Програми та програми

Вимоги до Windows 10 до заліза та способи оптимізації його для цієї ОС

Вимоги до Windows 10 до заліза та способи оптимізації його для цієї ОС

Зміст

Інформація про новини

28-11-2018

Категорія: Збірка та розподіл Windows / інші операційні системи

Привіт друзі. Яка операційна система найкраще встановлена ​​на старому або новому, але низькому комп'ютері? На нашому сайті є відгуки про конкретні збори Windows, які можуть більш -менш відродити слабкий ПК або ноутбук, вони розміщені в заголовку "Виживають на слабкому ПК". У ньому ви також знайдете посилання на статті, які забезпечують різні методи оптимізації програми для більш ефективного витрачання апаратних ресурсів. Ця стаття поповнить наявну базу знань цього розділу, в ньому ми проведемо всебічний огляд операційних систем, що може розглядатися як варіант встановлення на слабкому ПК або ноутбуці. І не тільки збори Windows братимуть участь у огляді, але й інші операційні системи.

Яка операційна система для встановлення на слабкому ПК або ноутбуці

З інших операційних систем, і я пропоную почати.

1. М'ята Linux

Linux Mint - популярний дистрибутив Linux, легка операційна система, розміщується як одна з найкращих альтернатив Windows XP. Але, на відміну від останнього, Linux Mint - це жива, підтримувана система з регулярним постачанням оновлень безпеки. Більше того, цей розподіл зручний для перемикання з Windows. Linux Mint -це, на відміну від Ubuntu, система з інтерфейсом, схожим на Windows: з тією ж організацією вікна, з панеллю завдань внизу, з аналогом меню «Пуск».

Linux Mint постачається в зборах з трьома типами інтерфейсу: • XFCE - найпростіший інтерфейс, легкий, підходить для пристроїв з менше 1 ГБ оперативної пам’яті; • Мате - класичний інтерфейс Gnome 2; • кориця - сучасний привабливий інтерфейс із візуальними ефектами, з можливістю встановлення настільних (таких як гаджети Windows 7). Корицю можна встановити, якщо є щонайменше 2 ГБ оперативної пам’яті.

У стані Linux Mint за допомогою інтерфейсу кориці, стандартний пакет утиліти типу калькулятора, примітки, переглядач зображень, екрану тощо.П., Браузер Mozilla Firefox, пошта Tunderbird, торрент трансмісії, Smachine, Office Pack Libreoffice, два графічні редактори, три медіаплеєри тощо.Переваги монетного двору Linux: • Безкоштовна операційна система, • Робота з більшою системою NTFS EXT4, • Відсутність телеметрії, • Не потрібно працювати антивірус.Мінуси монетного двору Linux: • Невеликий вибір третього партійного програмного забезпечення, • Можливі проблеми з конкретними комп'ютерними пристроями, для яких драйвери під Linux не записуються, • Складність розробки та роботи з консоллю для вирішення завдань, вирішених у Windows надзвичайно просто.Установка Linux Mint проста, розподіл завантажується на офіційному веб -сайті проекту: https: // linuxmint.Com/Завантажити.PHP

2. Chrome OS

Chrome OS - це операційна система Google, спеціально створена для слабких нетбуків, загострених для веб -серфінгу та використання Google Services. Він заснований на Linux, активно наповненому Google Services, підтримує як процесори ARM, так і x86. Дуже мінімалістичний, забезпечує лише основні можливості системи, адже це знайоме середовище з робочим столом та хромованим браузером, щільно інтегрованим. Підтримуваний системний вміст - розширення та програми з магазину Chrome, а також оптимізовані програми від Google Play (які для Android).

