Оптимізація

Skype - Пристрій не знайдено камери, мікрофона, динаміків

Skype - Пристрій не знайдено камери, мікрофона, динаміків

Зміст

Раніше ми писали про те, чому Skype не працює в Windows 10, і як вирішити цю проблему. Цього разу ми пропонуємо розглянути ситуацію, коли мікрофон та веб -камера в Skype не працюють. Вищезазначені методи випробувані на практиці, а тому працюватимуть у версіях Windows 10 1607 та 1703.

Прочитайте на Softikbox: як виправити помилку "не вдається відкрити Skype. Ви вже в Skype "?

Зміст:

На офіційному веб -сайті продукту розробники зазначили, що у випадку, коли камера не працює в Skype у Windows 10, вам потрібно оновити програму та перевірити саму веб -камеру на продуктивність. Однак оновлення програми не вирішує проблему. Більше того, в деяких випадках Skype взагалі не починається на ноутбуці. Тому ми пропонуємо виконати наступне.

Якщо камера на Windows 10 не працює, хоча ця проблема виникла раптово, а не після оновлення операційної системи, варто розгорнути приводи водіїв. Для цього ми виконуємо наступне:

Якщо веб -камера не працює після перестановки операційної системи, вам слід спробувати оновити конфігурацію обладнання. Для цього повторно введіть "Диспетчер пристроїв", натисніть на камеру за правою кнопкою та виберіть "Видалити". Після перезавантаження ПК натисніть "Оновіть конфігурацію обладнання".

Якщо оновлення конфігурації не допомогло, ви можете оновити драйвери. Про те, як це зробити, ми наводили приклади в інших тема.

Важливо зазначити, що встановлений гаджет може не працювати через неправильні налаштування. Тому ми переходимо до "параметрів" і вибираємо "пристрої". У меню зліва виберіть "Підключені пристрої". Знайдіть у списку камеру та натисніть "Отримати додаток".

Ми очікуємо, що програма завантажиться під час завантаження. Після встановлення програмного забезпечення перезавантажте програму.

Якщо у вас є знімна веб -камера, вам слід перенести її в інше гніздо чи комп'ютер. Якщо камера не працює, можливо, проблема в ній.

Багато користувачів операційної системи Windows 10 часто цікавляться, чому Skype не працює і що робити, якщо через мікрофон немає звуку.

Мікрофон у Skype може не працювати через проблеми з звуковими драйверами. Тому ми рекомендуємо переїхати до "Менеджера пристроїв" та оновити драйвери для звучання або відкочення програмного забезпечення в попередній стан.

Варто також вносити коригування налаштувань самого мікрофона. Для цього натисніть на піктограму гучності на панелі завдань та виберіть "Пристрої запису".

Відкриється нове вікно. Ми переходимо на вкладку "Звук" і натискаємо на кнопку "Властивості".

З'явиться інше вікно. Ми переходимо на вкладку "Додатково". Тут ми розгортаємо вкладку з доступними параметрами. Виберіть "2-канальний, 16-бітний, 96 000 Гц (якість студії)". Вибравши цю опцію, натисніть "Застосувати", а потім "ОК".

Перезавантажте систему та перевірте результат. Якщо мікрофон не працює, вам слід звернутися до сервісного центру. Ми також рекомендуємо перевірити загальні параметри мікрофона на Windows 10.

Якщо попередня версія Skype спрацювала, але після встановлення оновлень ви стикалися з помилкою, встановити з'єднання не вдалося, варто перевірити з'єднання з мережею та виконати наступні дії:

Як варіант, якщо ви не змогли вирішити проблеми зі звуком, камерою чи авторизацією, ви можете завершити повну перевстановку програми.

Камера не працює в Windows 10 Redstone

Камера не працює в Windows 10 Redstone

Камера не працює після оновлення Windows 10

Ну, що ми продовжуємо збирати кумедні похорони від MS, і ми з вами вічне перезавантаження Windows 10 або чорний екран, коли ви вмикаєте комп'ютер Windows 10, тому Microsoft не дозволяє нам нудно, ласкаво просимо до клубу Neskuchaiki.

І тому ми всі пам’ятаємо, що оновлене оновлення Windows 10 Anniversar. Все пройшло добре і глюк, коли камера не працює після оновлення, я не помітив. Оскільки у мене є веб -камера Microsoft, і для себе все зроблено нормально.

