Налаштування

USB -пристрій не розпізнаний Windows 10

USB -пристрій не розпізнаний Windows 10

Зміст

Якщо ви є користувачем Windows, ви можете зіткнутися з несправністю USB -пристрою на своєму ПК. Ви можете побачити цю помилку при підключенні Жолоб, Веб -камери, принтер Або флеш -накопичувачі. Це може статися з багатьох причин. Завдяки цій статті ви дізнаєтесь, як виправити: ""Ноутбук не розпізнає USB -пристрій ".

Ця проблема існує у всіх сучасних версіях, таких як Windows 10, 8.1, 8 і 7. Насправді існують різні причини для цієї помилки.

Чому USB -порт розпізнає пристрій?

Усі помилки та проблеми ПК мають деякі причини. Це те, що викликає цю проблему -

Зафіксуйте "не розпізнає USB -пристрій" у Windows:

Кожна проблема має рішення. На щастя, існує багато способів виправити проблеми USB -дівчина У Windows. Спробуємо найефективніші методи.

Метод 1. Перезавантажити комп’ютер.

Один з найпростіших і найшвидших способів усунення "Неможливо розпізнати USB -пристрій" - це перезавантаження ПК. Перед тим, як запустити комп'ютер, від'єднайте його від мережі на 1 хвилину. Це опустить концентратор USB на вашій материнській платі. Якщо проблема виникає ноутбук, ви повинні зняти акумулятор ноутбука протягом 3-4 хвилин і вставити його ще раз. Тепер запустіть комп’ютер і подивіться, чи залишається проблема.

Метод 2: Знайдіть драйвер несподіваним.

Сканування непридатних водіїв - ще один чудовий вибір для діагностики та оновлення помилок "не розпізнає USB -пристрій Windows 7.8,10" за допомогою Диспетчер пристрою. Він має доступ до всіх внутрішніх та зовнішніх пристроїв, які електрифікують вашу систему.

Метод 4. Оновлення драйверів.

Іноді оновлення драйверів пристрою усуває проблему в Windows. Ви можете зробити це по -різному.

 1. Перевірте веб -сайт виробника USB -водіїв. Знайдіть оновлені драйвери. Завантажте та встановіть їх.
 2. Дізнайтеся, як автоматично оновлювати всі драйвери.

Метод 5: Блок живлення для концентратора USB

Іноді виправити помилку "Windows не розпізнає USB -пристрій", вам потрібно зробити наступне.

Метод 6: Видалення невідомого USB -накопичувача

Якщо інші методи не працюють, вам слід видалити невідомі пристрої для вирішення помилки "Комп'ютер не розпізнає USB -пристрійЩо

Метод 7: перевстановити USB -драйвери

Іноді Windows 10 не розпізнає USB -пристрій, Через пошкоджені USB -драйвери, тоді ви повинні спробувати це:

Якщо при підключенні флеш -диска, зовнішній жорсткий диск, принтер або інший пристрій, підключений через USB у Windows 7 або Windows 8.1 (я думаю, що застосовується до Windows 10) Ви бачите помилку, яка повідомляє, що USB -пристрій не ідентифікується, ця інструкція повинна допомогти вирішити проблему. Може виникнути помилка з USB 3.0 та USB 2.0 пристроїв.

Причини того, що Windows не визнає USB -пристрій, можуть бути різними (їх дійсно багато), і тому є і є декількома рішеннями проблеми, а деякі працюватимуть для одного користувача, інші - для іншого. Я намагатимусь нічого не пропустити. См. Також: Пристрій запиту Descriptor NESB (код 43) у Windows 10 та 8

Перші дії, коли помилка з’являється "USB -пристрій не ідентифікується"

Перш за все, якщо у вас є вказана помилка Windows при підключенні флеш -накопичувача, миші та клавіатури чи щось інше, я рекомендую вам переконатися, що несправність не є несправністю самого USB -пристрою (це принаймні заощадить ваш час ).

Для цього просто спробуйте, якщо можливо, підключіть цей пристрій до іншого комп'ютера або ноутбука і перевірте, чи там працює там. Якщо ні, то є всі причини припустити, що причина в самому пристрої та наведених нижче методах, ймовірно, не підходить. Залишається лише перевірити правильність з'єднання (якщо використовуються дроти), підключіть не до передньої, а задній порт USB, і якщо нічого не допомагає, вам потрібно діагностувати сам пристрій.

Другий спосіб спробувати, особливо якщо пристрій, який використовується нормально працювати (а також якщо перший варіант не може бути реалізований, оскільки немає другого комп'ютера):

 1. Відключіть USB -пристрій, який не ідентифікується та вимкніть комп'ютер. Витягніть виделку з розетки, а потім натисніть і утримуйте кнопку на комп’ютері на кілька секунд - це видалити решту зарядів з материнської плати та компонентів.
 2. Увімкніть комп'ютер і знову підключіть проблемний пристрій після завантаження Windows. Є ймовірність, що це спрацює.

