Драйвери та плагіни

Порівняння всіх версій Windows 10 Усі відмінності пояснюються

Порівняння всіх версій Windows 10 Усі відмінності пояснюються

Зміст

Інформація про новини

15-11-2018

Категорія: Windows 10 / складання та розподіл Windows

Привіт друзі. Microsoft нарешті відновила розгортання оновлення Windows 10 жовтня 2018 року.  І в той же час я повернувся на веб -сайт безкоштовного завантаження його оцінювальних продуктів, що оцінюють розподіл центру Windows 10 LTSC 2019 - спеціальні складання "десятки" з функціональністю скорочення замість скасованого Windows 10 LTSB 2016. У цій статті ми зрозуміємо Windows 10 LTSC 2019 - яку збірку, з якою функціональністю постачається, чим вона відрізняється від LTSB, як завантажити та Russify.

Windows 10 LTSC 2019 - New Life Windows 10 LTSB

Windows 10 LTSC 2019: Яка збірка

Отже, Windows 10 LTSC - це нове втілення Windows 10 LTSB Microsoft, більше не постачається Microsoft. Це те саме редагування підприємств функціонально з тривалим терміном підтримки. LTSC означає Довгостроковий канал обслуговування, по російськи "Довгий сервісний каналЩо. В той час як LTSB, відкликання, розшифровано як Довгострокове відділення обслуговування, по російськи "Довготермінна служба службиЩо. Різниця в іменах, як ми бачимо, не є основною, і суть Асамблеї не змінилася. LTSC також розроблений для роботи над комп’ютерами в комерційному секторі, де важлива стабільність машин, а функціональні оновлення не потрібні. Довготермінна підтримка LTSC оголошена протягом 10 років.Windows 10 LTSC заснована на версії системи 1809, найбільш актуальній на момент написання статті. Закликаний LTSB базувався на версії 1607 2016 року. Як і вона, LTSC постачається у безкоштовній вступній версії з ліцензійним ключем оцінювання протягом 90 днів.

І, як і LTSB, вступний LTSC не настає офіційно З російським розподілом. На різних третій партії ресурси ви, ймовірно, можете знайти збори з інтегрованим пакетом російської мови. Які ці ресурси, і що в цих зборах, крім попередньо встановленого російського пакету локалізації, це ще одне питання. З лівими зборами я не бачу причин ризикувати, оскільки система дуже простіше, і цей момент, звичайно, ми розглянемо нижче.Який функціонально є Windows 10 LTSC? Це підприємство з мінімальним набором сучасних функцій UWP. Система постачається зі стандартними класичними утилітами Windows, навіть калькулятор в ній - це не UWP, а старий.

Він не містить: • Попередньо встановлені програми UWP USEP; • Магазин Microsoft Store; • Microsoft Edge, • Cortana, • Windows Ink Workspace; • ігровий режим; • oneDrive.Тим не менш, деякі функції серед сучасних (на платформі UWP) в LTSC присутні: • дурницькі програми "параметри"; • "Windows Security" - Windows Defender, брандмауер та інші, як вони, які живуть там у звичайній "Десять" ; • Додаток "Швидка допомога" (для віддаленого доступу); • хмарний отвір обміну; • тимчасовий масштаб часу.Система не має нового скріншота "Фрагмент і ескіз", присутній у звичайних виданнях "Десятки", але сама можливість зйомки екрана на клавіші Win+Shift+S або кнопки "Фрагмент екрана" у центрі сповіщень присутній. Просто зображення за замовчуванням переходить до буфера.Ви можете застосувати точно такі самі налаштування персоналізації до інтерфейсу LTSC, як у звичайних виданнях користувачів "десятки". Більше того, оскільки LTSC базується на версії 1809, ви можете використовувати темну тему дизайну, дія якої, я нагадую, після жовтневого оновлення, розширилася на системний провідник.

Меню "старта" в LTSC, як і в LTSB, спочатку просте, без фіксованих плиток додатків, але сама здатність виправити плитку залишається. Щоб увійти в Інтернет, ви можете використовувати Internet Explorer (в сенсі переходу до Інтернету для завантаження Chrome, Firefox або іншого браузера). Оскільки система не має попередньо встановленого застосування UWP "фотографії", вона повинна бути встановлена ​​в ньому стороннім переглядачем зображень. Або ви можете повернути класичний перегляд зображень.

Накрутіть архів, двічі клацніть Photoviewer.Рег, а потім натисніть "Так".А як щодо оновлень з точки зору оновлень? Windows 10 LTSC отримує стабільність та оновлення безпеки.