Chrome OS - найбільше для абсолютно старих ноутбуків, але, звичайно, за умови, що їх апаратне наповнення буде в системі. Але вона може не всі почати. Справа в тому, що ОС Chrome призначений для конкретних пристроїв - Chrombuk. Це не так, як Windows або Linux, система для масового використання на настільних комп'ютерах. ОС Chrome постачається лише для попереднього встановлення на Chromebook. Google-це не те, що запобігання встановленню її системи на не-громкі, як, наприклад, робить Apple, забороняючи встановити ОС Mac на недоліки. Google просто офіційно не постачає свою операційну систему, оскільки не може гарантувати її універсальність. Неофіційно існують проекти ОС Chromium, які підтримуються ентузіастами - системи з відкритим кодом, t.Е. Відкрито для зміни аналогової Chrome OS. Збори ОС хрому також не гарантують масивної підтримки заліза, тут у кожному окремому випадку пощастить.Де дістатись і як встановити ОС Chromium? На веб -сайтах різних проектів. Наприклад, модифіковані збори ОС Chromium пропонуються на сайті: https: // arnoldthebat.Співпраця.Великобританія/WordPress/Chromium -OS/також написано в тому, як це встановлено випадок.А також є проект Cloudready - проект Neverware, що працює під куратором Google, який пропонує щонайменше 250 моделей складання слабких ноутбуків ОС Chromium. Список ноутбуків тут: https: // посібник.Незрозумілий.Com/підтримувані -devices/як завантажити розподіл системи, як її встановити - все це намальовано на веб -сайті Cloudread: https: // www.Незрозумілий.Com/freeowloadoba з проекту, що говорить англомовна, яка не дружить з цією мовою, я нагадую вам, ми живемо в 21 столітті, є такі речі, як транспортер Google або Yandex.Плюси ОС Chromium: • Безкоштовна операційна система, • Принаймні завантаження обладнання, • Нативна підтримка багатьох файлових систем, включаючи NTFS та EXT4.Недоліки ОС Chromium: • Обмежена, система лише для веб -серфінгу та простих філістійських операцій, • Це не факт, що всі компоненти працюватимуть, • стабільність не гарантується.

3. Андроїд

Що таке операційна система Android, я вважаю, що нікому не потрібно пояснювати. Але мало хто знає, що в мережі є проекти ентузіастів, які займаються адаптацією Android для роботи з процесорами X86, t.Е. для роботи системи на ПК та ноутбуках. Такий проект, наприклад, тут: http: // www.Android-X86.Org/тут, як оновлення Google Android для мобільних пристроїв, адаптовані до настільних комп'ютерів 32- та 64-бітними релізами цієї системи, викладені. На дату написання вже є розподіл Android 8.1, але я не зміг встановити цю версію на ПК. Але раніше Android випускає 7.1 Я встановив. Що таке робочий стіл Android 7.один?Android-X86 7.1 -r2 -другий (модифікований) випуск чистого робочого столу Android 7.1, адаптований до управління мишею операційної системи з вікном інтерфейсу.

З екраном Snap, розділеним Windows.

І навіть із попередньо встановленим пусковим пристроєм, як знайомий робочий стіл з аналогом меню «Пуск».

Але якщо ви хочете, ми можемо вибрати інший пусковий пристрій - панель завдань - і працювати в типовому планшеті Android середовища.

Система постачається з правами супер -користувача, введеного консоллю та мінімальним набором повноцінних додатків. Все, що вам потрібно, завантажено з Google Play. Випуск CM-X86-14.1 -R2 -другий вивільнення лінійних виробів (раніше відомий як CyanogenMod) -Спеціальний -вироблений збірник на основі Android 7.один. Це також маршрутна, ув'язнена для роботи з консоллю, з операційною системою віконного режиму, але з дещо іншим набором запасів попередньо встановлених додатків та з іншим запуском замість Launcher3 - з Trebuchet Launcher Launcher.

Розподіл робочого столу Android викладені в ізомі, встановлення системи є складною з точки зору вибору сайту встановлення, але мережа повна посібників.Переваги робочого столу Android: • БЕЗКОШТОВНА операційна система, • Нативна підтримка файлових систем та NTFS та більш досконалий EXT4, • Мінімальне завантаження обладнання, • Величезний вибір вмісту з Google Play.Недоліки робочого столу Android: • Це не факт, що всі компоненти працюватимуть, • стабільність не гарантується.*** Ну, тепер давайте подивимось на три розподіли Windows, які можна використовувати на слабких комп'ютерах.

