Графіка

Три віртуальні тренажатори для фотографів -початківців

Три віртуальні тренажатори для фотографів -початківців

Окрім вибору найуспішнішого кута, створення фотографій за допомогою мобільного телефону або смартфона зазвичай зводиться до однієї однієї кнопки, тому багато власників мобільних пристосувань із вбудованою камерою часто мають ілюзію, ніби Вони можуть сфотографуватися. Але якщо хтось із них намагається взяти фотографію на професійному рівні, використовуючи професійну технологію, негайно стане зрозумілим, як він помилявся.

Щоб дізнатися, як використовувати професійну камеру, хороші вказівки, відповідні умови, а також вільний час, якого завжди недостатньо. У таких випадках новачки -фотографи можуть допомогти Інтернет -тренажатори камер, пропонуючи можливість "Клацніть" затвор у віртуальному середовищі, а потім подивіться, що з цього виходить. Це неоднакова заміна для реальної практики, але ви все одно витягнете деякі заняття на тренажерах.

Камерасим

Перший симулятор, який ми пропонуємо ознайомитись, називається Камерасим. Тут вас запросять сфотографувати дівчину, яка тримає крутивний поворот. Так, і сама Салняна, здається, не може стояти на місці, постійно коливається з боку в бік і заважаючи вам ловити потрібну раму.

Негайно "Видошукач" Є панель налаштувань. Тут ви можете вибрати режим зйомки, вибрати освітлення, фокусну відстань, параметри ISO та інше. Клацніть на спуск - і фотографія готова. Але це буде успішним чи не картиною, яку ви зрозумієте відразу, дивлячись на смайлик, яка зробила відповідну шахту.

Камерасим.Com/додатки/камера-симулятор

Canon пояснює експозицію

Служба, як кажуть, три в одному. Окрім практичних занять, Canon пояснює експозицію Пропозиції для вивчення теорії. Ви дізнаєтесь, що таке Експозиція, чутливість, уривок, діафрагма, І як вони впливають на якість картини.

До речі, ця послуга була розроблена для однієї з найвідоміших компаній у виробництві фотографічного обладнання - Санона. Симулятор має два режими: в режимі "Грати" Ви можете практикувати використання різних параметрів для фотографії, але в "Виклик" Усі ваші тести отримають оцінку.

www.canonautsideofauto.CA/Грати

Боке -симулятор

Третій і останній симулятор, який ми сьогодні запропонуємо вашу увагу Боке -симулятор. На відміну від двох попередніх, знайомства початківця з основними налаштуваннями дзеркальних камер, Bokeh Simulator має більш вузьку спеціалізацію.

Його головне завдання - дати основні поняття про глибину чіткості. З його допомогою ви дізнаєтесь, як налаштувати діафрагма, фокус, а також виберіть оптимальну відстань. Отже, майбутні господарі. Тренуватися до вашого здоров’я. Камери, моделі, лінзи та штативи - все безкоштовно, було б лише полювання.

Дофсимулятор.Сітка

Найкращі фотографії для відновлення фотографій
Як часто у вас були такі, що ви, не думали, видалили файл, який виявився критично важливим за місяць? І скільки разів з невідомих причин необхідні док...
Встановіть батьківський контроль на смартфоні iPhone
Ми говоримо про те, як працює "батьківський контроль" на iPhone і що ви можете налаштувати в ньому. Короткий посібник для однієї з найбільш неоднознач...
BAT 2 Exe і Bat to Exe, або як створити файл exe з кажана
Використання готових файлів пакетів -це відмінна альтернатива ручному виконанню команд у командному рядку. Однак у деяких випадках користувачі можуть ...