У додаткових параметрах Центру оновлення немає функції розгортання функціональних оновлень, оскільки вони не доставляються за замовчуванням. Але, як і у звичайних виданнях Pro та Enterprise, існує можливість призупинення стабільності та оновлень безпеки на 35 днів.

Яка різниця між LTSC та LTSB

Принцип складання LTSC суттєво не відрізняється від LTSB. Ну, можливо, в LTSC немає побудованого клієнта OneDrive, який був присутній на борту LTSB. Усі відмінності лише у версіях Windows 10 - 1809 та 1607, на яких базуються обидві ці системи. Юридичні нюанси з точки зору вільного використання версій ознайомлення однакові. До речі, про них.

Юридичні нюанси LTSC  

Windows 10 LTSC 2019 з безкоштовною ліцензією на оцінку на 90 днів - це вступне. Система рекомендується для використання ІТ -фахівців, забороняється використовувати компанії для заробітку. Після 90 -го періоду LTSC повинен бути активований платним ключем. Якщо ні, то налаштування персоналізації будуть заблоковані, нам доведеться побачити похмурого чорного на робочому столі, але головне, що комп'ютер буде перезавантажений щогодини.

Продуктивність LTSC

Оскільки LTSC не має більше, ніж функціональна функція UWP користувача на задньому плані, система, природно, споживає менше оперативної пам’яті, однак різниця незначна. І в ньому без третього партійного програмного забезпечення та з повними простими менш активно фоновими процесами, ніж ті ж Pro та Enterprise Editions. Менше, але не багато. Так, наприклад, у Windows 10 Pro 1809 без третього партійного програмного забезпечення та з простою кількістю фонових процесів коливається від 90. Трохи менше - з 70 до 80 - я записав у LTSC, встановленому з первинного розповсюдження, розміщеного на веб -сайті оцінювання центру на початку жовтня, навіть до оновлення оновлення жовтня 2018 року. Windows 10 LTSC, що розподіляється з свіжогенерованого в центрі оцінювання, мабуть, вже є допедною системою. Оскільки без третього партійного програмного забезпечення та з простою кількістю фонових процесів у процесі мого спостереження, воно не перевищує 70. Але для порівняння: LTSB за тими ж процесами до 60.

Взагалі, LTSC відчуття поводяться швидко, помітно швидше, ніж Pro. Я також вимкнув захисника та індексацію Windows, і тепер, здається, нічого, обидва для обмеженого 2-ГБ оперативної пам’яті віртуальної машини на HDD-диску. Але якщо порівняти продуктивність з іншими версіями Windows, то на віртуальній машині з тією ж (врахуйте, недоліки сучасними стандартами) конфігурація) все ще є Windows 8.1 ще чуйне. Особливо збірка Windows вбудована 8.1.

Як завантажити Windows 10 LTSC

LTSC можна завантажити, як згадувалося, на спеціальному веб -сайті Microsoft - Центр оцінки, ось посилання: https: // www.Microsoft.Com/ru-ru/evalecenter/#продукти. Виберіть "Оцініть зараз", тоді - "Вікно -10 Enterprise".

Тепер "ISO - LTSC". Натисніть кнопку "Продовжити".

Ми заповнюємо анкету. "Продовжуй" ще раз

Вибір мови - англійська мова. І завантажити ISO з бажаним розрядом системи.

Встановіть систему після встановлення Russify.

Як Russify Windows 10 LTSC 2019

Всередині встановленого LTSC відкрийте програму "Параметри" - "Налаштування". Ми переходимо до розділу «Налаштування мови». Додайте нову мову.

Додати російську.

Встановіть його пакет.

Після встановлення ми залишаємо систему і знову заходимо. Тепер ми переходимо до розділу «Налаштування мови». Клацніть "Параметри адміністративної мови".

Клацніть "Параметри копіювання".Ми виставляємо все, як на скріншоті. Натисніть "ОК".Ми відмовляємо перезавантаження. І натисніть "Змінити мову системи". Знову покладіть все, як на скріншоті. Натисніть "ОК".І тепер ми вже перезавантажуємо. *** с.С. LTSC встановлюється без провідника, зафіксованого на панелі. Ви можете відкрити його за допомогою Keys Win+E. Ну, або пошук.ПоверненняКоментарі: 96 Шановний відвідувач, ви можете задати будь -яке запитання на сайті та обов'язково отримати відповідь!

