Налаштування

Топ-10 безкоштовних програм для роботи (перегляд/читання) з файлами PDF (PDF) +відгуків

Топ-10 безкоштовних програм для роботи (перегляд/читання) з файлами PDF (PDF) +відгуків

Зміст

Багато текстових документів зберігаються у форматі PDF. Ви можете відкрити файли цієї роздільної здатності різними способами: як через спеціальні програми третьої партії, так і за допомогою стандартних, спочатку доступних у Windows 10.

Як відкрити файл із розширенням PDF

У більшості випадків формат PDF зберігається оцифрованими книгами або інструкціями. На відміну від TXT та DOC, ці файли не підлягають редагуванню, тобто ви не можете змінити записаний у них текст. Однак це можна зробити, якщо попередньо перетворити файл з формату PDF на DOC за допомогою спеціальних ресурсів.

Microsoft Word

Слово додаток, яка є частиною всіх версій офісного пакету, знає, як самостійно відкрити файли PDF, але це не завжди правильно, оскільки неможливо визначити вміст файлу в тому, що записується кодування . Як результат, користувач може бачити незрозумілі знаки, ієрогліфи та інші символи замість звичайних букв та цифр.

Якщо ви все ще хочете відкрити файл PDF у слові, щоб відредагувати його вміст, виконайте наступні дії:

 1. Запустивши програму Word, розгорніть вкладку "Файл" та виберіть функцію "Відкрити".
  На вкладці "Файл" натисніть кнопку "Відкрити"
 2. Вкажіть пошук усіх форматів, інакше PDF не відображатиметься у списку. Знайдіть відповідний файл, виберіть його та натисніть кнопку "Відкрити".
  Виберіть усі формати та вкажіть файл
 3. Виберіть один із запропонованих кодувань. По -перше, слово спробує вибрати його самостійно, але якщо він зробить це неправильно, знайдіть правильне кодування самостійно. Після підтвердження дії текст із документа з’явиться в редакторі.
  Виберіть кодування, щоб відкрити файл

Якщо у вашому випадку слово не впорається з вибором належного кодування, зверніться до третій партії ресурсів, що займаються цим. Ви можете знайти їх, ввівши запит "PDF у DOC" в будь -якій пошуковій системі.

Браузер

Більшість сучасних браузерів мають вбудовану здатність читати файли PDF. Це також може зробити це, встановлене в Windows 10 за замовчуванням. Єдина відмінність між браузерами - це тип інтерфейсу навколо документа PDF. Решта функцій (перехід на певну сторінку, створення закладок, активація гіперпосилання) присутні майже у всіх веб -догляду за обличчям.

Щоб відкрити файл у найбільш зручному браузері, вам потрібно пройти наступні кроки:

 1. Клацніть на документ PDF з правою клавішею миші та виберіть функцію "Відкрити". У списку розгортання натисніть на відповідний браузер.
  Виберіть функцію "відкрити" та виберіть браузер
 2. Готовий, вміст відкритого файлу з’явиться на екрані.
  PDF -файл можна відкрити в браузері

Adobe Reader

Adobe Reader - одне з найпопулярніших програм для читання різних форматів. Він працює швидко, має приємний інтерфейс та повний набір функцій, необхідних для роботи з документами. З ним ви можете переглядати, друкувати, переглядати файли формату PDF. Ви можете завантажити програму з офіційного сайту.

Adobe Reader - це багатофункціональна програма з низкою файлів PDF

Щоб відкрити файл у цій програмі, використовуйте функцію "Відкрити" - "Adobe Reader".

Відео: Як відкрити файл PDF через Adobe Reader

Крутий PDF зчитувач

Простіше, але в той же час, як повна, виготовлена ​​програма як Adobe Reader. У ньому є всі інструменти, які можуть потребувати користувача під час роботи з документом. Основна його перевага - вага, яка становить лише близько 4 Мб.

Cool PDF Reader - це простий та інтуїтивний додаток для перегляду та редагування PDF -документів

Читач Foxit

FOXIT Reader -це повна фальшива аналогова та конкурента Adobe Reader. На додаток до всіх стандартних функцій, програма надає можливість виділити текст, коментувати його, швидке спілкування з іншими користувачами, які працюють в одній програмі тощо.D. Програма ідеально підходить для тих, хто професійно працює з документами PDF. Для корпоративних клієнтів надаються спеціальні можливості, що підвищують безпеку та швидкість обміну новою інформацією.

Foxit Reader - це професійна програма читання PDF

Ви можете завантажити програму з офіційного сайту.

Відео: Як відкрити файл PDF через Foxit Reader

Sumatra pdf

Найпростіший додаток, в якому неможливо заплутатися. Головне меню містить лише найбільш необхідні функції: прокручування документа та залишання на наступну сторінку. Завжди є вміст відкритого файлу з лівого боку вікна, завдяки якому ви можете швидко перейти до потрібного розділу.