чотири. Windows 7 вбудовували

Windows 7 Embeded - це офіційна розрізана збірка з Microsoft з звичайними Windows 7, розробленою для виробничого обладнання. Дуже спритно, помітно швидше, ніж кориця Linux Mint, навіть може працювати на пристроях з 512 Мб оперативної пам’яті. І хоча монетний двір Linux оголошено щонайменше процесором 1,3 ГГц, для Windows 7 вбудовано цей мінімум - 1 ГГц. Це найкращий варіант для заміни Windows XP. Правда, Microsoft надасть оновлення безпеки на сім лише до січня 2020 року. Усі деталі для цієї збірки читаються тут.

Плюси Windows 7 Embed: • Швидко, • Знайомий з Windows в середу, • Повна -стабільна, універсальна операційна система настільних ПК.Мінуси Windows 7 Embed: • Мінуси такі ж, як і всі вікна, і ви можете писати про цю книгу книг.

п’ять. Windows 8.1 вбудований

Windows 8.1 Вбудовано - ще одна вирізана збірка вбудованої для виробничого обладнання, лише у випуску версії Windows 8.один. Як і вбудовані Windows 7, необхідний мінімум для неї на процесорі становить лише 1 ГГц. Але оперативна пам’ять повинна бути щонайменше 1 Гб. Windows 8.1embed - це також спритна система, найбільш мінімум сучасних додатків для інтерфейсу в ньому попередньо встановлено.

Але їх можна очистити з системи разом із магазином, встановіть деяку третю програму для реалізації меню «Пуск» та насправді отримувати розвиток Windows 7 - фактичну операційну систему, оновлену з точки зору безпеки, з класичними функціями "Вісім", стабільних і стабільних і стабільних та класичних функцій передбачуваного середовища комп'ютера. Усі деталі для цієї збірки читаються тут.Переваги Windows 8.1 Вбудовано: • Швидко, • Знайомий користувачам Windows Soad.Мінуси Windows 8.1 Вбудований: • Мінуси такі ж, як і всі вікна, і ви можете писати про цю книгу книг.

6. Windows 10 LTSC

Але оброблена корпоративна збірка системи Windows 10 LTSC для слабких пристроїв може вважатися дуже умовною. Він постачається з відсутнім функціональним UWP і отримує лише оновлення безпеки. Деякі філістійські компоненти відключені в ньому, але насправді з точки зору класичної функціональності, це звичайна Windows 10 і навіть функціональна версія Enterprise.

Windows 10 LTSC призначений для стабільної роботи на корпоративних комп'ютерах, але він не заточений як Windows 7 та 8.1 вбудоване, під обладнанням з низькою потужністю. Що допоможе Windows 10 LTSC слабким комп'ютерам - це трохи нижчі витрати оперативної пам’яті, трохи менша кількість фонових процесів та відсутність функціональних оновлень, які можуть ввести слабкий комп'ютер у ступор. Тут ми прочитали всі деталі про Windows 10 LTSC.Переваги Windows 10 LTSC: • Знайомі користувачам Windows Soad.Мінуси Windows 10 LTSC: • Мінуси такі ж, як і всі Windows, і ви можете писати про цю книгу книг.Підбиваючи підсумки… Яка з усіх розглянутих систем краще для слабкого ПК або ноутбука, звичайно, лише показує експеримент з його встановлення на певному пристрої. Найкращий варіант полягає в тому, щоб не витрачати час на освоєння специфіки роботи інших операційних систем, щоб будь -яка заліза була точно спрацьована, щоб мати стабільну поточну платформу для різноманітного програмного забезпечення - це, звичайно, Windows 8.1 вбудований. У випадках, наприклад, якщо якийсь напівзруйнований ноутбук лежить вдома, ви можете спробувати зробити іграшку для дітей на основі його Android. ОС Chrome може використовуватися для веб -серфінгу навіть без жорсткого диска, запуску системи USB та збереження файлів у Google Drive. Що ж, Linux Mint ... хоча конкретно цей розподіл дуже хороший, але без занурення у філософію Linux, завзятий вітру, звиклий до принципу "титни і буде працювати", буде важко залишитися в цій системі. Якщо, звичайно, не використовуйте його більше, ніж для веб -серфінгу та перегляду фільмів.ПоверненняКоментарі: 29 Шановний відвідувач, ви можете задати будь -яке запитання на сайті та обов'язково отримати відповідь! Оновлено: 2019-08-31 / автор:

