Налаштування

Топ-5 найкращих клієнтів Torrent для Windows 7/10, Linux, Mac OS, Android

Топ-5 найкращих клієнтів Torrent для Windows 7/10, Linux, Mac OS, Android

Зміст

Utorrent / utorrent для Windows 10

Завантажте веб -додатки | Завантажити utorrent | Коментарі

Utorrent для Windows 10 має два варіанти установки: стандартний додаток та веб -веб -веб -сайти для браузерів. Який варіант вибрати та як встановити огляди, ми розкажемо в цій статті. Обидва варіанти підтримують 32 та 64-розрядні домашні та професійні Windows. Щоб завантажити utorrent для Windows 10 безкоштовно, натисніть на зелену кнопку та перейдіть до встановлення.

Оцінка користувача
Творець торрент -клієнта BitTorrent, Inc.
Дата оновлення 22 жовтня 2019 року
Операційна система Windows 10
Кусання 32, 64 біт
Розподіл 3,02 Мб
Джерело посилань офіційний сайт
Версія: 3.п’ять.5 Будуйте 45365

Скріншоти торрент -клієнта

Який utorrent вибрати для Windows 10

Безкоштовний веб -сайт utorrent дає більше можливостей для звичайного користувача. Перегляньте фільми до завершення завантаження через веб -додаток і легко вимкніть рекламу, встановивши замок Ublock. У стандартному ланцюзі є більше налаштувань, але вам доведеться придбати Utorrent Pro для перегляду фільмів, і складніше відключити рекламу. Якщо вам потрібна широка функціональність, виберіть стандартний клієнт Torrent.

Плюси стандартного utorrent для Windows 10

1. Більше налаштувань для розширених користувачів; 

2. зручний контроль завантажених тортів; 

3. Підтримка одночасного завантаження понад 1000 торентів; 

чотири. Регулювання швидкості окремого навантаження; 

п’ять. Сервери підтримки шифрування та проксі;

6. встановлення межі використання трафіку; 

7. встановлення пріоритету завантаження; 

8. створення тортів для розповсюдження файлів з комп’ютера;

дев'ять. Віддалений віддалений доступ до завантаження управління через браузер або додаток для Android.

Купуючи професійну версію, відео додається до відео, вбудованого антивірусного та відео редактора. 

Висновок

Функціональність Windows перевищує можливості веб -сайту utorrent. Завантажуючи велику кількість файлів (не тільки фільми), встановіть стандартний приціл. Версія на робочому столі не тільки завантажиться, але й ділиться своїми розподілами. Використовуючи завантажувач лише для завантаження та перегляду відео, не соромтеся завантажувати онлайн -версію та не турбувати налаштування. Мінус програми - це одна - це реклама, яка відключена.

Для Windows 10

Завантажити utorrent

Огляди

З оновленнями з 06.06.2016 15:21Utorrent -for Windows-ru.Екзе [2,29 Мб] (гойдалка: 285270) Клієнт Torrent в даний час є найпопулярнішою та зручною програмою обміну файлами. Безкоштовний торрент -клієнт для Windows 64 -біт має багато переваг як файл обміну, серед якого це те, що торрент не має конкретного місця, де поховані файли. Кожен учасник - це і сервер, і клієнт. Найкращий завантажувач файлу, ніж торрент -клієнт для Windows 10 російською мовою, яку ви не можете знайти. Після встановлення рекомендуємо змінити папку, де будуть збережені ваші файли. За замовчуванням вони зберігаються на диску: у папці користувача. Краще вибрати інший диск, де є більше вільного місця, і створити там папку торрент -типу, щоб не плутати.Інформація:Версія програми: 3.чотири.9 2016 Мова інтерфейсу: Росіянин + Ви можете вибрати будь -який формат файлу: .Exelarait: Програма розповсюджується безкоштовно: 2,29 Мб -найкращий клієнт торрент для Windows X32 Завантажити безкоштовну російську версіюUtorrent -for Windows-ru.Екзе [2,29 Мб] (гойдалки: 285270) Безкоштовний клієнт Torrent для Windows µTorrent Pro 3.п’ять.0 (2017) RS | Перепакувати та портативніtorrent_pro_3.п’ять.0_build_43916_stable_repack__po.торрент [14,71 кб] (гойдалка: 60178)Сумісність з операційною системоюUtorrent працюватиме як на Windows 10 64 -біт, так і в 32 -бітах, а в Windows 7 64 -біт і 32 -біт, і цей клієнт торрент навіть працюватиме на Windows XP будь -якого розряду. Коротше кажучи, якщо у вас є Windows, не турбуйтеся з версією. Не соромтеся завантажувати програму торрент та встановити на нашому комп’ютері або Naratbook. Просто визначте розряд вашої системи і пам’ятайте, що торрент з 32 -біт може працювати як на X86, так і на X64 Windows. Але клієнт торенту з 64 -бітними зможе працювати лише на 64 -бітних вікнах.Що шукає клієнт utorrent для Windows 64 Bit Що шукає клієнт utorrent для Windows 32 -біт Корисно знати, перш ніж завантажувати торрент -клієнт 64 -бітЗ досвіду зрозуміло, що торрент 64 -біт, безперечно, працює і завантажує та розповсюджує його без відставання та проблем. Але 64 -бітний торрент зазвичай має багато проблем під час встановлення, розробники можуть вирішити цю проблему незабаром. Ми рекомендуємо завантажити 32 -бітний торрент навіть для Windows 64 -біт. Як показує практика, тоді існує багато менших проблем. Програми для Windows