Sumatra PDF доступний для налаштування файлу, з яким ви можете швидко перейти до потрібного розділу

Ви можете завантажити програму з офіційного сайту.

Невелика заява з усіма необхідними послугами. Він також має розділ для форми таблиці та можливість редагування області огляду файлів. Це трохи важить, ви можете завантажити його безкоштовно з офіційного сайту.

Stuu Viewer - це просте та зручне застосування з можливістю редагування файлів PDF

Встановлення програми читання PDF за замовчуванням

Встановлюючи нестандартну програму для читання документів PDF, ви зіткнетесь з тим, що система буде запитувати щоразу про те, яку програму використовувати для відкриття запущеного файлу. Щоб зробити вибір раз і назавжди, виконайте наступні кроки:

 1. Розгорніть налаштування комп'ютера.
  Відкрийте налаштування комп'ютера
 2. Перейдіть до блоку "Додаток".
  Ми відкриваємо розділ "програми"
 3. Відкриваючи підпункт "Програми за замовчуванням", натисніть на рядок "Вибір стандартних програм для типів файлів".
  Клацніть на рядку "Вибір стандартних програм для типів файлів"
 4. Знайдіть у списку, відсортованому за Alphabet, PDF форматом та виберіть для нього найбільш підходящу програму. Готовий, тепер встановлена ​​вами програма відкриє всі файли цього формату.
  Вкажіть програму для відкриття PDF -файлів

Ви можете прочитати файл PDF у будь-якому браузері, в тому числі в вбудованому краю. Також документи PDF можна відкрити Word, популярною програмою Adobe Reader або її аналогом Foxit Reader. Якщо вам потрібна максимальна невибагливість і просте застосування, краще використовувати PDF Sumatra, Cool PDF Reader або Viewer STDUI. Ви можете вибрати програму за замовчуванням для всіх файлів PDF у параметрах комп'ютера.

Портативний формат документа (PDF) - це міжнародний електронний формат, розроблений Adobe Systems для представлення друкарських продуктів в електронній формі. Adobe Reader Найпопулярніший програмний продукт для роботи з PDF - це найкращий вибір? Ми відповімо на це запитання.

Зміст:

Зведена таблиця

Виходячи з умов розподілу, безкоштовно та умовно оплатити (безкоштовне використання), був сформований перелік програм для роботи з PDF.

Назва Витрати на розподіл Версія На. ділянка

Сода pdf

Умовно оплачений

10.1.107.38378

Adobe Acrobat Reader

Безкоштовний

вісімнадцять.одинадцять

ЗАВАНТАЖИТИ

Читач Foxit

Безкоштовний

дев'ять.2.0.9297

ЗАВАНТАЖИТИ

PDF-xchange редактор

Умовно оплачений

7.0.326.1

ЗАВАНТАЖИТИ

Movavi PDF -редактор

Умовно оплачений

1.6

ЗАВАНТАЖИТИ

Переглядач STDU

Безкоштовний

1.6.375

ЗАВАНТАЖИТИ

Sumatra pdf

Безкоштовний

3.1.2

ЗАВАНТАЖИТИ

SLIMPDF Reader

Безкоштовний

1.0.12

ЗАВАНТАЖИТИ

Безкоштовний PDF Reader

Безкоштовний

1.1.3

ЗАВАНТАЖИТИ

ХАМНЕР PDF Reader

Безкоштовний

2.0.0.39

ЗАВАНТАЖИТИ

Завжди завантажуйте програмні продукти з надійних джерел. Перед встановленням проведіть перевірку встановленого файлу з антивірусом.

Ми робимо оцінку відповідно до системи десяти точки (0 -focus, 100 -відмінно). Ми розглянемо критерії оцінки:

Набір програмного забезпечення дозволяє комфортно читати документи та файли у відомому розширенні, редагувати об’єкти, додавати закладки, налаштувати вміст, покращити якість. Він надає довідковий розділ із позначенням усіх функцій та вкладок. Ми пропонуємо завантажити програми для читання PDF для Windows 10 російською мовою без реєстрації та SMS. Останні версії 2020 року представлені (32/64 біт).

Категорії програм

Найкращі клієнти Torrent для MacOS
Вибір найкращого торренту для Mac OS X. Ми вважаємо найпопулярнішими, функціональними та зручними клієнтами Torrent для операційної системи Apple. Що ...
Найкращі привід для редакторів
Головне при створенні Едіти - це цікаві ефекти та переходи між персоналом. Тому, вибираючи додаток, ми в першу чергу звертали увагу на ці функції віде...
Відключіть автоматичне оновлення в браузері Opera
У налаштуваннях браузера оперних браузерів немає перемикача, який дозволить активувати або деактивувати автоматичне оновлення програми. Але є два спос...