Перш ніж перейти до вибору ОС для слабкого комп'ютера або ноутбука, потрібно з’ясувати характеристики вашого ПК. На основі цих характеристик ми виберемо конкретну версію системи для встановлення. Важливо серйозно підійти до цього завдання, оскільки на ньому буде залежати швидкість вашого пристрою.

Давайте розберемося, яку операційну систему варто вибрати, а які Windows краще для слабких ноутбуків та ПК.

Різниця 32x та 64x -bit Systems

Важливим компонентом при виборі є процесор. Спочатку вам потрібно з’ясувати, який біт підтримує ваш процесор (32 або 64). Як 32 -й шматочки. Процесор працює лише з 32 бітами. системи, в той час як 64 -й шматочки. процесор, ви можете працювати з ОС 32x та 64x -bit. Ви можете дізнатися в офісі.Місце виробника його CP.

Наприклад, на веб -сайті Intel вказано наступним чином:

Якщо вам потрібна ОС для слабкого нетбуку, то не має значення, чи це буде 32 -кратний або 64 -кратний біт. Єдина відмінність між ними полягає в тому, що перший не бачить оперативної пам’яті більше 3 Гб. Тобто, якщо ваш ПК оснащений 6 ГБ оперативної пам’яті, але в той же час у вас є 32 -бітна система, то пристрій використовуватиме лише 3 ГБ пам'яті, а решта просто не спрацює.

Тому, якщо ваш ПК оснащений не більше 3 ГБ оперативної пам’яті, то відповідь на питання полягає. Якщо ви раптом не знаєте, які вікна наразі на вашому ноутбуці, вам потрібно:

Не вдалося усунути проблему?Шукати допомоги фахівця!

Вирішити мою проблему

  1. Зайти в "Мій комп'ютер";
  2. Клацніть на вільний простір з правою мишкою та виберіть »Властивості";
  3. Вся інформація, пов’язана з пристроєм ОС, з’явиться перед вами;

Далі ми розглянемо найпопулярніші версії та дізнаємось, яка ОС найкраща для слабких комп’ютерів.

Windows XP

На рівні з Vista, XP - один з найбільш універсальних.

Що стосується мінімальних технічних вимог, у нас є такі показники:

XP можна встановити як з диска, так і з флеш -накопичувача - це не має значення.

До випуску Windows 7 XP тривалий час був найкращою системою. Однак ще в 2014 році. Microsoft вирішила припинити підтримувати цю версію та оновлення постачання, а це означає, що сьогодні вона перестала бути актуальною та встановлена ​​лише з двох причин:

  1. Для старих комп’ютерів та ноутбуків зі слабкими характеристиками.
  2. За відсутності водіїв для певного обладнання, програм чи додатків.

Другий варіант більше пов'язаний з робочим ПК, ніж домом.

Не вдалося усунути проблему?Шукати допомоги фахівця!

Вирішити мою проблему

Тобто, Windows XP - це легка операційна система, яка ідеально підходить для простих пристроїв. Однак можна з упевненістю сказати, що він застарілий (останнє оновлення було ще в 2014 році) і не підкреслюється швидкістю.

Windows 7

Ця версія також підходить для слабких ноутбуків.

І тепер ви зрозумієте це, коли ми розглянемо мінімальні технічні вимоги:

Сьогодні Windows 7 вважається одним із найвідоміших і популярних, незважаючи на свій вік, і він вийшов у 2009 році. Сім поєднує в собі найкращі якості всіх інших версій:

Тобто можна з упевненістю сказати, що сім багато в чому перевищує XP, і в той же час це не набагато вимогливіше і ідеально підходить для старого ноутбука.

