, що Kali Linux та Windows 10 звучать незвично, але це правда.

Kali Linux у Windows 10

Kali Linux, дуже популярний, безкоштовний, із відкритим кодом Linux-операційної системи, широко використовується спеціалістами з інформаційної безпеки, тепер доступним у магазині Windows 10.

Встановлення Kali у Windows стало можливим за допомогою технології WSL (підсистема Windows для Linux), яка дозволяє користувачам запускати програми Linux безпосередньо в Windows.

Як завантажити Kali Linux з магазину Windows 10

Установка Kali у Windows 10 починається не з магазину Windows, як ви могли помилково думати, але з включенням "підсистеми Windows для Linux", а лише тоді встановлення.

  1. Відкрийте PowerShell і дотримуйтесь наступної команди: Це також може бути зроблено в програмах "Control" -> "та компонентів" -> "Увімкнення або відключення компонентів Windows 10", перевіряючи "Підсистему Windows для Linux":
  2. Перевантажувати комп'ютер.
  3. Завантажте Kali Linux з Windows Store і запустіть його:
  4. Тепер у Kali Linux створіть ім'я користувача та пароль.

Ось відео, яке показує процес встановлення Kali Linix у Windows 10:

Як оновити Kali Linux у WSL

Оновлення Kali Linux у WSL не відрізняється від звичайного оновлення. Щоб оновити, дотримуйтесь таких команд:

Отже, з встановленням Kali Linux у Windows 10 та оновленням, яке ми з'ясували, тепер давайте перейдемо до встановлення рамки.

Як встановити Metasploit в Kali Linux під Windows 10

З встановленням метасплоїту може виникнути одна проблема - це модулі метасплоїту, які (чіткий кампот) будуть зрощені антивіруси, насамперед захисника Windows.

Який сюрприз! Windows 10 позначили деякі файли як віруси та експлуатації.

Ця проблема вирішується додаванням наступної папки за винятком антивірусу:

Ось відео, яке показує процес додавання папки за винятком антивірусу:

Додавши папку Kali Linux як винятки, дотримуйтесь наступної команди:

Після завершення установки ви можете запустити Metasploit за допомогою наступної команди:

Як відновити Kali Linux WSL

У разі невдачі чи якоїсь помилки ви завжди можете відновити Kali WSL. Але майте на увазі, що процес відновлення знищить ваш Chroot Kali WSL і знову створить нову копію. Усі зміни, внесені у файлову систему, будуть видалені та скинути до значення за замовчуванням.

Ось відео, яке показує процес відновлення Kali Linux для WSL:

Загальний

Kali Linux у Windows не має жодних інструментів для злому, але ви можете їх встановити самостійно. Проблеми можуть виникати лише з прибутком. Я не думаю, що можна буде використовувати обладнання на низькому рівні. Хоча, якщо ви кинете адаптер для бойових дій і трохи соромно ... але я точно не збираюся цього робити.

Хто це розроблений для, і чому він робить Microsoft?

Виходить портрет якогось хакера Whitehat, що працює на великих офісах. Я не думаю, що Блекхет використовуватиме його. Ну, Microsoft має один інтерес - продаж. Схоже на те, що потрібно погано, якщо вони намагаються заманювати свої "вікна".

Чи варто спробувати?

звичайно! Комп'ютерні геморой настільки цікаві 😉

У Windows 10 файли EXE не запускаються. Вирішення проблеми
Іноді користувачі десятої версії Windows стикаються з проблемами - програми перестають увімкнути. Коли ви намагаєтесь запустити програму, виникає поми...
Як додати DISM ++ до меню завантаження Windows
Якщо вам коли -небудь доведеться працювати Розсипати++, Тоді вам слід добре відомим, наскільки потужна та функціональна ця програма. Її можливості вкл...
Як максимально спростити встановлення Windows та створити профіль користувача безпосередньо в розподілі
Як максимально прискорити установку Windows? Для цього необхідно встановити SSD-диск і бажано з флеш -накопичувача USB 3.0, підключений до порту USB 3...