Програми

Створення знімків у Windows та відновлення за допомогою системи довідки в Rollback RX

Створення знімків у Windows та відновлення за допомогою системи довідки в Rollback RX

Ми вважаємо, що більш -менш досвідчені користувачі добре ознайомлені з такими програмами Acronis True Image або Гетман, розроблений для створення резервних копій системи. Як правило, захист системи в таких програмах передбачає створення повної резервної копії або так званого зображення. На відміну від цих інструментів, програма Відкат rx не вимагає створення повних зображень. Це дозволяє відновити систему за допомогою Швидкі фотографії - Знімки, як ті, що використовуються у віртуальних машинах.

Відкат до раніше створеної картини можна виконати в будь -який час, і не має великого значення, чи система зараз працює чи ні.

Відкат rx Простий, комфортний, має підтримку російської мови, і плюс все ще безкоштовно для домашнього використання. Встановлення програми нічим не відрізняється від встановлення інших програм для настільних комп'ютерів, за винятком того, що в кінці установки майстер попросить вас перезапустити комп'ютер.

Зовні програма має багато спільного з класичним стандартним додатком для роботи з точками відновлення Windows. Ліворуч знаходиться панель інструментів, праворуч ви можете побачити список фотографій.

Зображення можна створити, видалити, заблокувати, щоб захистити від випадкового видалення, переглянути їх властивості, а також вивчити. Дослідження означає тимчасове монтаж картини як віртуального диска, до якого можна отримати доступ через звичайний провідник.

Крім того, відкат RX підтримує дефрагментацію зображень, реставрацію від резервних копій окремих папок та файлів за іменами, введіть або розташування, склеювання багатьох зображень на одну основну картину. Також у програмі є зручний планувальник проблем та журнал подій. Звичайно, ви можете здійснити відкат на будь -яку з вибраних фотографій. Для цього просто натисніть на правильне зображення за допомогою правої кнопки миші та виберіть опцію в контекстному меню "Відкат". У цьому випадку Windows буде негайно перезавантажена, і всі змінені файли в розділі системи будуть відновлені до початкового стану.

Йдеться про відкат з нестабільною, але все ще робочою системою. Якщо Windows не може завантажуватися самостійно, на самому початку завантаження, коли на клавіатурі з’являється вікно ROPLACK RX, натисніть кнопку Home. У той же час ви потрапите в меню завантаження програми, де ви можете вибрати потрібну дію. Відкат RX досить ефективний, але не варто ставитися до нього як до панацеї з усіх неприємностей.

Крім того, щоб уникнути можливих проблем, вам потрібно буде уникати використання дефрагментів, а також будь -яких інструментів для виправлення логічних помилок файлової системи.

Веб -сайт розробників: www.Horizondatasys.com/en/rollback_rx.Ihtml

Замерзає mac, як це виправити?
Зазвичай комп’ютери Apple досить надійні та стабільні. І здається, що якщо Mac висить, то трапилось щось із звичайного. Але це не так. Час від часу ко...
Як перетворити сценарій PowerShell у виконуваний EXE
Щоб мати можливість працювати в сценарії Windows 10 PS1, необхідно змінити політику впровадження в самому PowerShell. Це не складно, але якщо ви хочет...
Як увімкнути контроль гучності за допомогою Media Chrome в Google Chrome
В Google Chrome 75 Розробники представили невеликий сюрприз для власників мультимедійних клавіатур - відтепер регулюйте гучність звуку, коли аудіо та ...