Драйвери та плагіни

Встановіть Android на Windows Phone - детальний посібник з установки та налаштування

Встановіть Android на Windows Phone - детальний посібник з установки та налаштування

Одному ентузіасту в Інтернеті все ще вдалося розпізнати всі тонкощі встановлення додатків для Android на смартфонах під керуванням мобільної системи Windows 10. Після того, як він самостійно пережив цей метод, він поділився ним з усіма. Однак для звичайних користувачів це досить складно, оскільки це вимагає від них велику кількість дій, в яких вони можуть просто заплутатися. На щастя для них, в Інтернеті з’явилася утиліта, що дозволяє декілька клацань для розгортання програм Android на смартфонах з мобільною версією Windows 10. Якщо ви хочете завантажити цю утиліту, а також дізнатися, як з нею працювати, рекомендуємо прочитати продовження цієї статті.

Усі дії досить прості і не вимагають від вас жодних спеціальних знань. Слідкуйте за ними суворо відповідно до балів, і ви отримаєте бажаний результат.

Інструкції

1. Завантажте архів за допомогою утиліти "APK розгортання".2. На смартфоні перейдіть до Налаштування> Оновлення та безпека> для розробників та увімкніть "режим розробника". Крім того, активуйте функцію "Виявлення пристрою" та натисніть кнопку "Підв'язок".3. Накрутіть архів за допомогою утиліти розгортання APK у зручному каталозі для вас.чотири. Встановіть "ipoverinstaller.MSI "та" VCREDIST_X86.Exe ".п’ять. Запустіть файл "ApkDeployment.Exe "і у вікні фільтра SmartScreen натисніть кнопку" Читати далі ", а потім на" Виконайте в будь -якому випадку ".6. У полі "Клавіша для пари" введіть PIN -код, який відображався на екрані смартфона та натисніть кнопку "Пара".7. Завантажте необхідні файли APK у комфортному каталозі на комп’ютері.8. Перетягніть їх з папки до вікна програми "APK розгортання".дев'ять. Клацніть на кнопку "Розгорніть все" і чекайте встановлення, щоб завершити їх встановлення. У цьому випадку всі файли APK зі списку будуть встановлені. Якщо ви хочете зробити вибіркову установку, вам потрібно натиснути навпроти кожного з них на кнопці "Розгортання".10. Знайдіть програми в загальному списку на смартфоні з Windows 10 Mobile і спробуйте запустити.

Цей метод, а також складніший, також неофіційний. Використовуючи його, ви ризикуєте порушувати продуктивність смартфона. Тому ви повинні подумати дуже добре, перш ніж розпочати реалізацію встановлення додатків для Android на своєму пристрої, на якому працює Windows 10 Mobile.

Новини.Детально: Ajax-Tape !!! -> Новини MicrosoftWindows 10 Mobileandroid ->

Минулих вихідних на мережі Ducks Проект Astoria Tool, випущений Microsoft для розробників. Це дозволяє перенести програми та ігри, розроблені для Android до смартфонів із Windows 10 Mobile. На основі цього інструменту було видано кілька програм, які спрощують встановлення додатків для Android на смартфонах Lumia. Список сумісних смартфонів: Lumia 920, Lumia 925, Lumia 929 (ікона), Lumia 830, Lumia 930, Lumia 1520, Lumia 635 (1 ГБ оперативної пам’яті), Lumia 730, Lumia 820, Lumia 435 та Lumia 928.Інструкції щодо встановлення програм вручну: 1. Завантажте Wconnect та ADB з Android SDK, розпакуйте архів у будь -якій папці. 2. Перейдіть до папки Wconnect, встановіть ipoverusbinstaller.MSI та VCREDIST_X86.Exe 3. Перейдіть у налаштування смартфона на повстання та безпеки, активуйте режим розробника та виявляйте пристрій. чотири. Підключіть смартфон до комп'ютерного USB -кабелю 5. Поверніться до папки Wconnect, натисніть Shift та натисніть кнопку правої миші на порожній області, а у відкритій меню виберіть "Відкрийте вікно команди". 6. Введіть команду "wconnect.exe usb "(без лапки) і натисніть кнопку Enter. Ви не можете підключити смартфон за допомогою кабелю та використовувати бездротове з'єднання. Для цього введіть команду "wconnect.EXE IP ", де IP - локальна адреса смартфона. 7. Смартфон покаже код кон'югації, запишіть його у вікні команд. 8. Перейдіть до папки ADB та відкрийте вікно команди. Дотримуйтесь команди папки ADB, щоб переконатися, що смартфон загрожує комп’ютером. дев'ять. Скопіюйте файл APK програми, необхідну до папки ADB, та виконайте команду імені.Apk ", де називається.Apk- apk name. 10. Зачекайте кілька секунд, додаток буде встановлено, ви можете спробувати запустити її.Інструкції щодо встановлення програм за допомогою програми APKTOW10M: 1. Завантажте програму APKTOW10M на комп’ютері, встановіть та запустіть її. 2. Перейдіть до налаштувань смартфона, увімкніть режим розробника та виявляйте смартфон. 3. Підключіть смартфон до комп'ютера USB-кабелю. чотири. Зачекайте кілька секунд, поки екран "Для розробників" ("для розробників") не відкриється на смартфоні на кнопці "Пара", з’явиться код для сполучення смартфона з програмою. Покладіть його у вікно програми та натисніть кнопку "Підключити". п’ять. Завантажте файл APK необхідної програми, перетягніть його у вікно програми та натисніть "Встановити". Програма буде встановлена ​​на смартфоні, ви можете спробувати його запустити. На жаль, не всі додатки Android можуть бути перенесені- ті, хто потребує роботи Google Services, не запускаються на Windows 10 Mobile.