Виберіть найкращого клієнта торенту

Peering Networks - Перш за все, простий та ефективний спосіб обміну інформацією. Якою буде інформація - розподіл безкоштовних ОС або піратських фільмів залежить лише від клієнтів цих мереж. Незалежно від їх вибору, для завантаження файлів через "Торренти" знадобиться спеціальна програма - клієнт Torrent. Цей огляд включає п’ять найпопулярніших та ефективних програм, які допоможуть вам отримати файл з мережі Peering.

Зміст цієї статті:

Зведена таблиця

  20 способів, як завантажити відео з YouTube (YouTube) за посиланням: Безкоштовні онлайн та офлайн -програми для Windows, MacOS, Android та iOS

НазваВідтворення потоку>

Уподобний

Уподобний

Він настільки популярний, що багато хто не підозрює існування альтернатив. З'явившись у 2005 році, цей клієнт швидко поширився по мережі та зацікавив не лише користувачів, але й ряд організацій. У 2006 році його придбали Bittorrent і став основою для його головного клієнта, який із версії 6.X став лише "utorrent з іншою іконою".

Передача клієнта до власності компанії призвела до того, що він почав включати сумнівні рішення. Перша з'явилася реклама, яка уповільнює інтерфейс програми та займає корисну область екрана. Його відключення доступне на основі тарифного плану з підпискою в розмірі 4 долари.95 на рік. Ще одна проблема - включення до встановлення функції встановлення супутникового додатка.

Неуважне натискання кнопки "Далі", Користувач може випадково встановити програми на ПК, який не тільки займе місце, але й може змінити налаштування системи (наприклад, як це відбувається з браузерами). Апогією ситуації було включення до розповсюдження функції встановлення додатків Epicskale, яка використовувала процесор та відеокарт для видобутку криптовалют, дохід, з якого розробники додатків пройшли. З версії 3.чотири.3 Можливість встановлення шахтаря була видалена з інсталятора, а автори utorrent вибачились перед користувачами.

Основна версія програми безкоштовна і дозволяє завантажувати файли без обмежень. Та сама версія, але без реклами коштує 4 долари.95 на рік. За 19 доларів.95 користувачів отримуватимуть ряд додаткових функцій, включаючи перегляд відеофайлів, коли вони їх завантажують, а також вбудований конвертер відео. Найдорожча версія за 69 доларів.95 на рік має всі функції попередніх, а також включає передплату на Cyberghost VPN.

Колись найкраща та найпопулярніша програма сьогодні перетворилася на рекламну панель, яка зберігає життєву силу лише завдяки фанатській базі, а також людям, які не знають про альтернативних клієнтів. Цікаві функції (наприклад, перегляд відео під час завантаження), доступні лише на платній основі.

Серед операційних систем, для яких є utorrent, є Windows та MacOS. Версія для Android вийшла. Гідність - це опція для Linux, розроблена у формі сервера сервера, доступної лише через веб -інтерфейс.

Плюси:

Мінуси:

№ 2 Qbittorrent

  Як завантажити фільм на iPad (iPad) абсолютно безкоштовно: п’ять простих способів

Qbittorrent

Qbittorrent

Якщо utorrent дістає чемпіонат, то Qbittorrent займе своє місце. Цей клієнт рекомендується багатьма інтернет -виданнями як найкращу заміну для звичайної, але "сміття" utorrent. Тут немає реклами, її зовнішній вигляд максимально схожий на інтерфейс "зеленого". Але головне - ліцензія. Якщо utorrent є закритим фірмовим рішенням, то Qbittorrent має ліцензію з відкритим кодом та GNU GPL2. Результатом є повна прозорість для користувачів та розробників, гарантія відсутності пришиті "Розрив", Повна відсутність оплачуваних функцій.

Робота над програмою розпочалася в тому ж році, коли utorrent потрапив під крило Bittorrent - у 2006 році.

