Налаштування

Деякі користувачі не мають мережевого адаптера після оновлення Windows 10

Деякі користувачі не мають мережевого адаптера після оновлення Windows 10

Зміст

Напевно, багато хто знайомі з ситуацією, коли є необхідність підключення комп'ютера до Інтернету за допомогою мережевого кабелю або через Wi-Fi, і виявляється, що з'єднання не працює, оскільки в пристрої немає мережевого адаптера диспетчер. І тут це навіть не має значення, у вас є ноутбук або звичайний ПК. Встановлено на ньому Windows 10, Windows 7, 8 або навіть Windows XP. Як результат, ми просто не зможемо підключитися до Інтернету. Дуже частоти з цією проблемою стикаються після перестановки вікон. Нижче у статті я спробую пояснити, чому це так, як статися, які мережеві адаптери повинні бути в менеджері пристроїв і що робити, якщо там не вистачає.

Давайте спочатку з’ясуємо, які мережеві адаптери. Окрім Bluetooth (ми навряд чи підключимося через нього), потім два залишки:

  1. Адаптер бездротової мережі - він wi -fi. Легко здогадатися, що він відповідає за підключення до Інтернету через Wi-Fi. Як правило, він вбудований у кожен ноутбук і спочатку відсутній у стаціонарних комп'ютерах. Але ви можете придбати.
  2. Мережева карта або адаптер Ethernet (LAN) - вона використовується для підключення через мережевий кабель. На всіх ПК (порт LAN на материнській платі або окремі карта). Лан також майже на всіх ноутбуках. За винятком ультрабуків. Там використовуються адаптери USB-LAN.

На скріншоті нижче ви можете побачити, як виглядають ці мережеві адаптери в менеджері пристроїв. Зверніть увагу, що залежно від виробника ноутбука, ПК або адаптерів їх можна назвати інакше. Також може бути багато інших адаптерів, таких як мініпорт Wan.

Щоб відкрити менеджер пристроїв, ви можете використовувати пошук у Windows 10, відкрити його через властивості на моєму комп’ютері або натиснувши комбінацію Keys Win+R для виконання для виконання Mmc devmgmt.MSC.

Як показує практика, адаптер (або обидва) в основному відсутній З трьох причин:

  1. У вашому пристрої просто немає адаптера. Як я писав вище, у ПК зазвичай немає вбудованого модуля Wi-Fi. І відповідно, він не може відображатися в диспетчері пристрою. Але ви завжди можете придбати такий адаптер і встановити. У статті ви можете прочитати: Як підключити звичайний комп'ютер (ПК) до мережі Wi-Fi. Або та сама мережева карта може бути відсутня в ноутбуці.
  2. Не встановлений драйвер на Wi-Fi або адаптер Ethernet. Це найпопулярніша причина. У цьому випадку в диспетчері пристрою повинні бути невідомі пристрої (якщо є фізично адаптер). На вкладці "Інші пристрої". Це все ще може включати налаштування BIOS. У деяких випадках, WLAN або LAN, адаптер може бути відключений у налаштуваннях BIOS.
  3. Адаптер просто зламаний. Немає рідко спалювати мережеві картки на стаціонарних комп'ютерах. І на ноутбуках, модулі Wi-Fi не вдається. Ви завжди можете придбати мережеву карту (USB або PCI) та встановити в ПК. Бездротовий модуль також можна змінити. Як для ПК, так і для ноутбука, ви можете вибрати USB-адаптер Wi-Fi. А ось стаття на тему: адаптер ноутбука Wi-Fi. Як замінити вбудований модуль Wi-Fi.

Давайте детальніше розглянемо кожен адаптер.

Що робити, якщо в диспетчері пристроїв немає адаптера Wi-Fi?

Майже завжди назва бездротового адаптера має такі слова: бездротовий, WLAN, Adapter бездротової мережі, 802.одинадцять. Вони виглядають приблизно так:

Як бачите, у мене є два з них. Один побудований -в ноутбуці, а другий через USB підключений. Той, що поблизу, який є значок зі стрілкою - відключений.

Якщо у вас немає таких адаптерів, але ви точно знаєте, що ваш ноутбук (або ПК) має модуль Wi-Fi, тоді перевірте розділ "Інші пристрої" (у тому ж диспетчері пристрою).

В основному, мережеві адаптери відображаються там як мережевий контролер, або USB2.0 WLAN. І тоді це вже потрібно встановити на них драйвер. Або завантажте драйвери на WLAN для вашої моделі ноутбука та запустіть установку. Я написав більше однієї статті на цю тему:

Але не забувайте, що модуль може просто провалюватися. Зрозуміло, що це не визначатиметься в системі.

Якщо немає мережевої картки (LAN)

З мережевими картками набагато менше проблем. Якщо тільки тому, що Windows майже завжди автоматично розміщує драйвер на адаптери Ethernet. Якщо в Windows XP вам доведеться вручну поставити драйвер. Але зараз це не дуже актуально.

Що стосується драйверів цих адаптерів, я писав про них у статті: який драйвер потрібен для мережевої картки (контролер Ethernet).