Не вдалося усунути проблему?Шукати допомоги фахівця!

Вирішити мою проблему

Windows 8 та 8.1

Мінімальні технічні вимоги:

Windows 8 не перевищує, але він абсолютно не поступається Windows 7, і в основному підходить для слабких комп'ютерів, але навряд чи повністю функціонує на застарілих моделях.

Єдина відмінність полягає в тому, що за замовчуванням у цій версії немає звичайної кнопки "запуску" для користувачів, замість цього з’являється екран плитки. Я також хотів би сказати, що він працює трохи швидше, ніж його попередник, що особливо помітно при завантаженні ПК після введення. Тобто, між ними немає особливої ​​різниці: програми та обладнання працюють однаково, і вони самі мають величезну схожість.

Windows 10

Перш ніж говорити про те, чи підходить Windows 10 для старого комп’ютера, давайте подивимось його технічні вимоги:

Майже 5 років минуло з моменту виходу (дата виходу 1 червня 2015 року). За цей час ОС оновлювали сотні разів, і якщо раніше серед користувачів десяток славилося багатьма недоліками, сьогодні це можна назвати досить стабільною ОС.

Тому, якщо ваш ПК підходить для зазначених вимог до заліза, ви можете безпечно встановити Windows 10.  Але до цього я хочу звернути вашу увагу на один важливий момент, особливо це стосується користувачів слабких комп'ютерів:

Крім того, Windows 10 та 8 відрізняються лише з дещо модифікованим графічним виглядом, браузером та наявністю деяких нових функцій. Вибираючи будь-яку версію, починаючи з 7RKI і вище, вам потрібно бути готовим до того, що ваш антивірус буде споживати в 2-3 рази більше оперативної пам’яті (512 МБ-2 ГБ), ніж на XP. Скільки оперативної пам’яті він витратить, можна прочитати в системних вимогах кожного антивірусу. Тому не забудьте розглянути цей фактор.

Тож, що ОС поставити на слабкий ПК?

Ретельно вивчивши найпопулярнішу ОС сьогодні, ми можемо зробити висновок, що найкраща операційна система для слабкого ПК - Windows 7. Він суттєво перевищує вікна XP і практично не відрізняється від Windows 8, за винятком менш вимогливих. Тобто, можна сказати, що Windows 7 - це легка версія Windows 8 та 10, що майже поступається.

Деякі роз'яснення:

У всіх інших випадках ви можете надати перевагу новому десятці.

Але якщо ви переслідуєте максимальну продуктивність, то не слід спостерігати за сім.

Професійна допомога

Наш фахівець допоможе вам у цьому.

Залиште запит та отримайте безкоштовну консультацію та діагностику фахівця!

Оцініть статтю:

Про автора Трунова

Це спеціаліст з 10 -річним досвідом роботи. Я професійно займаюся ремонтом, налаштуванням комп’ютерів та ноутбуків. У вільний час з роботи мій блог "onouts.ru "і допоможіть читачам вирішити проблеми з комп'ютером.

Самі вирішуйте, що це краще для Windows 7 або Windows 10, може кожен практично. Для цього достатньо провести експеримент і поставити на старого ноутбука новий збір 1703 для ПК. Якщо старі версії "десятків" працювали з навантаженням на систему, порівнянну з Windows 8/8.1, тоді остання збірка стала більш ненажерливою для апаратних ресурсів пристрою. Що я можу сказати, якщо Microsoft рекомендує для своєї майбутньої хмарної версії "десятки" для ноутбуків навчальних закладів на основі щонайменше 4-ядерних процесорів Celeron з 4 ГБ оперативної пам’яті. Але це "вирізана версія десятків", розроблена для того, щоб витіснити хромбки зі шкіл. Що тоді говорити про звичайну роботу повного виготовленого "десятки" на старих пристроях, випущених під час Vista. Тільки Windows 7 більш -менш нормально працює з ними.

Якщо ви шукаєте, як замінити Windows 10, то знайте, за винятком розподілів Linux, ви можете просто використовувати більше старих, але поточних версій ОС. Навіть виграти 8.1, незважаючи на жахливий інтерфейс метро, ​​іноді вигідніше (особливо якщо ліцензувати).