Qbittorrent - схема -платформа. Існують версії для Windows, MacOS, Linux, а також багато альтернативних ОС, включаючи ОС/2 та Хайку. Усі вони виглядають однаковими, тому, переходячи на іншу операційну систему, користувач не має необхідності знову навчитися такому простому навичку, як завантаження торентів.

Клієнт знає, як завантажувати файли послідовно. Це означає, що разом із відповідним гравцем (наприклад, VLC) ви можете почати перегляд завантаженого відео через кілька секунд після того, як воно було в черзі в кількості. Те саме стосується музичних файлів.

Починаючи з четвертої версії, у клієнта був вбудований механізм пошуку, що дозволяє знайти та завантажувати торенти без використання браузера. Підтримуються загальні внутрішні та іноземні трекери.

Якщо ви використовуєте домашній сервер для завантаження файлів, веб -інтерфейс вбудований у Qbittorrent, який ви можете використовувати для видалення файлів у лінії кількості за допомогою будь -якого пристрою, оснащеного браузером.

Плюси:

Мінуси:

№ 3 Передача

  Методи топ-6 2018 року: Як безкоштовно завантажувати музику на iPhone з Інтернету? (+Відгуки)

Спосіб передавання

Спосіб передавання

Передача - найпоширеніша в середовищі *Клієнт NIX. З'явившись у 2005 році, він є одним із найстаріших проектів, які існують і все ще розвиваються. Використовуючи ліцензію GNU GPL, додаток намагається дотримуватися всіх традиційних "цінностей", характерних для світу GNU - простоти, мінімалізм, функціональність та швидкість. Ці якості дозволили йому стати застосуванням дефолту в таких розподілах, як: Ubuntu, Debian, Mint, Fedora, Rosa та інші. Такі ж якості призвели до низької популярності серед звичайних жителів, які звикли до інтерфейсу "а -ла -utorrent".

Компактність та висока швидкість роботи зробили передачу основним клієнтом для побудованих систем - він легко встановлюється на різних моделях маршрутизаторів, NAS та домашніх серверів. Управління може відбуватися як через графічний інтерфейс (якщо пристрій має один), так і через консольні команди або браузер.

Незважаючи на мінімалістичний вигляд, нагадуючи вікно старих версій Firefox, клієнт підтримує багато сучасних функцій, що використовуються в подібних додатках. Однією з цих функцій є можливість обмінюватися списком бенкетів, які використовуються у клієнтів utorrent, bittorrent, Qbittorrent та vuze. Це дозволяє швидко знайти джерела завантаження навіть у випадках, коли трекер перестає бути доступним. Крім того, такий механізм пошуку Сидова набагато швидше, ніж регулярне оголошення через головний сервер.

Клієнт підтримує операційні системи, такі як Linux, Solaris, Windows, MacOS, BSD, Beos, Haiku, а також ряд вбудованих -in - NDMS, WRT та інших. Оскільки вихідний код відкритий та доступний для всіх, а мову використовується - c, клієнта можна легко перенести на будь -яку платформу, яка має відповідний компілятор.

Існує гілка клієнта під назвою CFPP2P, що характеризується низкою додаткових функцій, найбільш значущим з яких є можливість стриму між пристроями. Пакет дозволяє передавати дані безпосередньо на пристрої відтворення, а також організовувати трансляції відеопотоків через Peering Network (наприклад, для IPTV). Основна причина низької популярності цієї вилки - це необхідність зібрати вихідний код, що важко для звичайного користувача.

Плюси:

Мінуси:

№ 4 потоп

  Завантажте музику через торрент в хорошій якості: топ -сервіси

Проливати

Проливати

Ще один клієнт з відкритим кодом - це потоп. Написано на Python, він легко розширює свою функціональність за допомогою численних плагінів, викладених на веб -сайті програми. Історія клієнта розпочалася в 2006 році, коли його перша публічна версія авторства Зака ​​Тіббітта та Алони Закай стала доступною в Інтернеті. Як шанувальники Ubuntu, вони розробили клієнта для оточення GNOME. Ця якість програми все ще актуальна - інтерфейс програми (його настільна версія) використовує GTK+ для малювання Windows та їх елементів.

Популярність потрапила в 2007 рік, коли виявилося, що цей клієнт не сприйнятливий до скорочення швидкості піриту з постачальниками. Ця практика набирає обертів близько десяти років - для того, щоб зберегти пропускну здатність мережі, постачальники свідомо беруть пакет мережі Peering з потоку та зменшують свій пріоритет. Це дозволяє зменшити споживання трафіку для мережі в цілому, організовуючи зменшення таким чином, що воно залишається непомітним для більшості користувачів, які не використовують технології Peering. Завдяки своєму способу взаємодії з мережею, потоп продовжував демонструвати високу швидкість завантаження, тоді як utorrent, vuze та інші закриті програми потрібно було доопрацювати.

