Оптимізація

Завантажте Windows 10 Pro X64 X86 км активатор активатора

Завантажте Windows 10 Pro X64 X86 км активатор активатора

Зміст

6-12-2019, 12:12

Windows 10 - Не безкоштовна операційна система. Для мешканців СНД купувати ліцензовану копію б'є кишеню, а пробні версії ОС дуже вирізані функціональністю. Тому користувачеві іноді доводиться вдатися до піратства. Зрештою, зламана активація родини Windows не буде відрізнятися від продажу продукту в офіційному магазині Microsoft.

Навіть із добре захищеним 10 копіювання Комауто Літ. Програмована більш ніж одним поколінням Windows, програма стала улюбленою серед власного роду і здатна активувати будь -яку версію Windows 10 і повністю працює. Для його використання не потрібні додаткові знання. Якщо щось завжди може покластися на інструкції, які описують усі нюанси роботи активатора. ОС сервера та офіс також підтримуються програмою. Перейти до бізнесу. Отже, у вас є оригінальний Windows 10, який повинен бути активований. В той же час, біт не важливий. Метод працює з 32, і з 64-бітною версією. По -перше, переконайтеся, що ваше зображення не активовано. Умову можна знайти у вікні Властивості комп'ютер.Детальний крок -by -step інструкції для використання Komsauto lite портативний. Ця версія портативна і не вимагає встановлення.

Як активувати Windows 10? Елементарний!

1. Перш за все, вам потрібно завантажити та розпакувати архів у будь -якому зручному місці (наприклад, робочий стіл).Якщо в системах немає вбудованого архівника, то ви можете використовувати це.Клацніть правою кнопкою миші (ПКМ) Відповідно до архіву, виберіть елемент Витягти в (Екстракт С). Після короткого процесу Dearchivation на робочому столі з’явиться папка, в яку вам потрібно буде поїхати. 2. Знайдіть файл у папці KMSAUTO.Екзе. Клацніть на нього ПКМ і запустити від імені адміністратора. Програма отримає необхідні права на захист системи обходу. Відкриється невелике вікно, в якому покажуть три кнопки. Один із них, який ми будемо використовувати. 3. Далі ви повинні вибрати елемент Активуйте Windows. Для цього просто натисніть кнопку лівої миші один раз. Тепер утиліта зробить усе самі.Вам просто потрібно чекати завершення процесу. Це може зайняти деякий час. чотири. Напис Активація успішна розповім вам про завершення роботи та успішну активацію ОС. Щоб виправити результат, перезавантажте комп'ютер.Увага. Якщо процедура не дійшла до кінця, висить на записі Активація .. , Перезавантажте ПК і почніть з пункту 2. Вітаємо. Ваша копія активована, тепер ви можете використовувати всі можливості, не придбаючи ліцензію.

Завантажте Windows Activator 10:

kmsauto_lite_v1.3.1.Блискавка [2,48 Мб] (гойдалка: 3660636) Увага! Настійно рекомендується завантажувати готові збори системи з торрентських трекерів. Вони можуть спричинити нестабільну роботу системи. Крім того, є ймовірність наявності вірусів у зображеннях із неперевірених сайтів.Ця активація автомобіля через KMS Auto підходить для всіх версій Windows та Office!Хто не працював - ми намагаємось іншого:W10Digital.Блискавка [1,27 Мб] (гойдалка: 1802)

Після встановлення Windows 10 на комп'ютер або ноутбук, система зазвичай потребує активації. А ліцензований ключ - це не дешевий. Але є рішення - активувати систему за допомогою програми KMSAUTO NET, яку можна завантажити за посиланням в кінці статті.

Kmsauto - яка це програма це

Komsauto Net - це засіб для активації операційних систем сімейства Windows: починаючи з Vista. А також Microsoft Office, версії 2010-2016. Не працює з Office 365, а також не підходить для XP.