Нові пристрої Нова система

Суперечка щодо того, яка операційна система краща - Windows 10 або Windows 7 вирішується лише в тому випадку. Більш старі обов'язково працюватимуть над "сім" швидше. Встановлення швидкого приводу SSD не допоможе (з ним 7 версія системи стане блискавкою).

Був момент, коли вміст спалаху потоку був краще відтворений на Windows 10:

  1. відео;
  2. Фільми.

Однак з випуском більш оптимізованих браузерів та антивірусів (які значно "завантажують" апаратну частину пристрою) простіше використовувати 7 Windows. Тобто на старих і слабких пристроях знову Windows 7 є більш актуальним. Він може працювати на пристроях, спочатку розроблених для Vista з тими ж процесорами Celeron, тоді як нові системи для такої конфігурації навіть не будуть встановлені.

Вибір того, що можна розмістити на комп’ютері - Windows 7 проти Windows 10 - варто виходити з апаратного заповнення вашого пристрою та особистих естетичних побажань.

Зрештою, новина не буде запискою про те, що не всі користувачі, як десятий інтерфейс Windows.

Конфіденційність та захист

У кожному банері Microsoft стверджує, що новий Windows 10 стало більш безпечним та захищеним, що готова запропонувати користувачеві набагато більше, ніж стара "сім". Але це справді так? Щось подібне було сказано про XP 2001 року, частка якого в мережі і зараз вища, ніж у Windows 8.1.

Зазначається, що безпека означає "патчі", які закривають потенційні вразливості ОС, та стандартне антивірусне програмне забезпечення. Покладіть хороший антивірус на Windows 7, і вам просто не знадобиться Windows 10. А загальні програми метро з моменту "вісім" (2012) не стали популярними, вони також сприймаються як данина універсальності з мобільними платформами.

Окрім самої безпеки, велика кількість користувачів зацікавлена ​​в рівні конфіденційності нової системи.

І в цьому аспекті "десяток" всіх випусків має достатньо проблем. Корпорація знає буквально все про користувачів. Не багатьом це сподобається, щоб хтось знав його історію браузера, усі паролі та тексти, надруковані на клавіатурі, переглянули особисті фотографії та відеоролики. Хоча Microsoft запевняє, що він зашифрував усі дані, але це дійсно так?

Пробки та автоматичні оновлення

Щоб забезпечити відповідний антивірусний захист, постійне вдосконалення функціональності Microsoft він відмовився практикувати користувача на вибір при завантаженні оновлень. Відтепер вони завантажуються та встановлюються автоматично, без знань користувача. У перших випусках це спричинило багато проблем для користувачів, які втратили дані, що не піддаються, під час перезавантажень або зазнали помилок, що надходять з кожним новим оновленням. Утиліти навіть були випущені сторонніми фахівцями, вимикаючи автоматичні оновлення, спостереження та видалення програм метрополітену.

Більше того, інновація Microsoft (так звані накопичувальні оновлення) не стільки розроблена для того, щоб допомогти користувачеві, щоб допомогти корпорації зменшити навантаження на їхні сервери. Якщо попередні оновлення надходили на пристрій лише у міру необхідності, тепер кожен вівторок завантажується великими (400-500 Мб кожен). А оскільки за замовчуванням кожен ПК з 10 на борту оновлює оновлення з комп'ютерами в локальній мережі, такі пакети потрібні лише для того, щоб самі ПК оновлювали, менше завантаження корпораційного сервера.

Побудований -in skype, переглянути 3D -вміст

Новий випуск десятків 1703 нарешті дозволяє оновити додаток Metro на локальному обліковому записі користувача та завантажити розширення для браузера Edge. У інтегрованому скайпі складання є додатки для розробки та перегляду вмісту 3D. Однак чи потрібно, якщо в ньому займаються лише експерти, а стандартний браузер використовує дуже невеликий відсоток користувачів з часів IE6? Звичайно, якщо у вас є ліцензія на 10 Windows та новий комп'ютер, то повернення в Windows 7 дурно, але ви не повинні конкретно шукати більш застарілу ОС.