Після серпневого оновлення служба підтримки Microsoft засмітилася претензіями користувачів за те, що вони не працюють у Windows 10. В результаті провадження виявилося, що це було Ювілейне оновлення 1607, перестав підтримувати формати стиснення відео H.264 і mjpeg. Нібито, все це повинно було підвищити продуктивність, і щоб програми Windows отримали прямий доступ до веб -камери, але мені здається, що вони просто перевірили, наскільки смердть, так що він ще раз штовхає, щось і для себе, і для себе.

Вже більше мільйона людей, які були оновлені цією інфекцією, найчастіше, що вони не можуть організувати відео -комунікацію через Microsoft Skype. Проблема з апаратного забезпечення впливає на багато популярних веб -камер від таких виробників, як Logitech, та з програмним забезпеченням - багато програм та послуг, які використовували ці кодекси.

Чиновники Microsoft прокоментували це так. Ну, все одно, Windows 10 люблять більше, ніж інша ОС, і вони кажуть, що не так багато звернень з цією проблемою.

"У нас є невелика кількість повідомлень про несподівану поведінку систем після оновлення. Експерти технічного відділу та підтримки клієнтів дізнаються про кожен окремий випадок та пропонують поради щодо усунення проблем, якщо це необхідно, "

Як виправити камеру після оновлення annivery update

Давайте подивимось, що може допомогти вам усунути цей косяк на даний момент.

Hklmsoftwarewow6432nodemyrosoftwindes media foundationplatform

Потрібно додати параметр dword "enableframeservermode" зі значенням 0.

Для ледачих людей готові -виготовити файл enableframeservermode

Перевірка використання камери

Як би це не було, як би це не звучало, ви можете заборонити використовувати веб -камеру для певних програм, саме через це камера перестала працювати в Windows 10, щоб перевірити це, ми робимо наступне. Ми відкриваємо старт і переходимо до налаштувань.

Як результат, у вас будуть параметри вікна Windows Redstone, його також можна відкрити за допомогою Hot Keys Win+I. Далі перейдіть до точки конфіденційності.

Далі вкладка камери перевіряється так, щоб повзунок увімкнув.

Відкат драйверів камери

Якщо метод з реєстром вам не допоміг, то камера в Windows 10 Redstone все ще не працює для вас, то давайте спробуємо повернути драйвери камери. Клацніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» та виберіть диспетчер пристрою.

Далі ми знаходимо точку пристрою обробки зображень, у моєму прикладі це камера Microsoft Litecam. Клацніть на нього за допомогою клацання правою кнопкою миші та виберіть властивості.

Ми переходимо на вкладку драйвера і натиснемо кнопку, щоб повернутися назад.

Після цього операційна система попросить вас перезавантажити, якщо все в порядку, то камера знову працюватиме.

Видалення камери та повторного підключення

Якщо ваша камера все ще не працює після оновлення Windows 10, ми спробуємо повністю зняти камеру як пристрій, щоб Windows 10 я спробував поставити поточні драйвери. Все є в одному диспетчері пристроїв, натисніть кнопку правою клацніть на камеру та скажіть, щоб видалити.

Якщо вам запропонують видалити драйвери, то ми це робимо.

Після цього, як вийти на пенсію, натисніть на верхню частину кореня пристроїв та виберіть оновлення конфігурації, почнеться пошук пристроїв, система знайде камеру та встановить драйвери, необхідні для неї.

Ви можете спробувати негайно перевірити роботу камери в Skype або в вбудованій камері додатків. Ви можете знайти його на початку.

Встановлення додаткового програмного забезпечення

Кілька разів у своїй практиці я зустрічав це для правильної роботи веб -камери, необхідно було встановити певне програмне забезпечення для постачальників у Windows 10 Redstone.

Головне, що він сумісний з десяток

Щоб розпочати роботу, перейдіть на панель управління (натиснувши кнопку миші "START" та виберіть "Панель управління". У полі "Переглянути" праворуч поставте "піктограми") та відкрийте "програми та компоненти". Якщо у списку встановлених програм є щось пов’язане з вашою веб -камерою, видаліть цю програму (виберіть її та натисніть "Видалити/змінити".

Натисніть на Win+I знову і відкрийте параметри, а потім пристрої> Підключені пристрої. Шукаю камеру, і якщо кнопка активна, натисніть її. Ми чекаємо його встановлення та радіти в житті.

