Програмне забезпечення

Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux у чотири кроки

Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux у чотири кроки

Поради Linuxoid, знайомий з домашніми редакторами офісу.

Після того, як операційна система Astra Linux була розроблена виключно для потреб спеціальних служб та правоохоронних органів. З 2010 року цей внутрішній розподіл Debian GNU/Linux був одним із піонерів заміни імпорту - він намагався витіснити іноземні аналоги до того, як він став мейнстрімом.

Подвійна мета

З 2011 року розробка нових версій системи здійснюється у двох напрямках. Спеціальне видання Astra Linux все ще було доступне для вирішення проблем, прихованих від очей широкої публіки. Її "мирний" колега, звичайне видання Astra Linux, вирішила адаптуватися до потреб державних органів будь -якого профілю. Перший НПА про заміну імпорту в ній - уродженець "військових подій" набула чинності, прийшов до суду.

Astra Linux стоїть на найвідоміших вітчизняних ноутбуках, використовуючи процесори Elbrus. Отже, минулого місяця випробування випуску Astra Linux "Leningrad" були успішно завершені (версії цієї операційної залі називаються на честь міст Росії та СРСР) на ноутбуках серії аквамарина.

"Спеціальна" версія Astra Linux досить передбачувано має вдосконалені можливості в галузі інформаційної безпеки і розподіляється як власна.  Astra Linux Common Edition Ви можете використовувати "як є" без права на декомпіляцію безкоштовно. З цієї причини вона все частіше розміщується там. А перші програми, необхідні в таких установах, - це редактори офісу, повністю сумісні з ОС.

Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux

Сильна різниця в P7 -office та багатьох іноземних інструментів -це можливість працювати в настільному додатку без підключення до Інтернету. Тому ви можете працювати в хмарі, або ви можете негайно встановити редактор робочого столу.

1. Ми завантажуємо пакет з офіційного веб -сайту розробника www.R7 -Office.ru. У цьому випадку нам потрібен пакет DEB для операційної системи Astra Linux. Наразі підтримуються лише 64-бітні версії Linux. Деякі браузери пропонують вибрати папку для збереження, але якщо таке повідомлення не з’явиться, завантажені файли можна знайти у папці "Завантаження" браузера.

2. Встановлюємо пакет R7 -Office.Дебет. Перш ніж встановити пакет, вам потрібно налаштувати деякі залежності - поясніть операційну систему, як пакет завантажить дані з інших пакетів. Для цього запустіть команду:
Sudo apt-getInstall fonts-crosextra-carlito fonts-dejavu fonts-leberation fonts-opensymbol curl gstreamer1.0-Libav gstreamer1.0-PLUGINS-ugly libasound2 libcair2 libgcc1 libgconf-2-4 libgtk-3-0 libstdc ++ 6 libx11-6 libxss1 x11-common xdg-utils

3. Щоб продовжувати встановлювати пакет, ви повинні перейти до папки, де вона зберегла, і виконати іншу команду:

Dpkg -i r7 -Office.Дебет

чотири. Запустіть настільні редактори. Тепер ви можете спробувати запустити встановлені редактори. Для цього введіть команду в терміналі:

R7 -Office

Якщо графічний інтерфейс більше знайомий вам (папки, меню тощо.D.), з цього моменту в редакторах доступний вам у меню додатків - Office - P7 -Office.

Ми активуємо ліцензію. Як і на попередньому кроці, ви можете використовувати графічний інтерфейс та командний рядок.

По -перше, створіть папку з ліцензією:

Sudo mkdir -m 777/opt/r7office

Потім скопіюйте там файл ліцензії:

Cp/path/to/файл/ліцензія.Lickey /opt /r7office

Після цього ви можете запустити редакторів з командою:

R7 -Office -desktopeditors -license -path =/opt/r7office

Слід пам’ятати, що файл ліцензії повинен мати права на читання та введення. Це необхідно для того, щоб система ввійшла в неї на первинну активацію продукту.

Графічний інтерфейс все ще простіше. Вам потрібно відкрити функцію "Ліцензія на завантаження" на вкладці "On Program" та додати файл ліцензії з розширенням .Лік

Готовий!

Перегляди допису: 1 137
Як виправити проблеми з відображенням російських листів у Windows 10
Працюючи з Windows 10, у користувачів іноді виникають проблеми з правильним відображенням символів. Замість звичайних букв та цифр у тексті ми можемо ...
Як дізнатися швидкість Інтернету по телефону
Ми розповідаємо, як перевірити швидкість Інтернету по телефону та, безумовно, визначити реальну ефективність Інтернет -провайдера. Ми говоримо про най...
BAT 2 Exe і Bat to Exe, або як створити файл exe з кажана
Використання готових файлів пакетів -це відмінна альтернатива ручному виконанню команд у командному рядку. Однак у деяких випадках користувачі можуть ...