Третя точка, яка також може допомогти швидше, ніж все, що буде описано пізніше: якщо ви підключені до комп’ютера (особливо на передній панелі ПК або через USB), спробуйте вимкнути свою частину, яка не потрібна прямо зараз , а сам пристрій, викликаючи помилку, підключіть, якщо можливо, на задній панелі комп'ютера (якщо це не ноутбук). Якщо це спрацювало, не потрібно читати далі.

Крім того: якщо USB -пристрій має зовнішнє джерело живлення, підключіть його (або перевірте з'єднання) і, якщо можливо, перевірте, чи працює цей джерело живлення.

USB -пристрій та драйвер драйвера

У цій частині ми поговоримо про те, як виправити USB -пристрій, не ідентифікується в диспетчері пристроїв Windows 7, 8 або Windows 10. Зауважте, що це кілька способів відразу, і, як я писав вище, вони можуть працювати, але вони можуть бути не спеціально для вашої ситуації.

Отже, перш за все, перейдіть до менеджера пристроїв. Одним із швидких способів зробити це - натиснути клавіші Windows (за допомогою емблеми) + R, введіть Девмгмт.MSC І натисніть Enter.

Ваш невстановлений пристрій, швидше за все, буде в наступних розділах диспетчера:

Якщо це невідомий пристрій в інших пристроях, то ви можете, підключитися до Інтернету, натисніть на нього за допомогою правої кнопки миші та виберіть елемент "Оновлення драйверів", і, можливо, операційна система встановить все необхідне. Якщо ні, то стаття допоможе вам встановити драйвер невідомого пристрою.

У випадку, коли у списку "USB -контролери" відображається невідомий USB -пристрій з знаком оклику, спробуйте наступні дві речі:

 1. Клацніть на пристрій за допомогою правої кнопки миші, виберіть "Властивості", а потім на вкладці "Драйвер" "Клацніть кнопку" Rollow ", якщо вона доступна, а якщо ні," Видалити ", щоб видалити драйвер. Після цього, в диспетчерському пристрою, натисніть "Дія" - "Оновіть конфігурацію обладнання" і подивіться, чи перестав ваш пристрій USB.
 2. Спробуйте вступити у властивості всіх пристроїв із назвами загального USB -концентратора, кореневого USB -концентратора або кореневого контролера USB, а на вкладці управління живленням, щоб видалити контрольну точку, дозвольте відключити цей пристрій зберегти живлення ". 

Інший спосіб, чия продуктивність трапилася з Windows 8.1 (Коли система записує код помилки 43 в описі проблеми, USB -пристрій не ідентифікується): Для всіх пристроїв, перелічених у попередньому пункті, спробуйте наступне: натисніть кнопкою правої миші - оновіть драйвери Що. Потім - Шукайте драйвери на цьому комп’ютері - виберіть драйвер зі списку вже встановлених драйверів. У списку ви побачите сумісний драйвер (який уже встановлений). Виберіть його та натисніть "Далі" - після перевстановлення драйвера для цього контролера USB, до якого підключений невстановлений пристрій, він може заробити гроші.

USB 3 пристрої.0 (флеш -диск або зовнішній жорсткий диск) не розпізнані в Windows 8.1

На ноутбуках з операційною системою Windows 8.1 Помилка USB. Пристрій не часто розпізнається для зовнішніх жорстких дисків та флеш -дисків, що працюють на USB 3.0.

Зміна параметрів ланцюга потужності ноутбука допомагає вирішити цю проблему. Перейдіть на панель управління Windows - потужність, виберіть використаний ланцюг живлення та натисніть "Змінити додаткові параметри живлення". Потім у параметрах USB забороняють тимчасове відключення USB -портів.

Я сподіваюся, що один із перерахованих вище допоможе вам, і ви не побачите звітів про те, що один із USB -пристроїв, підключених до цього комп'ютера, працює неправильно. На мою думку, я перерахував усі способи виправити помилку, з якою мені довелося зіткнутися. Крім того, стаття також може допомогти комп'ютеру не побачити флеш -накопичувач.

Windows 10

Якщо при підключенні флеш -накопичувача, зовнішній жорсткий диск або інший USB -пристрій у Windows 10, у вас є помилка "USB -пристрій не ідентифікується", тоді поради, зібрані в цій статті, повинні допомогти вам виправити проблему. Зауважте, що ця помилка може виникнути, як у пристроях USB 3.0, і з USB 2.0.

Причини, чому Windows не правильно розпізнає USB -пристрої, і, як правило, способи вирішення проблеми також різні. Тож деякі поради з цього працюватимуть для одних, і не працюватимуть для інших. Я спробую розібратися з більшістю поширених причин проблем з USB -пристроями.