У цьому огляді ми скажемо вам, чому вам потрібна Windows 10 LTSC Enterprise, коли краще його використовувати, ніж він відрізняється від Windows 10 LTSB 1607, де завантажити та як активувати цю операційну систему. Якщо в двох словах - Windows 10 LT Магазин програм Windows. Детальніше про Windows 10 Enterprise LTSC 2019 у цій статті.

Зміст:

Сервісні канали Windows 10

Абревіатура LTSC в назві цієї версії Windows 10 розшифрується як Довгостроковий канал обслуговування (Довгий сервісний канал). Щоб зрозуміти, що це означає, вам потрібно зрозуміти концепцію сервісних каналів Windows (обслуговування каналів), які Microsoft використовує в життєвому циклі своєї ОС у моделі Windows-AA-Service (Windows як послуга).

Версія Windows LTSC - Це спеціальна версія Windows з тривалою підтримкою. У версіях Windows LTSC (раніше їх називали LTSB - гілкою) Microsoft на передньому плані системи.

Життєвий цикл Windows 10 LTSC - 10 років (5 років основна та 5 років розширеної підтримки). Це означає, що редактори Windows 10 1809 будуть підтримуватися Microsoft до 2028 року (розширена підтримка для Windows 10 Enterprise LTSC виконується лише в тому випадку

Більше того, для цієї версії Windows протягом періоду підтримки створюються лише оновлення безпеки та патчі для виправлення конкретних помилок. Зміни функціональності Windows не вводяться одночасно. Microsoft оновлює збірку у версії LTSB/LTSC версії Windows 10 кожні два -два роки (і користувач вирішує, чи потрібно виконувати оновлення до наступної збірки, t.Е. Автоматичне оновлення не виконується). На даний момент поточна версія LTSC заснована на Windows 10 1809 (до якої була використана версія Windows 10 LTSB на основі Build 1607).

На відміну від каналу LTSC, канал SAC (піврічний канал) Раніше його називали (CB - поточна гілка), призначений для тих, хто повинен якнайшвидше отримувати всі останні вікна (оновлення функцій)

У рамках каналу SAC Microsoft він виробляє нові випуски Windows 2 рази на рік (навесні та осені - те саме будує Windows 10 1703, 1709, 1803, 1809, 1903 та T.D.). Кожне нове видання Windows як частина каналу SAC підтримується лише на 18 місяців. Це означає, що якщо ваша версія Windows 10 була випущена більше 1,5 років тому, вона недоступна для оновлення безпеки та виправлення.

Ви можете дізнатися поточний канал обслуговування для вашого Windows 10 за допомогою PowerShell:

Get-computerinfo | FL WindowsProductName, WindowsVersion, WindowsInstallation, OsserverLevel, Osversion

Цей приклад на комп'ютері використовує редакційний офіс Windows 10 на піврічному каналі каналу. Випуск 1803 р. Використовується.

Де вам потрібно використовувати Windows 10 LTSC?

З концепції Microsoft - версія LTSC не призначена для встановлення на загальних комп'ютерах або на всіх корпоративних комп'ютерах. Т.Е. Це не версія для широкого використання на звичайних офісних робочих станціях. Зрозуміло, що LTSB використовується на критичних комп'ютерах для бізнесу, на яких безпека та стабільність важливіші, ніж зміна інтерфейсу та функціонування системи для користувачів. Наприклад, хорошими кандидатами на встановлення Windows 10 LTSC можуть бути термінали самостійного обслуговування, медичні системи, промислові системи з контролерами, банкомати, комп’ютери контролерів повітряного руху тощо.D ... т.Е. Ніша LTSC дуже близька до класу побудованих пристроїв.

Відповідно до статистики Microsoft LTSB/LTSB, редакційний офіс Windows 10 зараз використовується приблизно на 2% від виграшних 10 пристроїв.

Які переваги та відмінності Windows 10 LTSC 2019 від Windows 10 1809

У Windows 10 LTSC 2019, на відміну від редакторів Windows 10 1809 з піврічної гілки каналу (на основі якої вона була створена), немає ні: немає: немає: немає: немає: немає: немає: немає:

Через відсутність зайвих додатків UWP їх не потрібно оновлювати (завантаження системи та встановлює лише критичні оновлення безпеки), а кількість активних процесів зменшується в операційній системі. Частково через це, Windows 10 LTSC можна встановити на старих моделях комп'ютерів та ноутбуків від 2 (а то й 1!) ГБ пам'яті. Це також займає менше місця на диску.