Напередодні ми розповіли про те, що мережа отримала набір інструментів для встановлення додатків для Android на смартфонах, на яких працює Windows 10 Mobile. Не дуже зручно використовувати його через командний рядок, але ентузіастам вже вдалося підготувати для нього графічний інтерфейс - утиліта Apktow10m Utility. Програми та програми | 10 серпня 2015 року о 14:05 46971 V у 6 V 

APKTOW10MV усуває користувача з необхідності звертатися до командного рядка і включає всі необхідні файли для інструментів для розгортання програм. Використання утиліти досить просто:

В 

1. Спочатку вам потрібно увімкнути смартфон У "режимі розробника" і У "Виявлення пристроїв"(Параметри в † "Оновлення та безпека в †" для розробників).

2. Потім підключіть смартфон до комп'ютера, використовуйте кнопку У "краватці" на смартфоні, Введіть отриманий рядок коду COV Кодиго програми, натисніть кнопку Консерватор Для встановлення з'єднання.

3. Просто перетягніть потрібний файл APK до Windows apktow10m і натисніть кнопку Встановлення. Якщо все було зроблено правильно, програма буде розгорнута на смартфоні.

В 

В 

Програма розповсюджується на безкоштовній основі, розробник оголосив підтримку англійської та іспанської.

В 

Завантажити програму APKTOWIN10M 1.0.2 ковзання: 2067820,37 Мб

В 

П.С. На прохання учасників нашої спільноти форум має вступну тему, що містить список додатків Android, сумісних з Windows 10 Mobile. Ми пропонуємо всім ентузіастам, які вже тестують емулятор у справі, щоб приєднатися до його заповнення.

В 

УВАГА! Android Emulator (Project Astoria) не ввійшов у остаточну версію Windows 10 Mobile (10586), Microsoft відмовилася розробити проект. Тому зараз неможливо використовувати цю програму, якщо ви не знайдете спосіб встановити одну з ранніх системних зборів на своєму смартфоні.

Поділитися теж Параметри живлення - легко перезавантажте смартфон Player App Player - Player для Android -програм Простий спеціальний творець - ми створюємо бездротову мережу між комп'ютерами -читачами також читаємо Параметри живлення - легко перезавантажте смартфон Player App Player - Player для Android -програм Простий спеціальний творець - створіть бездротову мережу між комп'ютерами

Як замінити Flash Player після його вимкнення
Ми говоримо про те, для чого ви можете змінити Flash Player. Як грати без флешєра в класичних браузерних іграх? Як відтворювати відео на сайтах, де ва...
Розшифровка звукових сигналів BIOS
Діагностичне значення найпоширеніших звукових сигналів BIOS Методи ідентифікації виробника BIOS Таблиці декодування біосів різних виробників Основна...
Розфарбувати.CC, або як намалювати чорно -білу фотографію за допомогою штучного інтелекту
Багато хто з нас мають старі чорно -білі фотографії з тих часів, коли вони ще не чули про цифрову техніку. Враховуючи їх сьогодні, іноді ви відчуваєте...