У кількох виданнях є:

Програма заснована на офіційних KM (ключовий сервер управління) від Microsoft, яка була розроблена для корпоративних ліцензій. І завдяки розробнику Ratiborus, він став доступним для всіх, хто хоче отримати ліцензований ключ для будь -якого ліцензійного ключа Windows безкоштовно.

Як працює

Ми хочемо розвінчати страхи користувачів, щодо таких засобів. Це не зовсім хак - програма використовує юридичні ключі для багаторазового використання для корпоративних ліцензій. Тому активація через Net Kmsauto - це майже юридичний шлях.

З однією різницею. Якщо з нинішньою KMS система надсилає запит на перевірку справжності ключа на віддалений сервер KMS, то, в нашому випадку зв’язався з офіційними КМ. Після цього ключ вбудований у систему, і це все, ми отримуємо повністю юридичну ліцензію.

Системні вимоги

Можливості

Побудовані утиліти

Зміна редакторів Windows - Це перехід від однієї версії до іншої. Наприклад, у Windows 10 Home на Windows 10 Pro.

Як дізнатися, чи потрібна активація

Якщо ви оновлювались під час просування, а потім перевстановили систему, то вам не потрібна повторна активація, оскільки ліцензія призначена для обладнання. Система активується автоматично, коли мережеве перше з'єднання.

Але це буде потрібно з чистою установкою "десятків" або при ремонті ПК, коли були замінені компоненти, такі як жорсткий диск або материнська плата. Тоді система "думає" про те, що запускається на новому обладнанні. Іноді ключові потоки завдяки наступному кривому оновленню безпеки (дуже рідко). Щоб дізнатися, чи активується система загалом, ви можете в параметрах системи.

Без ліцензії ОС, звичайно, спрацює, але вам доведеться миритися з деякими незручностями:

Як активувати активатор Windows 10 км

Автоматичний шлях

Ручний метод

Іноді автоматичний метод не працює, це може статися з різних причин. Але ви можете зробити це для обов'язкового способу - вручну.

Тут потрібно вибрати режим.

Далі перейдіть на "Налаштування".

Вам потрібно вибрати саме свій редакційний офіс. Ви можете побачити свою версію ОС через утиліту "Виконання", в якій потрібно написати команду (Winver). Або у властивостях системи.

Що робити, якщо антивірус присягається

Komsauto Net, хоча це максимально безпечно, є розумінням антивірусу, це засіб злому. І, відповідно, з будь -якими спробами запустити його з включеним антивірусом, буде негайно нападати. Щоб програма розпочалася та працювала нормально, антивірус потрібно на деякий час вимкнути.

А також, можливо, знадобиться додати програму до виключення антивірусу, якщо після включення захисту вона все ще починає поклятися. Це працює з третім -партійними антивірусами. Standard Windows 10 Defender не дозволяє активатору CCM до винятку.

Як відключити захисника Windows

Ця дія є тимчасовою, і при наступному відновленні комп'ютера захист у режимі реального часу буде автоматично увімкнено. Інші предмети потрібно буде включити вручну.

Як видалити

Програма портативна - не потребує стандартної установки. І, відповідно, нічого не видалити. Не впливає на продуктивність жодним чином, програма важить лише кілька мегабайт. З невдалими спробами активувати ОС, може знадобитися видалити саму послугу KMS та інформацію про ліцензії.

Ви також можете видалити інформацію про активацію та KMS-Service за допомогою утиліти KMSCleaner. Невелика корисність, яка очищає систему слідів активації, щоб наступна спроба була успішною. Це не з основною програмою, але її можна завантажити в Інтернеті. А також це частина портативного пакету KMS Tools.

Командна строка

Використовуючи командний рядок, ви також можете очистити систему попередніх клавіш та інформації про ліцензію. Змініть ключ або з’ясуйте період дійсності та стан ліцензії.

