Підказки

Таймер відключення комп'ютера безкоштовно завантажити російську версію

Таймер відключення комп'ютера безкоштовно завантажити російську версію

Зміст

-> В -> -> ->

Програми / Windows / System / Power Manageming / Beaing Tymer 2.дев'ять

Вимкнення TIRER 2.дев'ять

Таймер сну - Проста і безкоштовна програма, з якою ви можете вимкнути або перезапустити комп'ютер у вказаний час, завершити поточний сеанс, відправити його в режим очікування або сплячого, а також вимкніть з'єднання з Інтернетом або вимкніть монітор.

Крім того, ця утиліта може виконувати всі перераховані вище операції у визначений період часу або після того. Щоб ваші налаштування не могли бути змінені іншим користувачем.

Взагалі, таймер відключення - це дуже зручна і практична програма, яка допоможе вам заощадити час для виконання деяких звичайних операцій для управління роботою ПК.

Розмір 3.79 Мб (завантаження)
Статус Безкоштовний
Підтримувана ОС Windows 10, 8.1, 8, 7, XP
Інтерфейс російський
Рейтинг
Розробник Anvidelabs
Оновлений одинадцять.одинадцять.2019 рік

Швидше за все, ви вже прочитали мою попередню статтю про те, як налаштувати автоматичне завершення комп'ютера з звичайними інструментами стосовно Windows 7. Але в природі існує багато програм та утиліт, розроблених спеціально для таких цілей, розроблених для спрощення життя користувача та позбутися від необхідності заглиблення в системні налаштування. Серед всього цього програмного забезпечення є програма, яка задовольнить усі ваші вимоги, t. до. Їх достатньо, від найпростіших таймерів до цілих програмних систем. Давайте переглянемо з вами декілька з них, найпопулярніші з них, від складніших до простого.

Програма вимкнення комп'ютерів!

На перший погляд, ця програма може здатися вам занадто складною та витонченою через багато вкладок, вікон, кнопок та налаштувань. Але диявол не такий жахливий, як він пофарбований-це по-перше (я не думаю, що ви зможете розібратися в дуже великих творах у всьому), по-друге, ніхто не змушує вас використовувати всі функції цього програма. На вкладці «Початковий таймер» ми можемо вибрати необхідну дію (вимкнення комп’ютера, спить, чекаючи режиму або перезавантаження) та налаштувати його основні параметри.

У блоці "Стандартний таймер" ви можете вибрати правильну дію з трьох запропонованих параметрів: вимкнення комп'ютера в суворо встановлений час (з посиланням на дату) після завершення таймера відліку (ви можете встановити певний час) і після заданого простою системи.

Блок таймера Winamp розташований у верхній частині правої праворуч. Цей варіант пропонує продуктивність даної дії залежно від поточного стану мультимедійного гравця Winamp або після зазначеного числа втрачених треків або в кінці останнього файлу у списку відтворення. Я також хотів би зазначити, що ця можливість може бути доступною не лише для користувачів Winamp, але й дотриманням гравця Foobar 2000. Для цього був написаний відповідний плагін "Emulator API Winamp API". Такий чіп у силі повинна сподобатися прихильникам лягати спати під музичним супроводом.

Трохи нижче ми бачимо одиницю "Таймер залежного від процесора". З самої назви блоку його мета стає зрозумілим. Залежно від рівня завантаження центрального процесора та часу завантаження навантаження (також можна встановити обидва параметри), програма виконає задану дію, вимкніть, наприклад, комп'ютер. Якщо вам коли -небудь довелося робити такий довгий і вимогливий процесор як відео з транскуруючим, то я впевнений, що ви оціните цю можливість програми Off Power, як це доречно. Тепер ви можете зайти до спальні, не турбуючись про робочий комп'ютер - програма вимкне її автоматично, як тільки процес транскодування буде завершено, а навантаження на процесор на певний час стане нижчим, ніж у визначений рівень.

Найнижчий блок "Інтернет -залежний таймер" є дуже корисним, якщо є потреба у довгостроковій завантаженні файлів з Інтернету. Залежно від швидкості проходження трафіку, програма може вжити певних дій. Тепер, коли всі ваші насоси завершені, і протягом певного часу швидкість трафіку буде нижчою, ніж ви встановлюєте, програма автоматично вимикає (або перенесе в режим сну).

Програма також має повністю настроюваний щоденник, набір гарячих клавіш для контролю та можливість управління безпосередньо з робочого Winamp (!), ви можете налаштувати автоматичне завантаження живлення разом із початком системи. За замовчуванням встановлено оптимальний набір усіх налаштувань, я не думаю, що їх буде важко зрозуміти.

Завантажити живлення вимкнено 

Покладіть комп'ютер спати, а потім, прокидаючись, може вчасно ПК.

Невелика, але не менш корисна програма для вимкнення комп'ютера вчасно, яка може в даний час перенести комп'ютер у стан загрози, а потім розбудити його відповідно до розкладу. Програма Time PC має вбудований планувальник протягом семи днів, з системою є функція віддачі.

