Ігор

Пірати смерті або чому неліцензовані ігри можуть незабаром зникнути з Інтернету

Пірати смерті або чому неліцензовані ігри можуть незабаром зникнути з Інтернету

Шанувальники халяв вже встигли помітити, що свіжі продукти (Repaks з зламаних ігор та новинки кіно) Ви більше не можете знайти трекерів. Для цього є термінові причини: вміст видаляється з форумів на прохання власників авторських прав або він має хороший захист від злому, оскільки це нещодавно було помітно в іграх та офісному програмному забезпеченні, програмному забезпеченні. Неможливо захистити відео від незаконного розповсюдження, за винятком того, що він справді повинен накладати обгортки на кадри або забороняти створити сайти та залишити лише державні ресурси.

У будь -якому випадку, на якомусь невідомому сайті з баченням 10 унікальних на день, він буде розповсюджений. Що робити, якщо є сотні таких джерел? Тут допоможе лише гостре око власника авторських прав.

На відміну від кіно, ігрова індустрія не стоїть на місці і постійно розвивається не лише з точки зору вдосконалення технологій та продуктивності, але і в галузі безпеки. Незабаром вам доведеться забувати про безкоштовні репакти ПК-Ігри - щось подібне може коментувати заяву лідера команди Крейсерів (сухарі, не плутати з фахівцями з інформаційної безпеки - хакерами) 3DM. На своєму форумі він створив тему, в якій розповів про труднощі зламати комп'ютерну гру Просто причина 3.

Австрійська технологія DRM під назвою Денуво неодноразово демонстрував свої можливості. ПК-Гра Екіпаж, Навіть через рік після виходу її ніколи не зламали. Думки користувачів з цього приводу розійшлися: деякі сказали, що це пов’язано зі збереженням даних у хмарі, а не на місцевому диску, як і багато ігор, інші похвалили Денуво.

З іншого боку, крипітки з 3DM вдалося зламати через кілька днів GTA 5, використовується для їх захисту Денуво, І принести "Таблетка" до стабільної роботи (з відсутністю відставання та види). Перепак гри Божевільний Макс з'явився на трекерах через 2 тижні після випуску. Спочатку в зламаній версії спостерігалися технічні проблеми "Cryaka", Але незабаром їх усунули сухарі.

Поки що лише китайська команда крипітців з китайської команди Крейсерів встигла впоратися з такою складною технологією 3DM, Решта давали свої позиції. Але також засновник 3DM не заперечує його падіння через складність Денуво, Оскільки ця технологія постійно модернізується, внаслідок чого піратські версії PC-IGR можуть незабаром зникнути з Інтернету.

Денуво, Через свою вартість це коштує значних витрат видавцям комп'ютерних ігор. Крім того, вона ще не показала своєї виступу сто%, т.до. Випадки обходу цього захисту не виключаються, через які компанії не збираються витрачати гроші на придбання цієї технології.

Як видалити обліковий запис у Telegram
Ми говоримо про те, як правильно видалити обліковий запис у телеграмі, стираючи всю інформацію про себе з пристроями або безпосередньо з серверів. Нав...
Як приховати навігаційну панель діалогу Windows у Windows 10 Відкриті та зберегти
Діалогове вікно відкриття та збереження файлів - одне з основних елементів управління в Windows 10. Цікаво, але протягом усієї історії Windows він пра...
Як відключити шоу Дадлова в Chrome
У дні свят та незабутні події на головній сторінці Google статичні або анімовані фотографії, що називаються Чуваки. Інтерактивні програми також можуть...