Інтернет

Управління віддаленим комп'ютером через браузер Chrome

Управління віддаленим комп'ютером через браузер Chrome

Коли виникає потреба в організації віддаленого управління комп'ютером, користувачі починають шукати спеціальні програми, такі як TeamViewer або Радмін. Але є простіший спосіб. Ви можете віддалено керувати комп'ютером через самий звичайний браузер Гугл хром, Раніше встановлюючи в нього невелике розширення, що називається - "Віддалений робочий стіл".

Можливо, цей інструмент не такий функціональний, як, скажімо, те саме TeamViewer, Однак з усіма основними завданнями віддаленого адміністрації він справляється з ударом. Тож ми йдемо до Google Store і встановіть розширення в браузері. Традиційно перед установкою вас запросять прийняти умови використання та надати вдосконалені права доступу. Немає сумнівів у надійності та безпеці програми, оскільки розробник сам Google, але йому вже можна довіряти;)

Установка розширення займе п’ять секунд силою. Старти "Віддалений робочий стіл" На панелі додатків (Chrome: // додатки).

Після початку вас запросять ввести обліковий запис Google, і якщо це вже було зроблено раніше, прийміть додаткові умови та надайте заявку ще кілька прав доступу.

Розширення пропонує два режими роботи: Віддалена підтримка і Мої комп’ютери. Перший дозволяє отримати віддалений доступ через одноразовий код і має багато спільного з тим, як організовано віддалений доступ TeamViewer, Другий забезпечує доступ за допомогою спеціальних ярликів, тоді як авторизація в системі виконується лише один раз.

Легко здогадатися, що перший метод більше орієнтований на технічних фахівців, чиї завдання включають віддалену допомогу іншим користувачам, другим - власникам двох або більше комп'ютерів, яким не потрібно просити когось ввести секретний код на власному пристрої. Який із цих двох варіантів надати вам перевагу, в будь -якому випадку, крім самого розширення "Віддалений робочий стіл", Обидва комп’ютери також повинні встановити невелике доповнення (Файловий хромеремотедесктофост.MSI), який буде автоматично завантажений при спробі створити перше з'єднання.

Після його встановлення все буде працювати так, як слід. Якщо ви віддаєте перевагу першому методу і хочете надати контроль над своїм ПК іншому користувачеві, натисніть кнопку "Поділитися".

Копіювати Створений код і передайте його своєму партнеру будь -яким чином зручним для вас.

Якщо, навпаки, ви діяти як "Навігатор" чужий комп'ютер, натисніть кнопку "Доступ" і введіть код, переданий вам іншим користувачем у полі, який з’явиться.

Для віддаленого адміністрування персонального комп’ютера краще використовувати другий метод. Після натискання кнопки "Дозволити віддалені з'єднання" Розширення запропонує придумати шість -тигіт пін код, який буде використовуватися як пароль до господар. Після того як Господар буде створено, ви можете підключитися до нього безперешкодно.

Загалом, тут немає нічого складного, ви зрозумієте деталі самостійно, головне - не поспішати і дотримуватися інструкцій Майстра, оскільки російська мова підтримується розширенням.

Додаток до магазину: Хром.Google.Com/webstore/detail/chrome -mote -desktop/gbchcmhahfdphmpfmihenigjmppp?Hl = ru

Форматуйте жорсткий диск через командний рядок
Форматування через командний рядок може бути корисним, якщо стандартні системи системи не можуть виконувати цю процедуру. Існує кілька способів формат...
Синхронізація часу в Windows 10 не працює
Іноді користувачі операційної системи Windows 10 можуть зіткнутися з проблемою синхронізації не працюючого часу. У нашій короткій статті ми опишемо кі...
Що таке особисте сховище OneDrive у Windows 10
Хмарні сховища можуть бути незамінними, коли мова йде про синхронізацію та обмін вмістом між користувачами, але вони не найкраще адаптуються для збері...