Комп'ютер

Створення флеш -накопичувача з декількома завантаженнями за допомогою програми WinSetupFromusB

Створення флеш -накопичувача з декількома завантаженнями за допомогою програми WinSetupFromusB

Мульти -навантажувальна флешна накопичувача, Оснащений розподілом декількох операційних систем, антивірус Жити-Диск, необхідні програми, які автономно працюють з носієм завантаження, є універсальним інструментом для вирішення різних проблем та завдань за допомогою комп’ютера, з якими звичайні користувачі повинні мати справу раз у раз. Про що вже говорили про Це-Фахівці, більшість професійного життя - відновлення продуктивності комп'ютерних технологій.

Флеш -накопичувач, Там, де збираються різні програмні рішення для само-. Один мульти -завантажувальний флеш -накопичувач може бути використаний для нейтралізації вірусів, які блокують комп'ютер, та для перевстановлення операційної системи, а також для відновлення її з резервного копіювання, а також для розподілу місця на жорсткому диску, а також для вирішення інших проблем. Готові зображення доступні в Інтернеті Жити-диски з вибором різного програмного забезпечення для вирішення комп'ютерних проблем. Але, звичайно, краще самостійно підготувати універсальний інструмент для порятунку, вибираючи вміст завантажувальної флеш -накопичувача для ваших індивідуальних потреб та уподобань.

Програма здатна створювати флеш -накопичувачі за допомогою різних самостійних навантажень Winsetupfromusb Для Windows. Він може завершити вибір завантажувальних операторів на основі завантажувача Grub4dos. Це те, що ми будемо використовувати його для створення флеш -накопичувача з багато-. І, відповідно, весь цей процес детально розгляне нижче.

Зміст статті:

один. Вміст мульти -навантажувальної флеш -накопичувача

Перш за все, необхідно підготувати розподіл флеш -накопичувача з багато-. У нашому випадку у нас є флеш -накопичувач з невеликим обсягом за сучасними стандартами - просто 8 Гб. Тому він буде обладнаний лише необхідними інструментами. І це розподіл Вікна версії 8.один, 10 І старий Xp, Антивірус Жити-Диск Авіра, Менеджер розподілу диска Менеджер жорсткого диска Paragon І безкоштовний бакепер Стандарт резервного копіювання Aomei. Підготуйтеся до флеш -накопичувача до флеш -накопичувача ISO-Зображення завантажувальних носіїв вибраного програмного забезпечення та інсталяційних дисків операційних систем.

2. Завантажити WinSetupFromusB

Winsetupfromusb - Безкоштовна програма. На офіційному веб -сайті потрібно завантажити його останню версію. На момент написання цієї статті версія є актуальною один.6. WinSetupFromusB працює перспективно, без установки в системі. Все, що потрібно зробити, - це розпакувати завантажений архів і запустити мітку програми відповідно до розряду поточних вікон.

Завантажте програму WinSetupFromusB з офіційного сайту:
http: // www.Winsetupfromusb.Com/завантаження/

3. Форматування флеш -накопичувачів

Наступний етап - Форматування флеш -накопичувачів. Цей процес можна проводити як звичайні інструменти Windows (команда "Формат" У контекстному меню, що називається флеш -накопичувачем у провіднику), і всередині WinSetupFromusB. Розглянемо останній варіант.

У вікні програми виберіть потрібний флеш -накопичувач у верхній частині, якщо вони підключені до комп'ютера. Ми активуємо поле для опцій "Автоформат його за допомогою fbinst". Тоді будуть відкриті його додаткові варіанти. З їх номера вам потрібно лише прийняти рішення про майбутню файлову систему файлів - NTFS або Fat32. Якщо склад розподілу готується для запису для флеш -накопичувача розподілу, вага якого перевищує 4ГБ, вам потрібно вибрати файлову систему NTFS. Якщо ні, ми залишаємо Fat32 за замовчуванням.

Файлова система FAT32 також повинна залишатися, якщо на основі також призначений мульти -завантаження USB -накопичувача для роботи з комп’ютерами BIOS UEFI. У цьому випадку не потрібно буде вимкнути функцію Захищене завантаження, і розподіл, що міститься на флеш -накопичувачі 64-Гіркі вікна 8.1 і 10 Встановлений на ГПП-Дисковий розділ.

WinSetupFromusB готує універсальний флеш -накопичувач для завантаження - і для комп’ютерів із звичайним Біос, і для пристроїв на основі BIOS UEFI. Але інтерфейс УФІ бачить лише завантажувальні флеш -накопичувачі, відформатовані в fat32. Деякі програми можуть обійти такі обмеження та створити завантаження УФІ-Flam System Flash Drive NTFS, Але WinsetupFromusb, на жаль, не один з них.

Отже, ми визначаємо файлову систему та натиснули кнопку нижче "Іди".

У вікні попередження про стирання даних на флеш -накопичувачі натисніть кнопку "Так".

І натисніть ще раз "Так" В іншому вікні попередження.

Через кілька секунд ми побачимо напис "Робота виконана" - Роботу зроблено. Клацати "ДОБРЕ".