Це те, як виглядає мережева карта в диспетчері пристроїв (зрозуміло, що ваше ім’я може відрізнятися):

Якщо його там немає, але фізично це у вашому комп’ютері, то, швидше за все, він зламався. Вже за традицією ми перевіряємо вкладку "Інші пристрої". Якщо невідомих пристроїв немає, карту, ймовірно, доведеться замінити. Або купити адаптер usb Ethernet.

Коротше кажучи, візьміть результати цієї статті, виявляється так:

  1. Перевірте наявність необхідного мережевого адаптера на своєму комп’ютері.
  2. Ми переконані, що проблема не в драйверах.
  3. Якщо нічого не допомагає, ми приписуємо комп'ютер для ремонту, або ми незалежно змінюємо необхідний адаптер. Слід зазначити, що вдома дуже проблематично визначити причину відсутності адаптера та знайти поломку.

Стаття була складною і трохи заплутаною. Все тому, що ця проблема дуже неоднозначна. Існує багато різних моментів, які дуже різні залежно від пристрою, виробника, налаштувань тощо. D.

Як завжди, я чекаю ваших повідомлень у коментарях. Лише один запит, будь ласка, напишіть на тему статті.

34

Сергій Різні поради для Windows

Повідомлення про помилки зазвичай звучать як "без мережевого шляху" або "на цьому пристрої немає принаймні одного мережевого протоколу". Також може з’явитися код помилки "0x80070035".

Причиною помилки найчастіше оновлює Windows з листопада минулого року, і в наступних оновленнях цю помилку вже слід усунути. Відкрийте в налаштуваннях меню "START" та знайдіть "Оновлення та безпека". Оновіть систему до поточної версії. Це вже може бути рішенням.

Якщо ці дії не допомогли, відкрийте системне меню та натисніть на елемент "Мережеве з'єднання". У пункті "Центр управління мережами та загальний доступ" Знайдіть "зміна параметрів мережі" та натисніть на "Усунення проблем". Виберіть категорію "мережевого адаптера" та дотримуйтесь інструкцій. Сам Windows впорається з проблемою.

Налаштування мережевого адаптера. Windows може самостійно вирішити проблему за допомогою мережевих адаптерів

Якщо це рішення не допомогло, Deinstall мережеві адаптери. Сама Windows встановиться знову під час наступного завантаження. Відкрийте командний рядок "Виконати", використовуючи комбінацію клавіш [Win]+[R] та введіть команду "Devmgmt.MSC "відкрити" у полі, підтвердьте дії, натиснувши "ОК".

Відкриється менеджер пристроїв. Клацніть на категорію "мережеві адаптери", зателефонуйте в контекстне меню та натисніть "Видалити". Підтвердьте видалення. Повторіть ці дії для всіх доступних мережевих адаптерів та перезавантажте Windows.

Відкрийте, натиснувши праву кнопку миші на командному рядку меню «Пуск».

Фото: виробничі компанії

USB 3.0 перешкоджає роботі бездротових пристроїв телевізора замість монітора: зменшити затримки в оновленні зображення

Windows 10

Windows 10 KB4515384 -це останнє накопичувальне оновлення, опубліковане Microsoft 10 вересня з виправленням помилки високого завантаження та декількох вразливих місць.Microsoft спочатку заявила, що накопичувальне оновлення відбувається без будь -яких відомих проблем, але тепер компанія оновила журнал змін, щоб підтвердити помилку, що впливає на меню «Пуск», так і пошук Windows для Windows. Microsoft також підтвердила звукові проблеми в цьому накопичувальному оновлення.Здається, що Windows 10 KB4515384 також страждає від кількох інших проблем, в тому числі від помилки, яка вимикає з'єднання через Ethernet та W-IFi. Багато користувачів повідомляють про форум Microsoft Community, Reddit та Hube Contack, що мережеві адаптери перестали працювати після використання цього оновлення.Якщо у вас є проблема з мережевим адаптером, то ви можете знову відключити та увімкнути адаптер у диспетчері пристрою, і ви можете знову використовувати мережу та Інтернет після перезавантаження системи. Якщо нічого не працює, то вам слід враховувати можливість видалення накопичувального оновлення, поки Microsoft не розпізнає помилку і не пропонує шлях обходу.

Центр сповіщень

Якщо після оновлення у вас є проблеми з центром сповіщень на пристрої Windows 10, то ви не самотні. Багато користувачів повідомляють, що оновлення KB4515384 відключило центр сповіщень, а Форум спільноти Microsoft каже, що Центр сповіщень не може бути відкритий після застосування оновлення.Варто зазначити, що звіти про не працюючу панель завдань та Центр сповіщень значно зросли за останні кілька днів.Існує також ще одна проблема, яка не дозволяє користувачам відкривати програми, виправлені на панелі панелі завдань.

Як виправити 0xc004f050 у Windows 10
Сьогодні ми будемо мати справу з помилкою активації Windows 10 за допомогою коду 0xC004F050. Ця проблема може з’явитися з різних причин, перелічити їх...
Режим інкогніто в опері GX
У багатьох сучасних браузерах існує режим інкогніто, іншими словами, приватне вікно, в якому історія та файли cookie не зберігають. Але в той же час, ...
Як додати або змінити пошукову систему в браузері Microsoft Edge Chromium
Не так давно компанія Microsoft представила свою нову альтернативну версію браузера Обрізати, на основі вимаганого двигуна Хром. Спостерігач знаходить...