Групові політики

Способи обмеження швидкості копіювання в Інтернеті у Windows

Способи обмеження швидкості копіювання в Інтернеті у Windows

У цій статті ми розглянемо способи обмеження швидкості даних даних на C/On Windows Server 2016 та Windows 10 за допомогою вбудованих та третій партії фондів. Як відомо, за замовчуванням програми Windows використовують мережевий інтерфейс до максимуму. Це може спричинити проблеми, коли певне завдання (найчастіше це поширені мережеві папки) використовують усі доступні пропускні можливості мережевої картки. У цьому випадку ви можете обмежити максимальну швидкість копіювання файлів з мережевої папки та надати користувачам інших додатків, гарантованих ресурсів мережевої картки.

Технологія використовується для управління класами та пріоритетами трафіку в мережах TCP/IP QOS (Якість обслуговування).

Зміст:

Конфігурація політики групи QOS у Windows

Ви можете керувати пріоритетами трафіку в Windows за допомогою параметрів політики QOS Group. У цьому сценарії я обмежую швидкість передачі даних для всіх вихідних з'єднань (політика буде застосовуватися, включаючи, коли користувачі копіюють файли з вашого сервера). Виходячи з цього прикладу, ви можете обмежити швидкість будь -якої програми, порту або сайту.

Політика QOS -груп підтримується в:

Перш за все, налаштування налаштувань мережевої картки та переконайтесь, що у вас є можливість Планувальник пакетів QoS.

  1. Запустіть обладнання місцевого редактора GPO (GPEDIT.MSC) і перейдіть до розділу Конфігурація комп'ютера -> Налаштування Windows -> QoS на основі політики та натисніть Створіть нову політику;
  2. Вкажіть назву політики, увімкніть опцію Вкажіть вихідний дросель і встановіть обмеження швидкості Швидкість дросельної заслінки. Це швидкість у MBPS/KBPS (мегабайти/кілобайт), до яких ви хочете обмежити вихідний трафік.Примітка. Також можна встановити значення DSCP. DSCP (Код -точка розбіжностей) може використовуватися на розширених маршрутизаторах Cisco/Mikrotik. Залежно від значення DSCP, маршрутизатори нададуть пріоритет до цього пакету. Не використовуйте цей параметр, якщо ви не впевнені в налаштуваннях QoS DSCP на своїх маршрутизаторах.
  3. Далі ви можете вибрати певний процес/додаток (виконуваний файл .ehe файл) або конкретний http (и) iis, до якого буде застосовуватися політика. У моєму випадку я залишу варіант Вся заява;
  4. Ви можете вказати, яку політику IP буде застосовуватися на вашому комп’ютері. Це може знадобитися, якщо у вас є кілька мережевих карт або псевдонімів IP;
  5. Ви також можете вказати цільовий IP, з яким потрібно обмежити швидкість передачі;
  6. Далі наведено протокол, до якого буде застосовуватися політика (TCP, UDP або TCP та UDP). А ви також можете вибрати вихідний та цільовий порт. Якщо ви не впевнені, який протокол працює ваша програма, який ви хочете обмежити, виберіть TCP та UDP. Якщо ви хочете обмежити швидкість доступу до загальних файлів у папці мережі, вкажіть протокол TCP та порт 445;

QoS налаштовує політику Windows завершено. Не потрібно перезапустити, відразу після застосування змін, швидкість передачі через мережу почне сідати. Зверніть увагу, що швидкість дросельної заслінки відображається редактором у кілобайтах, навіть якщо ви вибрали значення 3 Мб.

Оскільки я вибрав усі програми та всі порти, ця політика обмежить максимальну швидкість передачі файлів до 3 Мб (у тому числі при копіюваннях файлів за допомогою File Explorer - Провідник.exe).

Є ще Просунута політика QoS, які доступні лише в розділі конфігурації комп'ютерної політики. Ви можете обмежити вхідний трафік TCP на вкладці Вхідний трафік TCP. (Вкладка DSCP MARKING SEMPRIDE відноситься до налаштувань DSCP, ми не будемо розглядати його)

Як бачите, існує 4 рівні обмеження дорожнього руху. Наступна таблиця вказує на рівні та їх швидкість.