Другий метод перевстановлення драйверів на камеру

Якщо ви спробували все вищезазначене, а ваша камера в Windows 10 не працює CEOLOGILY, то ми спробуємо оновити драйвери другий метод. Знову перейдіть до менеджера пристроїв і в контекстному меню виберіть, щоб оновити драйвери.

Виберіть пошук драйверів на комп’ютері.

Далі виберіть драйвер зі списку вже встановлених драйверів.

Подивіться, чи є якийсь інший сумісний драйвер для вашої веб -камери, який можна встановити замість поточного моменту. Спробуйте встановити його

Що робити, якщо камери немає в диспетчеві пристроїв

Так, це також трапляється, ви не можете знайти камеру серед доступних пристроїв, є два варіанти, або він вимкнено, і не відображається, або це позначається невідомим пристроєм і вимагає додаткових драйверів.

Щоб відобразити приховані пристрої в Windows 10 Rdstone, введіть вкладку Переглянути та введіть DAW SHOW HIDDEN. Після цього, якщо у списку є камера, увімкніть її.

Ну, другий варіант з невідомим пристроєм, я пропоную вирішити вас двома методами.

Гарячі ключі для ноутбуків

Якщо у вас є ноутбук, ви можете спробувати спеціальним клацанням клавіш, щоб спробувати увімкнути камеру.

Це також може бути банальна камера, яку слід вимкнути в BIOS.

 Ще один нюанс: якщо веб -камера відображається в диспетчері пристрою, але не працює, перейдіть у свої властивості, на вкладці драйвера та натисніть кнопку "Інформація". Ви побачите список файлів драйверів, які використовуються для камери. Якщо серед них є Струмка.Sys, Це говорить про те, що драйвер вашої камери був випущений давно, і він просто не може працювати в багатьох нових програмах.

Сподіваюся, зараз у вас немає сумнівів, чому камера Windows 10 не працює.

Деякі користувачі, частіше після оновлення Windows 10 і рідше-коли очищення ОС, стикаючись з тим, що інтегрована веб-камера тезки або веб-камери, підключена через USB до комп'ютера, не працює. Виправлення проблеми зазвичай не надто складна.

Як правило, в цьому випадку вони починають шукати, де завантажити драйвер для веб -камер для Windows 10, хоча з великою ступенем ймовірності він вже є на комп’ютері, і камера не працює з інших причин. У цій інструкції докладно про кілька способів виправити роботу веб -камер у Windows 10, один з яких, сподіваюся, допоможе вам. См. Також: Програми для веб -камер, перевернуте зображення веб -камер.

Важлива примітка: Якщо веб -камера перестала працювати після оновлення Windows 10, перегляньте параметри «Параметри» - Конфіденційність - Камера (у розділі «Роздільна здатність додатків» зліва. Якщо вона перестала працювати раптово, не оновивши 10-кілограм і не перевстановлюючи систему, спробуйте найпростіший варіант: перейдіть до менеджера пристроїв (через клацання правою кнопкою миші для запуску), знайдіть веб-камеру в "Пристрої обробки зображень", натисніть кнопку На ньому правою кнопкою миші - "Властивості" і подивіться, чи активація кнопки "Відкриття назад" на вкладці Драйвер. Якщо так, використовуйте його. Також: Подивіться, чи є якась камера камери у верхньому ряду зображення камери? Якщо є - спробуйте натиснути його або в поєднанні з FN.

Видалення та повторне виявлення веб-камери в менеджері пристроїв

Приблизно в половині випадків, щоб веб -камера працюватиме після оновлення до Windows 10, просто виконайте наступні прості кроки.

  1. Перейдіть до менеджера пристроїв (клацніть правою кнопкою миші на кнопці "запустити" - виберіть потрібний елемент у меню).
  2. У розділі "Пристрої обробки зображень" натисніть на веб -камеру з правою кнопкою миші (якщо її немає, то цей метод не для вас) виберіть "Видалити". Якщо вам також пропонують видалити драйвери (якщо є така позначка), погодиться. 
  3. Після зняття камери в диспетчері пристроїв виберіть у меню "Дія" - "Оновити конфігурацію обладнання". Камеру слід встановити знову. Можливо, вам знадобиться перезавантаження комп'ютера.

Готовий - перевірте, чи працює ваша веб -камера зараз. Можливо, вам не знадобляться подальші кроки керівництва.

