Програми

URL -адреса - автономний менеджер посилань із вбудованим браузером

URL -адреса - автономний менеджер посилань із вбудованим браузером

Зберігання посилань, мабуть, найбільш зручно в браузері, тому що, не відволікаючись, ви можете відкрити необхідні ресурси. А також є різні закладки, які дозволяють зберігати веб -посилання в Інтернеті та спеціальні утиліти - автономні посилання посилань. Одним із цих комунальних послуг є URL Моніторинг. Цей невеликий портативний додаток призначений для збереження всіх посилань, введених у буфер, а також їх сортування.

Багато користувачів, напевно, скажуть, що браузери можуть це зробити, але URL -адреса монітора Останні мають свої переваги. Утиліта може не тільки автоматично зберегти посилання, але й перевірити їх на чинність, збережіть їх із списком у форматі HTML, TXT і Список, Відкрито в браузері за замовчуванням. Крім того, монітор URL -адреси має власний вбудований браузер на основі Internet Explorer, Цілком правильно відображати вміст більшості сайтів.

Мультимедійні можливості побудованого спостерігача, однак, слабкі: Онлайн -відтворення вмісту не повністю підтримується, деякі інтерактивні елементи сучасних ресурсів також можуть працювати, але завантажувати файли з посилань, збережіть зображення з контекстного меню, воно здатне не гірше, ніж будь -який браузер. З функціональних особливостей утиліти можна також відзначити проведення історії дій, гнучке сортування посилань відповідно до різних параметрів, виходу друку, а також зміна дизайну.

Утиліта корисна для користувачів, яким часто доводиться відкривати посилання на різні комп’ютери, оскільки вона не потребує встановлення і може почати з флеш -накопичувача. У корисності немає російської мови, але вона має простий і зручний інтерфейс, тому не складно мати справу з його простою функціональністю навіть для початківця.

Монітор URL -адреси розподіляється на безкоштовній основі, але будьте обережні, виконуючи деякі дії, наприклад, зміна формування утиліти, утиліта може запропонувати завантажувати третє програмне забезпечення.

Сторінка розробника: www.Геоліти.Ws/tacticto/url_monitor.HTML

Як дізнатися, що таке жорсткий диск на комп’ютері
Ви можете дізнатися, який жорсткий диск встановлюється на вашому комп’ютері, як за допомогою стандартних засобів операційної системи Windows, так і з ...
WindynamicDesktop - Змініть фон робочого столу в Windows 10, як у MacOS Mojave
В останніх зборах Windows 10 є дві теми дизайну - легкі та темні. Добре використовувати яскраву тему вдень, а темний ввечері або вночі, щоб уникнути н...
Як порівнювати локальну політику без перезавантаження у Windows 10
У всіх популярних виданнях Windows 10 Домашній Є вбудований інструмент адміністрації Gpedit.MSC або Місцеві групи політиків. Цей інструмент включає ши...