Вхідний рівень пропускної здатності TCPМаксимальна швидкість передачі
064 кб
1256 кб
21 Мб
316 Мб

Управління офісом PowerShell QoS Windows

Ви можете використовувати PowerShell для створення та управління політиками QoS. Наприклад, для створення політики QOS, яка обмежує пропускну здатність для трафіку SMB (файлу), використовуйте команду:

New -netqospolicy -name "smbrestrictfilecopyspeed" -smb -trottleteactspersep 10mb

Ім'я: SmbrestrictFileCopySpeed ​​Власник: Групова політика (машина) NetworkProfile: Усі попереднє: 127 Шаблон: SMB Jobobject: Throttleate: 10.486 MBITS/SEC 

Щоб відобразити список політики QOS на комп’ютері, виконайте команду:
Get-Netqospolicy

Щоб змінити або видалити політику QOS, командири використовуються відповідно Set-Netqospolicy і Видалити-Неткосполіку .

Видаліть -netqospolice -name smbrestrictfilecopyspeed

Set-smbbandwidthlimit: контроль дорожнього руху PowerShell для руху SMB

Командування Set-smbbandwidthlimit Дозволяє обмежувати швидкість передачі даних за допомогою протоколу SMB. Спочатку потрібно встановити компонент сервера Windows Обмеження пропускної здатності SMB Використання PowerShell:

Add-windowsfeature -name fs-smbbw

Або ви можете встановити його з диспетчера графічного сервера (додайте функцію Windows -> ліміт пропускної здатності SMB).

Зазвичай цей модуль використовується для обмеження швидкості для гіпер-V-міграції. Наприклад, наступна команда для обмеження швидкості міграції віртуальних машин до 100 Мб/с.

Set -SmbbandWidthlimit -Category LiveMigration -Bytespersecond 100mb

Ви також можете вказати за замовчуванням -категорію для обмеження звичайного трафіку для передачі файлів за допомогою протоколу SMB.

Set -SmbbandWidthlimit -Category за замовчуванням -bytespersecond 10mb

Компонент FS-Sombw доступний, починаючи з Windows Server 2012 R2.

Обмеження швидкості передачі файлів у Robocopy - ключ /ipg

Використовуючи Robocopy, ви також можете використовувати спеціальний ключ, який дозволяє обмежувати швидкість копіювання/переміщення файлів по мережі. Ключ використовується для цього /Ipg (Inter -пакетний розрив). Цей ключ встановлює інтервал між пакетами в мілісекундах і використовується для зменшення навантаження в мережу під час копіювання через низьку швидкість каналів. Robocopy передає дані в мережі з блоками 64 кб, і, таким чином, знаючи пропускну здатність вашого каналу, ви можете обчислити бажане значення для /Ipg , На основі вимог щодо обмеження швидкості передачі.

Якщо ви не хочете заглиблюватися в формули, ви можете використовувати вже готовий калькулятор Robocopy IPG Calclator: http: // www.Зеда.NL/індекс.Php/en/robocopypgcalculator-en-2

Щоб скопіювати дані на повільних та нестабільних каналах, ви також можете використовувати протокол BITS (див. Приклад у статті копіює великі файли за допомогою біт та PowerShell). Цей протокол дозволить вам динамічно контролювати швидкість передачі даних між двома вузлами залежно від зайнятості каналу та підтримує док -станцію.

Формування трафіку за допомогою третій партії утиліти

З оплачуваних варіантів найпопулярнішим рішенням для обмеження пропускної здатності в Windows залежно від порту, додатка, мета - це програма Сітка, І з безкоштовного тметра безкоштовно.

Ви також можете скасувати:

Політика QoS Windows ідеально справляється з завданням обмеження швидкості даних по мережі, тому якщо у вас таке завдання, то політики QOS слід вважати насамперед. Крім того, як і будь -які політики, їх можна налаштувати на рівні всього домену через консоль GPMC.MSC.

По -третє, більш функціонально і має графічний інтерфейс, але в більшості випадків це платні програми.

Встановлення Windows 10 на диск SSD
Суцільні жорсткі диски SSD -це альтернативна версія HDD (приводь на жорстких магнітних дисках), що має перевагу за розміром, ваги та швидкості запису....
Як підключити AirPods до Windows 10 та до Android
Ми говоримо про те, як підключити AirPods до комп’ютера з Windows. AirPods - явище останніх кількох років. Навушники, які повинні були стати аксесуаро...
Як створити скріншот прокрутки з прокручуванням без використання третім -партійних програм у Google Chrome
Функція створення скріншотів веб -сторінок із прокруткою підтримується багатьма програмами для створення екранних зображень. Маючи таку програму на фл...