У той же час, я рекомендую перевірити програму вбудованого -в Windows 10 "камера" (запустити його легко через пошук на панелі завдань).

Якщо виявляється, що веб -камера працює в цій програмі, і, наприклад, в Skype чи іншій програмі, немає проблем, ймовірно, в налаштуваннях самої програми, а не в драйверах.

Встановлення драйверів веб -камери Windows 10

Наступним варіантом є встановлення драйверів веб -камери, які відрізняються від тих, які в даний час встановлені (або, якщо ні, то просто встановлення драйверів).

Якщо ваша веб -камера відображається в диспетчері пристрою в розділі "Пристрої обробки зображень", спробуйте наступний варіант:

  1. Клацніть на камеру за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Оновіть драйвери".
  2. Виберіть "Знайти драйвери на цьому комп'ютері".
  3. У наступному вікні виберіть "Виберіть драйвер зі списку вже встановлених драйверів".
  4. Подивіться, чи є якийсь інший сумісний драйвер для вашої веб -камери, який можна встановити замість поточного моменту. Спробуйте встановити його. 

Ще одна варіація такого ж способу - перейти до "драйвера" властивостей веб -камери, натисніть "Видалити" та видалити драйвер. Після цього в диспетчерському пристрою виберіть "Дія" - "Оновіть конфігурацію обладнання".

Якщо немає пристроїв, подібних до веб -камери, у розділі "Пристрої обробки зображень" або навіть у цьому розділі, то спочатку спробуйте в меню диспетчера пристроїв у розділі "Перегляд" "Увімкніть" Показати приховані пристрої і подивіться, чи ви з'явилися, чи з’явився він у списку веб -камери. Якщо ви з’явитесь, спробуйте натиснути на нього за допомогою правої кнопки миші і подивіться, чи є там "використовувати" елемент, щоб увімкнути його.

У випадку, якщо камера не з’явилася, спробуйте такі кроки:

Примітка. Для деяких ноутбуків чіпсет або додаткові утиліти (різні види розширень прошивки та пріксів можуть знадобитися для певної моделі драйвера.). Т.Е. В ідеалі, якщо ви стикаєтесь із проблемою на ноутбуці, вам слід встановити повний набір драйверів з офіційного веб -сайту виробника.

Установка для веб -камери через параметри

Можливо, що для належної роботи веб -камери вам потрібне спеціальне програмне забезпечення для Windows 10. Можливо також, що він уже встановлений, але не сумісний з поточною ОС (якщо проблема виникає після оновлення до Windows 10).

Щоб розпочати роботу, перейдіть на панель управління (натиснувши кнопку миші "START" та виберіть "Панель управління". У полі "Переглянути" праворуч поставте "піктограми") та відкрийте "програми та компоненти". Якщо у списку встановлених програм є щось пов’язане з вашою веб -камерою, видаліть цю програму (виберіть її та натисніть "Видалити/змінити".

Після видалення перейдіть до "Start" - "Параметри" - "Пристрої" - "Підключені пристрої", знайдіть у списку свою веб -камеру, натисніть на нього та натисніть кнопку "Отримати додаток". Зачекайте, поки він буде завантажений.

Інші способи виправлення проблем з веб -камерою

Та кілька додаткових способів виправити проблеми з непрацюючою веб-камерою в Windows 10. Рідкісні, але іноді корисні.

Ще один нюанс: якщо веб -камера відображається в диспетчері пристрою, але не працює, перейдіть у свої властивості, на вкладці драйвера та натисніть кнопку "Інформація". Ви побачите список файлів драйверів, які використовуються для камери. Якщо серед них є Струмка.Sys, Це говорить про те, що драйвер вашої камери був випущений давно, і він просто не може працювати в багатьох нових програмах.

Як користуватися програмами комп'ютерної діагностики
Перевірка температури Перевірка процесора Перевірка оперативної пам’яті Перевірка HDD та SSD Перевірка відеокарти Існує величезна кількість діагност...
Найкращі програми для QR -коду на смартфоні
Зараз практично не залишається людей, які не використовують QR -код як для читання програмного забезпечення, так і для швидкого надання закодованої ін...
Як швидко перезапустити меню «Пуск» у Windows 10 1903
Windows 10 постачається з повністю переробленим меню запуску, поєднуючи класичні ярлики додатків із "Жити" плитки, що з'явилися в Windows 8. У версіях...