Можливі помилки

Регулярно Microsoft випускає оновлення, які неможливо відмовитися, ви можете відкласти встановлення лише на кілька днів. Як правило, у них є пакети для перевірки справжності ключа, після встановлення якої ліцензія може літати. Якщо Windows 10 активовували за допомогою різних активаторів.

Щоб вирішити проблему, достатньо повторно запустити активацію програми автомобіля KMS. Після створення завдання в планувальній службі для повторної активації кожні 10 днів.

0xC004F074 - Помилка виникає при наступному великому оновленні. Через конфлікт стороннього програмного забезпечення. У версіях Windows Server 2003/2008-неуправедливість клієнта-господаря та KMS.

0xC004F050 - Ліцензія недійсна. Це відбувається з інсталяцією Clean Windows при першому підключенні до мережі. Використання ключа для багаторазового використання або бета -версії. Неправильний вхід ключа.

0x8007007b - Неправильне налаштування мережевих параметрів або через відмову в мережі. Ключ до іншого видання.

0x8007232b - Немає доступу до мережі. Налаштування мережевого з'єднання. Помилки при введенні ключа (замість дефісу призначаються довгі тире).

0x803F7001 - приглушений сервер. Нерегулярні значення при введенні ключа. При заміні компонентів або ремонту.

0x803FA067 - Помилки в реєстрі. Пошкодження видалення файлів з реєстру за зловмисними програмами. Вірусна інфекція. Відмова від роботи будь -якого компонента.

0xC004F012 - Помилка виникає при наступному великому оновлення. Якщо немає або пошкодженого ліцензійного сховища. Коли первинна установка на новому комп’ютері.

0x8007000D - Немає доступу до центру оновлення Windows до файлів дисків, відповідальних за активацію. Пошкоджені або не встановлені драйвери.

0xC004F014 - При спробі оновити комп'ютер з 7 або 8 до корпоративної ОС до Windows 10.

803F7001 - Залишкові хвости віддалених програм можуть спричинити конфлікт програмного забезпечення, що призводить до збоїв у системі. Зловмисне програмне забезпечення.

0xC004C060 - Пошкодження системних файлів через віруси або в конфлікті.

Для ліцензованих Windows 10, які були оновлені під час просування, у разі помилок, достатньо перейти до розділу "Оновлення та безпеки" - "Активація" та натисніть "Усунення проблем". Система автоматично активується ключем, який пов'язаний з вашим залізом.

Активатори аналоги

Інструменти KMS портативний - Колекція активаторів та комунальних послуг для роботи з клавішами, яка містить KMSUUTO.Сітка.

Microsoft Toolkit - Портативна версія невеликої утиліти для Windows або Office.

Активатор RELOADER - Активує всі редактори Windows та Office. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс буде зрозумілий навіть недосвідченому користувачеві. Встановлення проблеми періодичної активації за замовчуванням. Не вимагає встановлення.

KMSPICO - Зручно, не перевантажений кнопками та функціями - для роботи є лише одна кнопка. Останнє оновлення програми було у 2016 році. Є дві версії: портативні та стандартні (що вимагає встановлення). Стандартна версія, якщо ключ протікає, все автоматично виправляє. Має голосовий супровід англійською мовою.

Аакт - Підтримка x86 та x64. Наймолодший активатор порівняно з іншими аналогами. Існує підтримка російської мови та приємного зручного інтерфейсу. Оновлений щомісяця. Завдання для повторної активації повинні бути створені вручну.

Відео

Завантажте за допомогою прямого посилання або торрент -файлу

Якщо при завантаженні браузера відзначив архів як шкідливу програму, не хвилюйтеся. Програма повністю безпечна, перевірена більш ніж одним антивірусом. Просто підтвердьте Завантажити.

Завантажте Windows 10 км активатор 2019 Activator

Завантажте активатор файлу торрент -активатор 10 км активатор

Комауто Літ Портативний - Надійний активатор KMS для Windows 10 та попередні версії ОС, а також офісні програми. Створений розробником Ratiborus як "таблетка з восьмистості Microsoft".