Кожен пристрій повинен працювати, на якому він був розроблений. Він працював ноутбуком на XP - швидше за все, він буде працювати з труднощами на Win7. Якщо ПК був під Vista або 7, вам не потрібно мучити його з "десятком", якщо це не прискорюється потребою. Зрештою, всі ігри та програми доступні саме для цієї ОС, але з оптимізацією для першої десятки.

Якщо ви виконуєте скрупульозне порівняння того, що втрачаєте, встановивши стару систему, виявляється, що нічого особливого.

Спеціально купівля "десята вікна" не має сенсу.

Ігрові комп’ютери та нова ОС

Коли комп'ютер використовується виключно для ігрових цілей та серфінгу, найкращим рішенням буде використання нової операційної системи. Цей корпоративний клієнти потребують суворої підтримки для застарілого програмного забезпечення, співпрацюйте з документами. Для простого користувача "хороші вікна" - це те, що є новим. Більше того, користувачі, як завжди, використовуватимуть свої можливості на максимум 10%. Користувачі рідко використовують стандартне програмне забезпечення:

  • браузери;
  • гравці;
  • Антивіруси.

Вони завжди намагаються замінити їх на третій сторонній або навіть зламати аналоги, те саме, що найчастіше трапляється з ОС.

Якщо ми поговоримо про потужність гри, останні випуски десятої Windows пропонують широкі можливості для геймерів: це нова бібліотека Directx та більш оптимізований "ігровий режим". У Steam передплатники здебільшого довго перемикаються на новішу ОС. І згідно з їх заявами на форумах, нові ігри працюють з десятьма набагато краще, ніж з його попередниками. За визначенням, ігровий комп'ютер має багато оперативної пам’яті, потужного процесора та відеокарти, а також швидкого накопичувача, тут обжерливість "десятки" майже непомітна.

Болісний вибір: що робити?

Перш ніж вибрати, які "Windows" купувати, зважте плюси і мінуси. І якщо 7 -а версія майже нереально знайти в магазинах, то 10 коштує досить дорого. Краще поставте тестову збірку з повільним колом оновлень і подивіться, як він працює на вашому пристрої, оцініть, чи варта гра свічки. Часто виявляється, що користувачі, завищуючи можливості свого пристрою, кладуть на нього несумісну операційну кімнату, а потім скаржаться на нього.

Ви не можете бездумно встановлювати системи, які лише номінально підходять до вашого пристрою.

Буквально один неправильно працюючий драйвер може перетнути всі досягнення системи та перетворити роботу для ПК в пенітенціарну.

Перш ніж вирішити, що поставити - вина 7, 8.1 або 10, варто прочитати відгуки користувачів вашої моделі пристрою. А ще краще, запитайте друзів з кількома розподілами та по черзі поставте їх на ноутбук або ПК. Тож ви чітко порівнюєте роботу кожної системи та вибираєте найкращий варіант для себе.

Але якщо "рюші" та уявна безпека не такі важливі для вас, краще поставити менш вимогливу ОС, а за визначенням це Windows 7.

Схожі статті

Як швидко зробити знімок екрана у Win 10 Де знаходиться панель управління в Windows 10 Як я можу оновити Windows від 8 до 10 версій Як оновити Windows 7 до Windows 10 у 2017 році

X

Що робити, якщо MacBook не бачить жорсткого диска
Ми говоримо про досить поширену проблему, коли Mac не бачить жорсткого диска і певним чином не дозволяє отримувати файли з нього або завантажувати нав...
Інструкції, як встановити та налаштувати Skype
Щоб спілкуватися з іншими, використовуючи Skype, вам потрібен комп'ютер або ноутбук. Присутність Інтернету (краще, ніж провід) також необхідна. Решта ...
Dearmob iPhone Manager - управління, бронювання та синхронізація файлів на пристроях Apple
Для управління пристроями Apple з персонального комп’ютера розробники компанії створили спеціальну програму iTunes з функціональністю магазину контент...