Режим сплячки порівняно з режимом спального. Все, що було під час переходу до гібернації в оперативній пам’яті, записується на жорсткому диску, а потім при пробудженні всі відкриті вікна та програми відновлюються. Для того, щоб це працювало, необхідно дозволити використовувати режим S3 в системі BIOS, про який я вже детальніше говорив у цьому матеріалі. Не забудьте "дозволити таймерам пробудження" в налаштуваннях режиму сну в розділі управління живленням, щоб програма мала можливість отримати комп'ютер з режиму Гібберни за графіком.

Завантажити TIMEPC

Ми плавно вступаємо в мрію з програмою таймера сну 2007

Одна з невеликих програм з невеликою функціональністю і не потребує встановлення. Його можливості включають наступне: - Після зазначеного часу комп'ютер вимикається, його перезавантаження або перенесення в режим сну - примусово завершення цих процесів - плавне зменшення обсягу відтвореної доріжки - запуску із зазначеними параметрами через мітку

Завантажте USLeeptimer

Вимкнено утиліта таймера - нічого більше!

Тут все болісно і чітко. Утиліта працює лише у своєму прямому призначенні - комп'ютер вимикається в той час, визначений користувачем.

Робота всіх занедбаних заяв завершується насильницькою. До цього програма дає користувачеві подумати 10 секунд, під час яких можна продовжувати працювати за комп’ютером. Програма не вимагає встановлення.

Завантажте Timer

Простий і зі смаком - мініатюрний таймер SM.

Кінець сеансу або комп'ютер вимкнено в певний час або після певного періоду - це, мабуть, все, що може ця мініатюрна утиліта.

Мінімалістичний інтерфейс програми зі повзунками для вибору часу, який мені сподобався!

Завантажте таймер SM

Ви можете запустити таймер відключення на комп’ютері кількома способами, залежно від того, який варіант більше підходить для вас.

Вікна

Ви можете вимкнути пристрій з повними параметрами.

Використовуючи вікно "виконати"

Цей метод підходить для Windows 7, 8 та 10. Для цього призначена спеціальна команда, яка після певного часу вимкне ПК:

Після зазначеного часу комп'ютер вимикається стандартно із закриттям та збереженням інформації у всіх програмах. Якщо вам потрібно встановити вимушений вихід з ОС, додайте параметр до команди: -f.

Здоровий! Щоб скасувати команду, введіть:

Відключення -a

Створення ярлика або тіста

Щоб не вводити команду щоразу, створіть ярлик або тісто, яке запускає її.

Етикетка
Файл BAT

У команді

 1. PKM у меню «Пуск» - командний рядок (адміністратор). Альтернативний варіант: Win+rCMD.
 2. Введіть командний рядок у полі:
  Закрити /?

  Відкрити команду на команду.

 3. Щоб вказати час, через який ПК вимкнеться, введіть:
  Вимкнення /s /f /t 3600

  (3600 - період за лічені секунди).

 4. Щоб вказати час, коли ПК вимкнеться, введіть:
   о 22:00 відключення /r /f

У планувальній частині завдань

 1. Клацати Win+r - TaskShd.MSC.
 2. Праворуч виберіть "Створіть просте завдання" → Вкажіть ім'я → Час запуску завдання (тригер) "одночасно" → Вкажіть час та дату запуску.
 3. "Дія" → Запустіть програму → У полі "Програма чи сценарій", введіть: Закрити.
 4. У полі "Додати аргумент" вкажіть: → Далі →.

Спеціальні програми

Ви можете вимкнути комп'ютер у певний час за допомогою спеціальних програм, а не лише засобами Windows.

Останнє завдання

Остання утиліта завдань має простий інтерфейс, тому її простий у використанні. Натисніть таймер, щоб запустити таймер:

Важливий! Якщо необхідно, ви можете скасувати встановлення таймера у вікні програми.

Таймер сну

Проста расіфікована програма, яка, однак, при встановленні вона пропонує встановити додаткове програмне забезпечення на комп’ютері (але ви можете відмовитись від нього) та насильно завершує всі програми, заважаючи користувачеві можливість підтримувати дії:

Мудре автоматичне відключення

Wise Auto Shutdown, Rusified програми, яка не містить додаткових. Інтерфейс зрозумілий на інтуїтивному рівні:

Важливий! Після встановлення таймера відкриється нагадування, яке дозволить вам вимкнути ПК на певний час.

GOM Player

У цьому випадку таймер відключення вшиться в медіа -програвач GOM:

Метушня

Кнопка управління живленням та вимкнення комп'ютера на програвачі AIMP вкладається в інтерфейс програми:

Як відкрити порти в Windows 10
Що таке програмний порт Застосування та мета портів Список основних портів та їх функціональність Переглянути активні сполуки Відкриття порту за допо...
Віддалений передача файлів за допомогою програми AnyDesk
Як передати в Інтернеті величезний файл ваги в Інтернеті? Дійсно величезний - файл Бекапа, Деякі вагомі база даних, каталог фільмів. Ви можете викорис...
Як додати до меню завантаження від рятувального диска Sergei Strelec
Якщо ноутбук Windows раптом перестає завантажуватися, ви можете отримати доступ до файлів, використовуючи будь -кого Livecd З побудованим менеджером ф...