Крім того, оскільки Windows 10 LTSC базується на підприємстві редакційного офісу, він містить все необхідне програмне забезпечення та функції для використання в корпоративних мережах (Windows To Go, Applocker, редактор локальних груп - GPEDITIT.MSC, можливість включеної в домен Active Directory, вбудовану підтримку віртуалізації програм Microsoft (APP-V) та віртуалізації середовища користувача (UE-V), захист пристроїв, Decrives, Decomare.D.).

Зверніть увагу, що немає російської версії Windows 10 LTSC 2019, для її русіфікації потрібно встановити російський LP з мовних налаштувань. Під час встановлення російської мови, можливо, ви перейдете, щоб змінити макет клавіатури на екрані входу в систему.

Ліцензування Windows 10 LTSC

Windows 10 LTSC, як і будь -яке інше підприємство Windows Edition, офіційно доступні лише для корпоративних користувачів, за умови, що ліцензування гучності ліцензування корпоративних ліцензійних програм. Відповідно, якщо ваша компанія має активне програмне забезпечення Assaurance, ви можете абсолютно юридично використовувати редактор LTSC.

Як завантажити тестову версію Windows 10 LTSC?

Будь -який користувач може абсолютно безкоштовно завантажити ISO Image із вступною версією LTSC з Центру оцінювання Microsft сайту (https: // www.Microsoft.Com/ru-ru/evalecenter/оцінити-windows-10nterprise).

Просто виберіть ISO зображення редакційного офісу ISO - LTSC (X86 та X64 редактори Windows 10 Enterprise LTSC доступні, заповніть реєстраційну форму та отримайте ISO -інсталяційне зображення за допомогою Windows 10.

Щоб встановити вступну версію, ключ активації Windows не слід вказувати. Ви можете використовувати вступну версію LTSC протягом 90 днів, після чого її потрібно активувати ключ (або на сервері KMS), якщо цього не буде зроблено, фон екрану буде змінено на чорний, а комп'ютер перезавантажений щогодини. 

Ви можете продовжити втричі вступний період використання Windows 10 LTSC 2019 за допомогою команди Slmgr.VBS /Переробник. Таким чином, ви можете використовувати пробну версію 4 × 90 = 360 днів - майже рік.

Чи можливе оновлення / світанок з Windows 10 LTSB?

Ви не можете оновити (оновлення на місцях) між Window 10 версіями, розташованими на різних каналах обслуговування. Наприклад, ви не можете змінити Windows 10 1809 на Windows 10 LTSB 2019, не повністю перевстановлюючи операційну систему. Однак ви можете виконати оновлення з однією версією LTSB (C) іншій (більш нове). Т.Е. Тепер можна оновити Windows 10 LTSB 2016 на LTSC 2019 (хоча Microsoft це не рекомендується).

Активація Windows 10 LTSC через сервер KMS

Ви можете активувати Windows 10 LTSC на своєму сервері KMS. Для цього просто вкажіть ключ активації GVLK Windows 10 LTSC (M7XTQ-FN8P6-TTKYV-9D4CC-J462D) та KMS Server (див. FAQ за активацією KMS). Виконайте наступні команди в командному рядку (замініть адресу сервера KMS на ваш):

SLMGR /IPK M7XTQ-FN8P6-TTKYV-9D4CC-J462DSLMGR /SKMS KMS-Server.Winitpro.RU: 168888SLMGR /ATO

Якщо при активізації Windows 10 LTSC помилка 0xC004F074 з’являється на сервері KMS, це означає, що вам потрібно встановити оновлення на вашому сервері KMS для підтримки Windows 10 LTSC 2019, Windows 10 1809 та Windows Server 2019 (див. стаття).

Доброго дня!

І ви хочете завантажити оптимізовану операційну систему Windows 10 без магазину, Edge, Cortana, OneDrive? Як не дивно, але така система (крім того, офіційна з Microsoft) - її початкова назва "Windows 10 LTSC"!

На мою думку, це дуже хороша заміна для всіх видів зборів, всередині яких все може бути підібрано будь -чим ..

Мабуть, єдиною проблемою для деяких може бути відсутність російської мови в меню (але це легко усунути встановленням мовного пакету, а також офіційно).

Тож я пропоную уважніше подивитися на цю ОС ... 👀

В допомогу!

