Програми

Syncplay - програма для синхронізації перегляду відео

Syncplay - програма для синхронізації перегляду відео

Перегляд фільмів з друзями найкраще разом, зібравшись у реальному житті, але ви можете це зробити у віртуальному просторі, домовившись Скайп Або соціальна мережа. Є лише один корч: як змусити або переконати всіх не перемотатись і не зупиняти відео? Так, і кожен повинен почати репродукцію одночасно, інакше врешті -решт ви отримаєте повну плутанину та зацікавленість у перегляді всіх просто зникне.

У такій ситуації це може допомогти Синклей - Програма синхронізації дистанційного контролю мультимедійного відтворення. Суть програми полягає в наступному: Усі гравці на локальних комп'ютерах підключені до одного сервера, який бере на себе контроль над функціями перемотування, відтворення та паузи.

Будь -який настільний комп'ютер може служити сервером, вам просто потрібно вирішити, які користувачі виконуватимуть завдання оператора. Крім того, перегляд учасників може підключитися до запропонованого публічного сервера Синклей, що набагато зручніше і простіше.

В даний час програма працює з чотирма гравцями: VLC, MPC-HC, MPV і Mplayer2, Правда, не завжди правильно. Наприклад, у VLC програма може вимагати встановлення додаткового сценарію. Але, незважаючи на певні нюанси, які можуть спричинити труднощі у налаштуванні, загалом робота з синхронізацією досить просто.

Інтерфейс додатків має легкий, зручний і повністю руйнівний. За великим рахунком, користувачеві потрібно вибрати сервер, придумати назву кімнати, встановити шлях до гравця та відтвореного файлу. Вхід і пароль Це вказано за бажанням.

У процесі відтворення всі дії учасників перегляду відображаються у спеціальній формі тексту. Додаткові параметри поведінки програми при відключенні учасника сеансу або попереду/відставання Відтворення можна встановити в налаштуваннях. У наступних версіях розробники обіцяють додати чат, який явно не зашкодить, але було краще, якби вони усунули всі незначні недоліки, а також зробили процедуру налаштування сервера більш зрозумілою.

Ви можете завантажити синхронізатор гравця з офіційного сайту Синклей.Штук. Програма розподіляється на безкоштовній основі у вигляді звичайних та портативних видань. Окрім версії для Windows, редакційний офіс для Лінійка і Мак.

Як використовувати фундамент для новачків мультиметра
Перевірка напруги Діагностика скель Розподілений опір Нотатки Величезна кількість поломки електроніки пов'язана з відсутністю контакту в місцях, де ...
Як виправити помилку реєстрації ключа екрана друку при використанні екрана OnEdrive та третього сторон
Якщо ви використовуєте третій партійні програми для створення скріншотів разом із хмарним клієнтом Ондринь, Тоді, мабуть, вже зіткнулися з повідомленн...
Як створити розподіл у мережі P2P за допомогою клієнта FlyLinkDC ++
За невеликими винятками, завантаження вмісту з таких державних ресурсів, як Торрент -трекери або P2P-Мережа не накладає жодних зобов’язань щодо корист...