Тепер ви можете почати додавати вміст мульти -навантажувального флеш -накопичувача. Процедура додавання зображень інсталяційних дисків операційних систем та завантажувальних операторів програм не є важливою. Важливо лише дотримуватися відповідного стовпця в центральній частині вікна Winsetupfromusb.

чотири. Додавання розподілу Windows

Додавання розподілу Windows можливе у двох формах вікна програми. Одна з форм розроблена для додавання зображень інсталяційних дисків Windows, починаючи з версії Випуск, Інший - для встановлення файлів Windows XP і старіші версії системи. У нашому випадку спочатку додайте зображення до відповідної форми Windows 8.1. Покладіть галочку в цій формі та використовуючи кнопку огляду, вкажіть шлях до ISO-зображення. Набір мульти -навантажувальної флеш -накопичувача утворений на етапах: кожен розподіл додається та записується в окремому порядку. Натисніть кнопку "Іди".

Чекаємо, поки процес завершиться і натиснемо "ДОБРЕ".

Тепер ми активуємо ту саму форму за допомогою коробки та використовуємо кнопку перегляду Додати ще один розподіл Windows. У нашому випадку це інсталяційний диск Windows 10. Для тієї ж версії Windows ви можете по черзі додати його різні видання - 32- і 64-Кут. Додайте, натисніть кнопку "Іди", Ми чекаємо завершення процесу.

п’ять. Nuances Windows XP

Наявність флеш -накопичувача інсталяційного диска Windows XP Це може знадобитися в рідкісних випадках перевстановлення операційної системи на дуже старих зборах ПК. Але в процесі створення завантажувальної флешки з цією версією системи через Winsetupfromusb Є нюанси. У інтерфейсі програми, щоб додати розподіл Windows XP та більш ранні версії системи, верхня форма призначена.

Кнопка перегляду цієї форми не додає звичайного ISO-Зображення розподілу. Перед вмістом ISO-Зображення повинно бути відкрито у віртуальній дискотеці. В системах Windows 8.1 і 10 Це робиться регулярними способами - увімкнено ISO-Файл називається контекстним меню, і команда вибирається "Підключити".

В Windows 7 і більш ранні версії системи монтажу ISO-Зображення можливі за допомогою третій партійних програм, таких як Алкоголь 120% або Демон Інструменти. Вміст з'єднаного ISO-Зображення переноситься в окрему папку.

І ця папка вже додається до вікна програми в процесі створення флеш -накопичувача Winsetupfromusb.

На наступному етапі необхідно прийняти ліцензійну угоду.

І лише тоді перейдіть до початку запису.

Ще один нюанс - це необхідність інтеграції водіїв для Сата-Контролер у розподілі Windows XP, Якщо спочатку не міститься.

6. Додавання програм завантаження програм

ISO-Зображення розподілу операційної системи Лінійка, Жити-диски в основі Лінійка і Шнурка, Завантаження носіїв різних програм за допомогою кнопки огляду додаються в активній формі "Linux ISO/інші Grub4DOS сумісний ISO". Після додавання ISO-З'явиться невелике вікно "Назва меню завантаження", У якому можна встановити ім'я, як перевізний завантажувач буде відображатися в меню завантажувача Grub4dos. У нашому випадку ми вказуємо шлях до зображення антивірусу Жити-Диск Авіра. Натисніть кнопку "Іди" і зачекайте, поки запис завершиться.

Далі, відповідно до тієї ж схеми, додайте ISO-зображення Менеджер жорсткого диска Paragon.

А потім зображення Стандарт резервного копіювання Aomei.

7. Тестування FLEM

Одна з переваг програми Winsetupfromusb Він побудований -in На Для наслідування комп'ютерного обладнання - QEMU. За допомогою QEMU Ви можете негайно, не виходячи з поточної операційної системи, перевірити флешку - принаймні регулярне завантаження, принаймні багато- завантаження. У нижній частині вікна WinSetupFromusB Встановіть перевірку опції "Тест у QEMU" І натисніть "Іди".

Відкривається вікно QEMU, в якому те саме відбудеться, як на екрані монітора після завантаження з флеш -накопичувача. Перше, що ми побачимо - це меню завантажувача Grub4dos. Використовуючи навігацію або цифри відповідно до серійних номерів у списку, ми можемо вибрати той чи інший завантажувальний носій, Жити-диск або процес встановлення операційної системи.

Диски для встановлення Windows будуть об'єднані у двох розділах. Один буде містити розподіли Windows XP і більше старих версій системи, в інших - версіях Windows, починаючи з Випуск. Кожен з розділів веде до вікна додаткового меню завантаження відповідних версій та редакційних офісів Windows.

Як виправити 0x80073d0a у Windows 10
Ми говоримо вам, чому є помилка з кодом 0x80073d0a і як її можна усунути. Зазвичай помилка 0x80073d0a з'являється, коли ви намагаєтесь завантажити про...
Чотири непохитні можливості завдань Windows 10
Існує корисність для управління процесами та отримання інформації про них у Windows 10 TaskMgr, відомий як Диспетчер завдань. Вам, мабуть, довелося ви...
Як створити резервну копію налаштувань робочого столу та програм UWP у Windows 10
Не всі програми дозволяють зберегти свої локальні налаштування у файлі, і зрештою, якщо ви думаєте добре, ця функція буде в нагоді, оскільки завдяки ц...