[Контенс H2]

Тож як виглядає проблема. Користувач підключає новий USB-пристрій до комп'ютера (це може бути флеш-накопичувач, клавіатура, миша чи щось інше) і раптом у Tria з'являється спливаюче сповіщення.

USB -пристрій не ідентифікується

Останній USB -пристрій, підключений до цього комп'ютера, працює неправильно, і Windows неможливо ідентифікувати.

Перевірка наявності апаратних проблем

Перш за все, вам потрібно переконатися, що проблема не пов'язана з несправністю пристрою, підключеним до проблем з USB або апаратним забезпеченням (це суттєво заощадить ваш час). Що потрібно перевірити:

 1. Спробуйте підключити проблемний пристрій до іншого комп’ютера та перевірити, чи працює він там. Якщо ні, то, швидше за все, несправний пристрій, підключений через USB (або USB -кабель) та поради зі статті, не допоможуть вам.
 2. Потім спробуйте підключити пристрій до іншого USB -порту (як спереду, так і на задній частині комп'ютера).
 3. Спробуйте вимкнути USB -пристрій і вимкніть комп'ютер. Витягніть вилку комп'ютера з розетки. Закрийте кнопку живлення
 4. Не кілька секунд комп'ютера - це видалить залишкову напругу з материнської плати. Також вийміть акумулятор BIOS (+ 3В) на кілька хвилин.
 5. У випадку, якщо багато обладнання підключено до комп'ютера (особливо через передні USB -ПК або через USB -центр), спробуйте тимчасово вимкнути частину обладнання.
 6. Перевірте, що ви не перевищували максимальну потужність, видану USB -концентратором. Ви можете перевірити споживану та доступну потужність у властивостях USB -центру в диспетчері обладнання. (Менеджер пристроїв-> USB -контролери -> Root USB -концентратор -> Властивості -> потужність).

Якщо одна з цих порад допомогла, не має сенсу читати статтю далі.

USB -драйвери

Відкрийте консоль диспетчера пристроїв Менеджер пристроїв (Win+r -> devmgmt.MSC). Перевірте, чи є невстановлені пристрої в наступних розділах консолі:

Клацніть PKI на невстановленому пристрої та виберіть елемент Оновлення драйверів -> Автоматичний пошук оновлених драйверів (Оновити програмне забезпечення драйвера> автоматично пошук для оновлення програмного забезпечення драйвера).

У випадку, якщо комп'ютер підключений до Інтернету, Windows спробує автоматично знайти та встановити найбільш підходящий драйвер.

У випадку, якщо у списку USB -контролерів присутній невідомий USB -пристрій із значком вигуку, спробуйте наступні рішення:

Інший метод, який може допомогти, коли система відображає код помилки USB -пристрою в описі проблеми 43: Для всіх пристроїв, перелічених у попередніх розділах, спробуйте виконати наступні дії: Клацніть PKM -> Оновлення драйверів -> Шукайте драйвери на цьому комп'ютері -> Виберіть драйвер зі списку вже встановлених драйверів. У списку ви побачите сумісний драйвер (у нашому випадку він вже встановлений).

Виберіть драйвер і натисніть кнопку Подальший. Після перевстановлення драйвера USB, через який підключений невідомий пристрій, його слід правильно виправити.

USB 3 пристрої.0 (USB -флеш -накопичувачі та жорсткі диски) не розпізнані в Windows 10

На ноутбуках з помилкою Windows 10 "USB -пристрій не розпізнається" досить часто виникає, коли зовнішні жорсткі диски та флеш -накопичувачі підключені портом USB 3.0.

Щоб вирішити цю проблему, ви повинні змінити налаштування ланцюга живлення для ноутбука. Перейдіть на панель управління Windows -> Живлення, Виберіть використовувану схему живлення, а потім натисніть кнопку Встановлення ланцюга живлення -> Змінити додаткові параметри живлення. Потім у параметрах USB -> Тимчасовий параметр відключення USB -> Змінити на Заборонений .

Я сподіваюся, що методи, описані мною.

Помилка 0x800F0831 у Windows
Помилка з кодом 0x800F0831 з'являється при встановленні оновлення Windows і може бути викликана різними причинами. Повідомлення про помилку з кодом ...
Увімкнемо дисплей заряду в відсотках iPhone
Ми говоримо про те, як відобразити зарядку у відсотках від різних моделей iPhone.  Відображення рівня заряду у відсотках для ідентифікатора обличчя i...
Відновлення файлів та даних на Android після скидання
Часткове стирання і навіть повне видалення даних з пристрою до Android може відбуватися з різних причин. Іноді необхідні файли випадково видаляються п...