Як створити флеш -накопичувач для завантаження з Windows 10 (.: Далі у статті ми завантажуємо зображення ISO з LTSC та встановити цю ОС - вам потрібно буде підготувати флеш -накопичувач для завантаження ...) - https: // ocomp.Інформація/sozdat-Zagruz-fleshku-v-rufus.HTML

*

Windows 10 LTSC: Де, що, чому, чому ..

Яка різниця між LTSC та іншими версіями 10

Windows 10 LTSC - це "обрізана" різноманітність версії Enterprise OS (корпоративна). Основна відмінність між Підприємство і LTSC - у кількості додатків (вбудованих у систему) та методом отримання оновлень.

Наприклад, у LTSC немає:

  1. Магазин Microsoft Store;
  2. Браузер Microsoft Edge (є Інтернет -дослідження);
  3. Windows Ink Workspace;
  4. Кортана;
  5. Ігровий режим, нічне освітлення;
  6. OneDrive та ряд інших. На.

Зверніть увагу на скріншот нижче: Меню «Пуск» (і загалом панель завдань) виглядає незвично порожнім .. 👀

Windows 10 LTSC / Clickable

Ще одна важлива відмінність між LTSC З інших версій Windows - це працює з оновленнями. Справа в тому, що всі оновлення розміщуються в звичайних зборах (система постійно «нудна»), в LTSC оновлення стосуються лише стабільності та безпеки системи (і, як правило, вони дуже рідкісні: 1 -3 на рік!).

Ця ОС призначена, перш за все, для різних компаній та організацій (яким не потрібні різні прекрасні меню ...). Однак нічого не заважає йому встановити (звичайні користувачі), користь, якою ОС можна використовувати безкоштовно протягом 90 днів!

Ну, кілька слів щодо оптимізації

У зв'язку з цим система LTSC - це порядок швидше і продуктивніше, ніж Windows 10 Pro або Home. Для роботи LTSC 1-1,5 ГБ оперативної пам’яті та близько 10 ГБ місця на жорсткому диску буде достатньо! Навіть кількість процесів за замовчуванням не перевищує 4 десятка (у Pro є щонайменше 70)!

Дуже хороша оптимізація ..

Єдиний негатив: як було сказано вище, систему доведеться встановити англійською мовою (що деякі користувачі можуть викликати серйозний дискомфорт). Однак це можна виправити ..

Де завантажити версію LTSC

На офіційному веб -сайті: https: // www.Microsoft.Com/ru-ru/evalecenter/оцінити-windows-10nterprise

Переправивши посилання вище на офіційному веб -сайті Microsoft - вам потрібно буде вказати, що вам потрібно зображення "ISO LTSC" (см. скріншот), потім заповніть форму (вказуючи ім'я, телефон, адресу електронної пошти).

Форма завантаження ISO

Потім виберіть розряд системи (32/64 біти), язик і натисніть кнопку "Завантаження".

Вибір мови, завантаження ISO

Коли зображення ISO завантажується, його потрібно буде записати на флеш -накопичувач (і перейти до встановлення ОС).

Як додати російську

І так, ми припустимо, що ви вже встановили англійські Windows 10 LTSC. 

1) Спочатку потрібно натиснути на поєднання кнопок Win+I (вікно параметрів Windows 10).

2) Після введення меню "Час та мова -> регіон та мова", натисніть кнопку "Додати мову" І додайте російську. Як правило, достатньо завантажити кілька пропущених мовних пакетів. Після перезавантаження системи - все буде російським ..

Win+I - Windows 10 / Встановлення російської мови

російський

До речі!

Багато користувачів LTSC не можуть знайти значок провідника на панелі завдань (не, ви не можете шукати 👌). Використовуйте або для запуску провідника "Lupa" з пошуком або поєднанням клавіш Win+e.

Провідник

*

Доповнення вітаються ..

Вдалої роботи!

👋

RSS (як читати RSS)

Інші примітки:

Безпечний режим у Windows 11 Як увімкнути
Після переходу до одинадцятої версії Windows, крім необхідності освоїти новий інтерфейс, користувачі мають ряд інших питань. Один з них - як включити ...
Подарунок від Nirsoft - сім нових комунальних послуг для адміністрації Windows
З моменту створення ресурсу Nirsoft Минуло рівно п’ятнадцять років, і весь цей час його розробники не перестали працювати над створенням корисних інст...
Як перевірити, чи проходить трафік через новий DNS
Усі веб -ресурси, що існують в Інтернеті, спілкуються один з одним через цифровий IP-Адреси та ті читабельні та доброзичливі до адреси користувача, як...