Виділяється серед інших подібних програм висока ефективність і можливість ліцензувати велику кількість операційних систем, починаючи з "старого" XP і закінчуючи відносно "свіжим" десять.

Активізується

  1. Windows XP / Vista / 7/8, 8.1/10
  2. Win Server 2008, 2012, 2016, 2019 / R2
  3. MS Office 2010/2016 /2016/2019

Призначений лише для VL -видань! Максимальний (кінцевий) не активує Windows 7 - активатор завантажувача Windows підходить для нього.

Переваги

Неможливий плюс програмного забезпечення - це постійне оновлення бази ліцензованих клавіш та підтримка функціональності у робочому стані. Автори регулярно випускають оновлення, тим самим доводячи професійний підхід до розвитку корисності. Остання версія Komsauto Lite була випущена на початку 2019 року.

Як користуватися KMSAUTO LITE

Активатор не має спеціальних системних вимог. Головне - вимкнути всі захисні компоненти комп'ютера перед тим, як використовувати його (або краще перед завантаженням): антивіруси, брандмауер, Windows Defender.  Це тимчасовий захід, оскільки все таке програмне забезпечення характеризується як утиліта хакера.

Після завантаження та розпакування архіву потрібно розпочати програму від імені адміністратора. Якщо операційна система є 32-бітною, файл підлягає запуску KMSAUTO.Екзе, Якщо 64-бітний - Kmsauto_x64.Екзе.

Потім натисніть кнопку "Активація Windows " і коли з’являється зворотна посилання, повторно її. Зачекайте про вихід до стану консольної консолі "Активація успішна", Те, що перекладається з англійської мови, означає, що "активація була успішною".

Після, з "головного вікна" перейдіть до вкладки "Налаштування" та встановіть KMS-Service. Це потрібно для відстеження кінця клавіші GVLK та автоматичної реактивації. Це буде діяти як "вічне".

Залишається лише перевірити правильність процесу та перевірити стан ОС.  Для цього зверніться до розділу "Інформація". Напис повинен відображатися на консолі ЩоЛіцензія ". Ті ж дані можна побачити в основній інформації про ваш комп'ютер.

Подібні дії виконуються для ліцензійного офісу, тільки ви повинні натиснути кнопку "Активація Офіс ".

Активувати вікна неможливо

Що стосується невдалих спроб, зробіть наступні дії перед активацією:

  1. Переконайтесь, що весь захист відключений (брандмауер, антивірус та захисник)
  2. Видалити інформацію про попередні ліцензії (вкладка "Утиліта", "Скидання стану неважливої ​​системи")

Інші функції

Використовуючи приклад, ми проаналізували, як активувати Windows 10 за допомогою Komsauto Lite, але це не всі можливості, які має активатор CCM. За допомогою цього ви можете змінити редакцію ОС, перетворити офісну роздрібну торгівлю в VL, налаштувати завдання адміністрації, економити або відновити активацію. Загалом, KMS Auto Lite є потужним інструментом серед програм з подібною метою.

Завантажте Komsauto Lite Portable за допомогою Ratiborus:

Activators / Windows 10 / Windows 8/8.1 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / MS Office

Найкращі менеджери файлів для Android
Менеджер файлів для Android - це аналог спостерігача спостерігача, знайомий всім користувачам комп'ютерів на ОС Windows. За замовчуванням програма при...
Як змінити фон вікна стандартних програм у Windows 10
Як і в попередніх версіях, колір фону віконних програм, списків та діалогів у Windows 10 білий, але ви можете змінити його. Можливість внесення таких ...
Резервне копіювання та відновлення Windows за допомогою DISM ++
Як створити найбільш компактні резервні вікна, не пов'язані з завантажувачем та стилем диска, який можна відновити на комп’ютері при зміні цих обстави...