Як додаток для Linux та BSD, цей клієнт давно не відомий більшості користувачів. Зміни відбулися з версії 0.п’ять.чотири.1, який підтримував не тільки ОС Юнікс, але й звичайні MACOS, а також Windows.

Як і передача, цей клієнт знає, як працювати в графічному режимі додатків, сервісу з веб -інтерфейсом або контролюватись через консоль. У першому випадку користувач бачить програму, зроблену в стилі utorrent або Qbittorrent, що дозволяє почати користуватися негайно, не витрачаючи часу на вивчення часу.

Модулі, які стали однією з причин популярності цього клієнта, активно використовуються для автоматизації завантаження. Наприклад, є модуль, який дозволяє автоматично починати завантажувати, як тільки відповідний файл торрент - у вказаному каталозі. Інші плагіни дозволяють сортувати завантажені файли, розповсюджувати їх за папками, сигналізуючи про завершення завантаження через XMPP, отримайте список файлів через RSS, автоматично регулюйте швидкість завантаження залежно від поточного використання мережі тощо.D.

Плюси:

Мінуси:

№ 5 Tixati

  [Інструкція] Як використовувати торрент на комп’ютері, пристрої Android та пристрої iOS | 2019 рік

Тіксаті

Тіксаті

Останній клієнт цього огляду - це перехрес між Qbittorrent та передачею, а також має ряд унікальних функцій, які не знаходяться в інших програмах для завантаження та розповсюдження файлів через торрент -протокол. Це наймолодший клієнт, представлений у цьому огляді - його історія розпочалася в 2009 році, коли з’явилася версія 1 в Інтернеті.12. З першого дня програма була і залишається безкоштовною, але її вихідний код закритий. У той же час, всередині немає реклами чи прихованих додатків, і автор запевняє, що такий підхід завжди буде збережений.

Є дві основні причини, чому люди використовують цього клієнта.Перший - економіка у питанні ресурсів. Це найбільш "легкий" клієнт з усіх, хто має графічний інтерфейс користувача. Споживання оперативної пам’яті та процесора в цій програмі є мінімальним, тому його часто встановлюють на слабких ПК.

Друга причина -це наявність вбудованого чату, в якому користувачі можуть обмінюватися файлами, повідомленнями, організувати трансляції тощо.D. Система взаємодії зашифрована та децентралізована, тому ця програма корисна для людей, які бояться спостереження.

В іншому випадку це звичайний клієнт -торрент з простим і зрозумілим інтерфейсом, Багато в чому, подібно до того, що користувачі можуть спостерігати у таких програмах, як BitTorrent, Utorrent, Qbittorrent та T.D.

Плюси:

Мінуси:

Інші клієнти

  Топ-10 найкращих сайтів для завантаження музики безкоштовно у 2018 році +відгуки

Кількість програм для завантаження торентних файлів велика, але в першій п'ятірці більше не залишається. Тим не менш, нижче ви знайдете невеликий список програм, у яких не вистачало лише трохи, щоб увійти в топ-5:

Що вибрати?

Є три найцікавіші кандидати:

  1. Qbittorrent - Рішення для тих, кому просто потрібно завантажити файли. Підтримує потокове відтворення, має знайомий інтерфейс, немає реклами
  2. Спосіб передавання - Програми для створення власного "поєднання" для завантаження файлів - ви можете встановити на невеликому ПК, який завантажить файли під час сну
  3. Тіксаті - економить ресурси і дозволяє таємно спілкуватися від сторонніх очей

Наш рейтинг

8.1TOTAL SCORETORUS-клієнт

Відгук з нашими читачами для нас дуже важливий. Якщо ви не погоджуєтесь з цими оцінками, залиште свій рейтинг у коментарях з аргументом на ваш вибір. Ваша думка буде корисною для інших користувачів.

8.3Expert vactututorrent8qbittorent8transmission9.5deluge7.5tixati8.п’ять

Деякі параметри контролюються вашою організацією Windows 10
Під час використання Windows 10 користувачі можуть зіткнутися з повідомленням "Ваша організація керує деякими параметрами". Зазвичай ця проблема виник...
Як змінити гарячі клавіші в Windows 10
Багато користувачів більше знайомих для виконання різних операцій Windows 10 за допомогою миші, однак у цій ОС є багато гарячих клавіш, які можуть зна...
Як встановити Windows 10 1909 Home з місцевим обліковим записом
Здається, Microsoft знову намагалася змусити користувачів відмовитися від місцевих облікових записів. Кому вже вдалося спробувати свіжі англійські вік...